Skocz do zawartości

Lakers w listopadzie


Van

Rekomendowane odpowiedzi

Co za dreszcowiec! :shock: Naprawdę świetny meczyk, mimo słabej skuteczności Lakersów fajnie się oglądało.Zagraliśmy naprawdę bardzo dobrze przez 3 kwarty i tylko ten zastój w IV kwarcie rzuca cień na ogólnie pozytywne wrażenie.

Kobe zagrał kapitalnie, naprawdę fenomenalny mecz, do tego tylko 1 strata (napawa optymizmem :))

Lamar miał problemy, ale nie zniknął, dał zastrzyk energii w III kwarcie i oddał 18 rzutów i nie trzeba było krzyczeć "shoot the damn ball Lamar" :).

Brown zasługuję na pochwaly ze swoim DD, dwoma osobistymi w kluczowym momencie i asystą do Waltona!

mamy 8-3 i prowadzenie w Pacyfiku..oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie walczy na tablicach :!: 22 ofensywne zbiorki to juz cos.

 

Sprawili ze kurwialem potwornie w tej czwartej kwarcie, ale na szczescie KB pokazał że ma takie cojones jakich nikt inny w NBA nie ma 8) W najtrudniejszym dla teamu momencie wszedl i zrobil dokladnie to, czego team potrzebował. Schowajcie sie Brandy, Nashe i Howardy. Dzisiaj król powrócił na tron :)

 

Co do Kwame, to Joseph moze tylko teraz siasc i pluc sobie w brode, ze nieslusznie staral sie komus wmawiac slabosci kolejnego Lakersa. Nie dosc ze na tablicach perfekcja to w obronie super (statsy frontu Clippers troche mylą). Naprawde imponujacy bylby front Kwame + Bynum.

 

Lamar to od jutra musi zaczac wolne trenowac.

 

No i trzeba uniknac takich zapasci rzutowych jak dzisiaj. Gdyby nie powrot Kobego, niemal pewien jestem ze ta indolencja dalej by trwała.

 

Cos o Clippersach - szkoda ze ten pajac Cassell nie wyleciał :twisted:

 

A Kaman nie ma lustra? Nikt mu nie moze powiedziec ze wyglada jak mocno brudny neandertalczyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu lepsza drużyna w mieście wygrała mecz 8)

 

do wielu rzeczy w ataku naprawdę można się u nas przyczepić, ale to co Odom chyba mówił przed sezonem o wygrywaniu brzydkich meczów i to po raz kolejny zrobiliśmy. Kobe kapitalnie nie ma się do czego przyczepić nawet stratę zaliczył tylko jedną, atakował kosz nie rzucał wielu jumperków po prostu Kobe wraca.

 

Podobał mi się również mecz Lamara mimo katastrofalnej skuteczności był cały czas aktywny i atakował obronę Clippers w kilku sytuacjach miałem wrażenie, że był faulowany bez gwizdków, ale mimo tej skuteczności i osobistych podobała mi się jego postawa nie zniknął mimo, że mu nie szło.

 

Oczywiście Kwame i jego waleczność na tablicach, nie ma możliwościżeby go ktoś ruszył jak zajmie sobie pozycję pod atakowanym koszem gdyby tak częściej te zbiórki zamieniał na punkty to już w ogóle byłoby super, ale ogólnie nieźle dobra defensywa na Brandzie, ale przede wszystkim te zbiórki i fizyczność jaką wnosi do drużyny czy to przepychając się w obronie czy pod atakowanym koszem dla mnie ten gracz ma niesamowitą wartość a jak ktoś dalej chce sobie po nim jeździć niech to robi.

 

Smush również niezły mecz te trójki w trzeciej kwarcie, kilka niezłych podań i w obronie też się w sumie starał, ale Cassell to stary cwaniak, ale najważniejsze, że u Smusha widać było zaangażowanie.

 

Bynum nie pograł długo, ale mamy teraz komfortową sytuację jak nie on to Kwame. Sasha w defensywie się stara, ale żeby shooter tak partolił rzuty z czystych pozycji, na szczęście Farmar wróci i nie będziemy musieli go za często oglądać :?

 

Radman i jego opaska :lol:

 

rzucamy znowu na niskiej skuteczności i znowu wygrywamy więc jest dobrze, atak nie jest problemem, którym należałoby się przejmować bo to się z pewnością poprawi z czasem tak jak przy meczu z Bulls to mecz, który rok temu byśmy przegrali a teraz udaje się jednak wygrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huuuuuuuuuu ! jasny gwint co za mecz jak sie nerwowałem jak widzialem te podpiski typu lakers missed last 12 FG's of 12 Fg's allbo 7fg's of 8 fg's to mnie cos chwytalo czare goryczy przelał wspaniały Airball z linii rzutów wolnych Kwamego przy stanie 83 83 i potem 85 83 dla clips bylem juz tak nerwowy ze ... :evil:

 

W sumie nie mam zielonego pojecia jakim cudem wygralismy przy tak fatalnej skutecznosci. Kobe zagrał kapitalnie i znowu przy mniejszej ilosci rzutów 23 bo srednio w zeszlym sezonie 27 :) .

 

Wygralismy w sumie trojkami bo wpadaly nam na dobrym procencie 40 %:)

i zbiorkami choc przewaga minimalna 47-51 i stratami o dziwo kobe mial tylko 1 strate co przy 40 pktach :D i brania gry na siebie super wynik wogole 40/5/5 to swietne staty :) . Dalej gdyby nie Kobe to dzisiaj by bylo naprawde ciezko bo gralismy kiepsko co by nie mowic w niektorych momentach

kiedy thomas trafil trojke dajacą nadzieje clips bo mielismy tylko 3 pkty przewagi normalnie balem sie ze ejszcze jakos wyrownają bo mielismy taki % z wolnych ze szkoda gadac :D

 

na szczescie kobe gral agresywnie i wymusil duzo fauli i przez to polepszyl nam % z wolnych bo tak to naprawde fatalnie lama 4/10 z wolnych no kuuurde bez przesady tak nie moze byc.

Wspaniale podanie kwamego do luke'a robi wrazenie :D

podobala mi sie 3-ecia kwarta w szczegolnosci kobe zagral bardzo druzyno szybko "złapał" 4 asysty po wycofaniu akcji na obwod i celnych trojkach ktore jak juz pisalem o dziwo wpadaly.

 

poza tym kwame swietnie na off zbiorkach az 7 :shock: tyle samo co def a lacznie mial 14 :) .Ogolnie mala ilosc strat bo 14 a mamy srednią 19.2 i 2-gie miejsce w tym ze akspekcie gry :) duzo by mozna sie rozpisywac jeszcze o tym meczu i tak naprawde jakos tak patrzac na ten mecz w niektorych momentach wydawalo mi sie ze lakers dawają clipsom fory bo przeciez to co oni robili to sie w glowie nie miescie takie wachania gry zeby zagrac slabo miec runa 12-0 dla przeciwnika i zeby potem zrobic 11-4 dla siebie no to naprawde jest sztuka.

 

Dziwi mnie ze znowu ronny nei zagral :( .

Radman kurcze przykro na niego patrzec probuje szarpie sie no ale nie moze wyslalbym go na te operacje choc w wywiadzie o ile dobrze zrozumialem jak komentatorzy powiedzieli rzekl ze nie jest ani lepiej ani gorzej :/ co nie napawa mnie zbytnim optymizmem.

 

Tak btw wiecie co by wyszlo z polaczenia dwoch druzyn w L.A ?

Los Angeles Lappers :) ( a to lepper:PP)

Swietny WiN teraz UTah i mysle ze jesli z nimi wygramy ktorzy sa obecnie na fali no to mozemy patrzec pozytywnie patrzec w przyszlosc :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszy win. kobe dzis zagral tak jak gral w tamtym sezonie. ulatwia to gre.

poczatek 3 kwarty piekny. kilka trojek lamara i smusha dalo nam przewage i wszystko bylo dobrze do4 kwarty.

phil posadzil tradycyjnie kb na lawce dal grac rezerwa. lamar w tym momencie gdzies zniknal. szkoda 13-0 i 6 minut bez punktow. na szczescie phil wie co robi i kobe majacy zapas sil w koncowce pokazal po raz kolejny klase.

 

plusy 2 polowy:

-kobe

-lamar(wlaczyl sie punktowo)

-kwame. ladne DD i dobry def.

-role players. smush i luke. tego nam potrzeba kazdego meczu!!

-evans za def

 

minusy:

-0-13 w 4q

-skutecznosc

-gra rezerw w ataku

 

ogolnie cieszy ze pomimo slabej skutecznosci potrafimy wygrac 2 mecz. z jaZZ moze to nei wystarczyc ale dop meczu z jazz jeszcze 2 dni.

kolejny pozytyw to to ze potrafilismy madrze zagrac z zespolem slynacym z cfaniactwa. dzis udalo sie clipps zalatwic ich wlasna bronia. 33 razy faulowali.2 spadlo 2mialo 5f i 2 4f. to cieszy bo clipps sa najczesciej faulowanym teamem w nba.

 

chyba tyle narazie. poprawmy skutecznosc i bedzie ok.

 

ps. widzieliscie radmana w opasce?:D w sumie ciekawie zagral. tylko brak pts.....

 

 

wracamy na tron w LA bejbe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zwycięstwo i co raz bardziej obiecujący bilans (8-3) :D

Wszystko to cieszy, cieszy świetny występ w końcu KB 40pkt eval. 38.

Wreszcie zagrał jak lider drużyny, nie był w cieniu Odoma. Za to reszta

drużyny (Brown,Odom,Walton,Parker) tez znakomicie, na swoim poziomie.

Nic innego pozostaje jak zyczyc kolejnych zwyciestw. Mam nadzieje ze pojawi sie niedlugo w necie torrent z meczu, bo go nie ogladalem niestety..

 

A jezeli mozna to prosze wstawic tu fotke Radmana z opaską :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo panowie, brawo, kolejny nie jakis świetny mecz w naszym wykonaniu, ale znowu zwyciestwo a przecież o to w tym wszystkim chodzi :) . Ja tam najbardziej oprócz wygranej ciesze się z tego że powoli powraca prawdziwy Kobe, dziś już mieliśmy tego przykład mecz na świetnej skuteczności, brał ciężar gry na siebie w najważniejszych momentach, do tego po 5 zbiórek i asyst, to mi sie podoba.

Bynum po przyzwoitym meczu z Bulls dziś troche słabiej ale tego należy się spodziewać jeszcze w tym sezonie czyli gry w kratke z jego strony. Następna rzecz która mnie cieszy to gra Kwame, on pokazuje z meczu na mecz że wyraźnie poprawił się od tamtego sezonu, szczególnie jeśli chodzi o walkę na tablicach, w poprzednich rozgrywkach miał średnio 7 zbiórek, teraz od kiedy wrócił mimo że grał mało miał 7, 9 dzisiaj zagrał dłużej i mamy 14 i on zbiera te piłki z jakąś, taką dziwną swobodą, a do tego jeśli gra dłużej tak jak dzisiaj to i w ataku coś dorzuci, a to napewno jeśli chodzi o atak nie był najlepszy mecz w jego wykonaniu, raczej średni, ale pierwsze double-double w tym sezonie jest :) . W każdym bądź razie mimo dużo gorszej skuteczności wygraliśmy po raz kolejny, juz czwarty z rzędu i mamy się z czego cieszyć, bo prowadzimy w naszej dywizji.

Teraz 3 dni odpoczynku i w piatek trzeba wreszcie pokazać Jazzmen'om, że nie są tacy dobrzy jak im się wydaje i sprowadzić ich na ziemię jakimś zwycięstwem, powiedzmy 40-oma punktami. :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :!: Tak :!: TAK :!: TAK :!:

 

super, swietnie, wspaniale :P Powrot Krola :) pierwsze swietny mecz KB24 ktory poki co bedzie jego firmowym :) zwyciestwo nad Clippers smakuje wyjatkowo :) niech wroca te czasy (powoli wracaja) w ktorych to Los Angeles nalezalo do Lakers :)

 

ps: mamy klopot bogactwa pod koszami ;) jeszcze troche i wladze nba wprowadza dla LAL limity, zeby nie bylo nierownej konkurencji w tym aspekcie gry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie wiemy co z Ronnym:

 

Lakers center-forward Ronny Turiaf continues to struggle with a hip condition that has limited his playing time in recent games.

 

Turiaf has bursitis in his hips, a problem he has dealt with since his playing days at Gonzaga, a Lakers spokesman said. Kwame Brown had a similar condition in his shoulder that, coupled with a bruised rotator cuff, kept him sidelined for more than three weeks.

 

Turiaf had sat out the last two games before Tuesday and played only 10 minutes total in the two games before he started sitting out.

 

Brown's return has cost Turiaf some playing time, but Lakers Coach Phil Jackson said Turiaf's condition was the bigger reason for his lack of minutes.

 

"Definitely," Jackson said. "There's no reason to have Ronny out if he's 100%."

 

Turiaf is averaging 7.1 points and 3.4 rebounds in 13.4 minutes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Lakers, Los Angeles wraca w prawowite ręce :D

Nareszcie świietny mecz Kobe'go, widać, że wraca do formy z meczu na mecz i niedługo powino być już całkiem dobrze.

Ronny zagra jak będzie potrzebny, narazie i tak jest OK, ale troche go brakuje.

Skutecznośc słaba, ale takie mecze też się zdażają i też trzeba je wygrywać.

Brawa dla Kwame'go dzisiaj naprawde zagral; fantastycznie. Widać, że wszystko się zaczyna kleić.

Teraz czas na Jazz, niech nie myślą, że są tacy dobrzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sports.espn.go.com/nba/statistics?stat=nba3ptpct&season=2007&league=nba 8)

A niedawno jeszcze nie potrafił chłop rzucać :wink:

 

 

edit:

 

A jezeli mozna to prosze wstawic tu fotke Radmana z opaską

Masz w tle Radmana w http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/p/sp/getty/dc/full.getty-71797381ab005_clippers_lake_1_30_10_am.jpg i http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/p/sp/getty/ce/full.getty-71797381ng005_clippers_lake_1_10_49_am.jpg ale do Kamana jeszcze mu daleko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nawet niezły dzień dla fana Lakers :)

 

* Okla przegrywa, spadając w konf.zach. za nas (choc Phx wygrywa to i tak ma jeszcze -50)

 

* Queens przegrywają, wyrównując odsetek na 50%

 

* Warriors i Clappers oddalają się lekko od nas, przegrywajac mecze u siebie

 

Teraz fajnie by bylo wygrac z Jazz i do konca miesiaca zdaje sie wszystko u siebie z nie tak trudnymi rywalami (oprocz Uta). Trzeba łapać wszystkie mozliwe szanse i 'napunktowac' sobie poki termianrz w miare prosty.

 

A jednak jeszcze CLippers na wyjezdzie, no coz... z nimi nam nie wolno na pewno polec 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwycięstwo wyjazdowe z najlepszymi w lidze i niepokonanymi na własnym parkiecie Jazz dałoby Lakers niesamowitego kopa ale nie będzie łatwo :? mam nadzieję, że Ronny będzie już w stanie grać w tym meczu bo on obok Kwame ma największe szanse na ograniczenie Boozera. Potrzebujemy agresywnego Lamara, który bez przerwy do pary z Bryantem będzie atakował kosz Jazz i może uda się nie najlepszych w defensywie i blokowaniu Boozera i Okura wpędzić w kłopoty z faulami. Postawa Odoma będzie miała tu kluczowe znaczenie musi zachować poziom agresywności z poprzedniego meczu poprawiając jednocześnie zdecydowanie skuteczność.

 

Dobrze byłoby wygrać przynajmniej jeden z meczów z Jazz (oczywiście najlepiej obydwa :) ) jeśli chodzi o Nets i Bucks to Micheal Redd i Carter nie mają nigdy z Bryantem łatwego życia więc i o zwycięstwa nie powinno być tak trudno jak z Utah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kvta.com/

 

przegladaj czesciej temat bo juz byl podawany ten link kilka razy tutaj:)

 

czy tylko ja mam dzis dziwne przeczucie ze pchniemy utah????

kobe +40 znow?:) nie mialbym nic przeciwko!!

kwame chyba bedzie starterem .przydaloby sie DD plus dobra gra odoma. byle bysmy na deskach nie polegli i bedzie ladnie:)

 

naprawde wierze!!!!

GO LAKERS GO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.