Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Hm, a gdzie ten trejd? Bo został oceniony, ale nie został zgłoszony, co chyba nie powinno mieć miejsca.

 

Chwila, ale ja tej wymiany nie widzę. Nigdzie. Ani w mailach, ani na stronie mojej druzyny, ani nigdzie indziej. To w koncu doszlo do wymiany, czy chlopaki poszli po rozum do głowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie panowie,

Z racji iż jest sobota wieczór i impreza trwa to nie miałem jeszcze czasu potwierdzić na yahoo:)

 

Karl bardzo potrzebował zbiorek a ja ft% i 3pt wiec oddaje potencjalnie i myśle realne 35/17 w zamian za 30/7ass i 5 x3pt :)

 

Ja pozyskałem to co potrzebuje a karl rownież wiec obaj uważamy ze deal jest dla nas w porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karl bardzo potrzebował zbiorek

To lepiej już zagadać po jakiegoś Drumma/Jordana/Cousinsa/Jeffersona/Noaha + strzelca jako dodatek, to nie byłby problem. Serio, nie rozumiem. Wystarczyło się ogłosić lub chociaż trochę popróbować po coś poewnego. Tutaj mamy kradzież. 

 

Ale w sumie pamiętam, jak w zeszłym roku Karl wbił za Howarda $55, po czym zapadła cisza na czacie :)

 

I wypowiadam się jako neutralna osoba, nie mam w tym żadnego interesu. Chociaż z drugiej strony życzę dobrze Karlowi w tej lidze, bo dobrze mi się z nim grało. Stąd może bardziej boli mnie to, jak daje się doić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę ze co roku moje trejdy sa mocno kwestionowane czy to w roto czy w fbx :) o davisa pytałem - nie jest na sprzedaż. Ja wierze ze parker te 5-6 zbiórek bedIe mieć, tak jak monroe bedzie miał +9. Wolnych nie partoli na potegę. Plus wierze w swoje polowania na fa, gdzie już nie jestem przyparty do muru szukaniem wysokich. Ponadto boje sie o zdrowie curryego który lata wolnego nie miał. To tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiLQ jaki sens ma porównanie pensji z draftu? :smile: z mojej strony wiadomo ze potrzebowałem jakiegoś wysokiego i takiego dostałem plus go-to-guy w postaci parkera wzamian za curryego. Dla mnie git.

Ano taki, że póki się sezon nie zaczął, to ceny z draftu wyznaczają oczekiwaną wartość zawodnika i pozwalają określić, kogo można się spodziewać dostać. I pewnie jakbyś nie był taki niecierpliwy, to byś miał ode mnie M. Gasola... Bo do głowy by mi nie przyszło, że za Currego mógłbyś wziąć Simsa czy Mozgova... A dla zaspokojenia ciekawości, to Monroe jest 103, Sims 109, Mozgov 125. Z kolei Jabari jest 118 i ma silna konkurencję w postaci Middletona...

Za to dzięki temu ruchowi twój wynik na średnich, oceniany wg projekcji BBM, spadł o jakieś... 20 (sic!) punktów, więc raczej to nie był mądry ruch. Obawiam się, ze tym samym mogłeś zostać mocnym kandydatem do spadku.

 

Nie no, ten trejd wygląda jeszcze gorzej niż sądziłem, ale nie zamierzam go wetować, bo jak ktoś nie poczuje na własnej skórze błędu, to się nie nauczy, że trzeba oceniać wpływ trejdu na wszystkie 9 kategorii, a nie tylko na dwie czy trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Washko, cieszy mnie ze jabari jest 118 w rankingu póki nie rozegrał jeszcze żadnego meczu w NBA. Pózniej moze być już tylko lepiej i drożej ;)

Nie chce mi sie przekonywać czemu mi sie bardziej podoba jeden kolor od drugiego. Po prostu. Moje przewidywania mówią mi ze jest to ruch we właściwym kierunku. Tym bardziej ze tym składem wiadomo sezonu kończyć nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekście awansu, to chyba bardziej powinniśmy się martwić, ile po wymianie podskoczy Dragon Mike, bo dopóki nie rozpocznie się sezon i nie ma żadnych kontuzji, to właśnie ceny na drafcie powinny być wyznacznikiem wymiany. Ja zagłosowałem za wetem, ale widzę, że mój głos nie będzie miał wpływu na wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jakie veto? My tu się sugerujemy jakimś basketball monsterem, czy jednak rozegramy ten sezon? Bo zastanawiam się, co będzie decydowało - to, co, kto tam jeden z drugim sobie wymyśli, czy realne statystyki? Bo jeśli to pierwsze, to sobie vetujcie ;)

 

A patrzenie kto który jest w rankingu to już jest śmieszne. My się nie znamy na NBA, że za objawioną prawdę uznajemy jakiś tam ranking?

 

Curry to specjalista w pkt, 3 pts, as, st - no dużo tego. Ale jeśli Karl wie, że duet Monroe-Parker mu się bardziej przyda w punktach (bardzo prawdopodobne), a zbiórki Monroe i zawsze więcej bloków niż duet Curry-Carter to jest to czego potrzebuje, zwłaszcza, że może mieć nadzieję, że Parker nie pozwoli mu zbytnio stracić w 3pts i stealach - czemu mu to utrudniać? Parker jest chodliwym towarem na rynku, bo wszechstronni swingmani, którzy w niemal każdej kategorii coś dołożą mogą być w cenie. Osobiście uważam, że Monroe to głównie pkt i zb, bo przez ten trade można stracić w FT%, a i FG% jest niewiadomą, bo Monroe rzuca na poziomie 50%, ale już dyspozycja Parkera w rookie season jest obarczona pewną dozą ryzyka, ale jeśli Karl chce zaryzykować, ja bym mu tego nie utrudniał.

 

A jeżeli straci, będzie wiedział na przyszłość. Ja w zeszłym sezonie zrobiłem ze 2 kontrowersyjne trejdy, na których kosmicznie straciłem, spadłem, ale jakoś nikt tego nie blokował. I liga na tym straciła, że trejd przeszedł? Dajmy ludziom możliwość się dogadywania, chyba, że ujrzymy tu naprawdę jakiś kwiatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jakie veto? My tu się sugerujemy jakimś basketball monsterem, czy jednak rozegramy ten sezon? Bo zastanawiam się, co będzie decydowało - to, co, kto tam jeden z drugim sobie wymyśli, czy realne statystyki? Bo jeśli to pierwsze, to sobie vetujcie ;)

Bulek - jak zawsze przy takiej okazji wracamy do dyskusji wyobrazenia o obecnym sezonie versus to co wiemy z lat poprzednich.

Ten deal jest wręcz skandalicznie nierówny. Mniejsza o rankingi? Come on - robimy je własnie po to zeby łatwiej oceniac wartosc zawodnikow i ich ceny.

 

Jesli dla kogos Curry jest warty Monroe i Parkera, to on faktycznie nie powinien tego Curry'ego mieć w składzie.

A jesli punkty i zbiorki tak sie liczą to czemu nie pchnął Curry'ego za jakiegoś Hicksona? Byłoby podobnie śmiesznie.

 

Natomiast Jabari Parker faktycznie jest chodliwym towarem. Głównie dlatego, ze nie rozegrał jeszcze ani jednego meczu "dla dorosłych". Zacznie grać, to i płomień hype'a mocno przygaśnie.

Ja na dzisiaj widzę bardzo duże powody do veta. Ale jesli chłopaki beda rownie skłonni klepnąć taką wymianę po dwóch tygodniach sezonu - to ja bym ją im wówczas puścił. Ale teraz - not even close!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dla kogos Curry jest warty Monroe i Parkera, to on faktycznie nie powinien tego Curry'ego mieć w składzie.

A jesli punkty i zbiorki tak sie liczą to czemu nie pchnął Curry'ego za jakiegoś Hicksona? Byłoby podobnie śmiesznie.

 

Natomiast Jabari Parker faktycznie jest chodliwym towarem. Głównie dlatego, ze nie rozegrał jeszcze ani jednego meczu "dla dorosłych". Zacznie grać, to i płomień hype'a mocno przygaśnie.

Tak, Parker może być chodliwym towarem, bo takich sg/sf jak on nie ma wielu. Derozan, Hayward, Stephenson, półka wyżej to Leonard... i dalej mamy same dengi, pierce'y, jeffy greeny - a nawet korvery, choć on w roto jest fajnym grajkiem. Parkera od każdego z nich oceniam wyżej. Wiggins? Na razie koleś jest przereklamowany.

 

Zgodzę się jednak, że trejd bardzo ryzykowny, bo tacy grajkowie jak Stefek powinni być w cenie. Ale jesteśmy w 2 lidze, trzeba zakładać, iż każdy prezentuje wysoki poziom w roto, a Karl nie jest uczestnikiem, dla którego powinno się stosować okres ochronny. Proponuje dać się jemu przekonać o konsekwencji tego trejdu. W 2 lidze nie powinno być jakichś programów pomocowych. Ci bardziej ogarnięci mają zyskiwać, ci, którzy nie mają szczególnych zdolności, mogą zostać zepchnięci w czeluście ligi roto, by ustąpić miejsca innym. No i nie byłbym taki przekonany, czy Karl należy do tych drugich, czasem i w szaleństwie jest metoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.