Skocz do zawartości

[06/07] FBL 4


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ogólnie słabo, ale jeden zawodnik spisuje się fenomenalnie. Patrząc na ostatnie 4 mecze Barona Davisa (wybrany w 6 dziesiątce draftu :P), wychodzi w nich jego średnia ponad 143 fppg! Efekt jest taki, że w ogólnie klasyfikacji fp znajduje się już tylko za LeBronem, choć trzeba zaznaczyć, że ma od większości graczy rozegrał mecz więcej, a od Garnetta nawet 2. Dziś Baronowi przypadło odjąć za oddane rzuty, oddane rzuty za 3, faule i straty aż 72,5 fp! Mimo to zdobył 172,5 fp. :D Nawet nie waż się połamać. :P

 

P.S. Kevin Martin wybrany przez Here I'm ze 144 numerem notuje 84 fppg. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie grał Baron, więc oczywiście żadnych powodów od radości. W S5 taki Ricky Davis całe -8 fp, Rudy Gay 0,5 fp, reszta z punkujących też kompromitująco. Jedynie Duncan 93 fp, choć to i tak nic specjalnego. Za to zajebiście oczywiście na benchu, gdzie tym razem Delonte West z Fredem Jonesem zrobili razem 165 fp. Niby normalka u mnie, ale i tak wygląda śmiesznie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuje klasowego centra, moge oddac antowna jamisona, mo williamsa, derona williamsa, andre millera.

konstrukcje można sobie tworzyc dowolne byle nie dwóch pg naraz :)

jesli ktos jest hazardzistą i liczy na to że kaman zacznie grac to kamana tez wymienie, w końcu gośc upside ma bardzo duży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja co prawda nie gram w waszej lidzie, ale biore udzial w rozgrywkach innej ligi... no i az sie pochwalic musze bo po wczorajszych meczach moglem sobie dopisać blisko 700 fp - równe 694 i to moj nowy osobisty rekord :) Ciutke za pozno mi przyszla ochota na granie w naszej "forumowskiej" lidze, ale za rok mam zamiar juz sie dolaczyc w czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh fatalna noc. Zresztą już od dłuższego czasu wszyscy mocno obniżyli loty. Liczyłem, że pod nieobecność RJa Carter będzie grał jeszcze lepiej niż dotychczas a tymczasem dosyć obniżył loty. Sporo więcej spodziewałem się po TMacu. Generalnie nie jest tak, źle bo mimo tych słabych ostatnich dni cały czas jest miejsce w czołówce, no ale jak nie będzie poprawy czołówka zacznie się coraz bardziej oddalać...

 

Dzis grają tylko TP i Reef tak więc jakiejś oszałamiającej ilości fp się nie spodziewam. Chociaż może... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj pięknie pojechali moi gracze, prawie wszyscy gracze. Pięknie Nelson, zajebiście Boozer i Anthony :) , do tego dobrze Bogut, przyzwoicie także Crawford i dorzucili coś jeszcze Watson i Dooling i dało mi to trzeci wynik dzisiejszej nocy a w klasyfikacji ogólnej awansowałem z 10 na 6 miejsce, tak wysoko jeszcze nie byłem. Do piątego Linksa jest mała przepaść ale nie jest to nic nie do odrobienia, więc liczę na dalszą pogoń czołówki i dalsze awanse, miejsca premiowane awansem już blisko. :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wkoncu Chandler zaczął przyzwoicie punktować: dziś 99fp, wczoraj ponad stówe. Artest i Redd na poziomie. Marion zawodzi, Martin zakonczył sezon a znowu LBJ wymiata - spieprzyłem ten transfer :?

 

Od dłużeszego czasu jestem piąty i nie zanosi się na opuszczenie tego miejsca ponieważ do czwartego mam sporą strate a nad szóstym mozna powiedziec ze nawet bardzo dużą przewage. Jednak licze bardziej na pogoń niz bronienie pozycji bo moja druzyna gra coraz lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz od dłuższego czasu okupuje pierwszą lokate, nie powiem podoba mi sie to :) do pełni szczęscia brakuje mi tylko punktującego dobrze centra, aczkolwiek ostatnio sie kaman obudził juz dwa razy double-double zaliczył, pozatym collison znowu dobrze gra, jemu tylko faule przeszkadzają. pozatym chyba wyzdrował richardson dzisiaj 120fp :) nie licze na tyle co mecz, ale widac wyraźną poprawe w jego grze. pozatym jamison gra w miare na tyle na ile oczekiwałem, miller jest znakomity, gooden raz gra znakomicie, raz tragicznie, cos nie potrafi formy ustabilizowac, ale narzekac na niego nie moge, bo nawet z nierówna forma wymiata, co bedzie jak sie wstrzeli wole nie myslec :) pozatym wade troche poniżej oczekiwań, ale myśle że jeszcze troche i powyprzedza tych przed sobą, deron williams to klasa sama w sobie, nie rozumie dlaczego nikt kto nie chciał w trejdzie, ja potrzebowałem centra i tylko dlatego go chciałem wymieniac ale pozatym w tym tygodniu robi ponad 100fp na mecz, z druzyny wyróżna sie takze mo williams który złapał wiatr w żagle i mecz za meczem 100fp robi, z rezerwy jestem zadowolony, ryan gomes, dorrel wright craig smith i andrew bynum praktycznie u całej reszty ligi mogliby grac na punktowanych pozycjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zauważyć Zajmon, że najlepszą drużynę ma hereim. Ma do Ciebie 500 punktów straty i aż 13 gier mniej rozegranych. Jasne, może się okazać, że kontuzje nie pozwolą mu wypełnić tych 13 gier dużymi zdobyczami, ale tak czy owak ma duży potencjał w zapasie. Ty wykorzystujesz swój potencjał i na koniec sezonu będziesz się już tylko mógł przyglądać, czy Cie ktoś wyprzedzi, czy nie. Tak samo, jak i kwadrat i links są tak naprawdę wyżej ode mnie, choć w rankingu są za mną. Patrzycie na ilość rozegranych gier?

 

Może się poprę statystyką, policzyłem średnie zdobytych FP na jedną rozegraną grę:

 

zajmon 67,76

hereim 72,65

billy 60,5

kfadrat 65,8

links 63,66

 

Z tego wynika, że tak naprawdę na pierwszym miejscu jest hereim, z dużą przewagą nad zajmonem, a za nimi zaraz jest kfadrat. A ja wcale nie jestem na trzecim miejscu, tylko na piątym!

 

Jasne, możliwe, że ja i Zajmon dobrze robimy wykorzystując teraz większą rotację graczy, bo potem mogą oni stracić formę, albo mieć kontuzje, a hereim może mieć za mało graczy na niewykorzystane gry. Czas pokaże! Tak czy owak, należy brać poprawkę na sumowane rankingi, bo pokazują tylko częściowo prawdę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam srednie brałem pod uwage mowiąc że jestem na pierwszym miejscu :) troche meczow specjalnie dodałem zeby miec co wykorzystac w razie kontuzji i juz mi powoli ta rezerwa schodzic zaczyna. napewno hereimowi ciezko bedzie załatac te dziury porzadnymi meczami, szczegolnie jak kontuzje go złapią, a u niego ma sie co łamac. gdybym ja zostawiał sobie mecze na centrze, gdzie praktycznie nie mam zawodnika, miałbym podobną ilośc meczy do hereima, i do tego lepszą srednia, tak wiec ta srednia tez jest wzgledna, gdyz pod koniec nie wygrywa ten z wyzsza srednia, tylko z wieksza iloscia punktów

czyli moj wniosek, lepiej ugrac wszystkie mecze z nawiazka, niz zostawic je nieugrane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem załamany po pierwszych tygodniach. 0statnia piątka to nie było to na co liczyłem :roll: :?

Teraz konsekwentnie awansuje i jestem już na 5 miescu :shock: Sprowadzenie Biedrinsa to był strzał w dzisiątke. Np dzisiaj chłopak wykręcił 150FP :shock: Howard drzucił wosje 100 i od dwóch dostałem 250FP. To mi się podoba. Troche jednak zawodza Hamilton i Harrington a Nash tez mógłby pograć lepiej. No ale cieszę się narazie z tego 5 miejsca. Przez dwa dni awansowałem o 6 miejsc. YEAH :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, dużo nad tym myślałem. Zresztą zaznaczam, że to Demon zaproponował mi tę wymianę. Zgodziłem się, bo biorę gracza, który jest kontuzjowany i nie wiadomo kiedy wróci do gry. Ma kontuzję ręki i może mieć poważne problemy z rzutami, kiedy wróci. Oddaję za to gracza, który jest znacznie słabszy, ale gra bardzo solidnie, gra u mnie na utilu. To, że w ostanim meczu Millsap prawie w ogóle nie grał nie znaczy, że to już koniec jego kariery w tym sezonie.

 

Niemniej rozumiem, jeśli będzie weto. Szczególnie ze strony Kiliego ;). Może by tak Demon się wypowiedział, czy nadal chce tej wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wetem. Ciemna strona mocy mnie skusiła, ta wymiana byłaby nieuczciwa. Ciemna strona jest atrakcyjna, potężna i kusi niesamowicie. Na moje usprawiedliwienie jeszcze raz powiem, że to ja dostałem taką propozycję, bez żadnej inicjatywy z mojej strony. Jeszcze w zeszłym tygodniu zapewne by tego weta nie było, bo wtedy miała sens. Przepraszam Was zatem, to się już nie powtórzy.

 

Ale i tak jedna nieuczciwa wymiana została puszczona, która mocno zmieniła naszą ligę i wszyscy wiemy, o czym mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie Zajmon jest poza zasiegem, szczegolnie po tej wymianie Richardsona za jakies mieso, ale nie sadze aby ktokolwiek bylby w stanie go dogonic, chociaz ma kilka meczy na zapas. Jak widac regularnie odjezdza z meczu na mecz i umacnia sie na pierwszej pozycji. U mnie kontuzje mocno napsuly mi w zespole. Przede wszystkim wypadl na kilka tygodni Roy, ktory (gdyby nie liczyc 2 ostatnich meczow gdzie gral po pare minut) robil 70-80fp na mecz. Wypadl niestety takze Nene, ktory lada dzien mial wejsc do s5 (polamal sie K. Mart) a tutaj znowu absencja kilku tygodniowa. Nie ukrywam, ze Nene to spory kaliber zawodnika, gdyby nie te kontuzje... no ale kiedys musi wrocic na te parkiety i zaczac mi punktowac :). Darius Miles takze wypadl z powodu kontuzji, ale juz tym razem na caly rok. No ogolnie na poczatku obstawialem, ze w rotacji pewnej bede mial 9 graczy, z Dariusem zdrowym az 10, lecz kontuzje Nene i Roya, tak jak juz wspomnialem okroily mnie do 7 zawodnikow przez co przez dlugi czas gralem caly czas tylko 7-mką zamiast 8-mką. Troche gier stracilem przez to i bede musial pozniej nadrabiac, ale czekam cierpliwie, az wroca obaj wyzej wymienieni zawodnicy do gry to wtedy zaczne zamiennie grac i uzupelnie stracone mecze (o ile obaj kiedykolwiek wroca w tym samym czasie).

 

Tak w ogole to cos chyba jakis kryzys sie wdarl wsrod moich graczy ostatnio. Kevin Martin jechal rowno na 80fp na mecz, a ostatnio mial -26fp. Okafor wykrecal ponad 100fp, a wczoraj -1... cos nie pomagaja mi zbytnio te chlopaki.

 

btw.

Ale i tak jedna nieuczciwa wymiana została puszczona, która mocno zmieniła naszą ligę i wszyscy wiemy, o czym mówię.

tzn?:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam cokolwiek znaczyłem do momentu połamania się moich dwóch twardzieli - Barona i Webbera. Ten drugi to nie wiem, czy w ogóle ma zamiar kiedyś zagrać, natomiast pierwszy po już na tym etapie długiej przerwie wrócił i znowu zrobił 142 fp. Gracze typu West czy Jones, gdy tylko są na benchu, robią bardzo fajne liczby, ale gdy dostaną szansę na utilu, to tak jak dzisiaj Jones - 2fp. Pozostaje mi liczyć na jak najdłuższą wytrwałość bez kontuzji Barona i na to, że moja cipka z drugiej rundy w ogóle zacznie grać. Ale to raczej mało prawdopodobne. Tak czy inaczej jestem na 10 pozycji i jeśli chociaż Baron będzie grał, to powinno być tylko lepiej.

 

btw.

Ale i tak jedna nieuczciwa wymiana została puszczona, która mocno zmieniła naszą ligę i wszyscy wiemy, o czym mówię.

tzn?:D
No właśnie, wyjaśnij. :D

 

A tak poważnie, to po wymianie J-Richa można było chyba rzeczywiście już gratulować Zajmonowi zwycięstwa w lidze, a moim faworytem był już po drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wymianami to ciężki temat. Oczywiście chodziło mi o wymianę z Richardsonem w roli głównej. Nie spowodowała, że Zajmon wygrał ligę, bo i tak miał bardzo dobry skład, ale spowodowała, że już chociażby hereim będzie miał poważny problem, żeby go dogonić. Bez Richardsona chłopaki szli by łeb w łeb. Szkoda zatem.

 

Sezon się co prawda dopiero rozkręca, ale jednak już co nieco jest ustawione. Moim zdaniem 1 i 2 pozycja są już poza zasięgiem innych graczy, niż wyżej wymienieni, ale myślę, że mimo wszystko hereim ma szansę wygrać, przy odrobinie szczęścia.

 

Ja zawsze w NBA kibicowałem słabszym, od czasu, jak Utah grała z Bullsami w finale i teraz kibicuję hereim! Myślę, że Nene i Outlaw mogą być kluczowi, bo jest spora szansa, że drugą połowę sezonu będą mieć bardzo udaną.

 

Za to bój o trzecią lokatę może być bardzo zacięty! Myślę, że jestem jednym z faworytów, ale aż do 10 pozycji składy są dosyć wyrównane i o tym, kto wygra mogą decydować szczegóły, jak kontuzja jednego gracza, albo jakiś rezerwowy, co się nagle obudzi.

 

Sleeperem na dalszej pozycji jest Kraso, bo ma paru graczy, którzy będą grali coraz lepiej. [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kily starts again! :twisted:

Marquis oddaje: Gilbert Arenas, Mike Dunleavy

Killy oddaje: Rafer Alston, Chris Webber, Charlie Bell

Marquis wyrzuca: Rasho Nesterovic

 

Oddanie Arenasa w twoim przypadku Marquis to samobójstwo...

Rób co chcesz, ale to będzie dla ciebie porażka!

Po za tym Kily będzie miał 3 wybory w okolicach 100fp/game, a ty... sam sobie odpowiedz ;)

Swoją drogą Stromile chyba zrobi z tym, co trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.