Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

mój błąd.

 

faktycznie chodzi/ło o 11 mld ZŁ, a nie euro. za wprowadzenie w błąd - przepraszam, za zauważenie błędu i korektę - dzięki. Sprawa zakończona.

 

tak czy siak, chodziło mi przede wszystkim i wyłącznie o to, ze w jednym miejscu prezydent Polski mówi, ze Unia Polsce korzyści nie przynosi, chociaż nawet mały Dyzio rozumie, że bez Unii choćby zbudowanie tych dróg i chodników trwałoby pewnie następne 100 lat, a jednocześnie pojawia się informacja zaprzeczająca jego słowom także w najzupełniej aktualnym kontekście.

 

nawet właśnie wytargane za uszy Węgry nie podważają racji swojego członkostwa w Unii, a przynajmniej nie ustami tak wysokiej rangi urzędników państwowych.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODMweDYwMC9jY19iMmM3Ny9wLzIwMTgvMDkvMTIv

 

 

Czy ja dobrze rozumiem, że teraz przesłanie linku do jakiegoś artykułu także tutaj na forum będzie zabronione, a jedynie będę go mógł wysłać w wiadomości pywatnej ?

ja bym się raczej zastanowił jak to możliwe,że platfuski są teraz przeciwko ACTA

 

Choć w sumie nad czym się tu zastanawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ ale oni nie są przeciw, prawda? przecież wczoraj głosowali za tym. taka to partia liberalna. swoją drogą na TVN o 19 ani słowem o tym, a w TVP o 19:30 news dnia.

Byli zdecydowanie przeciw. I w komplecie zagłosowali za. I teraz mówią o tym jakie to fajne przepisy wprowadza. Ja sie nie orientuje w sprawie tego acta 2 ale to jak platforma potrafi co chwile mowic co innego nie przysporzy im raczej zaufania społecznego.

 

Najwyrazniej mocno im to nie lezy skoro odgrzewaja temat botow w kampanii o czym mowiono juz 3 lata temu. Dalej nie rozumieja czemu przegrali z pis i chyba juz nie zrozumieja. Moga jedynie liczyc na jakis powazny blad pis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze ciekaw jestem co się w Polsce wyprawia nie znaczy że interesuję się obrońcami drzew

Gdyby polski policjant tak się zachował, to byłby to temat numer 1 w mediach przyjaznych opozycji przez tydzień i byłoby tak głośno o tej sprawie, że na pewno byś się nią zainteresował, tak jak tą wycinką drzew.

 

A przecież taka wycinka drzew, to tak naprawdę nic w porównaniu z prewencyjną cenzurą internetu, którą nam zafundowała platforma ze swoimi kumplami z chadecji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.