Skocz do zawartości

[06/07] FBL 4


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

no i apropos mojego SG - Hassella, to jeszcze powiem, ze bardzo chciałbym, zeby Ricky Davis sie połamał :twisted: Kasiu...

 

Łudziłem się tym dokłądnie miesiać temu, chłopak nie dał rady..

bedzie robił po 60-70 ja to wiem! Zaufaj mi :)

 

Tylko, że Arenas się nie połamie

w tym największy problem... ale mimo wszystko Daniels wchodzi czasem na SG i robi po 50-60fp ... czasem...

 

Eddie jest fajny, ale już nic nie pokaże. W Memphis nie ma miejsca, gdy go wytransferują będzie grał po 10 minut, więc "parno" to widzę..

Nawet jak go wytransferują i będzie grał po 10 minut, to będzie robił grubo ponad 90fp!!!!! :D :D :twisted: 8)

 

Wlasnie podliczylem sobie srednia mojej druzyny... mam minimalnie gorszą od drugiego SHAQU'a ...

 

Prowadzi Zajmon, ktory nie wiem jakim cudem wybrał takich zawodnikow, ze mu wymiatają tak :P

Oby do przodu panowie i panie :), to bedzie dobrze... Bez kontuzji mam szanse daleko zajść, a jeszcze 40 gier przed nami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

And who's da maaaan??

Daniels: 18.5

Crowford: 135

Jamison: 116

Garnett: 126.5

TD: 140

Gooden: 91

Cook: 8.5

Hassell: 85

Smith 92

Finley: 82.5

 

Dzisiaj i tylko dzisiaj 721fp ;)

Nie wiem dlaczego w skladzie mialem Cooka, mial byc Smith, albo Nesterovic, no ale trudno :P

Mile pozegnanie od Crowforda i Jamisona, mam nadzieje chlopaki, ze to juz sie wiecej nie powtórzy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem tylko napisac, że mam po prostu zajebiste szczeście, w ostatnim meczu u pittiego moi dwaj nowi zawodnicy, czyli Crawford i Jamison zagrali mega mecze, pierwszy rzuca 52 punkty ustanawiając rekord kariery(chyba nie trzeba dodawać, że predko tego nie powtórzy jeśli wogóle kiedyś), a drugi ustanawia punktowy rekord sezonu rzucając 35 punktów przeciw Pistons. Dodam jeszcze, że łącznie przekroczyli oni swoją srednią o ok. 115 FP. :evil:

Mam tylko, nadzieję, że to jest dobry zwiastun i obaj utrzymają dobrą formę i teraz bedą w podobny sposób punktowac dla mnie.

Aha, Carmelo na pożegnanie podarował mi 76.5 FP, wiec nie rozpieścił mnie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze moje dwa trade'y:

 

:arrow: Gordon + Chandler <-> C.Butler + T.Thomas [z Maredborem]

:arrow: Artest + Stevenson <-> S.O'Neal + Ridnour [z Kilym]

 

Nie jestem do końca pewien czy dobrze robie ale musiałem cos zmienić w drużynie by w końcu spróbować zbliżyc sie do czołówki. Troche zaryzykowałem i mam nadzieje że to będa dobre ruchy i okaże się dobrym Managerem :D

 

Nie ma ryzyka, nie ma zabawy.

 

PS. Jestem otwarty na kolejne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Links:

Gordon + Chandler <-> C.Butler + T.Thomas [z Maredborem]

Artest + Stevenson <-> S.O'Neal + Ridnour [z Kilym]

IMO pierwszy trejd zrobileś nawet, nawet, moze coś z tego będziesz miał, natomiast drugi tragiczny. Artest wymiata teraz po prawie 100fp, Ridnour robi jakies 50-60 a O'Neal nie pogra za duzo w tym sezonie...

 

Nie ma ryzyka, nie ma zabawy

A, no właśnie :)

 

Współczucia dla Grabosia, który stracił Boozera i Jamisona...

 

Ja zrobiłem swojego trejda: Carmelo + Petro <-> Deng + Calderon, bo potrzebowałem koniecznie jakiegos fajnego PG i SF. Deng jest spoko wyborem, 70-80fp na mecz jest super. Calderon mocno sie rozgrywa, co pokazuje dzisiejszy mecz (niestety na konto Kraso:P). Natomiast Carmelo ze względu na obecność AI3 w składzie nie będzie już robił po 100fp na mecz. Po za tym jest Camby i Smith...

 

Chciałem zwrócić jeszcze uwagę na jednego gościa z Dallas... Austin Croshere. Przedwczoraj zrobił super staty: 34pkt, 7reb. Mam nadzieje ze teraz nie bedzie tylko zmiennikiem dla Howarda, ale bedzie grał w s5... chociaz nie wiem czy to mozliwe :P. Oczywiscie juz jest u mnie w teamie... 8)

 

Ktos tam mowil, ze potrzebuje koniecznie SG... Hassell mi wystarczy 8) :lol:

 

Keyla, awansujesz w koncu z tego 13 miejsca?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitti dzięki za wyrazy współczucia :wink:

 

A tak poważnie, to chicałem napisac, że ostatnio mam po prostu zajebiste szczęście, jeśli dalej fortuna bedzie mi tak sprzyjac, to nie mam co nawet marzyc o awansie. :evil:

Jeszcze niedawno przez 15 gier musiałem trzymac Melo na BN, wrócił, rozegrał kilka dobrych meczów i oddałem go za Jamisona i Crawforda i byłem zadowolony z tej wymiany, bo sam Antawn dał mi w każdym z trzech meczów u mnie ponad 100 FP, a Jamal też nie zawodził. No ale oczywiście Jamison, w tym tygodniu skręcił kostkę w meczu przeciw Pistons i nie będzie grał od 2 do 8 tygodni, więc pewnie wyjdzie coś koło miesiąca, przynajmniej na to liczę.

Oczywiście to jeszcze nie koniec, bo straciłem także jednego z lepszych moich graczy, czyli Boozera, kótry nie zagra koło miesiąca, może dłużej. :?

Jedyny plus jest taki, że wyciągnąłem spośród wolnych agentów, Paula Millsapa odrazu po tym jak się dowiedziłem że Boozera połamało no i póki co chłopak nie zawodzi.

Nie wiem jak to bedzie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno przez 15 gier musiałem trzymac Melo na BN, wrócił, rozegrał kilka dobrych meczów

Ja oddalem za Denga i Calderoa i mysle, ze wyjde a tej wymianie bardziej na + Calderon ma mecze w ktorych jedzie powyzej 100 a Deng stabilne 70 fp, czasem ma przeblyski...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno przez 15 gier musiałem trzymac Melo na BN, wrócił, rozegrał kilka dobrych meczów

Ja oddalem za Denga i Calderoa i mysle, ze wyjde a tej wymianie bardziej na + Calderon ma mecze w ktorych jedzie powyzej 100 a Deng stabilne 70 fp, czasem ma przeblyski...

Zgadza się, a czasem obaj zagrają na 30fp :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast drugi tragiczny. Artest wymiata teraz po prawie 100fp, Ridnour robi jakies 50-60 a O'Neal nie pogra za duzo w tym sezonie...

Potrzebowałem C, nie bede pisał że jak Shaq wróci to będzie miał staty typu 35 pkt 10 zb i 5 bl ale myśle że 70 fppg jak sie rozegra powinno być. Ridnour tez moze posiekać jak sie rozegra po kontuzji. Poza tym Ty za Artesta z tego co pamietam proponowałes mi nie za ciekawych graczy... A jak juz chciałem kogos z 80fppg to razem z Ronem chciałes Mariona :wink:

Ja zrobiłem swojego trejda: Carmelo + Petro <-> Deng + Calderon, bo potrzebowałem koniecznie jakiegos fajnego PG i SF. Deng jest spoko wyborem, 70-80fp na mecz jest super. Calderon mocno sie rozgrywa, co pokazuje dzisiejszy mecz (niestety na konto Kraso:P)

Deng spoko ale Calderon to IMO nie najlepszy wybór, Ford wraca i hiszpan raczej nie będzie juz tak grał jak ostatnio i ze średniej ponad 60 fp spadnie na cos ponad 30 fp na meczyk. Według mnie ten transfer wcale nie jest taki lepszy od tego mojego który negujesz, i mysle ze jak Shaq szybko osiągnie forme to mój będzie duzo lepszy. No ale ze względu na to że oba trade'y były troche wymuszone to stawiam je póki co na równi ze sobą.

 

Natomiast Carmelo ze względu na obecność AI3 w składzie nie będzie już robił po 100fp na mecz. Po za tym jest Camby i Smith...

Eee to sa moje słowa :D Tylko że ty wtedy twierdziłes inaczej :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keyla, awansujesz w koncu z tego 13 miejsca?? ;)

Tez bym chciala to wiedzieć...:P ale mam nadzieję, że jeśli w końcu opuszczę tą moją szczęsliwą 13 potem będzie już lżej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraso:

Zgadza się, a czasem obaj zagrają na 30fp

Zdarza sie, ze Melo walnie komus w ryj i opusci 15 meczy... :roll: :twisted: :P

 

Links:

Eee to sa moje słowa Tylko że ty wtedy twierdziłes inaczej

IMO bedzie robił te 100fp, ale nie aż tak często, jak mu się to zdarzało... W miesiącu mysle, ze 2-3 razy MAX.

 

Calderon to IMO nie najlepszy wybór, Ford wraca i hiszpan raczej nie będzie juz tak grał jak ostatnio

Zobaczymy, zobaczymy :) Calderon dostanie teraz duzo wiecej minut po tych meczach...IMO

 

 

nie bede pisał że jak Shaq wróci to będzie miał staty typu 35 pkt 10 zb i 5 bl

i 50strat :D

 

myśle że 70 fppg jak sie rozegra powinno być

Wg. mnie 70fp to dużo za dużo na staruszka :). Chociaz... zbierze 10 piłeczek juz ma 40 fp... Wg mnie 50-60 fp to jest max, na co Shaqa stać w tej chwili...

 

Według mnie ten transfer wcale nie jest taki lepszy od tego mojego który negujesz

 

licze na to, ze Calderon sobie wiecej (i lepiej :twisted: ) pogra...

 

Potrzebowałem C

Mogles mowic, mam Nesterovicia :D no i drugoplanowego Duncana...

 

Keyla:

ale mam nadzieję, że jeśli w końcu opuszczę tą moją szczęsliwą 13 potem będzie już lżej

Lżej... na dół i na dół... nie no, zycze ci drugiego* miejsca

 

* bo pierwszego zycze sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraso:

Zgadza się, a czasem obaj zagrają na 30fp

Zdarza sie, ze Melo walnie komus w ryj i opusci 15 meczy... :roll: :twisted: :P

 

Taaa... Tylko, że to jednorazowa historia i jest pewne że już tego nie powtórzy. Z to cieniutkie mecze Denga i Jose jeszcze sie powtórzą :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO bedzie robił te 100fp, ale nie aż tak często, jak mu się to zdarzało... W miesiącu mysle, ze 2-3 razy MAX.

No tak ale mi chodziło o 100 fantasty points per game. Przed przerwą miał bodajże średnią 98-99 fppg teraz mu spadło do 94 fppg.

Zobaczymy, zobaczymy Smile Calderon dostanie teraz duzo wiecej minut po tych meczach...IMO

Napewno, ale lepszy od wracającego do formy Ridnour'a nie będzie :twisted: Poczekajmy pare meczyków i Luke wróci do średniej 60-70 fp na mecz.

Wg. mnie 70fp to dużo za dużo na staruszka Smile. Chociaz... zbierze 10 piłeczek juz ma 40 fp... Wg mnie 50-60 fp to jest max, na co Shaqa stać w tej chwili...

 

Sprawdz sobie mecz Knicks-Heat z 26 Stycznia, Shaq grał 15 minut i zdobył w ten czas 75 fp... W 15 minut! To mi pozwala patrzec na jego wyniki w najbliższej przyszłości w rózowych kolorach :)

Mogles mowic, mam Nesterovicia Very Happy no i drugoplanowego Duncana...

Nesterovica moge sobie sam wziąść, a Duncana kiedyś chciałem proponując nawet Matrixa ale sie nie zgodziłes, a niestety lepszego playera nie posiadam (o wymianie Marion+ktoś za TD zapomnij :twisted: )

* bo pierwszego zycze sobie...

A awansuj sobie... niech Cie tu juz nie widze :lol: :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą to ja mam szczexcie :) wymieniłem jamisona człowieka nie do zdarcia, za kontuzjogennego JO i co widze ??:) jamisona kontuzjowany a JO jak grał tak gra (no poza paroma meczami), to samo mo williams, niby jest lepszy od Lee ale i tak juz tyle meczow stracił że mi ta wymiana na dobry wyszła poza tym że pozycje jego mi bardziej pasują.

a co do pierwszego miejsca to sie wstrzymajcie z fantazjowaniem :) jesli pitti życzysz linksowi drugiego miejsca to sobie chyba trzeciego w takim razie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmon:

wymieniłem jamisona człowieka nie do zdarcia, za kontuzjogennego JO i co widze ?? jamisona kontuzjowany a JO jak grał tak gra

Na JO rowniez przyjdzie czas :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: na D.Wade tez :twisted: :twisted: :twisted:

 

pitti życzysz linksowi drugiego miejsca to sobie chyba trzeciego w takim razie

Przeczytaj jeszcze raz komu zyczylem :P

 

Napewno, ale lepszy od wracającego do formy Ridnour'a nie będzie

hie hie hie... (patrz dzisiejszy mecz :P )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.