Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca rozumiem pytanie. W sensie, że ogólnie jest sfrustrowany, był sfrustrowany przed transferem?

Rozumiem krytykę Lebrona, bo nie jest kryształowy i czasem dziwnie się zachowuje, ale na litość, nie zasługuje na ilość wylewanych na niego pomyj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim sezonie miał rapm najlepszy w lidze, a drapm lepszy od Duranta czy od Battiera.

Ciekawi mnie jak uzasadnisz ten drugi sezon, lubię się śmiać z twojej matematyki, kiedy to zawsze wychodzi ona na opak.

Ale co ja mam uzasadniać bo Ty widzę że nie dość że masz problem z matematyką której nie rozumiesz nic a nic co udowodniłeś już tu każdemu to jeszcze widzę że masz problem z językiem polskim. najpierw postaw jakąś tezę ja nie wiem co Ty piszesz. Tak konkretnie o co ci chodzi z DRAPM i czy Ty uważasz że Le Bron rok temu był dobrym obrońcą?????  Jeśli wymagasz od kogoś odpowiedzi to naucz się stawiać pytania

 

EDIT - raczej nie piszę że DRAPM to najlepsza statystyka. Ja w odróżnieniu od Ciebie opieram się zawsze na kilku - nie tylko DRAPM po prostu można sobie wtedy wyciągnąć jakieś wartości bo każda statystyka ma swoje błędy ale za to u Ciebie nie zauważyłem byś kiedykolwiek używał innej

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak koło 20-30 więcej...

Ze JR'em chodziło o game winnery przede wszystkim. Nie bądź taki przebiegły.

 

wiesz, z LeBronem na parkiecie cavs są +5,2; bez niego -9,5 czyli to jest mniej więcej różnica między drużyną na 55 a 20 zwycięstw...

j.w.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ten kretyn JR ma jeszcze tą unikalną umiejętność, że może tobie ten mecz wygrać.

Przeszarżowałeś -- równie dobrze możesz napisać że Paxson albo Kerr wygrali więcej meczów niż Jordan albo coś w tym stylu . NA razie w tym sezonie w ostatnich 30 sekundach kiedy na zegarze było od 0 do -3 LeBron jest 0/2 a JR 1/2 i żeby było jasne JR Smith tym jednym trafieniem i tak meczu nie wygrał. Mogę to posprawdzać za zeszłe sezony ale nie sądze aby tam była wielka róznica

 

Edit - sprawdziłem za 13/14 JR jest 0/7 w takich sytuacjach za 12/13 jest niby 3/5 tyle że Knicks są wtedy 2-7 Le Bron był 4/10 a Heat 8-4 a za zeszły sezon 1/6 a Heat są 3-11

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ja mam uzasadniać bo Ty widzę że nie dość że masz problem z matematyką której nie rozumiesz nic a nic co udowodniłeś już tu każdemu to jeszcze widzę że masz problem z językiem polskim. najpierw postaw jakąś tezę ja nie wiem co Ty piszesz. Tak konkretnie o co ci chodzi z DRAPM i czy Ty uważasz że Le Bron rok temu był dobrym obrońcą?????  Jeśli wymagasz od kogoś odpowiedzi to naucz się stawiać pytania

 

EDIT - raczej nie piszę że DRAPM to najlepsza statystyka. Ja w odróżnieniu od Ciebie opieram się zawsze na kilku - nie tylko DRAPM po prostu można sobie wtedy wyciągnąć jakieś wartości bo każda statystyka ma swoje błędy ale za to u Ciebie nie zauważyłem byś kiedykolwiek używał innej

Ciekawe, że używam tylko rapmu, skoro go od zawsze krytykuję, do moich ulubionych statów należy on/off i PER(za co byłem zresztą wiele razy krytykowany).

Ty postawiłeś tezę, że Lebron jest złym obrońcą, nie ja, więc to ty powinieneś udowadniać. Czy problemy z matematyką mam? Nie wiem, nie ja wyliczyłem 44 winy dla Sacto czy przegonienie Hawks przez Pacers.

Ale jak chcesz kilka innych statystyk dla Jamesa to proszę:

SPM - 0,6

DWS - 3,7 najlepsze w zespole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum e-nba:

- LeBronowo-Bryantowe dzieje NBA - dokonaj analizy supportu i impactu w oparciu o dokonania (również te pozasportowe)

- Rondo: All-star czy Szubarga?

- Small market, czyli monolog Kuciów/Sharifów/Juliusów i reszty na kilka(naście) stron

- Koszykówka transmisyjna

- Randomowe "lajki" rw30

Edytowane przez LeCrab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum e-nba:

- LeBronowo-Bryantowe dzieje NBA - dokonaj analizy supportu i impactu w oparciu o dokonania (również te pozasportowe)

- Rondo: All-star czy Szubarga?

- Small market, czyli monolog Kuciów/Sharifów/Juliusów i reszty na kilka(naście) stron

- Koszykówka transmisyjna

- Randomowe "lajki" rw30

Zapomniałeś o:

Żebram o lajki mówiąc dawniej było lepiej, a tutaj wszyscy są nudni i ja po hipstersku jebnę tekstem który był tutaj 134 razy, ostatni raz dwa dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to nie nadaje się już bardziej do "Ile razy mam Ci mówić?...", ale 

http://bleacherreport.com/articles/2332640-larry-sanders-suspended-for-violating-nba-drug-policy-latest-details-reaction


Larry Sanders po raz kolejny stał się ambasadorem marihuany jako środka leczniczego(tylko po raz kolejny nie został zrozumiany przez świat NBA :(:D). Cóż, już chyba można finalnie stwierdzić, że potencjał miał wielki, ale głowa nie ta i tyle kariery w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol podsumował, RappaR zalajkował.

 

Obóz Króla w odsieczy.

wiesz, problem w tym, że to samo można napisać o poście Kucia i obozie hejterów w natarciu, którzy zalajkowali tamten wpis.

 

poza tym ciekawe, czy takie samo halo w oparciu o pojedyncze zachowania zostanie wywołane po dzisiejszym meczu, gdy relacje LeBrona z Blattem wyglądały bardzo dobrze. ale pewnie o tym będzie cicho, bo to nie pasuje do tezy i lepiej bezmyślnie hejtować.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Lebron to leszcz i chemia w zespole jest do kitu, szkoda tylko że po Irvingu i Kevinie Love widać że lubią grać w tym teamie i nie narzekają. 

 

"I was happy," Kyrie Irving said after registering 22 points. "One thing that's never seen on camera and I consistently say it, this is the closest team that I've been on. We always have fun whether we're getting ready for a game or a practice or we go bowling, it's a team activity that we just personally enjoy.

"We enjoy being around one another and that's the way it's supposed to be. Obviously there's things we've got to fix out there on the court, but relationship- wise, we couldn't be any better.

 

Tak samo wypowiada się Kevin Love, TT, czy ktokolwiek z teamu (może oprócz Waitersa :P

Rzeczywiście cancer ten Lebron i psujący chemię....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.