Skocz do zawartości

[06/07] FBL 4


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

jesli pitti życzysz linksowi drugiego miejsca

Nie mi tylko Keyli.

 

Ja czekam cały czas na powrót Redda no i Arizy który przed kontuzją wykręcał ładne cyferki. Poza tym wymieniłem Chandler'a który dziś zagrał dobry mecz, jednak Tyson raz wykręca 15pkt 20zb 5bl a raz 2pkt 5zb więc narazie sie nie martwię :)

 

hie hie hie... (patrz dzisiejszy mecz Razz )

Spokojnie... Luke jeszcze nie jest w formie sprzed kontuzji ale juz widać ze gra coraz lepiej, podobnie Shaq :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hm... no tak :D oddalem go, ale odzyskalem... myslalem, ze zczaicie aluzje :D:D (moj sklad zostal w 90% zmieniony po drafcie) :P

Co nie zmienia faktu, że z calej rundy 4 z wyborów 20 graczy tylko Deng jest u Ciebie. nie wiem co ma do tego aluzja która zastosowałes i to że skłąd został zmieniony jak i tak z round 4 jest tylko Luol...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie kilka tygodni sukcesywnie spadałem w dół tabeli, a dzis zanotowałem awans o dwa miejsca, w tej chwili jestem na ósmym miejscu, dziś miałem najlepszy wynik w lidze. I co tu duzo mówic mam zamiar powoli wracac do czołówki, dzis odzysakłm już Boozera, wprawdzie miałem go na BN, ale i tak Millsap który go zastępował miał od niego lepszy wynik, więc wszystko ułozyło się dobrze. :wink:

Carlos wrócił, teraz jeszcze czekam na powrót Jamisona i moge znowu walczyć o czołowe lokaty, tym bardziej, że wcale tak duzo nie tracę do czwartego miejsca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawiedliwosci stalo sie zadosc... 8) ale to jeszcze nie koniec.

Grabos, u nas sytuacja jest o tyle smieszna, ze osoba z 12 m-ca w tym przypadku maredbor ma szanse awansowac na podium! A od 13 m-ca jest juz spora roznica. No i 1 m-ce jest grubo obstawione przez Zajmona. Mysle, ze walka jeszcze bedzie sie toczyla o te drugie, trzecie m-ce... a moze nawet pierwsze :twisted:

Wymienie TD!! Czekam na propozycje jakies sensowne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.