Skocz do zawartości

[06/07] FBL 4


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Niewątpliwie ciekawa to była noc. W ogóle gracze, których oddałem w wymianach wymiatają teraz. Chociażby wczoraj 72 fp Delonte Westa i 147,5 fp D. Stoudemire'a mówi samo za siebie, ale i tak największy postęp po odejściu z mojego teamu zrobił A. Jefferson, a oddałem go dość łatwo. :? No i ten Stro, którego na moje szczęście wyrzuciłeś na FA, a przy nowym trenerze Memphis odgrywa bardzo ważną rolę mimo powrotu Gasola. Wreszcie też dużo minut dostał Gay, co oczywiście świetnie wykorzystał i mam nadzieję, że zawita już na stałe do mojej punktującej ósemki. Cieszy mnie też, że Hughes zgodnie z moimi oczekiwaniami wyraźnie się poprawił po przyjściu do mnie i choć oddałem za niego sporo, to nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dzis Wade znowu nie zagra to sie pochlastam, to miała być day to day kontuzja a juz 5 meczy opuścił(sic!), swoją drogą to i tak powiększam prowadzenie nad resztą, ale dobrzy by było mieć gwiazdora znowu u siebie.

ps. i co links nie opłacało ci się williamsa za Lee ?? mówiłem że dla mnie to nieopłacalny trejd tylko sf/pf potrzebuje i dlatego i tak jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno się nie włączałem w dyskusję, no ale tak to już jest, że najchętniej się gada, jak dobrze idzie, a mi idzie ostatnio słabo. Dotknęły mnie kontuzje, mimo, że w drafcie zdrowie graczy było moim priorytetem.

 

Połamał mi się Lewis, mój najlepszy gracz, po którym oczekiwałem całego sezonu, no ale taka gra. W NBA się zawsze łamią ci, co mają się łamać, ale czasem ktoś ma pecha. To jego pierwsza poważna kontuzja w karierze, zdarza się.

 

Aporops tego, o czym wcześniej dyskutowaliście - na początku sezonu nie myśli się o kontuzjach, w czasie sezonu okazuje się to być podstawowy czynnik. Paru cwaniaczków doszło do tego szybciej niż inni (albo po prostu mieli składy, w których wszyscy się łamali) i stąd przez ostatni miesiąc zaczęła się gorączka transferowa. Zauważcie że praktycznie wszystkie transfery miały jeden klucz: dwaj gracze tej samej klasy, ale jeden z nich jest stabilny, a drugi himeryczny. Strasznie mnie to wkurzało i popsuło zabawę, bo wrócił trochę klimat z "poprzedniej" ligi. Na szczęście praktycznie zniknęły transfery typu: dwaj średniacy za jednego dobrego, ale to i tak za mało. Niestety gra tutaj paru graczy, którzy wyraźnie bardzo średnio interesują się bieżącymi rozgrywkami NBA i mają umiarkowaną wiedzę na temat realiów tej ligi (szczególnie jeśli chodzi o stabilność i kontuzjogenność graczy).

 

Moim kolejnym problemem jest to, że ci którzy już wrócili po kontuzjach, grają słabo. Chodzi mi o Childressa, która grał fenomenalnie na początku i o Murphygego. Tego drugiego wypycha ze składu Barnes, który jednak jest ogólnie rzecz biorą do niczego, bo raz wykręca 120FP, a innym razem -10.

 

Rozegrał się za to Miller, Marbury i Parker, ale to za mało! Myślę, że poprawię jeszcze moją pozycję, no ale moje wymarzone trzecie miejsce jest już dla mnie coraz odleglejsze. No ale dużo się jeszcze zmieni, to jeszce nawet nie połowa sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie jak na razie z kontuzjami nie mam praktycznie, żadnego problemu. Nawet T-Mac jak na siebie praktycznie nie opuszcza spotkań. No tylko, że co z tego skoro grają jak pały :wink: VC ostatnio dziadostwo a liczyłem na sezon +90 fppg. Wspomniany wcześniej Tracy coraz lepiej, oby tylko teraz bez kontuzji i na takim poziomie do końca grał. TP to takie stałe +70 fppg. praktycznie nigdy poniżej nie schodzi szkoda tylko, że żadko kiedy jest więcej niż 80. Okur może nie zawodzi ale na pewno więcej się po nim spodziewałem. Kwame jak gra to całkiem przyzwoicie mu idzie z Dampierem jest tak, że raz zaliczy 20/15 a raz 2/4. Szkoda tylko, że to drugie ostatnio zdarza mu się praktycznie cały czas. Dalembert równiez niespecjalnie chociaż ma czasami udane serie gdzie ociera się o 70-80. Barbosa po świetnym początku potem wyraźnie spadł ale ostatnio jest coraz lepiej.

 

Strasznie w klasyfikacji spadłem i na razie nie zanosi się na jakąś specjalną poprawę. Każdy z moich zawodników gra poprostu na swoim powiedzmy średnim poziomie i jakoś nikt nie kwapi się, żeby pograć coś więcej :wink: Tradować też za bardzo nie mam jak bo Ci co się zgłaszają chcą tylko VC a ten jest do oddania tylko, za kogoś naprawdę bardzo dobrego :wink: No ale poczekam jeszcze jak do końca miesiąca się nic nie zmieni trzeba będzie zacząć robić roszady bo to już będzie ostatni gwizdek zanim czołówka nie odskoczy na dobre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nadzieję, ze ostatnia noc jest zapowiedzią lepszych czasów dla mojego fantasy teamu...ech. Wszyscy gracze (oprócz Mobleya) w granicach 75-80fp i mimo tego, ze nikt nie dołożych pełnych 100fp to i tak jestem o 635fp do przodu... ja już chce do pierwszej dziesiątki! A jeszcze dłuuuuga droga przede mną... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj w nocy moi zawodnicy ładnie sie spisali, osiągnąłem dzis najwięcej punktów sposród wszytskich graczy w FBL 4. :)

 

A więc tak: Kobe dzis 117 FP, Bozzer 142 FP, Bogut 140.5 FP, Earl Watson 126.5 :shock: , do tego jeszcze trochę dorzucili Haywood, Dunleavy i Nelson.

Jedynym, który dał ciała jest Hayes, dzis -3 FP :? .

Tak więc z tych wystepów moge być zadowolony, tym bardziej, że jeszcze 4 mecze odpoczynku i wraca Melo, więc Hayes będzie mógł iść na BN i powinno być jeszcze lepiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damon Stoudamire rozgrywa zyciowy mecz:

skutecznosc za 2: 0-5

skutecznosc za 3: 0-5

straty: 16

zbiórki: 1

asysty: 3

faule: 1

wszystkie te statystyki w 15 minut na parkiecie... boje sie pomyslec, co bedzie za 30 minut... a co najlepsze... JEST U MNIE NA PG!! :P

 

Oddam dobrego PG! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narzekaliscie, narzekaliscie i co? i macie trejda!

Graboś oddał: Carmelo Anthony, Eddie Jones, DeSegana Diop

Pitti_8 oddał: Antawn Jamison, Jamaal Crowford

 

Pewnie powiecie, ze zrobiłem błąd... zobaczycie za pare dni :)

 

A co z wami? Jedziemy z trejdami, jedziemy

Kto cos powie o moim rosterze?:P

PG. Antonio Daniels ( w razie kontuzji Arenasa, bedziecie sie o niego bili)

SG: Trenton Hassel

SF: Carmelo Anthony

PF: Kevin Garnett

C: Tim Duncan

UTIL: Drew Gooden (zacznie grac... zobaczycie)

UTIL: Resho Nesterovic

UTIL: Eddie Jones (niedawno pokazał na co go stać - tak bedzie teraz zawsze)

BN: Michael Finley

BN: Brian Cook

BN: Damon Stoudamire

BN: Craig Smith

BN: DeSegana Diop (jeszcze będziecie sie o niego bili!!)

 

PG i SG by sie przydali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG. Antonio Daniels ( w razie kontuzji Arenasa, bedziecie sie o niego bili)

Tylko, że Arenas się nie połamie :D

 

UTIL: Drew Gooden (zacznie grac... zobaczycie)

Łudziłem się tym dokłądnie miesiać temu, chłopak nie dał rady..

 

UTIL: Eddie Jones (niedawno pokazał na co go stać - tak bedzie teraz zawsze)

Eddie jest fajny, ale już nic nie pokaże. W Memphis nie ma miejsca, gdy go wytransferują będzie grał po 10 minut, więc "parno" to widzę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.