Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

To co opisales byloby najwygodniejsze, ale jesli komisarz o tym nie wie lub nie wyrazil zgody to moze wywalic nowozapisanego i bedzie komplikacja. Wlasnie dlatego wg mnie nie moze to byc taka samowolka tylko skoordynowane dzialanie wielu osob.

Skoro nie ma siły żeby kogoś zapisać, to wywalić chyba też? Macie do mnie jakiś prywatny problem, co odczuwam na każdym kroku. Parę dni temu zrobiliście zamianę i nie było problemu. Nie wiem, jaki jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma siły żeby kogoś zapisać, to wywalić chyba też?

Jak nie ma go w danej lidze to dlaczego nie? Przeciez zdarzaly sie przypadki, ze ludzie sie zapisywali do blednej ligi.

 

Macie do mnie jakiś prywatny problem, co odczuwam na każdym kroku. Parę dni temu zrobiliście zamianę i nie było problemu. Nie wiem, jaki jest teraz.

Aj tam, zderzyly sie temperamenty gdy wg mnie nie ma zadnego problemu ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że strasznie wrażliwy się zrobiłeś... 

 

Ale wypisywanie się z ligi przed zatwierdzeniem zamiany GMów to słaby ruch, nie sądzisz?

 

Jeśli ta zmiana (fluber-Tizz) przechodzi, to niech Tizz się do mnie odezwie. 

Wypisałem się, jak dogadałem się z Tizzem i napisałem to na forum. Myślałem, że to tylko formalność. Rozumiem , że się zgadasz i czekamy na decyzję washko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.