Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

a jeśli nie ma, to znaczy, że Polska moze spać spokojnie, tak ?

 

Polska kreuje się na największą ofiarę 2 wojny światowej [możliwe nawet, że nią jest], rozpętanej przez ideologów faszystowskich, więc chcąc pozostać w zgodzie z elementarną logiką własnych pretensji, powinna być absolutnym prymusem w zwalczaniu i bezlitosnym duszeniu faszyzmu, nienawiści i nietolerancji.

 

Pelna zgoda! Rozumiem tez ze zgodzisz sie ze mna, ze osoby ktore udokumentowaly - nawet te smieszne w skali europejskiej - zabawy w lesie i zamiast natychmiastowo zglosic to do prokuratury czekaly ponad pol roku, zeby wypuscic material z nadzieja na zysk polityczny powinny same byc pociagniete do odpowiedzialnosci karnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelna zgoda! Rozumiem tez ze zgodzisz sie ze mna, ze osoby ktore udokumentowaly - nawet te smieszne w skali europejskiej - zabawy w lesie i zamiast natychmiastowo zglosic to do prokuratury czekaly ponad pol roku, zeby wypuscic material z nadzieja na zysk polityczny powinny same byc pociagniete do odpowiedzialnosci karnej?

 

nie zgodzę się z tobą, ponieważ nie mam pojęcia, dlaczego dziennikarze tak się zachowali i czy chodziło o polityczny zysk.

 

 

Ty wiesz, że -oprócz twojego konkubenta - nikt cie na serio nie traktuje. Ze swoimi poglądami stanowisz tylko patologiczny margines marginesów, któremu towarzyszy burza braw puszczana z głośników tak jak ma to miejsce w tej prawdziwej wspólnocie.

 

nie jesteś pierwszym, który awangardę myli z marginesem, tylko dlatego, że są podobnej postury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgodzę się z tobą, ponieważ nie mam pojęcia, dlaczego dziennikarze tak się zachowali i czy chodziło o polityczny zysk.

 

Czyli nieinformowanie o incydentach faszystkowskich sensu stricto (bo tu chodzilo o faktyczne czczenie pamieci zbrodniarzy nazistowskich a nie o akademicka dyspute o tym czy ONR jest be czy nie do konca) jest akceptowalne tak dlugo jak dlugo nie znasz powodu takiego zachowania. Spoko. Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nieinformowanie o incydentach faszystkowskich sensu stricto (bo tu chodzilo o faktyczne czczenie pamieci zbrodniarzy nazistowskich a nie o akademicka dyspute o tym czy ONR jest be czy nie do konca) jest akceptowalne tak dlugo jak dlugo nie znasz powodu takiego zachowania. Spoko.

 

dla mnie ten leśny kabaret jest mało istotny wobec np napadu na kebab z użyciem argumentów rasistowskich albo podlanych tą nienawiścią rasową zaczepek tramwajowych wobec kogoś śniadego, czy plucia na czarną dziewczynę z sugestią "won z Polski !".

 

to jest dla mnie faszyzm stosowany, który w Polsce jest na porządku dziennym, a władza wzmacnia go swoim przekazem ideologicznym.

 

co do niezgłoszenia incydentu leśnego, to potępienie dziennikarzy uzależniam od informacji o motywacji ich działania. Tak jak skok do basenu uzależniam od wypełnienia go przedtem odpowiednią ilością wody.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ten leśny kabaret jest mało istotny wobec np napadu na kebab z użyciem argumentów rasistowskich albo podlanych tą nienawiścią rasową zaczepek tramwajowych wobec kogoś śniadego, czy plucia na czarną dziewczynę z sugestią "won z Polski !".

 

to jest dla mnie faszyzm stosowany, który w Polsce jest na porządku dziennym, a władza wzmacnia go swoim przekazem ideologicznym.

 

co do niezgłoszenia incydentu leśnego, to potępienie dziennikarzy uzależniam od informacji o motywacji ich działania. Tak jak skok do basenu uzależniam od wypełnienia go przedtem odpowiednią ilością wody.

No czaje czaje. Zachowania chuliganskie (ktore wystepuja w kazdym - nawet najbardziej 'postepowym' kraju) chcesz za wszelka cene zideologizowac ze wzgledu na wlasna agende polityczna (albo raczej - co smutniejsze - czyjas agende). Oczywiscie takich zachowan nikt normalny nie pochwali i powinny byc surowo karane - jednak proba 'faszyzowania ich' za wszelka cene, tak aby koniecznie miec sprecyzowanego przeciwnika jest dosc niesmaczna (i jest straszna hipokryzja skoro sam to zarzucasz swoim 'oponentom').

 

Z kolei zachowania faktycznie nazistowskie/faszystowskie to taki tam basen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wyimaginowana wspólnota, z której niewiele dla nas wynika"
 

Duda o UE

 

"11 mld euro od Unii dla polskich rolników w związku z suszą. Dopłaty ruszą już w październiku"

 

Business Insider Polska

 

 

ale żeby polski rząd nie miał 50 mld pod ręką ? już zdązył rozkraść te dżyliony ściągnięte z uszczelnienia VAT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czaje czaje. Zachowania chuliganskie (ktore wystepuja w kazdym - nawet najbardziej 'postepowym' kraju) chcesz za wszelka cene zideologizowac ze wzgledu na wlasna agende polityczna (albo raczej - co smutniejsze - czyjas agende).

 

dokładnie na tej samej zasadzie, na jakiej Amerykanie "ideologizują" zachowania białych, którzy plują na czarnych i nazywają ich "czarnuchami".

 

mogliby mówić o "chuligaństwie", a mówią wprost o rasizmie, bo pamiętają czym były plantacje niewolników na ich własnym terytorium

 

 

 

Z kolei zachowania faktycznie nazistowskie/faszystowskie to taki tam basen.

 

nie powiedziałem, że grasowania po lesie w mundurach Wehrmachtu nie należy karać.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedziałem, że grasowania po lesie w mundurach Wehrmachtu nie należy karać.

Z kolei ukrywanie tego faktu przed organami scigania - mimo posiadania mocnych dowodow w postaci nagrania video -moze byc spkoko jak dlugo nie wiesz czemu jest to robione.

 

Czaje czaje - niewazne co, wazne kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ten leśny kabaret jest mało istotny wobec np napadu na kebab z użyciem argumentów rasistowskich albo podlanych tą nienawiścią rasową zaczepek tramwajowych wobec kogoś śniadego, czy plucia na czarną dziewczynę z sugestią "won z Polski !".

 

to jest dla mnie faszyzm stosowany, który w Polsce jest na porządku dziennym,

 

to nie jest prawdą. takie zdarzenia są w polsce rzadkie i na ogół potępiane przez lokalną społeczność (jak z tym kebabem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei ukrywanie tego faktu przed organami scigania - mimo posiadania mocnych dowodow w postaci nagrania video -moze byc spkoko jak dlugo nie wiesz czemu jest to robione.

 

Czaje czaje - niewazne co, wazne kto.

 

nie ma wody w basenie, więc nie skaczę.

 

a ty uporczywie nie rozumiesz mojej postawy, co jest bezpośrednim efektem wykonanego skoku.

 

 

to nie jest prawdą. takie zdarzenia są w polsce rzadkie i na ogół potępiane przez lokalną społeczność (jak z tym kebabem).

 

pewnie, ze rzadkie, skoro do mediów przebijają się tylko pojedyncze przypadki z tych 24 % spraw o przestępstwo z nienawiści, których polskie prokuratury nie umarzają.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wyimaginowana wspólnota, z której niewiele dla nas wynika"

 

Duda o UE

 

"11 mld euro od Unii dla polskich rolników w związku z suszą. Dopłaty ruszą już w październiku"

 

Business Insider Polska

 

 

ale żeby polski rząd nie miał 50 mld pod ręką ? już zdązył rozkraść te dżyliony ściągnięte z uszczelnienia VAT ?

Mam pytanie - to margines cec***e się niezdolnością do odróżnienia 11 mld od 50 mld, czy to jednak awangarda jest za tępa, by pojąć podstawy matematyki?

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma wody w basenie, więc nie skaczę.

 

a ty uporczywie nie rozumiesz mojej postawy, co jest bezpośrednim efektem wykonanego skoku.

 

 

 

pewnie, ze rzadkie, skoro do mediów przebijają się tylko pojedyncze przypadki z tych 24 % spraw o przestępstwo z nienawiści, których polskie prokuratury nie umarzają.

 

takich spraw jest generalnie mało, jakieś półtora tysiąca rocznie (zgłaszanych, około 0,1 wszystkich spraw, którymi zajmuje się prokuratura - więc samo to pokazuje jaki one stanowią margines) i większość z nich jest umarzana, bo znikoma ich część to faktycznie nienawiść "rasowa" (np. pobicia). zwykle to coś w stylu Sereny skarżącej się na tenisowy seksizm czy ludzie oburzeni rasizmem jej karykatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - to margines cec***e się niezdolnością do odróżnienia 11 mld od 50 mld, czy to jednak awangarda jest za tępa, by pojąć podstawy matematyki?

Nie to, że jestem adwokatem vazqueza, ale 11 mld euro to jest mniej więcej 50 mld złotych, więc o co chodzi z tą matematyką?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to, że jestem adwokatem vazqueza, ale 11 mld euro to jest mniej więcej 50 mld złotych, więc o co chodzi z tą matematyką?

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/doplaty-dla-rolnikow-zwiazane-z-susza/75l7ywn

11 mld złotych jak ostatni raz sprawdzałem nie jest równe 50 mld złotych. 

Jak dla mnie zdolność do odróżniania różnych liczb podpada pod matematykę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/doplaty-dla-rolnikow-zwiazane-z-susza/75l7ywn

11 mld złotych jak ostatni raz sprawdzałem nie jest równe 50 mld złotych.

Jak dla mnie zdolność do odróżniania różnych liczb podpada pod matematykę.

To napisz, że to manipulacja a nie błędy w matematyce następnym razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to błędem matematycznym? Jak napiszę 2=5, to jest to manipulacja czy błąd w matematyce?

2=5 to nie jest błąd matematyczny. Gdybyś się pomylił w dodawaniu to tak a w tej sytuacji to po prostu błąd informacyjny. Nie spojrzał, że to w złotówkach. Czy specjalnie czy przez pomyłkę tego nie wiem.

Ale niech się fluber wypowie czy mam rację czy Ty w sprawie matematyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.