Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Niestety, panowie. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że się nie będę miał jak zjawić na drafcie. Ceny swoje poustawiam, wiadomo.

Heh, szkoda, ze tak pozno bo nawet nie ma czasu kombinowac nad planem rezerwowym.

Co do ustawiania swoich cen pamietaj o opcji "exclude" i wywalaj graczy, ktorych na pewno nie chcesz.

 

No trudno.

Nie udawaj, ze sie martwisz ;-)

 

Przynajmniej po powrocie nie zostaniesz przywitany dwoma kubłami pomyj, a tylko jednym ;-)

True, true. Tak bedzie tylko lekkie rozczarowanie, a nie inscenizacja filmu scigany ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udawaj, ze sie martwisz ;-)

Nie nazwałbym tego martwieniem. Ot boty bardziej mi przeszkadzają niż ludzie. Bota nie da się wciągnąć w wojnę psychologiczną na podbijanie w ostatniej sekundzie :-)

 

True, true. Tak bedzie tylko lekkie rozczarowanie, a nie inscenizacja filmu scigany ;-)

 

Zrobimy inscenizację Piły IV ;-)

Byle tylko reszta się stawiła, bo nie chciałbym być w skórze typa ktory nie da rada ni się pojawić, ani nas o tym poinformować. :grin:

Edytowane przez Leszczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj draft! Nie spozniac mi sie bo za kare bedzie Durant za 99$.

Poszedl za 51$, wiec raczej wszyscy sa poza karlem...

 

A poza tym mam jakies deja vu bo Qooniu drugi dzien z rzedu kupuje Kawhiego ;-)

 

Przypominam, ze wyniki na zywo sa dostepne pod adresem http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/19165/draftresults

 

EDIT: po zeszlorocznym sukcesie z tankowaniem FT% lorak polubil ta strategie? ;-)

Ale tym razem Drummond kosztowal swoje, a nie grosze, wiec bedzie znacznie trudniej...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.