Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy w zyciu nie widziałem ksiedza w mercedesie

 

 

a znasz jakichś innych księzy niż ojciec Mateusz z telewizji ?

 

za to byłem świadkiem jak homoseksualista naplul na ksiedza .

 

 

kłótnie kochanków się nie liczą.

 

Podczas mszy sie zdarza

 

ksiądz jest czarnym Żydem homoseksualistą ?

 

na necze nie chodze, ani na zebrania miejscowego koła pis.

 

dlatego nie wiesz, co się dzieje na mieście, kiedy nie ma meczu albo zebrania.

A Ty vasq to ilu księży widziałeś na żywo? Ilu znasz osobiście, z iloma rozmawiałeś, jakie było twoje ostatnie doswiadczenie z przedstawicielem kleru i jak dawno temu.

 

Śmiałe opinie jak na kogoś kto kościół omija szerokim uchem, a z KK to ma chyba tyle wspólnego co Department IV.

 

próbujesz zapędzić do konfesjonału kogoś, kogo oskarżasz o używanie lampki nocnej w celu pozornie niezgodnym z przeznaczeniem, a jednocześnie zaskakująco identycznym ?

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znasz jakichś innych księzy niż ojciec Mateusz z telewizji ?

 

kłótnie kochanków się nie liczą.

 

ksiądz jest czarnym Żydem homoseksualistą ?

 

Nie żartuj proszę, akurat z nas dwóch to chyba wiadomo, kto zna księży tylko z telewizji i gazet, a kto nie.

 

Liczy się to, że księża są regularnie adresatami nieproporcjonalnej i niezasłużonej agresji z powodu grzechów swoich kolegów po fachu.

 

Nie ksiądz, ale na msze chodzą również homoseksualiści i czarnoskórzy. Natomiast Żydów, Czarnoskówych i Homoseksualistów spotkam często w pracy i nigdy nie widziałem najmniejszego aktu agresji w stosunku do jakiegokolwiek z przedstawicieli tej grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedron był najaktywniejszym posłdem w tamtm sejmie, zajmowałsie rzetelnie sprawami którymi obiecywał ze chce sie zająć, płynął przy okazji KK ale to częściowo chyba było przez partię w której grał a częściowo dlatego jak Kościół a raczej wierni traktują jgo i jemu podobnych

 

prezydentem słupska też został nie z nadania a w wyborach!

nikt go nie nadmuchał (no dobra wiem jak to wam teraz w uszach brzmi) ale facet zbudował sobie markę i po cichu robi wciąż swoje

nawet koledzy Delty (o jakim ja zaskoczony twoją postawą) z organizacjo prawicowych mówią w słupsku dobrze o robercie

A ze po kadencji kolejnych sukcesów i zbierania doświadczenia chce znowu spróbować sił w dużej polityce?

Bardzo dobrze- wtedy trochę sie podpalał na początku, ale druga część kadencji była bardzo ok

teraz może zbudować projekt na swoim nazwisku i na swoich plecach, nie we wszystkim się zgadzam z jego pogladami ale facet mi zaimponował że przy takim bagażu złych opinii potrafił tak sie jako polityk rozwinąć

 

jes;i z szeregpwego posła u palikmiota po kolejnych 4 latach jesteś już na tyle dobrą i znzną marka że możesz sam próbował budować swoją organizację to można śmiało pisać ze politykę traktujesz poważnie!!!

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet koledzy Delty (o jakim ja zaskoczony twoją postawą) z organizacjo prawicowych mówią w słupsku dobrze o robercie

Marian, Zbyszek, Bogdan i Jocek. Jeszcze Maniek i Franek.

Podczas, jakże miłej, lektury pozostałej części Twojego postu w głowie dudniała mi tylko jedna melodia: "Łubu dubu.."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1zakladam że centrolewicowe

No właśnie, nie wiem na ile można mówić już o Biedroniu jako o poważnym polityku, skoro trzeba się domyślać tego, jakie ma poglądy, bo w sumie nie wiadomo. Na pewno jest poważnym produktem medialnym. 

 

Ale paradoksalnie trzymam za niego kciuki, bo rzeczywiście ze Słupska płyną pozytywne opinie ( pomijając tuszowanie afery pedofilskie w miejskim domu kultury i narzekanie, że Biedroń rzadko bywał w Słupsku, a sporo w delegacjach), a PIS-owi naprawdę przydałaby się jakaś normalna i sensowna opozycja, bo PO spisałem już na straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale paradoksalnie trzymam za niego kciuki, bo rzeczywiście ze Słupska płyną pozytywne opinie ( pomijając tuszowanie afery pedofilskie w miejskim domu kultury i narzekanie, że Biedroń rzadko bywał w Słupsku, a sporo w delegacjach), a PIS-owi naprawdę przydałaby się jakaś normalna i sensowna opozycja, bo PO spisałem już na straty.

A te pozytywne opinie to z pudelka czy z wysokiego obcasu? Co rusz słyszę o mitycznych pozytywnych opiniach płynących ze Słupska. Nikt niczego nie widział, żadnych badań nie przedstawi, ale w dobrym tonie jest powiedzieć coś dobrego o Słupsku.

 

Normalna, sensowna opozycja z plastikowym Bedroniemvi Grodzkim???? Bądźmy poważni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te pozytywne opinie to z pudelka czy z wysokiego obcasu? Co rusz słyszę o mitycznych pozytywnych opiniach płynących ze Słupska. Nikt niczego nie widział, żadnych badań nie przedstawi, ale w dobrym tonie jest powiedzieć coś dobrego o Słupsku.

 

W 2014 roku Robert Biedroń zdobył 20% głosów w 1 turze wyborów w Słupsku, według ostatnich sondaży sprzed jego decyzji, że nie będzie się ubiegał o reelekcję chęć głosowania na niego deklarowało ponad 60% Słupszczan, dzięki czemu wygrałby wybory w 1 turze z ogromną przewagą nad konkurentami.

 

Kiedy przejmował władzę w Słupsku miasto miało 20 milionów długu, w tej chwili jest prawie 30 milionów nadwyżki, udało mu się znaleźć ogromne oszczędności w urzędach, czego nie zrobiła żadna władza na poziomie centralnym od 1989 roku. 

 

Ponadto jakby nie patrzeć, dzięki temu, że Słupsk jest prezydentem, o mieście zrobiło się naprawdę głośno, na czym z pewnością korzysta.

 

 

Normalna, sensowna opozycja z plastikowym Bedroniemvi Grodzkim???? Bądźmy poważni

W porównaniu do tego co jest teraz, to będzie normalna, sensowna opozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz promilu z prawicy skrajnej

Twój problem polega na tym że ty myśląc o Biedroniu automatycznie go obrażasz szufladkujesz i po raz kolejny udowadniasz swoją ignorajcne i brak elementarnej wiedzy

 

Juz nawet Fluber, czego się nie spodziewałem, zadał sobie odrobinę trudu a Ty skrajnie prawicowym zwyczajem wyskakujesz z grodzkim, brak mi tu jeszcze tak popularnego u was niepolakow zakazu pedałowania

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.