Skocz do zawartości

Random shit 2014/2015


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że im dłużej będzie ich w trójkę kisił, tym bardziej spadnie ich wartość. Okafor jest bestią na poscie i tam powinien siedzieć. Ja bym się w pierwszej kolejności zorientował, co można by dostać za Embiida, bo jego zdrowie to największy znak zapytania.

 

Okafor w sumie nie pasuje do żadnego z nich. Co prawda w Duke gra jednocześnie z Amile Jeffersonem, który podobnie jak Noel nie ma rzutu, ale w NBA to raczej nie przejdzie.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że im dłużej będzie ich w trójkę kisił, tym bardziej spadnie ich wartość. Okafor jest bestią na poscie i tam powinien siedzieć. Ja bym się w pierwszej kolejności zorientował, co można by dostać za Embiida, bo jego zdrowie to największy znak zapytania.

 

Okafor w sumie nie pasuje do żadnego z nich. Co prawda w Duke gra jednocześnie z Amile Jeffersonem, który podobnie jak Noel nie ma rzutu, ale w NBA to raczej nie przejdzie.

Tylko mi Okafor przypomina troche hybrydę Ala Jeffersona z Jaredem Sullingerem (bez trójki) - fajne to w pomalowanym, ale co z tego, skoro dupa w D i ograniczenia wynikające z nienajlepszego atletyzmu ? To jest wg Ciebie prawdziwy franchise player, który w połączeniu z paroma shooterami poprowadzi zespol do finałów ?

 

Może trzeba poczekać na Thona Makera ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brown ostatnio wypowiedział się, że jest jeszcze za wcześnie, żeby stwierdzić - i teraz uwaga:

 

ŻE OPUŚCI cały sezon.

 

Także jest jakaś furtka. Kto wie, czy nie chcą go wpuścić na parkiet, żeby zobaczyć jak wygląda jego zdrowie, jak wygląda z Noelem i wiedzieć odrobinę więcej co robić w noc draftu.

 

Przecież poza Okaforem jest jeszcze Towns i Myles Turner. A gdzieś miedzy nimi Mudiay, Johnson, Hezonja.

 

Kto wie, czy mix atletyzmu Noel, Embiid, KJ, Grant połączony z IQ Hezonji, Saricia nie byłby ciekawym połączeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opchnać MCW to nie problem

A mi się wydaje, że właśnie problemem jest wartościowe spuszczenie tego gościa. Za półdarmo zawsze można, ale warto byłoby coś fajnego dostać. 

 

Co do podkoszowych... jestem w stanie sobie wyobrazić pary Noel-Embiid i Noel-Okafor, ale już Okafor-Embiid w żaden sposób nie widzę razem. Oczywiście, daleka droga do takich rozważeń, ale gdyby w końcu się im poszczęściło w loterii, to chyba bym starał się oddać gdzieś Joela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi Okafor przypomina troche hybrydę Ala Jeffersona z Jaredem Sullingerem (bez trójki) - fajne to w pomalowanym, ale co z tego, skoro dupa w D i ograniczenia wynikające z nienajlepszego atletyzmu ?

 

umm... nie widzę z nimi wiele wspólnego. Okafor robi jako freshman 20-10 na kosmicznej skuteczności, tak wyszkolonego w jego wieku centra chyba jeszcze nie widziałem. to trochę nie ta półka. W ogóle jakie ograniczenia masz na myśli? Przecież on jest bardzo szybki, tyle że nie lata nad obręczą.

 

 

 

 

To jest wg Ciebie prawdziwy franchise player, który w połączeniu z paroma shooterami poprowadzi zespol do finałów ?

 

Może nie szarżujmy na razie z tymi finałami hmm? Wolę Okafora, bo póki co nie wykazuje żadnych kłopotów zdrowotnych. Jeśli już uprawiam tak skrajny tanking, to wolałbym, żeby podstawą mojego teamu nie był wysoki z kontuzją, która jest killerem podkoszowych.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie szarżujmy na razie z tymi finałami hmm? Wolę Okafora, bo póki co nie wykazuje żadnych kłopotów zdrowotnych. Jeśli już uprawiam tak skrajny tanking, to wolałbym, żeby podstawą mojego teamu nie był wysoki z kontuzją, która jest killerem podkoszowych.

Założeniem skrajnego tankingu jest zbudowanie championship-caliber teamu. Nie wiem, jaką wizje ma Hinkie - będzie trejdował młodych za gwiazdy, czy kogoś sobie zostawi i reszte wytrejduje, a może zostawi większość, ktora będzie coś warta, a reszta poleci... Niemniej jednak celem jest zbudowanie contendera - po raz pierwszy w Philly od wielu lat.

 

Ograniczenia Okafora? nie będę ściemniał - nie interesowałem się jeszcze póki co tą klasą jakoś mocniej, ale z tego co mi się gdzieś tam obiło, to Okafor jest kiepski z tyłu, nie będzie rim protectorem, nie ma też zabójczego atletyzmu, przez co jego sufit nie jest tak wysoko jak mógłby być z tym skillsetem. 

 

Ja mam raczej przeświadczenie, że w obecnej NBA C musi być przede wszystkim dobrym obrońcą + mieć solidny shotblocking i sensownie rotować, bo najczęściej twoja czwórka biega za czwórką rywali w okolicach lini 3pt. Jeżeli umie coś w ataku - w pomalowanym - to już rewelka. 

 

Zamykając temat MCW jeszcze: nie jestem zwolennikiem trejdowania go, nadal liczę, że w normalnym rosterze, po przepracowanym lecie (w tym roku leczył uraz) coś z niego jeszcze będzie, ale czas niestety gra na jego niekorzyść. Ostatecznie koleś moglby byc backupem na PG - pytanie tylko, czy przełknąłby taką degradację i na ile wyceni go rynek.

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrze sobie na gsw i oni sa naprawde przejebanym zespolem. ostatni raz nie rzucili stu punktów prawie miesiąc temu, a zdarzyło im się to 8 razy w sezonie..

jestem ciekaw czy utrzymają to tempo w playoffs.
i jestem ciekaw co zostanie z tego zespołu w przyszłym sezonie, bo draymonda raczej nie utrzymają..a jeśli tak to kosztem kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics

Do tego 13 mecz z rzędu u siebie wygrali różnicą co najmniej 13 punktów co jest chyba rekordem ligi.

Co do D.Greena. On strasznie pasuje Kerrowi do systemu (broniąca czwórka rozciągająca grę w ataku) i nie wierze żeby go chcieli nie wyrównać. Bo te że dostanie jakieś kosmiczne pieniądze to jest pewne. 

Jakby co to D.Lee jest do oddania za frytki (choć oficjalne źródła zaprzeczają). Reflektuje ktoś?

 

LMA 6-8 tygodni out? To jak przegrają teraz z 10 meczów może zrobić się cieplutko.

Wydawało się że nie ma szansy żeby PTB nie zajęło pierwszego miejsca w swojej dywizji co mogło skutkować 8 seedem OKC i grą z GSW. A tak Thunder mają coraz większe szanse na wyprzedzenie PTB (wiem na razie nawet nie są w ósemce). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ten Klay wyprawia w trzeciej kwarcie! Wszystko trafia! 32 punkty w kwarcie i wszystko celne!

 

Skończył na 37 i rekordzie ligi.. Nigdy nie widziałem czegoś takiego. Rzucał wszystko jak leci. Nawet po faulu odniechcenia trafił pod koniec kwarty. A Curry i reszta? Zero zazdrości, a masa śmiechu i gratulacji. Tylko Cousins patrzył z niedowierzaniem, że w 5 minut od remisu Thompson zrobił demolkę z Sacramento i w IV kwarcie już mogą grać rezerwy.

Edytowane przez Zdzich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rzuciłem okiem na tytuł "Klay breaks record..." to spodziewałem się że Warriors w kwarcie zdobyli +50 punktów, ale nie 41 z czego on sam 37 :o

 

W ogóle jak tak patrzę na te wszystkie jego punkty w IIIkw, to Sacto dobrze broniło, to był dzień w którym pwnie i z pzrkingu by trafił, co pokazała ta ostatnia akcja kwarty, gdy go sfaulowali, a on rzucając gdzieś tam spod jajec i tak trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.