Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

liczba gwałtów wzrosła 5 razy (!!!).

 

z jednego do pięciu ?

 

 Zamiast oskarżać każdego kto się tego boi o neonazizm i rasizm wypadałoby podjąć jakąś refleksję i coś z tym zrobić.

 

jesli zabójstwa i gwałty popełniane przez miejscowych nie są przyczyną wzmożenia oburzenia społecznego, to jak inaczej niż rasizmem okreslić takie wzmożenie w kontekście zabójstw i gwałtów popełnionych przez migrantów ?

 

"Trzej oprawcy przez 10 dni brutalnie gwałcili, bili i przypalali papierosami 26-letnią Monikę"

 

"Gwałt zbiorowy, 6 mężczyzn z zarzutami"

 

"Ocknęła się w dole, nie miała bielizny. Zbiorowy gwałt po dyskotece"

 

"Gwałt zbiorowy na 28-letniej kobiecie"

 

dzisiaj w mediach : "Gwałt zbiorowy na bezdomnej. Jej mąz został cięzko pobity"

 

 

Kto sprawcą ? Migranci ?

 

Ależ skąd ! To przypadki tylko z ostatnich miesięcy z Polski, gdzie występuje 91 % katolików wierzących w naukę miłości bliźniego.

 

czy z powodu tych gwałtów uczynionych przez POLAKÓW napisałeś chociaż jedną linijkę oburzenia, rozpisałeś się na fyfnaście akapitów jak to "państwo musi coś z tym zrobić, by przywrócić względną normalność !".

 

Nie.

 

Ani słowa.

 

Gwałty białych Polaków z rodowodem przyjmujesz już jako rzecz normalną, względnie normalną. Ale jak imigrant zgwałci, to skaczesz na równe nogi i histeryzujesz domagając się CZYNU !

 

Co to jest jak nie rasizm ? jeśli biały gwałci i ciebie to nie rusza, a gwałci czarny albo śniady Arab i doznajesz z tego powodu apopleksji, to na czym polega róznica ? na tym, ze ten drugi ma inny kolor skóry.

 

dokładnie tak sie zachowujesz jak biali rasiści na amerykańskim Południu w czasach najdzikszych prześladowań czarnoskórej mniejszości. Wtedy to był rasizm, a dzisiaj jak to nazwać ? Troska o bezpieczeństwo publiczne porządnego obywatela ? LOL

 

Nie dyskutujesz o przestępstwach popełnionych w Polsce przez np. Ukraińców. Bo są biali, right ? Jakby byli czarni, to byś żądał łamania kołem dla każdego. A jest ich tutaj ponad milion, nie są święci. Nie przeszkadza ci to najwyraźniej, bo nigdy nie panikowałeś z ich powodu.

 

jesteś rasistą i już.

 

ty nie musisz tego mówić wprost, ale to po prostu wynika z rozbioru logicznego twoich poglądów i reakcji na zaistniałe okoliczności.

 

I te dane, "gwałcą 5 razy więcej"...

 

tymczasem w 2016 weszły w zycie, w Niemczech, nowe przepisy definiujące "gwałt", które część prawników uważa za kontrowersyjne, sugerując że wzrosnąć może znacznie liczba oskarżeń o gwałt w wyniku nadużywania ich przez zgłaszające, a tak czy siak : aktualnie w prawie niemieckim "gwałt" oznaczać może coś całkiem osobnego niż w prawie polskim.

 

ale ty mówisz "gwałt" odnosząc się do naszego rozumienia i pojmowania tego zjawiska, sugerując coś, co aktualnie już nie obowiązuje wyłącznie w niemieckim prawie [w prawie wielu innych państw europejskich również, np. w Szwecji, gdzie definicja "gwałtu" jest bardzo rozszerzona].

 

http://www.gosc.pl/doc/3278829.Niemcy-Nowa-definicja-gwaltu

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapłani postępu przygotwali dla swoich wyznawców specjalne księgi, jeden tutaj wyznawca piątego stopnia, zajrzał do "Świętych Ksiąg" przekopiował i wkleił.

No to ja sobie wkleję coś w kontrze.

 

 

6UoZqAS.jpg

 

 

A tutaj UK i sprawa o któej vasq nie słyszał nigdy.

img55086dec4825d.jpg

LOL.

Skoro według Vasq, fluber jest rasistą.........

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym zupełnie, nie znam sytuacji, nie byłem w Niemczech, nie mam opinii, ale tak z matematycznego punktu widzenia.

 

To jest ilość na 10000 osób - jakichkolwiek? Kobiet, mężczyzn, wiek nie ma znaczenia? Tutaj w tym temacie padło nawet, że emigranci to głównie mężczyźni w wieku bodajże 25-40.

 

Te liczby może, podkreślam, może tłumaczyć po części to, że wśród tych 10000 u Pakistańczyków jest dużo większy procent mężczyzn w przedziale 25-40, czyli chyba raczej osób najczęściej odpowiedzialnych za gwałty . Wśród przykładowo Francuzów te 10000 to są pewnie też kobiety, osoby starsze itd.

 

Nie jest to rozumowanie logiczne? Nic to nie tłumaczy?

Nie przesądzam o winie czy braku winy, ale patrzenie na suche statystyki nie zawsze prowadzi do zrozumienia sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 3 głowne przyczyny. Inna kultura w której przyzwolebie na takue zachowania jest wieksze. Tak jak napisales wiek i plec uchodzcow gdyz jest to grupa w ktorej odsetek przestepstw seksualnych jest najwyzszy oraz bardzo latwy dostep do ofiar. Wiekszosc zgwalconych kobiet to tez uchodzcy. A az boje sie myslec jaki procent tych kobiet-uchodzcow zglasza ze zostaly zgwalcone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to po to jest ta dyskusja aby udowodnić , że emigranci więcej gwałcą dlatego powinniśmy zablokować ich przybywanie? akurat gwałt to jeden z mniejszych problemów. gorzej jak się pojawiają Szwedzi czy szwedki , którzy ich bronią i tłumaczą ;]

ale wydaje mi się że grono tych lewicowych (prawicowych też ) żerują na tym aby zdobywać poparcie polityczne.

byłem ostatnio na sympozjum odnośnie nieruchomości i spotkałem starego znajomego, który wykładał na temat eko zielonych nieruchomości. sam ładnie , profesjonalnie się przygotował ale sam w kuluarach potwierdził że to ściema ale fajnie się sprzedaje ;] 

i chyba u skrajnej lewicy i prawicy jest to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 3 głowne przyczyny. Inna kultura w której przyzwolebie na takue zachowania jest wieksze. Tak jak napisales wiek i plec uchodzcow gdyz jest to grupa w ktorej odsetek przestepstw seksualnych jest najwyzszy oraz bardzo latwy dostep do ofiar. Wiekszosc zgwalconych kobiet to tez uchodzcy. A az boje sie myslec jaki procent tych kobiet-uchodzcow zglasza ze zostaly zgwalcone

Na pewno masz racje i nie tylko odnośnie gwałtów tylko wszystkich przestępstw.,Większość ofiar ci przestępcy wybierają wśród swoich i większość nie jest raportowanych.Taki imigrant to idealna ofiara, gdyż jest male prawdopodobieństwo ,że pójdzie na policje prędzej będzie szukał sprawiedliwości i "ochrony" u silniejszego w swojej społeczności a ci silniejsi tworzą etniczne gangi i klany ,które bezkarnie wyciskają swoich (genialna scena otwierająca film "The Godfather").Dlatego statystyki mogą pokazywać zupełnie zafałszowany obraz przestępczości imigrantów w Niemczech, zresztą w tych statystykach na pierwszym miejscu jest fare dodging .Mnie się wydaje ,że największym problemem jest racial makeup w niemieckiej policji.,Jak będą przyjmować do policji tylko wysokich niebieskookich blondynów to stworzą getta i enklawy w których policjanci będą się bali interweniować., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

największym problemem jest racial makeup w niemieckiej policji.,Jak będą przyjmować do policji tylko wysokich niebieskookich blondynów to stworzą getta i enklawy w których policjanci będą się bali interweniować., 

HAHAHAHAHA 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości krajów związkowych przy przyjęciu do policji są height requirements najwyższe w NRW.,

Wydaje mi się, że w bardzo wielu krajach na świecie są height requirements. Natomiast z pewnością nie słyszałem o eyes requirements, ani o hair requirements, więc nie wiem dlaczego napisałeś o wysokich niebieskookich blondynach.

 

Poza tym próbujesz zrzucić odpowiedzialność na drugą stronę i odwrócić kota ogonem. Na przykład w Polsce, żeby dostać się do policji trzeba zdać specjalne testy sprawnościowe, ale to nie sprawia, że w Polsce pojawiają się getta grubasów, do których wysportowani policjanci boją się wejść.

 

Bądźmy poważni. Jeżeli przyjeżdżam do Niemiec to nie tworzę gett i enklaw, do których nie może wejść policja, bo policjanci w Niemczech wyglądają jak Niemcy. Co to jest w ogóle za logika?

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 .Mnie się wydaje ,że największym problemem jest racial makeup w niemieckiej policji.,Jak będą przyjmować do policji tylko wysokich niebieskookich blondynów to stworzą getta i enklawy w których policjanci będą się bali interweniować., 

O KUR*A, nic bardziej dziwnego już chyba dziś nie przeczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijcie mi, co mi grozi za napisanie tutaj komuś wprost, że jest idiotą, należącym do gronach tych wybitnie głupich jednostek, które nie potrafią wyciągać wniosków z historii ? 

Podejrzewam, że możesz dostać za to bana, ale w pewnych środowiskach możesz uchodzić za bohatera:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.