Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiej kutwa akceptacji? Nie jestem emo szukającym akceptacji. Tizzowi nie pasuje czternasty, ja zgodziłem się z nim zamienić. Jesteśmy z tej samej grupy. Jak Tizz potwierdzi zamianę, to oczekuję od Pana Komisarza spełnienia jego komisarzowego obowiązku na podstawie 14 punktu regulaminu :nevreness:

Chyba umknela Ci jedna czesc tego 14 pytania...

 

Jak obie osoby potwierdza, że chcą się przenieść na forum w wątku obu lig lub w prywatnej wiadomości do komisarzy/organizatora i obaj komisarze tych lig nie będą protestować przeciw takiej zmianie to dokonają korekty w składach

Zreszta zwroc uwage, ze Tizz na razie nie potwierdzil na forum... Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba umknela Ci jedna czesc tego 14 pytania...

 

Zreszta zwroc uwage, ze Tizz na razie nie potwierdzil na forum...

Przepraszam, ale to już nawet nie jest śmieszne. Washko nie wyraził akceptacji tzn. że mimo tego iż Tizzowi nie pasuje 14-ty, a mi 8 i draftowaliśmy w tych samych grupach, to nie możemy się zamienić tylko ustawić picki, bo jakis mądrala ma jakiś prywatny problem? Kilka dni temu nikomu nic nie przeszkadzało. Myślałem, ze gram w poważnych rozgrywakch, ale widać, ze im więcej nieobecnych na drafcie tym dla was lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale to już nawet nie jest śmieszne. Washko nie wyraził akceptacji tzn. że mimo tego iż Tizzowi nie pasuje 14-ty, a mi 8 i draftowaliśmy w tych samych grupach, to nie możemy się zamienić tylko ustawić picki, bo jakis mądrala ma jakiś prywatny problem? Kilka dni temu nikomu nic nie przeszkadzało. Myślałem, ze gram w poważnych rozgrywakch, ale widać, ze im więcej nieobecnych na drafcie tym dla was lepiej.

Heh... tzn calkiem zignorujesz fakt, ze Tizz nie potwierdzil tej zmiany na forum?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem 14 punktu regulaminu i nie wiedziałem, że komisarze mogą zablokować zamianę graczy. Skoro w swoim poście napisałem, że oczekuję na dane do ligi, jak Tizz potwierdzi zamianę, a Ty mi tłustym drukiem walisz, że komisarz może zablokować wymianę, to co ja mam sobie pomyśleć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem 14 punktu regulaminu i nie wiedziałem, że komisarze mogą zablokować zamianę graczy. Skoro w swoim poście napisałem, że oczekuję na dane do ligi, jak Tizz potwierdzi zamianę, a Ty mi tłustym drukiem walisz, że komisarz może zablokować wymianę, to co ja mam sobie pomyśleć?

Ze czepnalem sie stwierdzenia "spełnienia jego komisarzowego obowiązku" gdy takze od nich zalezy czy dojdzie do takiej zamiany. Chocby tylko dlatego, ze technicznie oni to musza przeprowadzic! Nie zrozum mnie zle, jest tu jasne uzasadnienie transferu i sa spelnione podstawowe warunki, wiec mam nadzieje, ze do niego dojdzie, ale krytykowanie komisarzy za brak transferu w 15 minut po ogloszeniu od jednego GMa to gruba przesada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze czepnalem sie stwierdzenia "spełnienia jego komisarzowego obowiązku" gdy takze od nich zalezy czy dojdzie do takiej zamiany. Chocby tylko dlatego, ze technicznie oni to musza przeprowadzic! Nie zrozum mnie zle, jest tu jasne uzasadnienie transferu i sa spelnione podstawowe warunki, wiec mam nadzieje, ze do niego dojdzie, ale krytykowanie komisarzy za brak transferu w 15 minut po ogloszeniu od jednego GMa to gruba przesada

Jest uzasadnienie transferu, są spełnione podstawowe warunki i MASZ NADZIEJĘ, ze do niej dojdzie? Mam nadzieję, że zmienisz ten kretyński zapis w regulaminie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest uzasadnienie transferu, są spełnione podstawowe warunki i MASZ NADZIEJĘ, ze do niej dojdzie?

Mam nadzieję, że zmienisz ten kretyński zapis w regulaminie...

Wg mnie on jest niezbedny bo to komisze przeprowadzaja te zmiany i nie moge ani nie chce ich do tego zmusic.

IMO transfer miedzyligowy to mozliwosc, a nie psie prawo, bo wiaze sie z dobra wola wszystkich zamieszanych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie on jest niezbedny bo to komisze przeprowadzaja te zmiany i nie moge ani nie chce ich do tego zmusic.

IMO transfer miedzyligowy to mozliwosc, a nie psie prawo, bo wiaze sie z dobra wola wszystkich zamieszanych!

Czyli jak komisarzowi się nie chce być komisarzem to gramy z botem? Zajebiste rozgrywki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry fluber, ale obiektywnie patrząc to burdel tu robicie. Z tego co można wyczytać w wątku już była kłótnia o termin draftu i najwięcej protestował Tizz (już nie wnikam czy słusznie czy nie). Więc teraz nie dziwi, że mogą być problemy dla tej zmiany. Druga sprawa, że jeśli ty możesz draftować w dwóch ligach to czemu nie Tizz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak komisarzowi się nie chce być komisarzem to gramy z botem? Zajebiste rozgrywki

W obowiazkach komisarza nie ma slowa o grzebaniu w skladzie swojej ligi!!! Wez wyluzyj z tym sztucznym wyszukiwaniem powodow by krytykowac rozgrywki... bo wszyscy wiemy iz mistrzostwa kraju sa tylko jedne ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry fluber, ale obiektywnie patrząc to burdel tu robicie. Z tego co można wyczytać w wątku już była kłótnia o termin draftu i najwięcej protestował Tizz (już nie wnikam czy słusznie czy nie). Więc teraz nie dziwi, że mogą być problemy dla tej zmiany. Druga sprawa, że jeśli ty możesz draftować w dwóch ligach to czemu nie Tizz. 

Zamieniam się, bo nie mogę draftować ósmego. Czy mam napisać jakieś podanie, czy co?

W obowiazkach komisarza nie ma slowa o grzebaniu w skladzie swojej ligi!!! Wez wyluzyj z tym sztucznym wyszukiwaniem powodow by krytykowac rozgrywki... bo wszyscy wiemy iz mistrzostwa kraju sa tylko jedne ;-)

To wypiszemy się ze swoich lig, Tizz da mi swój link aktywacyjny, a ja swój jemu i żaden komisarz nawet się nie spoci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wypiszemy się ze swoich lig, Tizz da mi swój link aktywacyjny, a ja swój jemu i żaden komisarz nawet się nie spoci.

To co opisales byloby najwygodniejsze, ale jesli komisarz o tym nie wie lub nie wyrazil zgody to moze wywalic nowozapisanego i bedzie komplikacja. Wlasnie dlatego wg mnie nie moze to byc taka samowolka tylko skoordynowane dzialanie wielu osob.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.