Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli znasz potrzeby Karła lepiej niż on? Bardzo ciekawe :smile:

Podczas prywatnych rozmów z Karlem wymieniliśmy sie potrzebami i zaproponowaliśmy sobie wymianę w naszym odczuciu fair.

Ale widzę ze inni GM znają lepiej nasze potrzeby :smile:

możemy się tak pobawić: uważasz, że Karl nie chce być jak najwyżej w tabeli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma za przeproszeniem piernik do wiatraka? :)

Nie chce mowić za Karla ale chyba wiedział na co sie pisze biorąc taka wymianę i oszacował sobie co mu bardziej sie opłaca.

Jak widać obaj uznaliśmy ze to pomoże nam wzmocnić nasze drużyny, a chętnie przyjmuje ocenę kto wygrał a kto przegrał, ale to chyba była nasza decyzja żeby w cos takiego brnąc.

 

Jeżeli teraz plujecie sobie w brody i powoduje to chęć veta, bo komuś innemu sie wg waszego zdania "udało" to proszę bardzo.

Tylko czy to ma sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mowić za Karla ale chyba wiedział na co sie pisze biorąc taka wymianę i oszacował sobie co mu bardziej sie opłaca.

to oszacował bardzo źle, co prowadzi do nierównowagi w lidze.

 

Jeżeli teraz plujecie sobie w brody i powoduje to chęć veta, bo komuś innemu sie wg waszego zdania "udało" to proszę bardzo.

szkoda, że nie rozumiesz powodów veta. i o ile nie miałem zamiaru vetować, to twoje posty mi uświadomiły, iż jednak powinienem spełnić swój obywatelski obowiązek. dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem powodów veta? Ze chciecie prowadzić do równowagi? Proszę bardzo

Złe oszacowaliśmy trade? Okey moze masz racje, ale to chyba była dywagacją i przemyślenia miedzy nami?

 

Chcesz vetowac? Przecież ci nie zabronię, ale uważam ze nie bedzie to spełnienie obywatelskiego obowiązku :)

 

Pozostawiam wam do komentarza i ocenienia czy warto w taki sposob działać.

Nie mam zamiaru sie tu kłócić, ani zrażać ludzi do siebie wiec kończę ten temat.

Z Karlem doszliśmy do takiej propozycji, jak komuś sie nie podoba to moze temu przeczyć , nic przecież nikomu nie zrobię :)

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma za przeproszeniem piernik do wiatraka? :smile:

Nie chce mowić za Karla ale chyba wiedział na co sie pisze biorąc taka wymianę i oszacował sobie co mu bardziej sie opłaca.

Jak widać obaj uznaliśmy ze to pomoże nam wzmocnić nasze drużyny, a chętnie przyjmuje ocenę kto wygrał a kto przegrał, ale to chyba była nasza decyzja żeby w cos takiego brnąc.

 

Jeżeli teraz plujecie sobie w brody i powoduje to chęć veta, bo komuś innemu sie wg waszego zdania "udało" to proszę bardzo.

Tylko czy to ma sens?

No właśnie problem w tym, że Karl nie zdaje sobie sprawy z tego, co mu się opłaca i ze względu na skalę nierówności liga mogła reagować (i zareagowała, bo weto przeszło). Karl przyjął całkowicie oderwane od rzeczywistości kryteria oceny siły trejdu i nic dziwnego, że liga to zakwestionowała.

Nie rozumiem powodów veta? Ze chciecie prowadzić do równowagi? Proszę bardzo

Złe oszacowaliśmy trade? Okey moze masz racje, ale to chyba była dywagacją i przemyślenia miedzy nami?

 

Chcesz vetowac? Przecież ci nie zabronię, ale uważam ze nie bedzie to spełnienie obywatelskiego obowiązku :smile:

 

Pozostawiam wam do komentarza i ocenienia czy warto w taki sposob działać.

Nie mam zamiaru sie tu kłócić, ani zrażać ludzi do siebie wiec kończę ten temat.

Z Karlem doszliśmy do takiej propozycji, jak komuś sie nie podoba to moze temu przeczyć , nic przecież nikomu nie zrobię :smile:

Daj spokój Szulim. Doskonale wiesz, że ten trejd nie miał prawa przejść, więc nie masz czego żałować ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze miales pecha, ale oceny trejdu to nijak by nie zmienialo bo robi sie to z informacjami w momencie jego klepniecia.

 

Przeciez czescia bycia dobrym GMem jest dymanie innych w trejdach!! Nie wiem czemu piszecie jakby to bylo latwe dla kazdego gdy tylko Szulim to zrobil i wg mnie on powinien czerpac z tego korzysci.

Bycie dobrym GMem nie łączy się z dymaniem innych. Po to właśnie jest weto, by menedżerowie nie dymali pozostałych. A jak ktoś traci na wymianie 20 punktów roto, to jest bez znaczenia czy się pomylił, oszukał czy też jest przekonany o tym, że to ma sens. Jakby ten trejd przeszedł, to weto nie miałoby racji bytu i każda wymiana mogła by być dopuszczona. Także LBJ za KJ Danielsa, bo niby czemu nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to bylo naduzycie weta, ale chociaz mam nadzieje, ze po nim mu wyslecie znacznie lepsze oferty za Currego...

Możesz to oceniać jako nadużycie, ale to oznacza, że wg Ciebie w ogóle weta nie powinno być, co jest sprzeczne z regulaminem.

A lepsze oferty były, tylko Karl nie chciał z nich skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to teraz może być ciekawie :) "Wcześniej dostałem za Monroe Curry'ego, a ty proponujesz mi teraz za niego bolka X?" 

 

Patrząc na trójki, to nawet Klaya nie warto oddawać za Monroe, nie ważne jak bardzo by się potrzebowało zbiórek. Korver-Monroe, do takiej wymiany nikt by się nie przyczepił. 

 

wiLQ, jestem ciekawy Twojego zdania, gdybyś grał w tej lidze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie, po co dywagacją czy jest to nadużycie czy nie? Kazdy moze go użyć jak czuje sie pokrzywdzony i czuje ze prowadzi to do nierównowagi ligi.

 

Ja nie żałuje ani nie ma urazy do nikogo i chętnie nadal będę budował trade'y a och ocena zostanie dla innych w lidze :)

Spróbowaliśmy, nie przeszło, ale nie ma sensu oceniać teraz czy veto miało sens, czy było to nadużycie bo prowadzi to w moim odczuciu do niepotrzebnej dyskusji :)

 

I pomysleć ze zaczęło sie od małego postu wczoraj w nocy po kilku głębszych ze doszliśmy do porozumienia :D

 

 

 

Hehe to teraz może być ciekawie :) "Wcześniej dostałem za Monroe Curry'ego, a ty proponujesz mi teraz za niego bolka X?"

 

Patrząc na trójki, to nawet Klaya nie warto oddawać za Monroe, nie ważne jak bardzo by się potrzebowało zbiórek. Korver-Monroe, do takiej wymiany nikt by się nie przyczepił.

 

wiLQ, jestem ciekawy Twojego zdania, gdybyś grał w tej lidze :)

Spokojnie, nie będę zachłanny :P trafiła sie okazja to szedłem w ciemno, ale jak cos rozsądnego bedzie na stole to dlaczego nie? :)

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ, jestem ciekawy Twojego zdania, gdybyś grał w tej lidze :smile:

Mialbym takie samo zdanie. Ba! W zeszlym roku QAS mnie ograbil mniej wiecej w takiej skali i mu tego pogratulowalem.

 

Bycie dobrym GMem nie łączy się z dymaniem innych. Po to właśnie jest weto, by menedżerowie nie dymali pozostałych. A jak ktoś traci na wymianie 20 punktów roto, to jest bez znaczenia czy się pomylił, oszukał czy też jest przekonany o tym, że to ma sens. Jakby ten trejd przeszedł, to weto nie miałoby racji bytu i każda wymiana mogła by być dopuszczona.

Panowie, po co dywagacją czy jest to nadużycie czy nie? Kazdy moze go użyć jak czuje sie pokrzywdzony i czuje ze prowadzi to do nierównowagi ligi.

Wlasnie nie! KAZDY TREJD PROWADZI DO JAKIEJS NIEROWNOSCI LIGI I PO TO SIE JE KLEPIE!!!

 

Jesteś jednym z niewielu wiLQ ktory nas bronisz ;)

Nie bronie Was tylko narzedzia wetowania, ale zdaje sie, ze moja jego interpretacja jest tylko moja ;-)

 

Nadużycie weta? To kiedy Twoim zdaniem można go użyć? I po co w ogóle jest?

Zeby sie nie rozpisywac i nie odbiegac od tego przykladu napisze tak: gdyby karl napisal tuz po klepnieciu, ze przypadkowo wcisnal "accept", a chcial odrzucic oferte to weto byloby uzasadnione... ale on bronil tej decyzji jako dobra strategie dla jego druzyny!!

 

Oczywiscie mozna sie z nim nie zgadzac [i sam uwazam, ze bylby tu wydymany], ale caly urok fantasy polega na roznicach w opinii, wiec jesli on wielokrotnie napisal iz uwaza, ze zyska to jest jego problem. Wg mnie weto NIE powinno sluzyc do mowienia GMowi "jestes idiota i nie wiesz co robisz, wiec my ci tu pomozemy z ocena", a wlasnie to tutaj mialo miejsce.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.