Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, że używam tylko rapmu, skoro go od zawsze krytykuję, do moich ulubionych statów należy on/off i PER(za co byłem zresztą wiele razy krytykowany).

Ty postawiłeś tezę, że Lebron jest złym obrońcą, nie ja, więc to ty powinieneś udowadniać. Czy problemy z matematyką mam? Nie wiem, nie ja wyliczyłem 44 winy dla Sacto czy przegonienie Hawks przez Pacers.

Ale jak chcesz kilka innych statystyk dla Jamesa to proszę:

SPM - 0,6

DWS - 3,7 najlepsze w zespole

Nie dosc że masz problem z matematyką to jeszcze z czytaniem gdyż w ani jednym momencie ja nie napisałem że pacers wyprzedzi Hawks.

 

A teraz po kolei - a więc twierdzisz że LE Bron rok temu był dobrym obrońcą i wyjeżdżasz z DRPM ??? Który klasyfikuje go na 162 pozycji za zeszły sezon ??? Co ja tu człowieku mam jeszcze udowadniać. Wg kamer rok temu pozwalał rywalom rzucać z 50% skutecznością za 2 i to było jakies 2-3 % więcej niż ci gracze mieli średnie. Co jeszcze mam ci udowodnić. A już najlepsze że wyjeżdżasz z Battierem który rok temu jako obrońca był tragiczny i nawet jego stawanie na ofensy zazwyczaj kończyło się źle bo gracze w większości orientowali się w tym i podawali pod kosz do niekrytego gracza. Więc nie wiem co to za sensacja że James był rok temu wg DRPM lepszym obrońcą od Battiera/ Był bo Battier był tragiczny wręcz. A Le Bron był po prostu słaby i tu każda statystyka zaawansowana czy zwykła na bazie kamer SVU to wykazują.

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Insynuujesz coś, to to udowodnij, a nie zgrywasz cwaniaka, rzucając hasełka nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.

 

Nie mam dowodów po za tym co podają media tak samo zresztą jak i ty, że te donosy nie są prawdziwe. Ale nawet wśród kibiców Barcelony panuje opinia, że Messi zaczyna się rządzić.

 

Koniec offtopu piłkarskiego. To miało tylko posłużyć za przykład, że piłkarze często nie szanują trenerów i często to oni zwalniają trenerów. Zresztą w koszykówce też są takie przypadki np. Deron Williams miał podobno sporo spory udział przy zwolnieniu dwóch trenerów w tym legendarnego Sloana z Jazz. więc LeBron nie zrobił nic znacząco karygodnego, by walić w Niego gromami. Ta sytuacja jest tak niejasna, że ciężko to ocenić.

 

Tymczasem forumowi psycholodzy sadzą, że LeBron już zdążył rozwalić całą szatnie w Cavs, chociaż nie ma na to najmniejszych przecieków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dowodów po za tym co podają media tak samo zresztą jak i ty, że te donosy nie są prawdziwe. Ale nawet wśród kibiców Barcelony panuje opinia, że Messi zaczyna się rządzić.

 

Nie tyle zaczyna się rządzić, co po prostu nie był zadowolony z sytuacji w klubie, co jest zrozumiałe, gdy okazuje się, że zarząd robi przekręty, które w efekcie skutkują karami od FIFY. Nie sądzę natomiast, by Leo miał coś przeciwko trenerowi i by brakowało mu szacunku do Luisa Enrique. Messi zawsze wiedział, że dobro drużyny trzeba stawiać na najwyższym miejscu i potwierdza to nie tylko grą, ale również zachowaniem i wypowiedziami poza boiskiem. Szczerze mówiąc Messi jest jednym z ostatnich sportowców, których bym posądził o brak szacunku do trenera. Opierasz się tylko i wyłącznie na mediach i to powinno wystarczyć na podsumowanie Twojej wypowiedzi.

 

Tymczasem forumowi psycholodzy sadzą, że LeBron już zdążył rozwalić całą szatnie w Cavs, chociaż nie ma na to najmniejszych przecieków.

 

Forumowi psycholodzy oczywiście przesadzają, ale to sam LBJ dał powody do rozpoczęcia takiej dyskusji w momencie, gdy odepchnął swojego trenera w meczu z Phoenix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz powiedzieć skąd to wiesz? Bo to nie jest prawda ;)

Podczas niedzielnego meczu ligowego mówili o tym komentatorzy C+. Oni raczej nie czerpią informacji z Faktu.

 

 

Messi zawsze wiedział, że dobro drużyny trzeba stawiać na najwyższym miejscu i potwierdza to nie tylko grą, ale również zachowaniem i wypowiedziami poza boiskiem. Szczerze mówiąc Messi jest jednym z ostatnich sportowców, których bym posądził o brak szacunku do trenera. Opierasz się tylko i wyłącznie na mediach i to powinno wystarczyć na podsumowanie Twojej wypowiedzi.

Messi w ostatnim czasie to nie jest grzeczny i ułożony chłopiec. Zaczęło się przekrętami podatkowymi. Na boisku też zdarza mu się grać nieczysto. Nie zdziwiłbym się gdyby w klubie również rządził (choć w zarządzie Barsy nie jestem i dowodów nie mam ;) ).

 

Też kończę OT

Edytowane przez Tasma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dosc że masz problem z matematyką to jeszcze z czytaniem gdyż w ani jednym momencie ja nie napisałem że pacers wyprzedzi Hawks.

Oczywiście, wypieraj się.

 

A teraz po kolei - a więc twierdzisz że LE Bron rok temu był dobrym obrońcą i wyjeżdżasz z DRPM ??? Który klasyfikuje go na 162 pozycji za zeszły sezon ??? Co ja tu człowieku mam jeszcze udowadniać. Wg kamer rok temu pozwalał rywalom rzucać z 50% skutecznością za 2 i to było jakies 2-3 % więcej niż ci gracze mieli średnie. Co jeszcze mam ci udowodnić. A już najlepsze że wyjeżdżasz z Battierem który rok temu jako obrońca był tragiczny i nawet jego stawanie na ofensy zazwyczaj kończyło się źle bo gracze w większości orientowali się w tym i podawali pod kosz do niekrytego gracza. Więc nie wiem co to za sensacja że James był rok temu wg DRPM lepszym obrońcą od Battiera/ Był bo Battier był tragiczny wręcz. A Le Bron był po prostu słaby i tu każda statystyka zaawansowana czy zwykła na bazie kamer SVU to wykazują.

Sprawę Duranta pominąłeś widzę - rozumiem, że dla Ciebie Durant jako gorszy od Lebrona to hiper super mega cancer? 

Co do DRAPM - 84 ogólnie, wśród obwodowych top40. Wiadomo, że gracze podkoszowi wypadają w tym aspekcie lepiej. Pozycja daleko od kategorii źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Camby

 

 

zacznij oglądać a nie rzucać slogany na poziomie realGM ;]

 

 

a i wcale nie dziwne,ze w sporcie ktoś pokroju Messiego czy Jamesa mają taką moc, w koncu Louis Enrique czy Blatt to tylko trenerzy ;D

 

Nie bardzo wiem do czego się odnosisz, ale za to mi kolejny raz piszesz o tym oglądaniu meczów.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, wypieraj się.

 

Sprawę Duranta pominąłeś widzę - rozumiem, że dla Ciebie Durant jako gorszy od Lebrona to hiper super mega cancer? 

Co do DRAPM - 84 ogólnie, wśród obwodowych top40. Wiadomo, że gracze podkoszowi wypadają w tym aspekcie lepiej. Pozycja daleko od kategorii źle.

Ciekawe gdzie ty widzisz 84 bo jedyny sensowny DRPM z ESPN i tam jest 162. Jeśli opierasz się na DRAPMie który od bodajże 3 lat jest liczony inaczej to znaczy że nie uczysz się na błędach. Już ci tutaj kilkukrotnie wyjaśniano że obecny DRAPM jest błędny i daje dziwne wyniki. Ale Ty wciąż się upierasz i trwasz przy błędnych danych. Spoko Twój wybór żyć w błędzie - tylko nie zaśmiecaj forum bzdurami

 

A co ma Durant wspólnego z LE Bronem? Moja teza była taka że Le Bron był kiepskim obrońcą rok temu a Ty wyskakujesz z Durantem. A jak gra Kevina wpływa na ocenę Le Brona ?? Bo może zaczniemy rozmawiać o wszystkich graczach którzy mają DRPM gorsze od LE Brona bo czemu pozostać tylko przy Durancie. Tylko nie bardzo wiem jaki to wpływ na ocenę obrony Le Brona która od dwóch lat praktycznie jest słaba

 

Coraz słabszy jesteś w bronieniu Le Brona i coraz bardziej samotny

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie ty widzisz 84 bo jedyny sensowny DRPM z ESPN i tam jest 162. Jeśli opierasz się na DRAPMie który od bodajże 3 lat jest liczony inaczej to znaczy że nie uczysz się na błędach. Już ci tutaj kilkukrotnie wyjaśniano że obecny DRAPM jest błędny i daje dziwne wyniki. Ale Ty wciąż się upierasz i trwasz przy błędnych danych. Spoko Twój wybór żyć w błędzie - tylko nie zaśmiecaj forum bzdurami

A ten z gotbucket już całkiem c***owy. Aha.

 

A co ma Durant wspólnego z LE Bronem? Moja teza była taka że Le Bron był kiepskim obrońcą rok temu a Ty wyskakujesz z Durantem. A jak gra Kevina wpływa na ocenę Le Brona ?? Bo może zaczniemy rozmawiać o wszystkich graczach którzy mają DRPM gorsze od LE Brona bo czemu pozostać tylko przy Durancie. Tylko nie bardzo wiem jaki to wpływ na ocenę obrony Le Brona która od dwóch lat praktycznie jest słaba

Co ma wspólnego? Gra z w jednej lidze z nim. Jeśli nie obchodzą Ciebie takie porównania to może, by zniżyć się do twojego poziomu powiem, że broni lepiej od nas dwóch razem wziętych. Oceniamy obronę w kontekście pozostałych graczy, a nie robimy overall do nba2k14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie dyskutuję czy się pogorszył(bo to prawda), ale czy bronil źle, co jest absurdem wymajagącym stostowania elowskiego matematyki.

 

Sam powinieneś się najpierw zastosować do gramatyki i ortografii. Pisanie takich postów i jednocześnie wytykać przywary rozmówcy(z dupy wzięte zresztą) jest lekko mówiąc -  mocno słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Rappar

 

A poza tym od kiedy Le Bron z sezonu 13/14 to gracz obwodowy skoro grał głównie jako czwórka w Heat( popatrz sobie na lineupy) Więc chyba powinien być oceniany jak podkoszowy?

 

No widzę że brakuje ci siły argumentów więc zaczynasz używać argumentów siły. Ech. Tak jak pisałem żadna statystyka nie broni Le Brona jako dobrego obrońcę za ostatnie 2 sezony.

 

P.S. Poza tym sprawdziłem i Durant ma DRPM na poziomie Le Brona a z Battierem ordynarnie skłamałeś bo ma wyższy od LeBrona. Ciekawe ile jeszcze takich kłamstw wymyślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Rappar

 

A poza tym od kiedy Le Bron z sezonu 13/14 to gracz obwodowy skoro grał głównie jako czwórka w Heat( popatrz sobie na lineupy) Więc chyba powinien być oceniany jak podkoszowy?

 

No widzę że brakuje ci siły argumentów więc zaczynasz używać argumentów siły. Ech. Tak jak pisałem żadna statystyka nie broni Le Brona jako dobrego obrońcę za ostatnie 2 sezony.

 

P.S. Poza tym sprawdziłem i Durant ma DRPM na poziomie Le Brona a z Battierem ordynarnie skłamałeś bo ma wyższy od LeBrona. Ciekawe ile jeszcze takich kłamstw wymyślisz?

Bo Heat grali 4-1 z Lebronem jako obwodowym, a nie 3-2 z parą wysokich, coś co nazywamy właśnei small ballem. 

Ale tutaj nikt nie broni Lebrona jako dobrego obrońcę. Ja twierdzę, że był przeciętnym, ty, że złym. 

Battiera z pamięci coś kojarzyłem, że ma wyższy drapm, faktycznie ma, ale w epsnowskim, człowiekowi się miesza od tego.

Żadna statstyka nie przedstawia Lebrona jako złego obrońcę za 2 ostatnie sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lorak

 

Osoby, które zgadzają się z postem kucia to nie są na bank tylko haterzy Lebrona, ale też normalni bestronni kibice, którym ta sytuacja sie po prostu nie podoba.

oczywiście, bezstronnymi są osoby, które chwalą takie rzeczy:

 

Jak dla mnie LBJ staje się jednym z największych cancerów ligi.

LBJ rozjebał resztki chemii w tym zespole.

No, a LBJ to takie - k**** nie wiem - Ricky Davis, albo wczesny Cousins?

koleś umysłowo osiąga poziom niżej niż J.R Smith

140 letni Kobe z urwaną piętą, kolanami w strzępach i toną hejtu wobec niego z mojej strony jest bardziej wartościowy niż James.

 

tak więc możecie się klepać po plecach, ale tamten post nie był niczym więcej niż wylaniem tony bezmyślnego hejtu na LeBrona. jak zwykle zadziałał typowy mechanizm: drużyna jest w dołku, więc ludzie czepiają się każdej najmniejszej pierdoły (i takie same filmiki można wstawiać z każdym graczem), do tego w mediach pojawiają się doniesienia od anonimowych źródeł (pal licho, że tych samych, które twierdziły, że np. LJ skończy w chicago, ale skoro to są „anonymous sources” to muszą mówić prawdę!), bo o czymś przecież trzeba gadać i nabijać kliknięcia. a że „anonimowe” to nikt nie sprawdzi ile w tym prawdy (BTW, jedyny dziennikarz, któremu można ufać odnośnie takich źródeł, to Wojo, ale akurat on w przypadku obozu LeBrona jest odcięty od informacji).

 

zresztą, to samo przerabiano na początku w miami, łącznie z rzekomym konfliktem z trenerem. gdzie są teraz osoby, które wtedy jechały po Jamesie? czy ktokolwiek z nich się przyznał do błędu? tak samo teraz – sępy wylatują jak źle się dzieje, ale gdy okazuje się, iż nie mają racji w diagnozie przyczyn tego stanu rzeczy, to chowają się i czekają na następną okazję, by się do kogoś przyczepić. a czy powód jest uzasadniony czy nie, to już bez znaczenia, co post Kucia doskonale zobrazował.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Rappar

Podsumowując

Le Bron ma DRPM za zeszły rok na poziomie 162 w tym roku 156 pozycji w lidze. Facet od dwóch lat nie mieści się w 150 obrońców. Jego średni drtg za ostatnie 2 sezony to 107,7 (czyli poziomu 20 defensywy ligi)

 

Dla mnie to jest raczej synonim słabego obrońcy dla Ciebie zaś dobrego. W tym momencie kończymy dyskusje i gratuluje ci życia na bezludnej wyspie o nazwie Le Bron to dobry obecnie obrońca. I żeby było jasne to nie jest tylko kwestia statystyk ,kamer czy czegoś tam. Wystarczy obejrzeć mecze i zobaczyć jak James odpuszcza sobie obronę. Jak praktycznie za nikim nie biega po zasłonach, jak olewa team defence, jak praktycznie nie ogranicza nikogo rzutowo. Od czasu do czasu ma mecz w którym gra nieźle w obronie ale zasadniczo to raczej odpuszcza sobie harowanie po tej stronie boiska

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla Ciebie odepchnięcie trenera to 'najmniejsza pierdoła', a to co zrobił Kobe jest do tego podobne to chyba nie dojdziesz do porozumienia z innymi userami.

to jest podobne do tego, co było na jednym z filmików wrzuconych przez Kucia (mecz z suns). odepchnięcie trenera to rzecz rzadziej występująca, więc też tak od ręki nie przedstawię ci podobnych przykładów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.