Skocz do zawartości

[06/07] FBL 4


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Drobne zamieszanie - wywołane faktem, iż pomyliły mi się guziczki i trzeba było pozamiatać po tym jak narobiłem :roll:

 

W każdym razie - im dalej w sezon tym coraz bardziej nie podoba mi się postawa Maredbora: można się nie znać, można podejmować itd., ale mam wrażenie, że kolega ani mru mru jeśli chodzi o zagłębianie tajnik FBL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tymi transferami? Zaakceptowane? Czemu nowi zawodnicy dołączał dopiero we wtorek?

NIe, bylo veto z tego co widze, tylko Stro pomylil przyciski i nie chcacy poszedł akcept, ale juz sytuacja chyba wrocila do normy i u marka jest amare i Caron,a u Ciebie Chandler, Redd i Pargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż co do Cambiego to było pewne że się w końcu połamie, aż dziw że tak długo się utrzymał ;) co do krstica to rzeczywiscie pech. jak sie Camby szybko pozbiera to może na pierwsza dziesiątke masz szanse ..... ratuje cie biedrins, ale on tez cos ostatnio na zdrowie narzekał z tego co pamietam. Ja narazie bezstresowo, dzis Wade sam siebie przeszedł :)richardson tylko wreszcie musi sie wykurowac i wreszcie łapie wiatr w żagle... co do trejdów to jestem w miare zadowolony, może nie tyle lepszych mam graczy co poprostu lepiej obstawione pozycje na wypadek kontuzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż co do Cambiego to było pewne że się w końcu połamie, aż dziw że tak długo się utrzymał ;) co do krstica to rzeczywiscie pech. jak sie Camby szybko pozbiera to może na pierwsza dziesiątke masz szanse ..... ratuje cie biedrins, ale on tez cos ostatnio na zdrowie narzekał z tego co pamietam.

No ja licze na coś więcej niż pierwsza dzisiątka :twisted: Dzisiaj nawet odrobiłem troche strat. Biedrins wykręcił 105FP a Deng 88FP. Może się utrzymam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem ugotowany :evil: Najpierw połamał się Camby. Teraz do końca sezonu wykluczony z gry Krstic. JR jeszcze zawieszony. Chyba ogę się pożegnać z czołówką... :evil: :evil: :evil:

E tam u mnie caly czas jest ktos polamany. Jak nie Roy to Nene, jak nie Nene to Szczerbiak, jak nie Szczerbiak to Yao, tak, ze w zasadzie tylko przez pierwsze 3 spotkania w sezonie gralem tym skladem co chcialem, ale takie juz sa uroki FBL... jednemu sie przyfarci, a drugiemu nie =]]]].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz szczescie napewno, ale mozna tez szczesciu dopomoc. wedlug mnie ty wybrales tragiczny sklad jesli chodzi o kontuzjogennosc, poprostu tragedia. ming, nene, szczerbiak, okafor. juz od poczatku bylo wiadomo ze musi sie zdarzyc cud, abys wogole jakies szanse mial na cokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też teraz mam trochę problemów, bo Kobe od kilku meczów gra z grypą i daje strasznie mało punktów, np. ostatnio z Heat tylko 34 FP, do tego cały czas nie gra Melo i to także widać, bo om co mecz dawał jakieś 90-100 FP, a teraz muszę sobie radzić bez niego.

Ale póki co utrzymuje czwarte miejsce i mam nadzieję, że uda mi się je utrzymać do powrotu Melo, a później będzie już tylko lepiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hie hie, panowie narzekacie na kontuzje, a ja wymienilem 90% skladu i juz nie narzekam ;)

Here I', fakt, faktem, ze twoj sklad jest "letko" kontuzjogenny. Ciezko ci bedzie, ciezko ;)

 

Links, jak probowalismy robic trejda to za zadne skarby nie chciales oddac Artesta... masz za swoje :P

 

U mnie dzisiaj ladnie, chociaz ciagle za malo, zeby dogonic pierwsza 3.

Arenas 117

Crowford 95 ( :twisted: )

Jamison 87

Gooden 80

Nesterovic 61

 

Nie grali Harrington (ktory ostatnio odżył - wali po 90 fp) no i Dunacan, ktory dzisiaj gra.

 

Ktos chce jakiegos trejda? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Links, jak probowalismy robic trejda to za zadne skarby nie chciales oddac Artesta... masz za swoje :P

Nie za żadne skarby tylko graczy typu Harrington których mi proponowałes, konkretne oferty rozwaze i spokojnie moge go oddać.

 

Ps. Poza tym dzis juz grał, jeszcze pare meczy i bedzie 100 fpp :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz szczescie napewno, ale mozna tez szczesciu dopomoc. wedlug mnie ty wybrales tragiczny sklad jesli chodzi o kontuzjogennosc, poprostu tragedia. ming, nene, szczerbiak, okafor. juz od poczatku bylo wiadomo ze musi sie zdarzyc cud, abys wogole jakies szanse mial na cokolwiek

Ale o czym wy gadacie. Yao Ming przez pierwsze 3 sezony opuscil 2 mecze!!! DWA MECZE. W tamtym roku zmagal sie z kontuzja palca i gdy sie z nia uporal experci obstawiali, ze zagra okolo 80 meczow w nadchodzacym sezonie. Po prostu kazdy wysoki jest wysoce kontuzjogenny, Yao akurat mial pecha, ze wypadlo znowu na niego :). Co do Szczerbiaka to okej. Jego po tylu latach spedzonych w nba mozna oceniac, czy jest kontuzjogenny czy tez nie, ale ja go wybierajac dawalem mu max util i w zwiazku z tym, ze mam dosyc szeroki sklad to mi go tam az tak nie brak (od momentu jak mam Terryego) ;]. Jednakze kazda strate daje sie odczuc predzej czy pozniej. Okafora nie moge ocenic po 2 sezonach czy jest wysoce kontuzjogenny czy tez nie. To jest za krotki okres czasu, zeby takie wnioski wyciagac, nie ma on zadnych przewleklych kontuzji typu T-Mac, wiec z gory nie ma sie o co martwic. Jak bedzie musial stracic troche meczow to straci, trudno. W jednym sezonie zagral 73 spotkania, w drugim 26, bywa i tak. Nene akurat w dwoch pierwszych sezonach nie mial zadnych problemow, pozniej zaczal sie sypac, ale znajdzie mi ktos lepszy wybor na backup dla Yao i Okafora w 7-8 rundzie draftu?:D Draft ustawia ci wszystko. Wybierasz z kazdym pickiem najlepszego mozliwego gracza, kontuzjogennosc odgrywa bardzo wazna role przy pierwszej piatce, ale dla mnie schodzi juz na dalszy plan przy wyborze garczy na lawke i wybieram po prostu mozliwych najlepszych. Yao w przeciagu calej karriery nie uchodzi za gracza kontuzjogennego, podobnie jak Okafor, bo raptem jest po dwoch sezonach ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yao Ming przez pierwsze 3 sezony opuscil 2 mecze!!!

dwa mecze powiadasz...

2004-2005 rozegrane 80 meczy

2005-2006 rozegrany 57 meczy

W tej grze liczy sie co jest teraz, a nie co bylo na poczatku kariery zawodnika.

Jakby było tak jak mówisz, to pierwszym pickiem w tym roku byłby Mutombo, Finley albo Payton, a nie LeBron.

Teraz Ming opuszcza od 6 do 8 tygodni, czyli tracisz ok 20 gier.

Ming gra na poziomie 100FP/mecz czyli 20*100=2000 fp.

 

Szczerbiak nie jest kontuzjogenny? Niee, no skad

99-00 - 73 gry

00-01 - 01-02 - 82 gry

02-03 - 52 gry

03-04 - 28 gier O_O

04-05 - 81 gier

05-06 - 72

06-07 - 18 gier

Pomijajac fakt, ze zmienil klub. Mimo wszystko takie wahania nie wychodza na dobre w FBL

 

Okafor mial poprzedni sezon traficzny w rozegrnych spotkaniach - niecałe 30

 

Nene to chyba kazdy wie, jaki jest kontuzjogenny, najlepszy jest poprzedni sezon rozegrał 1 (3 minutowe) spotkanie :).

 

Jasne, ze na 7-8 runde to sa nieżłe wybory, ale IMO lepiej wziac gracza, ktory rozegra 80 spotkan po 50-60FP niz gracza, ktory rozegra 40-50 spotkan po 90-100FP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ze na 7-8 runde to sa nieżłe wybory, ale IMO lepiej wziac gracza, ktory rozegra 80 spotkan po 50-60FP niz gracza, ktory rozegra 40-50 spotkan po 90-100FP

W odpowiedzi na powyższe błysnę po angielsku - "Do your math!" :)

Patrzysz przez pryzmat zawodnika, a powinieneś przez pryzmat pozycji i 82 gier. Ta zasada to w większości przypadków droga na manowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabiutko ostatnio idzie :( , spodziewałem, się tego, że mogę spaść w tabeli pod nieobecnośc Melo no i powoli to się dzieje, przez jakis czas udawało mi się utrzymywać czwarta lokatę, niestety dziś spadłem już na szóste miejsce :? , a bez Anthony'ego będe musiał sobie jeszcze radzić kawałek czasu, bo wraca on dopiero 22 stycznia na mecz z Grizzlies, a póki co muszę jakoś sobie radzic. Mam tylko nadzieję, że nie stracę aż tak dużo i po pwowrocie Carmelo będe mógł jeszcze nadrobić starty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza noc niewatpliwie nalezala do Kily'ego ;)

B.Davis - 145FP

R. Davis 52.50

Lebron - 127.5

Stromile Swift (ktorego wyrzucilem na FA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) - 134 fp

Wilcox 64

Hughes 78

Ridnour 65.5

Magloire 34

Gay (ktory byl na BN) 90

 

Ale bez jajec, oddaje goscia na FA w nieobecnosc Gasola robil od 15 do 30 FP, a Gasol wrocil, a ten robi 134FP. Mam nadzieje, ze to jednorazowy wybryk i nie wyskoczy wyzej niz 20FP :twisted:

 

Ciekawe wyniki u Billypilgrim'a (jakkolwiek to sie odmnienia ;))

Marbury 86.5

M.Miller 115.5

Matt Barnes 124.5 (co jest?!)

Brand 107

Frye 62

Jack 56.5

Wilkins 61.5

 

I kolejny agent: Karsp :)

Marko Jaric: 0 :twisted:

West 72

Garbajosa 0 :twisted:

Garnett 147

Gasol (kolejny moj wytrejdowany) 140 :roll:

Curyy: 109

Stoudamire 147.5 :roll:

 

I kolejny agent: JA xD

Arenas: 153.5 8)

Crowford: 93.0 8)

Jamison 100.5 8)

Duncan: 158 8)

Gooden 54 (spodziewalem sie wiecej po nim)

Nesterovic 57

 

No i niespodziewanie Bosh, ktory zagral nakroił 115 FP, a Demon go w skladzie... nie mial xD

 

U Zajmona natomiast...

Nie zagrał Wade :lol: (go LAL go!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.