Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Platforma poleciała w najnowszym sondażu strasznie w dół. I to w sondażu na zlecenie tvn. Stracili w pmciagu miesiaca 1/4 głosujących. To efekt biedronia, acta czy 300 plus, :smile:

 

 

Ja myślę, że muszą częściej dyskutować o wystawach :smile: I towarzysz Boni musi częściej tupać nóżką i prosić o interwencję.

 

A i jeszcze niech wspólnie z kolegami z KODu nałożą koszulkę na Pałac Kultury..

 

I bilbordy, koniecznie bilbordy..

 

Jak im po tym urośnie... oj jak urośnie.

 

Edyta dodaje, że jeszcze więcej takich obrazków jak wyżej, To pewne 10% w sondażach !

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz juleczku jak skończyły takie projekty jak:

Mazowiecki ?

Unia Wolności ?

Cimoszewicz prezydentem ?

Ruch na Rzecz Demokracji( Kwaśniewski, Szymborska, Cimoszewicz, Frasyniuk) ?

demokraci.pl ?

Lewica i Demokraci ?

Ruch Palikota ?

Europa Plus ?
Partia Kobiet ?

Komorowski ponownie prezydentem ?

Czarny Protest?

Zjednoczona Lewica ?

KOD ?

 

Wiesz co filmik wklejony przez Ciebie ma wspólnego z tymi projektami i Biedroniem? Wszystkie miały ogromne poparcie Michnika, który pieprzył o nowej jakości w polityce. Tak więc im więcej orgazmu w redakcji Wyborczej na temat Biedronia tym gorzej dla Biedronia.

Nowy "Macron" jak go kreują to zwykły plastuś, celebryta którego sufitem jest 9% w wyborach i jedna kadencja. Tyle.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, lista nieudanych projektów narodowców (wszelkiego sortu) byłaby pewnie z 3x taka - i co z tego? :grin:

 

Jak to ma się do tego, że wklejanie Ziemkiewicza jako komentarz do czegokolwiek to przypał? Szczególnie, że - o ile można Biedronia nie lubić (sam go nie lubię - jak wszystkich, którzy na prywacie budują karierę - zawodowi geje, zawodowi katolicy itp.) - o tyle co jest kontrowersyjnego w stwierdzeniu, że kolo który był posłem a potem został prezydentem prawie 100-tysięcznego miasta traktuje politykę serio?

 

Kurła przecież jego kariera polityczna to mokry sen tych wszystkich narodowców za którymi machałeś flagą :smile: (no może poza Giertychem - czyli ZDRAJCĄ :grin: )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma piernik do wiatraka? Po co wyciąganie projektu narodowców? Po co jakiś tekścik o machaniu flagą?

Julciowi skończyły się żarciki? :)

 

Ci narodowcy to posiadali jakieś wpływy w III RP? Zbudowali wielkie koncerny medialne, które ich pompowały przez lata? Jedyni to już BYLI narodowcy w osobach Niesioła i Giertycha, którzy zyskali pierwsze strony Wyborczej, Polityk i wszelkiej maści newsweeków i mikrofonów Lisa i tvn-ów tylko dlatego że jadą po kaczorze.

 

sam go nie lubię - jak wszystkich, którzy na prywacie budują karierę - zawodowi geje, zawodowi katolicy itp

 

Jak rozumiem Biedroń ma nic nie wspominać o swoim gejostwie, żaden żyd, katolik, muzułmanin ma się nie przyznawać do swojej wiary, Duda nie może przyjmować komunii świętej podczas mszy, a Komorowski nie może chwalić się swoim zamiłowaniem do myślistwa( co nieudanie próbował robić) i to wszystko po to, żeby zyskać akceptację u  jednego anonimiwego użytkownika pewnego forum?

To jacy mają być Ci politycy? Poglądy, wyznanie, żonę, dzieci, hobby, ulubione kluby piłkarskie mają ukrywać, żeby nie być posądzeni o wykorzystywanie prywaty do robienia kariery?

Najlepiej być zawodowym "nikim, nie wyrazistym"?

 

A może sobie Biedroń traktować politykę poważnie razem z Grodzkim mając za cel zdobycie mandatu i tylko tyle, ale nie żadne tam bycie premierem czy prezydentem. Jego mokry sen to co najwyżej gołe męskie poślady i 9%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz roznice w przyznawaniu sie / wspominaniu o sprawach prywatnych a opieraniu na tym calego wizerunku (Biedron, Terlik)? Chyba musisz widziec skoro juz w trzecim poscie o Biedroniu wszedles na temat meskich posladkow.

 

Czy ktos tu na forum zasugerowal ze Biedron zostanie prezydentem/premierem? Podoba mi sie jak sam sobie wiatraki budujesz :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, Biedronia będę bronił, ale przez ostatni rok to mało co słyszałem o jego zaangażowaniu w sprawy lgbt.

Terlikowski startuje do parlamentu? Też mi kariera. Artykulik w DoReczy, dwa lata w "małym dzienniku" Robi jedynie to do czego zachęcało wielu papieży w tym obecny Franciszek - czynne angażowanie się w życie publiczne, a nie bierność.

 

O tym kto opiera cały swój wizerunek na... będe decydować JA - julcio!!! :smile: litości.

 

Czy ktos tu na forum zasugerowal ze Biedron zostanie prezydentem/premierem? Podoba mi sie jak sam sobie wiatraki budujesz :smile:

Głupa nie rżnij. Nie żyjesz na jakimś zadupiu typu Kinikinik w stanie Colorado, żeby nie widzieć sztucznego pompowania Biedronia a to na prezydenta, a to na premiera, a to na na zbawcę szeroko rozumianej lewicy. "Robert musisz" ????

Wyjrzyj przez okno, bo chyba "postawili" Ci wielką farmę wiatraków.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.