Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

To ze pisy maja taki stosunek do us&a jak po do niemcow to nic nowego. Troche przykre i tak.

 

różnica stosunków jest taka, że UE/Niemcy nas chciały i dały nam wolny rynek, zastrzyk gotówki, inwestycji, technologii  a USA błagamy za niby bezpieczeństwo na nasz koszt i to jeszcze się prosząc.

 

wiem ,że u nas nadal większość osób nadal woli stracić z USA niż zyskać z Niemcami

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według ostatnich sondaży sprzed jego decyzji, że nie będzie się ubiegał o reelekcję chęć głosowania na niego deklarowało ponad 60% Słupszczan, dzięki czemu wygrałby wybory w 1 turze z ogromną przewagą nad konkurentami.

Który sondaż masz na myśli?

Ten przyjaznego IBRISU-u z lutego w którym ma 54% a który zrealizowano na próbie 500 osób?

https://www.rp.pl/Polityka/180309414-Robert-Biedron-faworytem-w-Slupsku.html

Czy może ten z maja w którym ma 62% wykonany na próbie (sic!) .... 150 osób?

https://radiogdansk.pl/wiadomosci/item/77316-slupsk-robert-biedron-zdecydowanie-przewaza-w-sondazu-prezydenckim-co-na-to-przedstawiciele-pis-i-po/77316-slupsk-robert-biedron-zdecydowanie-przewaza-w-sondazu-prezydenckim-co-na-to-przedstawiciele-pis-i-po

Takie sondażyki to sobie równie dobrze można publikować na pudelku.

 

Biedrón to taki manipulancik i kłamczuszek. Pamiętam jak pieprzył głupoty, że u niego w ratuszu kobiety z powodu 500+ rezygnowały z pracy. Gdy został przyciśnięty przez radnych o opuplikowanie tych rzekomych danych na temat zwolnień, zwlekał aż w końcu nie mając wyjścia przyznał, że chodziło mu o krajowy rynek pracy.

 

Nie wiem jak teraz jest, ale to za Biedronia ubyło 4 tysiące mieszkańców Słupska, a ponoć tak miał rozreklamować Słupsk jako postępowy do którego to całą postępowa elita będzie się przeprowadzać.

 

A już hasełka o tym, że Słupsk stał się sławny.......  to już poziom telewizji śniadaniowej tvn.

 

 

 

Widzisz promilu z prawicy skrajnej

Twój problem polega na tym że ty myśląc o Biedroniu automatycznie go obrażasz szufladkujesz i po raz kolejny udowadniasz swoją ignorajcne i brak elementarnej wiedzy

 

Juz nawet Fluber, czego się nie spodziewałem, zadał sobie odrobinę trudu a Ty skrajnie prawicowym zwyczajem wyskakujesz z grodzkim, brak mi tu jeszcze tak popularnego u was niepolakow zakazu pedałowania

Uspokój się, wdech i wydech. Przejdź się na spacer, zaparz meliski, wróc i  zadaj sobie odrobinę trudu, posprawdzaj, i przekonasz się, że te sondaży\e przeprowadzane na rzetelnej próbie równej ilości pracowników Urzędu Miasta w Słupsku, są nic nie warte.

różnica jest taka , że "stosunki" polegały na tym, że UE/Niemcy nas chciał i dały nam wolny rynek, zastrzyk gotówki, inwestycji, technologii  a USA błagamy i niby bezpieczeństwo na nasz koszt i to jeszcze się prosząc.

Te technologie, inwestycje to jakie?

Unia , Niemcy DAŁY pieniądze. Z tym dawaniem to naprawdę nie przesadzaj......

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wyrażamy głębokie przekonanie, że dalszy rozwój naszych relacji w dziedzinie handlu, obronności i energetyki zwiększy bezpieczeństwo obydwu naszych krajów oraz całego obszaru transatlatyckiego"

 

 

tłumacząc na język konkretów : Polska płaci miliardy Ameryce za broń z demobilu US Army, następne miliardy za najdroższy na świecie gaz, a teraz jeszcze więcej miliardów za wesołe wakacje paru marines w Pierdziszewicach Górnych.

 

w zamian Ameryka poklepuje Polskę po plecach, wywołując u niej radość, jak u psa drapanego po jajach.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamiętam f16 i offset niedotrzymany przez usa za buzka

irak i afganistan

i teraz

po 89 ostro nas ruchaja nie dajac nic w zamian

To Ty myślisz, że jakieś państwo będzie dawać najnowsze technologie i broń za darmo? Takie niemieckie zakłady zbudowały sobie Leopadra-2 i nawet niemieckiej armii na nie nie stać, chyba tylko Saudujczyków na nie stać. Koelnera się zapytaj dlaczego Niemcy "NIE DADZĄ" Polsce tych czołgów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nic za darmo

kupiliśmy F16 oni podpisali umowę na offset z której się nie wywiązali

posłaliśmy wojska do Iraku i Afganistanu narażając żołnierzy, do tego zyskaliśmi opinie wasali USA w UE oraz świecie arabskim, jednym słowem nie zyskaliśmy żadnych konkretów - oni dostali opinie że sami nie atakują (tylko z Polską, GB i chyba Australią)

teraz chcemy płacić za niby bazy i że niby Amerykanie będą Nas chronić - czyli za wizję która się nie zrealizuje

 

po 89 żaden Polski rząd nie prowadzi dobrej polityki zagranicznej

ten rząd ma politykę fatalną - nadmuchany wizerunek za który być może przyjdzie nam wkrótce płacić rachunek

a szkoda bo wszyscy na tym stracimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Erickson udowadniał, że 86% pedofilów to homo.

 

Na 229 przypadkach osób o skłonnościach pedofilskich, gdzie szacuje się, że skłonności pedofilskie ma około 100-200 milionów ludzi. Jednocześnie:

 

Który sondaż masz na myśli?

Ten przyjaznego IBRISU-u z lutego w którym ma 54% a który zrealizowano na próbie 500 osób?

https://www.rp.pl/Polityka/180309414-Robert-Biedron-faworytem-w-Slupsku.html

Czy może ten z maja w którym ma 62% wykonany na próbie (sic!) .... 150 osób?

https://radiogdansk.pl/wiadomosci/item/77316-slupsk-robert-biedron-zdecydowanie-przewaza-w-sondazu-prezydenckim-co-na-to-przedstawiciele-pis-i-po/77316-slupsk-robert-biedron-zdecydowanie-przewaza-w-sondazu-prezydenckim-co-na-to-przedstawiciele-pis-i-po

Takie sondażyki to sobie równie dobrze można publikować na pudelku.

Sondaż na grupie 500 osób w mieście, gdzie uprawnionych do głosowania jest jakieś 60-70 tysięcy osób uznajesz natomiast za niemiarodajny. Co więcej, w żadnym innym badaniu wyniki Ericksona nie zostały potwierdzone, natomiast tutaj masz dwa sondaże, a ja informację o ponad 60% uzyskałem na podstawie jeszcze innego sondażu, więc jak widać mamy tu do czynienia z powtarzalną i weryfikowalną informacją. 

 

Chyba, że uważasz, że Biedroń zleca fałszowanie sondaży w różnych ośrodkach na temat swoich wyników w wyborach w mieście, w którym nawet nie będzie starował. W takim przypadku, to ja Ci na pewno nie pomogę.

 

Biedrón to taki manipulancik i kłamczuszek.

Tezą dyskusji była pozytywna ocena Biedronia przez Słupszczan, Twoje argumenty to Twoja opinia, że Biedroń jest taki siaki i owaki, Twoja opinia, że sondaże są sfałszowane, do danych na temat finansów miasta nawet się nie odniosłeś. A dodam do tego jeszcze spadek bezrobocia w Słupsku z poziomu 11% do poziomu 4% za rządów Biedronia ( analogiczne dane dla całej Polski w tym okresie to 11% i 6%)

Juz nawet Fluber, czego się nie spodziewałem, zadał sobie odrobinę trudu a Ty skrajnie prawicowym zwyczajem wyskakujesz z grodzkim, brak mi tu jeszcze tak popularnego u was niepolakow zakazu pedałowania

Ja zupełnie nie rozumiem, skąd u Ciebie taka negatywna opinia na mój temat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj proszę, akurat z nas dwóch to chyba wiadomo, kto zna księży tylko z telewizji i gazet, a kto nie

 

skąd "wiadomo" ?

 

bo ja nie staję na rzęsach, zeby dowieść w sieci swoich znajomości w środowisku, a ty za moment będziesz na tych rzęsach robił salta ?

 

 

Liczy się to, że księża są regularnie adresatami nieproporcjonalnej i niezasłużonej agresji z powodu grzechów swoich kolegów po fachu.

 

 

kiedy taka niesprawiedliwość spotyka imigrantów i islamistów, to jakoś nie masz problemów natury moralnej.

 

 

 

Nie ksiądz, ale na msze chodzą również homoseksualiści i czarnoskórzy. Natomiast Żydów, Czarnoskówych i Homoseksualistów spotkam często w pracy i nigdy nie widziałem najmniejszego aktu agresji w stosunku do jakiegokolwiek z przedstawicieli tej grupy.

 

 

nie wątpię, że w pracy nic złego ich nie spotyka.

 

czy ty naprawdę nie rozumiesz, ze antysemityzm, homofobia i rasizm musza być tępione nie tylko za akty bezpośredniej agresji wobec Zydów, gejów i czarnych, ale za sam fakt występowania w dyskursie publicznym i nie tylko ?

 

w przeciwnym wypadku jest to tuczenie nowotworu w społecznym organizmie.

 

poza tym, to zabawne, że rozumujesz w sposób tak ograniczony : ja nie widziałem aktu rasistowskiego, więc mniemam, ze one w Polsce w ogóle nie występują, a doniesienia o nich są naciągane, bo ja przecież nie widziałem.

 

w istnienie kobry królewskiej też uwierzysz dopiero wtedy, jak cię ugryzie w d... ?

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd "wiadomo" ?

 

bo ja nie staję na rzęsach, zeby dowieść w sieci swoich znajomości w środowisku, a ty za moment będziesz na tych rzęsach robił salta ?

 

Nie, bo nie wiesz o czym piszesz:)

 

 

 

kiedy taka niesprawiedliwość spotyka imigrantów i islamistów, to jakoś nie masz problemów natury moralnej.

 

Dlaczego nie mam? Nie podoba mi się to, że atakowani są niewinni imigranci i muzułmanie. Natomiast nie zauważyłem, żeby powstał film podobny do Kleru o Żydach, Murzynach, Imigrantach, czy Muzułmanach. Powstał? Czy teraz rozliczasz mnie za to, że nie wyraziłem oburzenia z powodu czegoś, co nie istnieje?

 

 

 

nie wątpię, że w pracy nic złego ich nie spotyka.

 

czy ty naprawdę nie rozumiesz, ze antysemityzm, homofobia i rasizm musza być tępione nie tylko za akty bezpośredniej agresji wobec Zydów, gejów i czarnych, ale za sam fakt występowania w dyskursie publicznym i nie tylko ?

 

w przeciwnym wypadku jest to tuczenie nowotworu w społecznym organizmie.

 

poza tym, to zabawne, że rozumujesz w sposób tak ograniczony : ja nie widziałem aktu rasistowskiego, więc mniemam, ze one w Polsce w ogóle nie występują, a doniesienia o nich są naciągane, bo ja przecież nie widziałem.

 

w istnienie kobry królewskiej też uwierzysz dopiero wtedy, jak cię ugryzie w d... ?

 

Nigdzie ich nic złego nie spotyka.

 

Ja nie twierdzę, że nie występują.Ja tylko zwracam uwagę, że liczba aktów agresji wobec księży jest znacząco większa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sondaż na grupie 500 osób w mieście, gdzie uprawnionych do głosowania jest jakieś 60-70 tysięcy osób uznajesz natomiast za niemiarodajny.

 

2. a ja informację o ponad 60% uzyskałem na podstawie jeszcze innego sondażu, więc jak widać mamy tu do czynienia z powtarzalną i weryfikowalną informacją. 

 

3. Chyba, że uważasz, że Biedroń zleca fałszowanie sondaży w różnych ośrodkach na temat swoich wyników w wyborach w mieście, w którym nawet nie będzie starował. W takim przypadku, to ja Ci na pewno nie pomogę.

 

4. A dodam do tego jeszcze spadek bezrobocia w Słupsku z poziomu 11% do poziomu 4% za rządów Biedronia ( analogiczne dane dla całej Polski w tym okresie to 11% i 6%)

 

 

1. Te 60% dla Biedronia na które się powołujesz to wynika z tego drugiego sondażu zrobionego na "reprezentatywnej" próbie 150 osób !!! :smile: Masz odpowiedź czy jest on wiarygodny.

 

2. Co za koleś. Znajdzie dwa niemiarodajne sondaże, nie wiadomo jak przeprowadzone i ma dowód że przecież sprawdził w kilku źródłach. To jak chcesz znajdę Ci jeszcze trzeci sondaż w którym Biedrón ma chyba 67%. Sondaż zlecony przez "Głos" przeprowadzony przez Ośrodek Dobra Opinia, który w jednym sondażu na prezydenta RP pomylił się tylko o 25pp.

 

3. Lokalne gazety zależne od Biedronia zlecające sondaż? albo pracownia IBRIS któa kiedyś Nowczesnej Petru dawała ponad 30% poparcia? Bądźmy poważni.

 

4. Wow , wysokie temperatury w Słupsku tego lata to też efekt Biedronia ?

 

Z tym zadłużeniem to uważaj bo według prognoz z 2015 r.zadłużenie Słupska w 2020r, miało wynieść 177 mln, w tym roku Biedroń nieco poprawił prognoże i zadłużenie w 2020 wynieść ma już 266 mln. Co tam różnica prawie 100 mln. Okłądki w Viva, Pudelek i poparcie GW ważniejsze.

 

Fluberku - nie porównuj badań naukowych z sondażami preferencji wyborczych.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te technologie, inwestycje to jakie?

Unia , Niemcy DAŁY pieniądze. Z tym dawaniem to naprawdę nie przesadzaj......

 

nie będę Ci szeroko tłumaczył bo szkoda naszego cennego czasu ale podam Ci przykład z życia. widziałem się ostatnio z osobami które posiadają firmy budowlane i one zaczęły od tego , że uczyły się myślenia projektowego, organizacji , metod ,korzystania z technologii od Strabaga czy Skanskiej , dlatego byli w stanie zbudować konkurencyjne firmy i teraz nawet do specjalistycznych jeszcze dla nas projektów już są w stanie brać pod wykonawców z Niemiec. byłem ostatnio na szkoleniu od nieruchomości i tam najwięksi budowniczy z kapitałem polskim, dwóch Ślązaków , załozyło firmę pracując najpierw i ucząc się we Frankfurcie , teraz budują biurowce też w Warszawie a nawet na Bałkanach

i tak jest we wszystkich dziedzinach ale niektórzy nie chcą pamiętać jak było przed wejściem do UE , a jak chcesz porównać to tak jak ja miałem w tym roku , jedź do Hiszpanii a pojedź do Bośni czy Serbii.

 

To Ty myślisz, że jakieś państwo będzie dawać najnowsze technologie i broń za darmo? Takie niemieckie zakłady zbudowały sobie Leopadra-2 i nawet niemieckiej armii na nie nie stać, chyba tylko Saudujczyków na nie stać. Koelnera się zapytaj dlaczego Niemcy "NIE DADZĄ" Polsce tych czołgów

 

napisałem dawać ale oczywiście nie chodziło dosłownie, bardziej użyłbym słowa inwestować.

 

wolę jak Niemcy chcą w nas inwestować , niż abyśmy prosili USA o..... no właśnie ,płacenie za wojsko na naszym terenie można nazwać inwestycją czy haraczem ? albo inaczej płatną ochroną ?

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Te 60% dla Biedronia na które się powołujesz to wynika z tego drugiego sondażu zrobionego na "reprezentatywnej" próbie 150 osób !!! :smile: Masz odpowiedź czy jest on wiarygodny.

 

No i jak brzmi odpowiedź na temat wiarygodności tych 2 sondaży? Przecież ogólnopolskie sondaże robi się na próbie 1000 osób. Zgadnij dlaczego.

 

 

 

2. Co za koleś. Znajdzie dwa niemiarodajne sondaże, nie wiadomo jak przeprowadzone i ma dowód że przecież sprawdził w kilku źródłach. To jak chcesz znajdę Ci jeszcze trzeci sondaż w którym Biedrón ma chyba 67%. Sondaż zlecony przez "Głos" przeprowadzony przez Ośrodek Dobra Opinia, który w jednym sondażu na prezydenta RP pomylił się tylko o 25pp.

 

Możesz mi powiedzieć, co świadczy o nieprawdziwości tych sondaży, bądź błędów w metodologii, pomijając Twoje wizje?

 

 

 

3. Lokalne gazety zależne od Biedronia zlecające sondaż? albo pracownia IBRIS któa kiedyś Nowczesnej Petru dawała ponad 30% poparcia? Bądźmy poważni.

 

Już trzeci raz używasz "bądźmy poważni" z powodu braku jakichkolwiek argumentów. To nie piaskownica, w ten sposób nikogo nie przekonasz. 

 

 

 

4. Wow , wysokie temperatury w Słupsku tego lata to też efekt Biedronia ?

 

Czyli prezydent miasta ma taki sam wpływ na poziom zatrudnienia w swoim mieście, co na pogodę? Na jakiej podstawie tak uważasz? Samorząd nie tworzy miejsc pracy? Nie ułatwia inwestorom biznesu? Nie wspomaga małych firm? 

 

 

 

Fluberku - nie porównuj badań naukowych z sondażami preferencji wyborczych.

Nie jestem dla Ciebie "fluberkiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak brzmi odpowiedź na temat wiarygodności tych 2 sondaży? Przecież ogólnopolskie sondaże robi się na próbie 1000 osób. Zgadnij dlaczego.

 

 

Możesz mi powiedzieć, co świadczy o nieprawdziwości tych sondaży, bądź błędów w metodologii, pomijając Twoje wizje?

 

 

Już trzeci raz używasz "bądźmy poważni" z powodu braku jakichkolwiek argumentów. To nie piaskownica, w ten sposób nikogo nie przekonasz. 

 

 

Czyli prezydent miasta ma taki sam wpływ na poziom zatrudnienia w swoim mieście, co na pogodę? Na jakiej podstawie tak uważasz? Samorząd nie tworzy miejsc pracy? Nie ułatwia inwestorom biznesu? Nie wspomaga małych firm? 

 

 

Nie jestem dla Ciebie "fluberkiem".

1. Co wiesz na temat tyh dwóch sondaży? Próba 500 osób i 150 osób. nic poza tym.

 

2. Nic nie wiadomo na temat metodologii tych sondaży.

 

3. Pracownii IBRIS nie należy traktować poważnie.

 

4. Wiesz więcej, to szukaj więcej na temat tej pomocy Biedronia dla małych firm. Ja nie mam czasu. Na koniec powołaj się, na "słyszałem o pozytywnych opiniach płynących ze Słupska".

 

Na temat zweryfikowanego przez samego Biedronia zadłużenia Słupska cisssszzzzzza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo nie wiesz o czym piszesz:)

 

 

piszę o potwierdzonym i udokumentowanym zjawisku społecznym, którego czas trwania, sposób traktowania przez samego zainteresowanego & czynniki państwowe oraz kaliber i skala wywołują takie, a nie inne reakcje.

 

ty zaś widzisz reakcje, ale nie chcesz przyjąć do wiadomości przyczyn.

 

to jak z Marszem Niepodległości, też nie chcesz przyjąć do informacji, że jesli na czele pochodu niesione są hasła rasistowskie, a ty w tym pochodzie idziesz, to ktoś z zewnątrz ma święte prawo sądzić, ze akceptujesz te hasła i jesteś rasistą.

 

 

 

Nie, bo nie wiesz o czym piszesz:)

 

 

Dlaczego nie mam? Nie podoba mi się to, że atakowani są niewinni imigranci i muzułmanie. Natomiast nie zauważyłem, żeby powstał film podobny do Kleru o Żydach, Murzynach, Imigrantach, czy Muzułmanach. Powstał? Czy teraz rozliczasz mnie za to, że nie wyraziłem oburzenia z powodu czegoś, co nie istnieje?

 

a po mają powstawać takie filmy ?

 

żeby wyrównywać proporcje - z jakiej przyczyny ? żeby Kościół katolicki nie czuł się na cenzurowanym, tylko miał alibi pod zawsze modnym tytułem "a u was Murzynów biją" ?

 

poza tym, jeśli nie zauważyłeś, to Zydów gromiono przez cały XX wiek, Murzynów w dyby zakuwano, a Imigranci umierają bez przerwy. to były i są grupy prześladowane od dawien dawna i wciąż oraz nadal.

 

poza tym, co takiego Zydzi, czarni, geje albo imigranci zrobili w Polsce złego,że chciałbyś obejrzeć filmy demaskujące ich skrywane zbrodnie ?

 

nie dośc szybko wylatywali kominem krematoryjnym, za mało chętnie rzucali się na proponowane im banany czy nie dośc entuzjastycznie reagowali na grzeczne uwagi o kozach i seksie alternatywnym ?

 

natomiast Kościół katolicki, jako instytucja, zawsze uznawany był przez większą część społeczeństwa, jako święty i nietykalny.

 

a w tym czasie grzechów i grzeszków się nazbierało, więc pora na oczyszczenie tej stajni Augiasza. dobry katolik powinien najlepiej rozumieć wartość porządnej spowiedzi, zadośćuczynienia i żalu za grzechy.

 

ale to nie u nas, bo tutaj katolicyzm, to raczej mechanizm uzbrajający ludzi w poczucie bezczelnej arogancji i buty, co dowodzi tylko, ze Wielką Nierządnicą z Biblii jest sam Kościół katolicki jako instytucja opierająca się na bezmyślnych rytuałach i ceremoniach, z której wyparowała wszelka głębia, a zostały tylko pazerność, zboczenie i nienawiść do innych.

 

mówiąc twoim językiem : służysz Szatanowi w jego ziemskiej postaci.

 

 

Nigdzie ich nic złego nie spotyka.

 

zaczipowałeś ich czy wynająłeś detektywów 24 na dobę ?

 

Ja nie twierdzę, że nie występują.Ja tylko zwracam uwagę, że liczba aktów agresji wobec księży jest znacząco większa. 

 

a liczyłeś akty agresji księży wobec innych ludzi ?

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak z Marszem Niepodległości, też nie chcesz przyjąć do informacji, że jesli na czele pochodu niesione są hasła rasistowskie, a ty w tym pochodzie idziesz, to ktoś z zewnątrz ma święte prawo sądzić, ze akceptujesz te hasła i jesteś rasistą.

Na czele pochodu nie było takich haseł. To, że pewna grupka wywiesiła sobie taki a nie inny transparent, a odpowiednie media zbudowały wokół tego zdjęcia odpowiednią pełną grozy narrację, a takie pelikany jak ty łątwo to łyknęły świadczy tylko jak najgorzej o tych właśnie pelikanach. Pozostaje jedynie dalasza lektura brunatnej księgi. Boże, widzisz i nie grzmisz, XXI wiek a taka ciemnota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A dodam do tego jeszcze spadek bezrobocia w Słupsku z poziomu 11% do poziomu 4% za rządów Biedronia ( analogiczne dane dla całej Polski w tym okresie to 11% i 6%)

Ja jeszcze dodam do tego, że zmniejszyła się w tym czasie w Słupsku populacja o 6%. Czy w Polsce przez ostatnie 4 lata także zmniejszyła się populacja o 2,5 mln? I czy za Biedronia liczba miejsc pracy wzrosła? Bo w sumie ten wskaźnik by lepiej mówił o tworzeniu nowych miejsc pracy według mnie, ale z chęcią posłucham argumentów dlaczego Ty masz inne zdanie na ten temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.