Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

liczyłem na to, że właśnie gdzieś za tyle pójdzie i u nas, no maks za 45... i niestety tych 10$ zabrakło mi pod koniec draftu, aby uzupełnić skład dokładnie tak, jak to sobie zaplanowałem. dlatego też z draftu jestem średnio zadowolony, mimo że powinienem być w czołówce, choć nie wiem czy na awans starczy, bo planowałem tankować jedną kategorię, a zatankowałem prawie trzy ;]

Albo prawie 4. Twoj team bylby zajebisty w H2H. W roto bedziesz musiał kombinować, ale z tym raczej do tej pory nie miales problemu.

 

póki co zdecydowanym faworytem jest Washko, który wypada bardzo dobrze we wszystkich tabelach: monstera, yahoo i przede wszystkim moich ;]

Nie wiem czy zdecydowanym, ale jest w gronie faworytów.

U Washko widzę jeden poważny element ryzyka. Wiem, ze mial to wkalkulowane, ale IMO poszedł bardzo mocno po bandzie z rozgrywającymi. Jedyny pewniak to Bradley, ktory opuścił w ciągu ostatnich dwóch lat aż 54 mecze. Problemy w obrębie obu stawow skokowych nie napawają mnie szczególnym optymizmem.

A na backupie jest Foye. Zdrowy, ale w tym cholernym Denver cholera wie jak bedzie wyglądała rotacja. W zeszłym roku byl zdrowy i grał, ale głównie dzięki kontuzjom swingmanów. A teraz doszedł jeszcze Afflalo.

Chociaż jesli pogłoski o problemach Lawsona okazą się realnym problemem, to moze byc znakomity pick.

 

 

podbijanie, gdy się kogoś nie chce kupić, powinno być zakazane ;P

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę Loraka projekcje wyników BBM po 10 rundach (każdemu liczy się pierwszych 10 zawodników).

Hmmmmm, takim podejsciem chyba mocno zaburzasz ocene Chicken Team i TrioCity, ktorzy kupili slabych/tanich zawodnikow w pierwszej dziesiatce zakupow, ale wyciagneli kogos mocnego/drozszego w ostatnich 3 wyborach.

A poza tym zupelnie mnie nie dziwi, ze wg projekcji monstera najlepiej wypada druzyna, ktora z nich korzystala ;-)

 

planowałem tankować jedną kategorię, a zatankowałem prawie trzy ;]

A nie cztery? Tak czy inaczej to brzmi jak material na przyszle trejdy bo wg mnie nie da sie tak zajac dobrego miejsca...

 

ps podbijanie, gdy się kogoś nie chce kupić, powinno być zakazane ;P

Znaczy jestes przeciwnikiem dobrej zabawy? ;-) 

 

Kurde, ja osobiście ten draft zjebalem, a przede wszystkim wyjebalo mnie z internetu i wsadziło mimo kolejki ( ciekawe dlaczego nie zadziałała ) ludzi których przy zdrowych zmysłach bym nie wziął ...

Bo kolejka sluzy tylko do wywolywania zawodnikow!

A o kwotach licytacji decyduja te wpisane przed draftem [lub te Yahoo jak ktos nic nie zmienial].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm, takim podejsciem chyba mocno zaburzasz ocene Chicken Team i TrioCity, ktorzy kupili slabych/tanich zawodnikow w pierwszej dziesiatce zakupow, ale wyciagneli kogos mocnego/drozszego w ostatnich 3 wyborach.

A poza tym zupelnie mnie nie dziwi, ze wg projekcji monstera najlepiej wypada druzyna, ktora z nich korzystala ;-)

Tu raczej chodzilo o Top10 wedlug wartosci zawodnika, a nie kolejnosci zakupu.

 

A nie cztery? Tak czy inaczej to brzmi jak material na przyszle trejdy bo wg mnie nie da sie tak zajac dobrego miejsca…

Da się o ile Lorak miałby faktycznie overkill w 5 statsach. A wyglada na to, ze nie ma. W zbiórkach Washko wypada wyzej w projekcjach monstera i moich. Bloki - tez moze byc blisko z Chicken, a moze Obroncami Krzyza.

I tylko FG% i stls zdaja sie byc niezagrozone. Czyli moze byc rzeczywiscie zbyt malo zeby spac spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale chyba nie wierzycie ze to koniec kobasa? :smile:
zawsze bylem raczej fanbojem lebrona, wiec sam sie sobie dziwie czemu go wzialem. Moze cena, moze jego charakter, w kazdym razie Lakers sa nadal jego ekipa.
Oczywiscie wiekszosc zupelnie nieplanowana (Brook ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oladipo, czy Gallo. Ten ostatni pewnie dlatego ze wczoraj widzialem filmik jak smiga cos po NY i opowiada o restauracji :grin: Zapadlo mi to w pamiec, poza tym wraca po zerwaniu ACL co czeka i rowniez mnie, dlatego dodatkowo mu kibicuje. 
Ponadto super ze mam Kyriego, wybor przypadkowy ale dobrze jest miec kogos z Cavs, zwlaszcza ze ta ekipa na papierze wyglada bardzo mocno. Imo duzo mocniej niz swego czasu Heat. Bede mial powod zeby ich ogladac.
Draft oceniam na + , mimo to bede szukal jednak wymian. Zaluje tylko ze odpuscilem Hazola i nie udalo mi sie wygrac ani Haywarda ani Parsonsa. 

#edit
dodam tylko ze jestem dumny z siebie ze odpuscilem rookasow. W zeszlym roku ladnie sie na nich przejechalem :P  

Edytowane przez gogalq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm, takim podejsciem chyba mocno zaburzasz ocene Chicken Team i TrioCity, ktorzy kupili slabych/tanich zawodnikow w pierwszej dziesiatce zakupow, ale wyciagneli kogos mocnego/drozszego w ostatnich 3 wyborach.

A poza tym zupelnie mnie nie dziwi, ze wg projekcji monstera najlepiej wypada druzyna, ktora z nich korzystala ;-)

Zdaję sobie sprawę, ale po zakończeniu draftu BBM już niczego nie pokazuje w draft trackerze, a że na koniec szybko szło, to nie chciałem przegapić stanu po 10.

Co do korzystania, to jest oczywista wada, bo dostosowuję się do jednego narzędzia, a nie do rzeczywistości i mogę brnąć w jakiś kompletny kanał. Tyle tylko, że tak wszyscy przecież mają, więc problem sprowadza się w tym zakresie do trafności wróżb. Ale jak ktoś w ogóle nie ma obrazu sytuacji, to na pewno ma gorzej.

To moze trzeba bylo korzystac z zeszlorocznych? ;-P

To raczej ty zamiast robić ochnastą tabelę przestawną i kolejny tysiąc formuł powinieneś był przerzucić się na sprawdzone narzędzie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicken Team
Budget $200
1. (20) Goran Dragic (Pho - PG,SG) $36
2. (45) Ty Lawson (Den - PG) $26
3. (55) Wesley Matthews (Por - SG,SF) $25
4. (74) Robin Lopez (Por - C) $25
5. (77) Roy Hibbert (Ind - C) $18
6. (86) Pau Gasol (Chi - PF,C) $24
7. (90) J.J. Redick (LAC - SG) $7
8. (102) Andre Iguodala (GS - SG,SF) $10
9. (114) Amir Johnson (Tor - PF,C) $5
10. (123) Jameer Nelson (Dal - PG) $3
11. (133) Terrence Jones (Hou - SF,PF) $10
12. (134) Josh McRoberts (Mia - PF,C) $4
13. (140) Dion Waiters (Cle - SG) $6
Unused $1

 

Plan oczywiście był inny, ale sam jestem sobie winny. W tym roku wdrożyłem nowy system przygotowań, który jednak nie wywiązał się ze swojej roli w takim stopniu w jakim oczekiwałem ;) Draft zacząłem od błędu przy wklepywaniu ceny podczas licytacji Dragicia. Miało być w tamtym momencie 26$ a wyszło 36$. Dragon był "planem C" więc tragedia się nie wydarzyła. Schody zaczęły się później kiedy to reszta mojego planowanego trzonu poszła w wyższych niż planowałem kwotach i musiałem skupić się na zamiennikach, które też mi zaczęliście "przepłacać" i delikatnie zgłupiałem :]

 

Podsumowując. Skład jest wypadkową planów A, B, C oraz improwizacji co dało efekt niewielkiego zbilansowania :smile: W ramach programu naprawczego oddam Iguodale za zbiórki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan oczywiście był inny, ale sam jestem sobie winny. W tym roku wdrożyłem nowy system przygotowań, który jednak nie wywiązał się ze swojej roli w takim stopniu w jakim oczekiwałem ;) Draft zacząłem od błędu przy wklepywaniu ceny podczas licytacji Dragicia. Miało być w tamtym momencie 26$ a wyszło 36$. Dragon był "planem C" więc tragedia się nie wydarzyła. Schody zaczęły się później kiedy to reszta mojego planowanego trzonu poszła w wyższych niż planowałem kwotach i musiałem skupić się na zamiennikach, które też mi zaczęliście "przepłacać" i delikatnie zgłupiałem :]

Piekny opis dotyczacy 1) co wychodzi z przygotowan do FB i co rzeczywistosc o nich sadzi, 2) przewidywalnosci draftow i 3) w jaki sposob wydraftowana druzyna jest wypadkowa wielu, wielu czynnikow ;-)

 

BTW, moglbys cos zdradzic czego dotyczyl nowy system przygotowan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.