Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Zwiastun był podobny, to fakt. Kleru nie oglądałem a Drogówka to dobry film. Musisz zdawać sobię sprawę, że zwiastun to nie mini film, ale najczęściej najmocniejsze sceny bez puenty, bo trudno ją zdradzać przed obejrzenie filmu. Drogówka jest i śmieszna i przerysowana, ale też gorzka i dająca do myślenia. I nie tak jak myślisz o tym, że policjanci to kulsony.

 

Także bądź otwarty i obejrzyj chociaż Drogówkę. A coś Smarzowskiego oglądałeś a jeżeli tak to jaka opinia?

Widziałeś nowy plakat filmu Kler? Wyobraź sobie Gwiazdę Dawida w miejscu krzyża na tym plakacie i zdobądź się na jakąś refleksję, proszę.

Ja tam mocno wierzę w Biedronia. Nie tylko na zasadzie przełamania betonu PiSu i PO, ale i też na zasadzie tego, że jeżeli Robercik niczego nie spieprzy to ma dużą szansę nareszcie skończyć z polityką prowadzoną przez starych dziadów żyjących mentalnie w komunie.

Czyli Petru niczego Cię nie nauczył?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, Biedronia będę bronił, ale przez ostatni rok to mało co słyszałem o jego zaangażowaniu w sprawy lgbt.

Terlikowski startuje do parlamentu? Też mi kariera. Artykulik w DoReczy, dwa lata w "małym dzienniku" Robi jedynie to do czego zachęcało wielu papieży w tym obecny Franciszek - czynne angażowanie się w życie publiczne, a nie bierność.

 

O tym kto opiera cały swój wizerunek na... będe decydować JA - julcio!!! :smile: litości.

 

Głupa nie rżnij. Nie żyjesz na jakimś zadupiu typu Kinikinik w stanie Colorado, żeby nie widzieć sztucznego pompowania Biedronia a to na prezydenta, a to na premiera, a to na na zbawcę szeroko rozumianej lewicy. "Robert musisz" ????

Wyjrzyj przez okno, bo chyba "postawili" Ci wielką farmę wiatraków.

Bardzo podoba mi sie to pasywno-agresywne zdrabnianie - widze tego posta nawet specjalnie edytowales, byle tylko gdzies to wcisnac. Gratki.

 

Reszty w sumie nie chce mi sie juz komentowac. Masz racje! Biedron nie zostanie prezydentem/premierem! Czolem Wielkiej Polsce! Wygrales! (sam ze soba, ale whatever).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszty w sumie nie chce mi sie juz komentowac. Masz racje! Biedron nie zostanie prezydentem/premierem! Czolem Wielkiej Polsce! Wygrales! (sam ze soba, ale whatever).

Wiatraki mocno widzę przewiały :) Śmieszki i hihaszki się skończyły ?

Mam rację, Biedroń nie zostanie nikim wyżej niż europosłem lub posłem na Sejm RP. Historia niczego nie nauczyła. "Świetne" wyniki jako numery 3 mieli już Kuroń, Olszewski, Lepper, Napieralski i Kukiz. Po tych wynikach mieli odmienić polską scenę polityczną, skończyli na jednej kadencji.

Głosy tych co zawsze " wiecznie przewianych" przechodziły z Leppera na Palikota, na JKM a nie dawno na Kukiza. Teraz przejdą na Biedronia. Pewnie Robercik stworzy coś na miarę "X-Force" z "Deadpoll 2" przejmie głosy Kukiza (tych co pierd*** politykę i partyjniactwo?) dostanie 9%,  w połowie kadencji jego klubik rozwali się na 10 mniejszych kół i na jednej kadencji się skończy, a potem pozostanie jedynie bycie byłym i czekanie na zaproszenie do studia TVN albo do programu Lisa (serio, on wciąż w internecie prowadzi swój program :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój z Biedronie, jedno sezonowa jeszcze nie nadmuchana wydmuszka

Przeciez on sie wlasnie przygotowuje do trzeciego sezonu w polityce. (ze czesc mediow obiera mu za wysokie cele to inna kwestia).

Wiatraki mocno widzę przewiały :) Śmieszki i hihaszki się skończyły ?

Mam rację, Biedroń nie zostanie nikim wyżej niż europosłem lub posłem na Sejm RP.

"Smieszki i hihaszki" wymagaja kumatego towarzystwa...sam zrozum :(

 

europosel/posel na sejm rp = powazny polityk (szczegolnie jesli utrzymuje sie w polityce juz od 7 lat)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co siedzi w głowie Biedronia to cholera go wie, ale z jego celebryckiego pędu do błysku fleszów można wnioskować, że uwierzy w końcu że jest drugim Macronem. Lekcji Wałęsy nie odrobił.

 

Poważna polityka, zasiadając którąś tam kadencję w sejmie? Szymon Ziółkowski i wielu anonimowych, bez rozgłosu ciągną już po pięć, sześć kadencji, bez tej celebryckiej otoczki. Taniej i lżej.

PS. Anna Sobecka utrzymuje się już 21 lat na powierzchni :) można ?

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś nowy plakat filmu Kler? Wyobraź sobie Gwiazdę Dawida w miejscu krzyża na tym plakacie i zdobądź się na jakąś refleksję, proszę.

 

a po co ma sobie wyobrażać ?

 

Polska nie ma problemu z rabinami, tylko z księżmi katolickimi, którzy molestują seksualnie dzieci, przewalają kasę, w sposób wysoce naganny wchodzą w posiadanie wielkich połaci ziemi, prowadzą agitację polityczną z ambon, podżegają do zachowań sprzecznych z prawem, legitymizują moralnie bandytów, lobbują za prawnymi rozwiązaniami godzącymi w wolności obywatelskie itd itp., i zwykle unikają odpowiedzialności karnej za swoje przestępstwa.       

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś nowy plakat filmu Kler? Wyobraź sobie Gwiazdę Dawida w miejscu krzyża na tym plakacie i zdobądź się na jakąś refleksję, proszę.

 

Pągowskiego bardzo szanuję, Gwiazda Dawida nie pasowałaby w tym miejscu, ale nie miałbym z tym problemu. Kontrowersyjny i owszem, ale ja nie z tych co komuś coś zakazują.

Możesz mieć różne odczucia co do tego filmu, ale czepiałem się tylko tego, że oceniłeś jego wartość artystyczną na podstawie zwiastuna. Książka po okładce. Stać Cię na więcej. Obejrzyj film, oceń go i zdobądź się na jakąś refleksję, proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pągowskiego bardzo szanuję, Gwiazda Dawida nie pasowałaby w tym miejscu, ale nie miałbym z tym problemu. Kontrowersyjny i owszem, ale ja nie z tych co komuś coś zakazują.

Możesz mieć różne odczucia co do tego filmu, ale czepiałem się tylko tego, że oceniłeś jego wartość artystyczną na podstawie zwiastuna. Książka po okładce. Stać Cię na więcej. Obejrzyj film, oceń go i zdobądź się na jakąś refleksję, proszę.

Musiałbym zwariować żeby wydać choćby złotówkę na gościa który w taki sposób próbuje nabić sobie kabzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym zwariować żeby wydać choćby złotówkę na gościa który w taki sposób próbuje nabić sobie kabzę.

To tylko proszę byś nie oceniał wartości artystycznej filmu bez oglądania.

Są czasami tematy trudne z którymi też trzeba się zmierzyć a każdy temat można przedstawić w sposób bardzo uniwersalny.

Jeżeli tematyka Ci nie leży to polecam inne filmy Smarzowskiego. Może zrozumiesz o co mu chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co ma sobie wyobrażać ?

 

Polska nie ma problemu z rabinami

Po to żeby odróżnić prawdziwy hejt od zmyślonego antysemityzmu.

 

Ja w całym swoim życiu nigdy nie widziałem ataku werbalnego ani fizycznego na homoseksualistę, nigdy nie byłem świadkiem ataku werbalnego ani fizycznego na Żyda. Nigdy nie widziałem werbalnego ani fizycznego ataku na Czarnoskórego człowieka. Kilkadziesiat razy natomiast byłem świadkiem werbalnego ataku na księdza i kilka razy swiadkiem ataku fizycznego. Jak dla mnie to problemem jest nagonka na księży.

To tylko proszę byś nie oceniał wartości artystycznej filmu bez oglądania.

Są czasami tematy trudne z którymi też trzeba się zmierzyć a każdy temat można przedstawić w sposób bardzo uniwersalny.

Jeżeli tematyka Ci nie leży to polecam inne filmy Smarzowskiego. Może zrozumiesz o co mu chodzi.

Oceniam zwiastun ktory jest proba sciagniecia jak najwiekszej liczby osob do kina zeby zarobic jak najwiecej kasy oparta wylacznie na hejtowaniu jednej grupy spoleczbej. Ten zwiastun jest obrzydliwy i obraza uczucia religijne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko proszę byś nie oceniał wartości artystycznej filmu bez oglądania.

Są czasami tematy trudne z którymi też trzeba się zmierzyć a każdy temat można przedstawić w sposób bardzo uniwersalny.

Jeżeli tematyka Ci nie leży to polecam inne filmy Smarzowskiego. Może zrozumiesz o co mu chodzi.

 

dokładnie , film jak najbardziej do obejrzenia tym bardziej ,że obsada wydaje się ciekawa oraz cenię Gajosa ,który słabych ról nie miał.

był chyba już film o księdzu homoseksualiście i okazało się ,że te protestujące babki dostawały kasę tylko aby zrobić reklamę a film był słaby , był film z Chyrą , są kawały o księżach czy zakonnicach ale wiadomo że już Smarzowskiemu się udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem zwiastun Kleru w kinie i widzę, że szykuje się zmasowany atak na KK w Polsce. To dobrze, że Chrześcijańska Demokracja zdejmuje maski. No i dobrze, że powstał taki film, bo w polskim KK jest z czego zrobić polskie Spotlight, a tu do kin wchodzi Kler Smarzowskiego, którego poziom aż żal komentować.

 

 

 

Poziom filmu, a właściwie poziom zwiastunu, który jest w zupełności wystarczający do oceny filmu

 

 

Nie ogladalem drogówki, rozumiem że reżyser tworzy takie dno rowniez o innych grupach zawodowych?

 

 

 

Oceniam zwiastun ktory jest proba sciagniecia jak najwiekszej liczby osob do kina zeby zarobic jak najwiecej kasy oparta wylacznie na hejtowaniu jednej grupy spoleczbej. Ten zwiastun jest obrzydliwy i obraza uczucia religijne.

Oceniałeś film. Po zwiastunie. Płytkie to niestety fluber, stać Cię na więcej.

Wiesz o czym jest film po obejrzeniu kilku pociętych scen.

 

Co takiego jest w tym zwiastunie obrzydliwego a co obraża Twoje uczucia religijne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy po trailerze oceniają.

W trailerze najmocniejsze sceny a po seansie będzie rozczarowanie, że za mało dowalił klechom.

KK ogranicza wolność macicy vasqa :) cyrk we łbie

Czytając jego posty, w których opisuje sprawy medyczne, wątpliwe jest, by wiedział, że macica występuje tylko u kobiet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym zwariować żeby wydać choćby złotówkę na gościa który w taki sposób próbuje nabić sobie kabzę.

 

 

kładąc na tacę nie masz takich oporów emocjonalnych ?

 

 

 Jak dla mnie to problemem jest nagonka na księży.

 

 

problemem jest ostentacyjna niemoralność i bezczelna bezideowość kleru.

 

a księża ostatnio najchętniej biją się między sobą, proboszcz kontra wikary, sołtys sprzedaje popcorn widowni.

 

Ja w całym swoim życiu nigdy nie widziałem ataku werbalnego ani fizycznego na homoseksualistę, nigdy nie byłem świadkiem ataku werbalnego ani fizycznego na Żyda. Nigdy nie widziałem werbalnego ani fizycznego ataku na Czarnoskórego człowieka.

 

dlatego, że geja nie widziałeś nigdy na oczy, Żyda tylko w obozowych pasiakach na zdjęciu, a czarnoskórego na filmie o Afryce w National Geographic ?

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co takiego jest w tym zwiastunie obrzydliwego a co obraża Twoje uczucia religijne?

Np. " oto wielka tajemnica wiary. Złoto i dolary".

kładąc na tacę nie masz takich oporów emocjonalnych

 

 

dlatego, że geja nie widziałeś nigdy na oczy, Żyda tylko w obozowych pasiakach na zdjęciu, a czarnoskórego na filmie o Afryce w National Geographic ?

Najmniejszych

 

Spotykam ich każdego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo księża już mają mercedesy, a reżyser filmu wciąz jeździ starym polonezem ?

 

 

zawsze w trakcie mszy, meczu i zebrania miejscowego koła PIS ?

Nigdy w zyciu nie widziałem ksiedza w mercedesie za to byłem świadkiem jak homoseksualista naplul na ksiedza .

 

Podczas mszy sie zdarza, na necze nie chodze, ani na zebrania miejscowego koła pis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty vasq to ilu księży widziałeś na żywo? Ilu znasz osobiście, z iloma rozmawiałeś, jakie było twoje ostatnie doswiadczenie z przedstawicielem kleru i jak dawno temu.

 

Śmiałe opinie jak na kogoś kto kościół omija szerokim uchem, a z KK to ma chyba tyle wspólnego co Department IV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.