Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno:

 

Nate Robinson do Bostonu

 

Jameer Nelson do Denver 

Juz przyklepane. Nate w Bostonie ale tylko na moment bo Danny chce go zwolnić z umowy tak samo jak Prince'a.Na tego pierwszego podobno już sie czają Clippers.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak mozna pisac o Aflalo jako 'nie broniącym' shooterze, to trzeba nie oglądac meczów w ogóle.

 

 

Nate juz chyba zwolnioiny z Celtów, nie pierdoli sie Danny, ciekawe co teraz z Tay'em.

 

 

tak btw. Wolters zakontraktowany w Pelicans, no to przeciez Jimmbo juz powinien sie pakować, liga chinska jeszcze gra?

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi trochę Nelsona. Nigdy nie był jakimś topowym graczem, allstar raczej w typie Mo Williamsa, ale był solidnym rzemieślnikiem. Cała kariera w jednym zespole, a teraz przerzucają go jako wypełniacza od jednego tankującego zespołu do drugiego. Cóż, taki los washed up weteranów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi trochę Nelsona. Nigdy nie był jakimś topowym graczem, allstar raczej w typie Mo Williamsa, ale był solidnym rzemieślnikiem. Cała kariera w jednym zespole, a teraz przerzucają go jako wypełniacza od jednego tankującego zespołu do drugiego. Cóż, taki los washed up weteranów. 

 

Za te przerzucanie nim, Nelson dostaje solidną kasę jeszcze na koniec kariery - nie ma co go żałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.