Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Free-agent guard Ray Allen indicated to reporters Monday he is waiting to see if teams are interested in his services, reports the Sun Sentinel.

Allen, 39, played for the Heat during the last two seasons and was thought to be leaning toward retirement. However, Allen has been staying in shape incase a contender wants his services.

"At my age I need to stay in shape," Allen said.

Teams reported to be interested in Allen include the Warriors, Cavaliers, Bulls, Spurs and Wizards.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam sobie Utah-Cavs, Dante Exum jest tak posrany za każdym razem, kiedy jest w posiadaniu piłki, że Francja już szykuje mu honorowe obywatelstwo.

dla odmiany Gobert niczego się nie boi ;) Wydaje mi się, że to efekt posiadania tylko jednej ręki i stąd obwawa, że będzie musieć użyć tej gorszej. Podobnie było u BKnighta czy Austina riversa (wiem, że to profanacja przywoływać go obok tych dwóch Panów, ale tak mi się kojarzy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody jest, jeszcze wszytsko do nauczenia,

bardzo bym chciał by odpalił bo ile mozna oglądać Jazz na spodzie konferencji a tak z Gobertem i Hay'em mogliby wyciągnąć ich 

lubie zmiany i wyrównywanie szans więc tak bardzo podoba mi się obecna gra Atlanta, Detroit a nawet Wizz i Toronto którzy nie dawno jeszcze mieli wycierać doły ligi 

teraz Bucks jeszcze rośnie w siłe i oby NYK za sezon ;) 

 

no i woadomo ze największa podjarka może być z Philą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage ich gabaryty to Embiid raczej bedzie strech five a noel na czworce krolem pomalowanego. Widzac jak rzuca Hans, to chyba zaprzestalbym nauki Noela tych jumperkow i skupilbym sie na doskonaleniu jego atutow. Embiid jezeli nie przegra z kontuzjami to bedzie mega kocurem za kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że rzut Embiida to jedna z ważniejszych przesłanek, pozwalająca wierzyć, że da rade z Noelem funkcjonować. Podobnie jest z obroną - Noel jest mobilny, szybki na nogach, powinien dawać radę na 4. 

 

Niemniej - skoro Hans ma byc skurwielem w low-post to potrzebuje tam miejsca, a nie walić jumpery - zresztą jego rzutowi pewnie jeszcze kawałek do tego z treningu w realnej grze brakuje... Myślę, że Noel jest w stanie wypracować jako taki jump shot - już się poprawił, a jest jeszcze bardzo młody

 

Sixers mają troche czasu, żeby zobaczyć co da się tą dwójką wykombinowac.

 

BTW: mamy chyba kolejnego steala tego draftu - Brown rozpływa się nad Jeramim Grantem, ktory miał byc totalnym prospektem, zawodnikiem konca rotacji, a juz całkiem fajnie rzuca trójki, dzisiaj zablokował 8 rzutów, ma najczęściej dobry +/- i jest ponoć Thadd'esque jeżeli chodzi o etykę pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rox dwa razy dostali mocne wciry od Warriors i trochę przestali dla mnie wyglądać jak pretendent do tytułu. dzisiaj akurat Harden się stawił i rozgrywał całkiem niezłe zawody, ale ogólnie to było od początku do końca widać kto jest lepszym zespołem. Howard gra ostatnio bardzo przeciętnie, dzisiaj od początku zgasił go Bogut

 

Warriors z drużyny o jednej z najsłabszych ławek w lidze w PO będzie grało 2nd unitem: Livingston - Thompson - Iguodala - Lee - Speights, dodatkowo mając w odwodzie Holidaya i Barbose. coś niesamowitego jak bardzo poszedł do przodu ten zespół praktycznie pod każdym względem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc bedzie zajebiscie operowal w pomalowanym, ma zbiorki, trojki, etyke pracy i wiek. Noel na pewno bedzie uczony tych jumperkow, ale nie wierze w powodzenie tego projektu. Ciekawe bedzie co zrobia 76ers jak beda mogli wybrac Okafora. Handel Noelem czy czekanie na to co sie urodzi i po rookie contracie odrzut tego najslabszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co jeśli zaczną grać razem to mają spokojnie bez siebie po 18mpg na C. + powiedzmy 10-15 min ze sobą. 

 

Ofensywnie na pewno nie będzie to najlepsze rozwiązanie, ale defensywnie dorzucając do tego KJ'a i Granta powinno być gruubo.

 

Bardziej martwi mnie MCW - brak rzutu, kiepski pnr to fatalny fit do Embiida. Widziałem też gdzieś TS% jego partnerów z nim i bez niego - praktycznie bez zmian. Kto wie, czy to właśnie nie to jest źródłem plotek o szukaniu mu nowej chaty.

 

Jeśli Embiid-Noel ma mieć jakąś przyszłość, to przy tej dwójce nie ma jej u nas raczej Carter-Williams.

 

BTW: A niby Okafor to taki lepszy fit dla Joela ? przecież to też zdaje Pan pomalowanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, zeby wylosowali 1... ;]

 

Zawsze można spróbować wysłać go do Wolves za Wigginsa :tongue:

 

Talent-wise

1. Embiid 2. Okafor 3. Noel

 

Ale już pod kątem fitu nie wydaje mi się, żeby Okafor był lepszy. Noel jest przynajmniej kozakiem w obronie, jest szybki  i mobilny. Brać Okafora i wrzucać go na PF? Embiid i tak będzie musiał grac strech 5.

 

Inna kwestia, że Hinkie może go wziąć jako zabezpieczenie zdrowia Noela/Embiida, żeby wybrac potem.... najzdrowszego.

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.