Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym roku karl zrobił na starcie dwie podobne wymiany, gdzie sporo tracił (pamiętam jak się oburzył jak mu napisałem, że Waiters którego pozyskał to FAs i nie wpływa na ocenę traidu). Jednak zrobił też super deal w drugą stronę, który wyrównał te poprzednie :smile:.

mac, jaki to był ten super deal? :smile:

 

@fluber,

 

Curry warty 20 kilka dol? Ciekawa interpretacja, nie ma co.

 

Powtarzam pytanie, zamiast patrzec na potrzeby druzyny w tym momencie, powinienem najpierw sprawdzic aukcje za ile kto poszedl i dopiero trejdowac? 

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze dlatego zamiast patrzeć na cały ten trade jako niszczenie ligowego ekosystemu ( niezła nazwa :smile: )

moze wypadało by popatrzeć ze Karl ratuje swój zespół wszelkimi środkami żeby uzyskać to czego potrzebuje?

tylko że w jaki sposób ratuje skoro na takiej wymianie traci 15-20 punktów roto?! to też do ciebie Karl, tak odnośnie pytania, które zadałeś na koniec swojego ostatniego wpisu. jakim cudem widzicie to jako zaspokajanie potrzeb drużyny? naprawdę gdy boli palec, to rozwiązaniem problemu jest odrąbanie ręki?

 

Parker widzę nie ma poważania w tej lidze : P

nawet jeśli przyjmiemy BARDZO optymistyczny scenariusz i założymy, że Parker będzie grał jak rookie Melo, to i tak Karl traci na tej wymianie ponad 10 punktów roto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jak Curry straci kostki,

a jakie są na to szanse? przecież on gra już pięć lat w NBA i tylko raz rozegrał poniżej 74 meczów w sezonie.

 

pamiętajcie - wymiany powinny być oceniane na podstawie aktualnego stanu wiedzy!

 

Monroe zacznie wymiatać w nowym DP,

zdefiniuj "wymiatać".

 

a Jabari zagra best rookie sezon od lat?

 

wiesz jakie statsy musiałby wykręcić, żeby Karl na tej wymianie tak dużo nie tracił?

 

Co jak karl ma inne projekcje niż Ty?

owszem, może mieć inne, ale w takim razie bardzo go proszę o ich upublicznienie, bo chciałbym zobaczyć jaka to kombinacja statsów wymienianych zawodników sprawi, że jedna ze stron nie straci ponad 10 punktów roto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze dlatego zamiast patrzeć na cały ten trade jako niszczenie ligowego ekosystemu ( niezła nazwa :smile: )

moze wypadało by popatrzeć ze Karl ratuje swój zespół wszelkimi środkami żeby uzyskać to czego potrzebuje?

Wybacz jesli poczujesz sie teraz urazony, ale skorzystam z Twojego porównania i pojde z nim kawalek dalej.

Ten deal faktycznie moze byc dzialaniem ktore przypomina branie pozyczki gotowkowej przez jakis portal. Szybka kasa, ale koszmarne koszty. Ale gdy trzeba załatać dziurę… Tyle ze takie pozyczki zbyt czesto wpedzaja ludzi w spiralę długów i długoterminowo drenują kieszeń skuteczniej niż cokolwiek innego.

Najbardziej debilna akcja w dziejach. Wetujecie trade, ktory sobie na spokojnie gracze dogadali? To wlasnie takie wetowanie jest wg mnie niesprawiedliwe.

Demokracja nie jest sprawiedliwa. Wiec o co k**** teraz ten krzyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim momencie mam ochotę zrobić z kimś trejd oddając Bosha, Griffina, Gaya i Parsonsa za Hollisa Thompsona, bo mam taką projekcję, żebyście kuźwa zrozumieli, jaki wpływ mają nierówne trejdy na ligę :nevreness:

Tylko problem polega w zdefiniowaniu tego. Większość traidów jest nierówna według mnie - czyli mam blokować je wszystkie? Najlepiej byłoby wprowadzić zakaz traidów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze january i mac juz zaczeli na wlasciwy tor te dyskusje przenosic. Przeciez to sa PROJEKCJE, twoje, moje, kogokolwiek innego. Ale nadal sa to PROJEKCJE, PRZEWIDYWANIA. Wy, tym wetem, wyrzucacie moje przewidywania do kosza. "Bo tak, bo nie są zgodne z moimi wyliczeniami". Tak to wyglada.

 

Zeby jakkolwiek sie odniesc do twoich wyliczen, musialbys mi je lorak pokazac. Wiem, ze tego nie zrobisz i slusznie, bo nikt powazny tak sie nie bawi. Ale zadnym argumentem w tej dyskusji sa twoje czy washko wyliczenia o tym ile strace na tym trejdzie. 

 

Co wiecej, Monroe i Parker nie tworzyliby tej druzyny sami. Sa inni zawodnicy rowniez, rozumiem, ze ich projekcje tez sa zgodne z moimi przewidywaniami. Tez sa np adjusted, jesli chodzi o brak Duranta w zespole przez 2 miesiace itp. itd?

 

Dla mnie to wyglada tak.Parker + Monroe to dla mnie wiecej zbiorek, punktów, bloków, przechwytów. Podobnie ze stratami i fg%. Gorzej z ft%, asystami i trojkami. Trojkami i asystami sie nie martwie, mam od tego innych zawodnikow. Do tego dodanie elastycznosci na pozycjach, gdzie na centrze i pf jest u mnie slabo, a to jest kluczowe, by np. nie zostac wykluczonym z rozgrywek gdyby mi sie taki Lee, czy Davis nie połamał :smile: Bo glebi na tych pozycjach to ja nie mam.

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem polega w zdefiniowaniu tego. Większość traidów jest nierówna według mnie - czyli mam blokować je wszystkie? Najlepiej byłoby wprowadzić zakaz traidów.

Żaden problem. Trejd traktujemy jako nierówny wtedy, gdy większość menedżerów zawetuje go jako nierówny :nevreness:  

Widze, ze january i mac juz zaczeli na wlasciwy tor te dyskusje przenosic. Przeciez to sa PROJEKCJE, twoje, moje, kogokolwiek innego. Ale nadal sa to PROJEKCJE, PRZEWIDYWANIA. Wy, tym wetem, wyrzucacie moje przewidywania do kosza. "Bo tak, bo nie są zgodne z moimi wyliczeniami". Tak to wyglada.

 

Zeby jakkolwiek sie odniesc do twoich wyliczen, musialbys mi je lorak pokazac. Wiem, ze tego nie zrobisz i slusznie, bo nikt powazny tak sie nie bawi. Ale zadnym argumentem w tej dyskusji sa twoje czy washko wyliczenia o tym ile strace na tym trejdzie. 

 

Co wiecej, Monroe i Parker nie tworzyliby tej druzyny sami. Sa inni zawodnicy rowniez, rozumiem, ze ich projekcje tez sa zgodne z moimi przewidywaniami. Tez sa np adjusted, jesli chodzi o brak Duranta w zespole przez 2 miesiace itp. itd?

 

Dla mnie to wyglada tak.Parker + Monroe to dla mnie wiecej zbiorek, punktów, bloków, przechwytów. Podobnie ze stratami i fg%. Gorzej z ft%, asystami i trojkami. Trojkami i asystami sie nie martwie, mam od tego innych zawodnikow. Do tego dodanie elastycznosci na pozycjach, gdzie na centrze i pf jest u mnie slabo, a to jest kluczowe, by np. nie zostac wykluczonym z rozgrywek gdyby mi sie taki Lee, czy Davis nie połamał :smile: Bo glebi na tych pozycjach to ja nie mam.

Jeżeli liczysz 82 mecze, tak jak 164 mecze od Monroe i Parkera w duecie to rzeczywiście zyskujesz w 6 kategoriach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem. Trejd traktujemy jako nierówny wtedy, gdy większość menedżerów zawetuje go jako nierówny :nevreness:  

 

Pytanie czy głosują po trade jest podejrzany i niszczy frajdę z grania czy zagraża ich pozycji. Wiadomo, że jak się gra z losowymi ludźmi to veto jest koniecznym narzędziem, ale na poziomie rozgrywek na jakim gramy (jakby to nie brzmiało) uważam, że nie jest potrzebne - chociażby w tym wypadku. Dla mnie to takie "(fantasy) basketball reasons".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie :)

 

Czy po całodziennej dyskusji, wymianie opini i zdań liga pozwoli nam przeprowadzić tego trade czy nie?

 

Bo ja nadal jestem dla Karla otwarty aby powrócić do tego pakietu, tylko żeby znowu nie spotkało sie to ze złym odzewem?

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie :smile:

 

Czy po całodziennej dyskusji, wymianie opini i zdań liga pozwoli nam przeprowadzić tego trade czy nie?

 

Bo ja nadal jestem dla Karla otwarty aby powrócić do tego pakietu, tylko żeby znowu nie spotkało sie to ze złym odzewem?

Nie. Weto to weto. Deal przepadł. Bedziemy sie pieprzyc az do skutku?

Edytowane przez Leszczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.