Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

 

żyje w zielonym punkcie w Polsce ale to , że jesteśmy w dupie względem Słowacji i Litwy to słabo

 

dlatego bronią Kościoła ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz wykres ze Słowacją i Litwą?

No coś Ty! Słowacja nie istniała w 1991, więc skądże bym mógł z nią mieć?

 

Słowacja wygląda trochę gorzej, Litwa trochę lepiej. Uprzedzając pytania Łotwa i Estonia wyglądają nieznacznie gorzej. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro PiS twierdzi, że rozbujał polską gospodarkę i obiecywał powrót do stawki VAT 22%, to dlaczego dziś zagłosował za utrzymaniem 23%?

Bo to jest 4,5 % mniej kasy z VATu, czyli 7 mld złotych w budżecie ? Bo jak masz 7 mld to zawsze możesz z tego uszczknąć coś dla siebie ? A jak ich nie masz to nie możesz ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest 4,5 % mniej kasy z VATu, czyli 7 mld złotych w budżecie ? Bo jak masz 7 mld to zawsze możesz z tego uszczknąć coś dla siebie ? A jak ich nie masz to nie możesz ? :smile:

 

Pytanie retoryczne, sytuacja pokazuje tylko jak bardzo się różnią PiS i PO, więc jako że zostałem tu okrzyknięty wielokrotnie Korwinistą to tak jak ta parita na fejsie tak ja podsumuję tutaj memem:

 

link_ZlX4QoQnloX64ef1ksz5lIsHzGqlakDS,w1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest 4,5 % mniej kasy z VATu, czyli 7 mld złotych w budżecie ? Bo jak masz 7 mld to zawsze możesz z tego uszczknąć coś dla siebie ? A jak ich nie masz to nie możesz ? :smile:

Bo ten 1% jest mało zauważalny dla Polaków i dużo lepiej wyjdzie propagandowo PiS poprzez zmniejszenie deficytu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie retoryczne, sytuacja pokazuje tylko jak bardzo się różnią PiS i PO, więc jako że zostałem tu okrzyknięty wielokrotnie Korwinistą to tak jak ta parita na fejsie tak ja podsumuję tutaj memem:

 

 

"Państwo ma decydować co możesz jeść, pić lub palić np. czy możesz jeść tłusto"

 

"Potrzebujesz państwa, żeby zawrzeć związek małżeński"

 

Że też takich rzeczy się nie wstydzisz wrzucać:)  I w ogóle WTF????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie retoryczne, sytuacja pokazuje tylko jak bardzo się różnią PiS i PO, więc jako że zostałem tu okrzyknięty wielokrotnie Korwinistą to tak jak ta parita na fejsie tak ja podsumuję tutaj memem:

 

link_ZlX4QoQnloX64ef1ksz5lIsHzGqlakDS,w1

z tego wynika że obie partie robią to czego od nich chce i rząda elektorat, więc mamy prawdziwą demokrację
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Państwo ma decydować co możesz jeść, pić lub palić np. czy możesz jeść tłusto"

 

"Potrzebujesz państwa, żeby zawrzeć związek małżeński"

 

Że też takich rzeczy się nie wstydzisz wrzucać :smile:  I w ogóle WTF????

 

Które z w/w się nie zgadza?

 

z tego wynika że obie partie robią to czego od nich chce i rząda elektorat, więc mamy prawdziwą demokrację

 

W jaki sposób to wynika z obrazka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które z w/w się nie zgadza?

Ja np. zjadłem tłustą kolację i nie pytałem państwa o zgodę:) 

No i przecież związek małżeński jest związkiem zatwierdzonym prawnie, więc z definicji jest związkiem, do którego potrzebujesz państwa, więc zupełnie nie rozumiem jak można coś takiego napisać:)

 

W jaki sposób to wynika z obrazka?

Na PIS i PO głosuje grubo ponad połowa ludzi, a część w środku jest wspólna i dla PIS i PO. Demokracja to rządy większości, w związku z czym za zbiorem w środku głosuje większość Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.