Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

To akurat trochę naciągane, bo przecież komish może cofnąć taki błąd bez mieszania veta.

Wcale nie jest naciagane bo komisz moze to zrobic dopiero jak trejd oficjalnie przejdzie... co doprowadzi do tego, ze zawodnik spedza jeden dzien w innej druzynie.

 

BTW, przypomnialem sobie cos z regulaminu...

A generalnie ten punkt jest forma zabezpieczenia przed nieuczciwymi ruchami

Co tutaj bylo nieuczciwego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem czasu przeczytać wszystkich opinii ale zgadzam się tutaj z paroma kwestiami które podniósł Wilq.

Jeżeli zakładamy brak złych intencji (kolesiostwo, przysługi itp) to nie ma sensu vetować nawet takich z pozoru nierównych trejdów.

I jeszcze żeby Szulim się musiał tłumaczyć za naciśnięcie "accept"? 

Każdy pewnie wiele widział takich trejdów które wszyscy zjechali ze nierówny a potem życie pokazało że on rzeczywiście był nierówny tylko w druga stronę.

Nie bądźmy hipokrytami, każdy lubi dymać, a nie być dymanym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się to veto cholernie nie podoba. W tamtym sezonie choćby właśnie jeden trade bulka był porównywalnie nierówny, ale w życiu bym veta nie przycisnął z prostej przyczyny : vetuję tylko wtedy gdy jest podejrzenie ustawienia trade między jakimiś znajomymi

I samo podejrzenie wystarczy?

 

(np Durant za J.Jacka).

Curry za Mongoła brzmi jak cos takiego. Z ta roznica ze mnie wali czy Szulim i karl są kolegami.

 

Od XVII w Polsce z tymi veto mamy problemy ;)

No i dlatego w roto trzeba czegos wiecej niz jednego wygolonego łba ktorzy wrzeszy z konca sali ze sie nie zgadza… ;-)

Edytowane przez Leszczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curry za Mongoła brzmi jak cos takiego.

 

Parker widzę nie ma poważania w tej lidze : P chociaż jeżeli będzie robić co mecz stat line taki jak ostatnio z sotą , to może być wam potem łyso chłopaki ; ) Ja bym veta nie wciskał, ale nie moja liga, nie moja sprawa. Przyjdzie koniec sezonu to ocenimy oceniających ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jak zdefiniujemy pojęcie nieuczciwy na potrzeby FB.

Pojecia nie mam. Ale mam nadzieje ze wiLQ ma jakies sensowne argumenty.

Nieśmiało bym zaproponował: ankieta ? ;)

"Czy nieuczciwy trejd jest wtedy, gdy:" i sto opcji ;)

Smiejcie sie smiejcie, ale wg mnie moralem z tej dyskusji jest przyszloroczny watek pt "Update Regulaminu - weto?" ;-)

 

Swoja droga, ktos tu zauwazyl fajny paradoks tego weta tzn jaka teraz wyslac oferte do karla za Currego????

Bo wszyscy powinniscie to zrobic, ale tylko wlasne sumienie zadecyduje jak bezczelna ona bedzie ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten, kto teraz skutecznie kupi Currego, to będzie dobry GM ;)

Wcale nie bo ocena zawodnikow przez karla bedzie tu decydujaca i [jak kazdy] moze popelnic blad.

 

A juz najzabawniej byloby gdyby karl teraz publikowal na forum kazda oferte jaka dostal bo wyszedlby z tego piekny naturalny eksperyment kto jest najwiekszym hipokryta ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiejcie sie smiejcie, ale wg mnie moralem z tej dyskusji jest przyszloroczny watek pt "Update Regulaminu - weto?" ;-)

 

Swoja droga, ktos tu zauwazyl fajny paradoks tego weta tzn jaka teraz wyslac oferte do karla za Currego????

Bo wszyscy powinniscie to zrobic, ale tylko wlasne sumienie zadecyduje jak bezczelna ona bedzie ;-)

 

To paradoksalnie wcale nie jest śmieszne. Pojęcie zasadności veta nigdy nie będzie możliwe do jasnego zdefiniowania.

Chociażby najdłużej dyskutowany trejd z zeszłego roku w I lidze: Sławek vs Masud czyli Ariza za Pau Gasola.

I choć większość spodziewała się że Masud dostając Arizę dostał rolesa na górce za omalże gwiazdę roto to się potem okazało że Pau więcej się leczył jak grał a nawet jak grał to i tak słabiej od Arizy. A Masud tylko na tym zyskał bo wysokich miał masę.

 

Tak to jest z byciem wróżką, a szczególnie przed sezonem. Wystarczy że Curry zaliczy sezon z kostkami jak kiedyś (co jest możliwe, a zdrówko to też parametr wpływający na ocenę wartości), a Batum i Parker zagrają pełne linijki (co również jest możliwe i wcale nie aż tak nieprawdopodobne) i wszystkim vetującym będzie głupio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie bo ocena zawodnikow przez karla bedzie tu decydujaca i [jak kazdy] moze popelnic blad.

 

A juz najzabawniej byloby gdyby karl teraz publikowal na forum kazda oferte jaka dostal bo wyszedlby z tego piekny naturalny eksperyment kto jest najwiekszym hipokryta ;-)))

Dokładnie, Karl zrobisz to? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parker widzę nie ma poważania w tej lidze : P chociaż jeżeli będzie robić co mecz stat line taki jak ostatnio z sotą , to może być wam potem łyso chłopaki ; ) Ja bym veta nie wciskał, ale nie moja liga, nie moja sprawa. Przyjdzie koniec sezonu to ocenimy oceniających ; ]

Nie wiem czy w lidze czy tylko przeze mnie. Payton poki co w NBA nie pokazał nic, i tak też jest oceniany - jako pobożne życzenie, garść nadziei lub urojenia.

Dlatego też napisałem - jeśli chłopaki dalej bedą skłonni klepnąć taki deal w polowie listopada to ja im nie bede tego zabraniał.

 

A skoro Parkera oceniamy przez stat line z Minny, to Panowie ruszajcie na waivery po Dewayne Dedmona - nowe wcielenie Shaqa! ;-)

Dokładnie, Karl zrobisz to? :smile:

 

Spoko. Ja moge to zrobic. Proponowałem Love+T.Parker za Hardena i Lee.

Jestem hipokrytą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Ja moge to zrobic. Proponowałem Love+T.Parker za Hardena i Lee.

Jestem hipokrytą?

Według mnie każdy człowiek jest hipokrytą.. a więc Ty, ja, nawet wilq :tongue:

 

Co do propozycji, to rozumiem, że David Lee, a nie ten z Mem?

 

W zeszłym roku karl zrobił na starcie dwie podobne wymiany, gdzie sporo tracił (pamiętam jak się oburzył jak mu napisałem, że Waiters którego pozyskał to FAs i nie wpływa na ocenę traidu). Jednak zrobił też super deal w drugą stronę, który wyrównał te poprzednie :smile:

Liga oceniająca veto jest słaba, bo dla kogoś kto w nim nie uczestniczy najlepiej jest go zablokować, bo rzadko są wymiany, które są niekorzystne dla obu graczy w niej uczestniczących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak to jest z byciem wróżką, a szczególnie przed sezonem. Wystarczy że Curry zaliczy sezon z kostkami jak kiedyś (co jest możliwe, a zdrówko to też parametr wpływający na ocenę wartości), a Batum i Parker zagrają pełne linijki (co również jest możliwe i wcale nie aż tak nieprawdopodobne) i wszystkim vetującym będzie głupio.

Tutaj mamy do czynienia z sytuacją, w której menedżer w ciągu 4 dni stwierdził, że Curry nie jest wart 60 dolarów tylko dwadzieścia kilka, bo nie ma przesłanek, na których można się opierać. Niewykluczone, że po 2 tygodniach sezonu, gdyby trejd się znowu pojawił, wszyscy się zgodzili.

Oczywiście, że każdy na miejscu Szulima nacisnąłby accept. Każdy kto twierdzi inaczej jest hipokrytą.

To kiedy zastosować weto powinniśmy pozostawić uczestnikom ligi .Większość decyduje, każdy miał swoje powody. Liga przemówiła.Jeżeli ktoś w lidze uważa, że nie powinno się używać weta, to na pewno go nie wcisnął. Skoro wymiana upadła, to znaczy że chcemy, żeby to weto działało, proste. Jakakolwiek zmiana w regulaminie jest bezcelowa w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.