Skocz do zawartości

[06/07] FBL 4


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Marquis oddaje: Gilbert Arenas, Mike Dunleavy

Killy oddaje: Rafer Alston, Chris Webber, Charlie Bell

Marquis wyrzuca: Rasho Nesterovic

:D Zabawny transfer, aż się nie che wierzyc że ludzie na takie coś idą, ale teraz mamy obiektywnego komisarza i ten transfer i tak zapewne nie dojdzie do skutku.

 

A ja dziś awansowałem na najwyższe miejsce od poczatku zabawy, 3 lokata :D , a to jeszcze nie koniec. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah, znowu ten Kily robi ludzi w bambuko. ;) W sumie długo wahałem się, czy przyjąć tę propozycję, bo wiadomo, że musiałem się liczyć z tym, iż będzie kolejny vetoed. Ostatecznie stwierdziłem, że jakieś tam minimalne szanse na transfer są i najwyżej pewien user o nicku pitti_8 wejdzie i napisze coś w stylu "Kily starts again!". Tłumaczyć się za innych znowu nie mam zamiaru, ale na pewno Marquis miał swoje powody, skoro zaproponował mi coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dwa trade'y w naszej lidze:

1. Ross i Daniels od Hereima do Demona, w zamian za J. Terrego

2. LeBron James, Jamaal Magloire od Pitti_8 do Ki;y'ego w zamian za Tima Duncana i Charliego Bella.

 

Musze sie pochwalic, ze wzialem sobie z FA Pana o pięknym imieniu Chuck, natomiast o naziwsku Hayes i juz pierwszej noci zrobił mi 82 FP :) jak to zmiana klimiatu zmienia człowieka... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camby dzisiaj mi narobił 140fp ;) brawo, brawo.

Lebron 116 fp(jeszcze byl u mnie)

Williams 58fp

Deng 94fp

Rekord pobił sam Bruce Bowen zdobywając... 0.50 FP!

 

Oddam w dobre ręce Marcusa Camby'ego za SG i PF robiący tak w okolicach 800fp na miesiąc.

Oferty rozważę na gadu gadu (4217171) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie naprawdę niezrozumiałym jest, że zarówno w starej, jak i tej aktualnej FBL 4 dwa razy wymieniono nr 1 draftu, i w obu przypadkach trafił ostatecznie do mnie. Tym razem o tyle to dziwne, że miałem dopiero 12 pick. ;) No ale mnie to nie martwi. Byłem przekonany, że Duncan zostanie u mnie na cały sezon, jednak propozycja z LeBronem była zbyt kusząca i oczywiście liczę na to, że się opłaci. Zmusiło mnie to jednak do kolejnej wymiany, gdyż oddając TD nie miałem żadnego centra nadającego się do S5. Na szczęście szybko udało się pozyskać Wilcoxa wraz z Duhonem za dwóch graczy z podstawowej ósemki - Alstona i Thomasa, co mnie cieszy.

 

P.S. Duncan, Camby, Gasol - całkiem przywoitych centrów ma teraz Pitti. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Duncan, Camby, Gasol - całkiem przywoitych centrów ma teraz Pitti

Mogło być lepiej :D

 

Byłem przekonany, że Duncan zostanie u mnie na cały sezon, jednak propozycja z LeBronem była zbyt kusząca i oczywiście liczę na to, że się opłaci

napewno ci sie opłaci. tyle, ze mialem taki sklad, ze musialem kombinować co zrobić ,zeby miec coś konkretniejszego.

 

OOOOOdddam Cambyego za SF+PF :) doloze cos... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transfer Pitti_8 <-> Keyla odrzucony na prośbę Pittiego.

 

Do Pittiego: zasada o możliwości wycofywania się z transferu jest po to aby skorzystać w wyjątkowych sytuacjach, a nie za każdym razem. Warto się najpierw dobrze zastanowić, a dopiero potem kliknąć na guziczek "Accept", gdyż jest to przede wszystkim nie w porządku wobec kontrahenta (kolejnego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stromile:

Do Pittiego: zasada o możliwości wycofywania się z transferu jest po to aby skorzystać w wyjątkowych sytuacjach, a nie za każdym razem. Warto się najpierw dobrze zastanowić, a dopiero potem kliknąć na guziczek "Accept", gdyż jest to przede wszystkim nie w porządku wobec kontrahenta (kolejnego).

Wiem, wiem, przepraszam, ale dla mnie to była troche wyjątowa sytuacja :D. Ale mimo wszystko dzieki i przepraszam za klopot. Nastepnym razem bede sie dluzej zastanawial.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa trejdy dzisiejszej nocy:

 

Duon, Snow i Jones do Marquisa

Damon Stoudamire Luke Ridnour do Kilyego

Marquis wyrzucił Nesterovic'a, ktorego ja szybciutko sobie dodałem do rostera ze wzgledu na slaba ławke rezerwowych ;)

 

Arenas, Dunleavy, Swift do Pitti_8

Bibby, Gasol, Bowen do Marquisa

EDIT:

I dziekuje Kily'emu za wypozyczenie Sheldena Williamsa ;)

Kolejny trade z moim udziałem:

Deng, Camby do Kraso

Al Harrington, Dwight Howard do mnie

 

Moj obecny roster:

PG: Gilbert Arenas

SG: Charlie Bell

SF: Mike Dunleavy

PF: Tim Duncan

C: Dwight Howard

UTIL: Chuck Hayes

UTIL: Stromile Swift

UTIL: Al Harrington

BN: Michael Finley

BN: J. Redick

BN: Martell Webster

BN: Rasho Nesterovic

 

Gdybym miał ten skład od początku sezonu Zajmon cieszyłby sie zaledwie drugim miejscem ;)

A teraz lece po miejsce na podium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj hardcore :D

u mnie:

Arenas: 190FP

O'Neal: 122FP

Ciekawy występ Danielsa: 56FP (wyciagniety z FA)

No i Harrington... -4,50 FP - cóż za wahania formy...

 

U Grabosia:

KB24: 168FP

Boozer 79FP (mało, mało)

Haywood: 69FP

 

U hereima:

Billups: 98FP

Battier: 71FP

Ming: 129FP

 

U Zajmona:

Jamison: 110FP

Kaman: 57FP

Deron Williams: 46,5 (tak jak myslalem, po woli sie wypala:D)

 

 

Potrzebuje SG-SF!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj hardcore :D

 

Ciekawy występ Danielsa: 56FP (wyciagniety z FA)

 

Ja kiedyś wyciągnąłem z FA Davida Lee, dzis sieknał 131 ffp. Ładnie, ładnie...

 

 

Potrzebuje dobrego PG... praktycznie kazdy do wymiany. Ogólnie potrzebuje jakis zmian w składzie bo zaczynam wątpić w dogonienie czołówki.

 

ZGŁASZAĆ PROPOZYCJE :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.