Skocz do zawartości

[06/07] FBL 4


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

No i ja może coś napisze o swoich wrazeniach po dzisiejszych meczach. Szczerze mówiąc to kiedy rano wszedłem na NBA.com to strasznie się zdenerwowałem, bo okazało się że już w pierwszym meczu Bucks zagrał Bogut czyli mój podstawowy C, a ja będąc przekonanym, że on ma kontuzję(tak mi ktoś w tym temacie powiedział) przed meczem wrzuciłem go na BN, a Bogut zagrał całkiem dobry mecz i niestety trochę punktów przeszło mi koło nosa. Dziś słabiutko Watson, po którym się spodziewałem wsytępu gdzieś na równi z Ridnourem, w końcu miał walczyć z nim o pierwszą piątkę, tymczasem Luke zaliczył świetny występ, natomiast Earl cienko. To samo jest z Eddie Jones'em i Crawford'em, zagrali wczoraj o wiele gorzej niz się po nich można było spodziewać. Zadowolony jestem natomiast na pewno z wystepu Jameera Nelsona i oczywiście Boozer'a(oby jak najdłużej w zdrowiu :) ). Dziś jeszcze liczę na super otawarcie sezonu ze strony Melo i rzecz jasna- na powrót Kobe'ego, mam nadzieję, że już w piątek przeciwko Supersonics Kobe dostarczy mi pierwsze w tym sezonie FP. :D

 

P.S. Jak sprawdzicć ile dany zawodnik zdobył FP w danym meczu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcuuuuuus Cambyyyyyy

158 fp!

16 pkt, 18(!)zb, 4 ast, 4 bl

Tylko teraz dziwi mnie jedna sprawa. Na yahoo napisane jest, ze Camby ma kontuzje. Zaraz, zaraz, jak ktos ma kontuzje, to raczej nie gra przez prawie 40 minut :roll: ale ciesze sie, ze byl na UTIL :P

 

Moj nowy roster:

PG: M. Bibby

SG: L. Deng

SF: L. James

PF: Sh. Williams :roll:

C:; M. Camby

 

UTIL: J. Magloire

UTIL: B. Bowen

UTIL: M. Finley

BN: J. Redick

BN: P. Gasol

BN: E. House

BN: Jo. Smith

BN: V. Khryapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SF: L. James

Właśnie kiedy te transfery dojdą do skutku i nowi zawodnicy będą punktować dla mnie, bo póki co cały czas mam LBJ w składzie. Dziś w nocy jest i mecz Cavs i Suns - i w tym wypadku niewiem kto mi będzie dzis dostarczał punkty, czy jeszcze LBJ czy już Matrix :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcuuuuuus Cambyyyyyy

158 fp!

16 pkt, 18(!)zb, 4 ast, 4 bl

Tylko teraz dziwi mnie jedna sprawa. Na yahoo napisane jest, ze Camby ma kontuzje. Zaraz, zaraz, jak ktos ma kontuzje, to raczej nie gra przez prawie 40 minut :roll: ale ciesze sie, ze byl na UTIL :P

W zeszłym sezonie, dopóki się nie połamał, był w czołówce, jakieś top5 (!) w rankingu fantasy. No ale tak to jest - albo budujesz stabilną, ale z mniejszym potencjałem drużynę, albo idziesz na ryzyko. Premia z ryzyka może być baaardzo duża. Oczywiście taki Garnett czy James też mogą mieć kontuzję. Tak było ze Stoudemire'em rok temu, ale był płacz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie lipa ale i niczego inneog sie nie spodziewalem. Ani Oberto ani Evansa nie wystawilem u mnie na pierwsze mecze. I dobrzei zrobilem, pierwszy tylko 14Fp a drugi nawet nie powąchał parkietu. ale cieszy mnie to ze aregentynczyk dostał S5 to dobrze rokuje, ze ma miejsce, wejdzie w rytm, beda minuty itd.

Ogromnie cieszy mnie fakt ze utryzmalem tez lidera, co prawda zawdzieczam to chwilowej zapewne slabości Branda ale i tak jestem bardzo zadowolony :D dzisiaj graja wszysyc moi, mam nadzieje ze mnie nie zawiodą i dalej beda na samym szczycie FBL4, choc nie ukyrwam ze widze kilka lepszych rosterów... :)

GO GO GO KARSP TEAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuu u mnie fatalna noc. 6 od kocna wynik, nie osiagnaęłm 400 FP i kosztowalo mnie to strate lidera... Co prawda roznice sa minimalne ale jednka fajniej widizec siebie na czele nawet z 1 FP przewagi.No ale nic 3 tez jest premiowana awansem. Pocieszam sie tym, że dzisiaj moi ostro wdupili i w koncu musi byc lepiej,a martwie ze w czołowce jest straszny scisk i lada moment moge z niej wyleciec...Wczoraj tylko Garnett zgodnie z oczekiwaniami, reszta zdecydowanie ponizej tego co oczekuje, a samego sieibe prezchodzil Hughes i gdyby nie lepsza 4Kw to mialby z 15 Fp.... Cóż wszysyc solidarnie wdupili i mimo ze od wiekszosci wymagam ok. 60 FP na noc to nikt oprócz Garnka nie dobil nawet do 48... Uh, fatalna noc, ale dziisaj tez jest dizen i licze ze Ci co maja okazje tj.Knight,Larry,Miller i Curry sie zrehabilitują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główne ogłoszenie : potrzebuje SG :)

co do podsumowania gry mojej druzyny..

zaczynam się zastanawiac kgo wybrałem z numerem 1 draftu wade'a czy andre millera :) tylko on mi tyłek ratuje. W punktacji narazie w czołówce jestem, ciesze się że jest to osiągniete tylko dzięki fenomenalnej grze mojej rezerwy, deron williams, mo williams, bynum i sean may robią solidne 50-60fp dziennie a po deronie nawet 70-80 się spodziewam(dziś wmiał troche słabszą noc ale to sie zdarza.) jak zaczną grac moje 3 pierwsze wyboru w drafcie czyli wade, jamison i kaman którzy narazie poniżające 60fp na mecz robią, to myśle że mam duże szanse na ścisłą czołówke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie wieczór w sumie średni. Na początku było fatalnie ale z czasem coraz lepiej to wyglądało. Na pewno super spisuje się jak na razie Barbosa (8th pick :wink: ) chyba mój najpewniejszy zawodnik :wink: Wczoraj patrząc na kolejne nieudane akcji Parkera chciałem go nawet wrzucić do s5 ale w ogólnym rozrachunku Tony nie zagrał tak fatalnie i chyba jeszcze dam mu szanse :wink: Bardzo mi szkoda występu Korvera. Koleś rzucił prawie 30 pkt. na niesamowitej skuteczności a nabił ledwo 50fp. No ale jak się nie zbiera i nie podaje to tak musi być :?

 

Jak na razie nie jest źle, w sumie jak na razie gracze te minimum jakie przed każdym z nich stawiam robią. Może Okur trochę słabiej ale mam nadzieję, że w końcu przebije się do tego poziomu 80-90fp...

 

Mimo co by nie mówić nienajlepszego wieczoru udało się na 2 miejsce wskoczyć, no ale góra tabeli jest tak ciasna, że marne 50fp decyduje o miejscach 1-7. Zobaczymy co dziś T-Mac pokaże :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kiszka po całości, jestem bodajże 16 w tabeli ale jeszcze sie odbije :D Jako taki poziom trzymają u mnie tylko CP, Zach i Turkoglu a to co robi BigZ woła o pomstę do nieba narazie średnio 40 FP :?

 

PS. Spojrzałem sobie na stronke naszej starej ligi i tam jestem liderem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając dziś NBA TV Dialy i skróty wszystkich spotkań myślałem że ta noc dla Links Team'u nie była zbyt udana, jednak po wejściu na Yahoo zobaczyłem że jestem Liderem i mometalnie zmieniłem zdanie 8)

 

Artest (101fp) i Marion (97fp) na poziomie, Redd zawiódł: zaledwie 44fp, Chandler wreszcie królował na deskach + plus pare punktów = 76fp - bardzo mnie to cieszy, Gordon: ŻENADA! - poza Brewerem (-9fp) najgorszy gracz tej nocy w mojej druzynie - jezeli będzie tak dalej to będę miał poważne problemy z pozycją PG :? UTIL - całkiem, całkiem... zadowlony jestem z Martina i Jacksona, z Marshalla mniej i zastanawiam się nad wystawieniem za niego na util David'a Lee, który całkiem niezle sobie punktuje na BN. Czekam takze na powrót LaMarcus'a Aldridge'a.

 

Jestem zadowolony z pozycji zajmującej w FBL#4 :twisted:

 

GO LINKS TEAM :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze nie zanotowalem zeby ktos dal mniej niz 45FP, jednak te 45FP osiagali zawodnicy, ktorzy mnie zawiedli. Przede wszystkim zawiodl mnie troszke Battier zbierajac zaledwie 1 pilke w ostatnim meczu. Takze Roy w swoim debiucie mimo 20pkt nie dal praktycznie tego co najbardziej od niego oczekuje czyli asysty+zbiorki, na szczescie po debiucie na poziomie 50FP gral w drugim meczyku na poziomie 80FP. Z dnia na dzien moze byc tylko lepiej i w zasadzie trudno zeby zawodnik, ktory w debiucie gra 47minuty (!!!) nie dotstal tego RO(T)Y :>. Jest niezly i bedzie tylko lepszy. Jak dla mnie 60-70 FP srednio na mecz ma w zasiegu mimo, ze to rookie, a w zasadzie spodziewam sie wiecej niz 70fp na mecz :). Battier jak zacznie zbierac te conajmniej 5 pilek na mecz to takze da mi te 70-80FP na spotkanie, a moj util i bench sprawia o zawrot glowy maly ;). Przede wszystkim 2 steale tego draftu imo czyli Kevin Martin (wczoraj game-winner i 30pkt, zdecydowanie najlepszy strzelec w Sac, szkoda ze gorzej u niego z asystami i zbiorkami ale daje rade chlopak) i Hakim Warrick, ktory juz w pierwszym meczu dal mi 90FP, w drugim troszke slabiej ale licze na solidne statsy, w szczegolnosc w zbiorkach i punktach, poki nie ma tam Gasola oczywiscie. W dodatku mam Szczerbiaka, ktory daje regularnie te 50FP na mecz poki co, a sam bench tez nie jest slaby. Nene wraca po kontuzji dopiero, narazie dostaje malo minut, ale jak wpadnie na nowo do s5 to conajmniej 80-90FP powinien dac. Boykins wczoraj mnie zaskoczyl bo mial meczyk zycia chyba :), ponad 100FP (szkoda ze mialem go na bn) i dostawal solidne minuty. Bardzo czesto Denver gra Millerem i Boykinsem na parkiecie (ostatnio 35min) co sugeruje, ze Boykins moze dalej dostarczac takie cyferki (przynajmniej teoretycznie bazujac na ostatnim spotkaniu), bo akutualnie jest jedynym i pierwszym z lawki zmiennikiem dla Millera i Smitha. Kolejnym prospectem na BN jest Darius Miles. Jesli tylko bedzie gral to moze dac troche punkcikow, ale to tylko prospect (za to niezly). Dalej mam Danielsa z Wizards, ktory odziwo mimo fatalnego spotkania z cavs dal mi blisko 50fp. Bardzo duzo bedzie wchodzil z lawki w tym roku ze wzgledu na lekkie zmiany w skladzie (brak Jefferiesa) no i to on jest wlasnie sixth manem tam, byc moze wkrotce s5, a jak nie to z lawki lekko dostanie +30min. W razie cos dobrym zmiennikiem bedzie na wypadek kontuzji. No a na koncu mam busta tego draftu, czyli Sene (obok tego wlocha oczywiscie). Wiedzialem, ze bedzie s5 w tym roku z uwagi na brak Swifta, ale kurcze gra po prostu tragicznie... . W koncu 4 rok gra w kosza, wiec moze za duzo wymagam? Totalna wtopa z Sene w tym drafcie moja, na szczescie wybralem go z ostatnim pickiem ;D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mówiłem że mo williams bedzie duzo fp zdobywał to nikt go nie chiał, po dzisiejszych 95fp napewno jego cena nie spadnie :P nie mówiąc już o tym że te 95 fp to w 30 minut i z 6 stratami więc ma jeszcze pole do poprawy. moze teraz sie jakies uczciwy propozycje za SG znajda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myśl, że taka wymiana musi przejść. :P Mój Tim Thomas zdobył dzisiaj 90 fp na BN (:evil:), ale wymienić go za cholerę nie można, bo podobno jest za słaby i jest niczym. :roll:

 

A poza tym fajnie znowu Ricky (80 fp), Francis (102 fp) i Alston (153 fp :shock:). Tragicznie przede wszystkim Baron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dupy daje jak na razie człek na którego liczylem najbardziej...AK47.

A dzis J. Howard 20 FP <sciana>. Najpewniejszym punkitem na razie jest...moj czarny kon...G. Hill. Zaza Pachulia rownez daje czadu na razie.

Podsumowujac liderzy mojego zespolu daja ciala, ale trzymaja go jako tako dalsze picki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.