Skocz do zawartości

Houston Rockets 14/15


hakeem the dream

Rekomendowane odpowiedzi

Duży błąd. Wyczyszczono salary pod gracza który nie przyszedł. Spory błąd strategiczny. Karygodne. Nie klepiesz dila jak nie masz głównego przyklepanego. Ktos kogoś zrobił w Karola (Krzysia)

Ruchy z pozbyciem sie Asika i Lina były raczej pewne. Gorzej ze nikogo sensownego za nich nie dostali. To tez bylo racze pewne. Zobaczymy jak skończy się Love story. Jak patrzyłem na Lina grajacego z Hardenem to mnie szlag trafiał. Harden miał go za  totalne zeroo. Jak by go nie było na parkiecie.  Dobrze dla Lina ze go wytransferowali bo nie jest taki tragiczny a jak dawali 15 baniek za ostatni sezon to wziął. Asik tez nie chciał tu grac. Wiec tak czy siak nie było dobrego rozwiazania. Teraz czy za rok i tak ich nie mają. Jakby Howard od poczatku był zdrowy to by Asika za coś sensownego wymienili a tak liczyli że bedzie dobrym zmiennikiem.

Nagorzej wyszło z Chandlerem ale kto przewidzial ze mu w Dallas maxa dadzą.

Pozytyw te sytuacji jest taki Ze McHale za rok out :). Jakby nie mowic to nalepszy center i najlepszy SG NBA w jednym zespole powinna zapewnic sukces i jak tego nie bedzie to wina trenera :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko kto mógłby ich skutecznie poprowadzić?

Skoro to taka zagwozdka to widocznie nie mieli składu na finał konferencji. Harden-Howard to niby mega nazwiska ale patrząc na zadziorność Hardena w defensywie i mentalność Howarda to nie wiem czy mając do wyboru ich albo Lillarda z Aldridgem nie pokusiłbym się o duet z Oregonu pomimo "mniejszych" nazwisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to taka zagwozdka to widocznie nie mieli składu na finał konferencji. Harden-Howard to niby mega nazwiska ale patrząc na zadziorność Hardena w defensywie i mentalność Howarda to nie wiem czy mając do wyboru ich albo Lillarda z Aldridgem nie pokusiłbym się o duet z Oregonu pomimo "mniejszych" nazwisk.

Powiem tak. To że Howard jest dziecinny to wszyscy wiedzą ale niech gra chociaz 80% tego co w Orlando z czasów finałów to bedzie dobrze. To ze Harden za mało sie stara w obronie to po czesci wina tez trenera. Ani nie potrafi go ustawic ani zmobilizowac. Może na poczatku tego sezonu zaproponuje mu przy ludziach że zgoli tą OBLEŚNĄ brode jak nie dodzie do WCF. Zreszta po mowie ciał widac było ze nie wierza w siebie w PO 2014. I tu wina też trenera. Talent był przynajmniej na 2 rundę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jak ja go nie lubię.

:smile: Ja go nawet ceniłem ale jak zobaczyłem co wyprawia z Linem to przestałem go cenic. Co do sympatii, to to jest inna sprawa i trudno byłoby mi wymienic gracza ktorego nielubię. Chyba tylko tych co uwazaja że jak nie oni to nikt nie jest w stanie przesadzic o wyniku meczu. Np Westbrook. Cegli cały mecz i w  ostaniej akcji tez nikomu piłki nie odda bo uważa że tylko on potrafi skonczyc mecz (mając w składzie Duranta)

 

Ps. no i idiotów typu IR Smith czy Atrest nie lubię. Pamieta ktoś jak mistrzoski skład Indiany swego czasu zalatwił?

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:smile: Ja go nawet ceniłem ale jak zobaczyłem co wyprawia z Linem to przestałem go cenic. Co do sympatii, to to jest inna sprawa i trudno byłoby mi wymienic gracza ktorego nielubię. Chyba tylko tych co uwazaja że jak nie oni to nikt nie jest w stanie przesadzic o wyniku meczu. Np Westbrook. Cegli cały mecz i w  ostaniej akcji tez nikomu piłki nie odda bo uważa że tylko on potrafi skonczyc mecz (mając w składzie Duranta)

 

Ps. no i idiotów typu IR Smith czy Atrest nie lubię. Pamieta ktoś jak mistrzoski skład Indiany swego czasu zalatwił?

Ogólnie ja nie lubię głupków, Harden może do nich nie należy, ale jego nie lubię za sam sposób bycia, styl gry. Taka w sumie nieuzasadniona nienawiść. Nie lubię też pajaców i buców :D. Czyli właściwie zostaje mi 10% zawodników do lubienia.

Edytowane przez leeewy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.