Skocz do zawartości

Houston Rockets 14/15


hakeem the dream

Rekomendowane odpowiedzi

Więc pretensje możesz mieć wyłącznie do siebie. Ja Ci wyciągać czegokolwiek z kontekstu nie kazałem. 

 

 

To nie jest zdanie wymagajace kontekstu. Jak napiszesz: "nienawidze Zydow" i dodasz "oczywiscie sam bym ich nie gazowal", to nie zmienia faktu, ze napisales, ze nienawidzisz Zydow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz operacja KD w przyszłym sezonie. Harden musi się wykazać nie tylko na boisku.

Wytłumacz mi czym niby mają Houston ściągnąć Duranta do siebie.

Russ bez mózgu>Harden bez obrony

Ibaka w prime>30 letni Howard

trener różnicy aż takiej nie robi

Jeżeli w OKC nie będzie po 2016 Brooksa i Perka, to chyba Durant nie będzie się tam wahał zostać. Jedyną możliwością ucieczki jest Wschód, bo jest słabszy lub zespół z wielkiego miasta z pustym salary w 2016 r. na Zachodzie - LAL. Szybciej lepszy support dostanie w 2016 w GSW niż Houston.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz mi czym niby mają Houston ściągnąć Duranta do siebie.

Russ bez mózgu>Harden bez obrony

Ibaka w prime>30 letni Howard

trener różnicy aż takiej nie robi

Jeżeli w OKC nie będzie po 2016 Brooksa i Perka, to chyba Durant nie będzie się tam wahał zostać. Jedyną możliwością ucieczki jest Wschód, bo jest słabszy lub zespół z wielkiego miasta z pustym salary w 2016 r. na Zachodzie - LAL. Szybciej lepszy support dostanie w 2016 w GSW niż Houston.

Właśnie do mnie dotarło, że prime graczy z draftu 2003 się kończy... Jezu czuję się stary, chyba za długo już te ligę oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parker nie był stójką ale mijał go każdy , Spurs nawet w 07 jak zdobywali tytuł to non stop musieli ukrywać Parkera w obronie. Ba zaryzykuje że był wtedy jednym z najgorszych obrońców na swojej pozycji - to pewnie najgorszy w obronie MVP finałów

 

Oj duża przesada!

 

kto go tam mijał poza słowem KAŻDY?

 

Parker od ;lat ma wbijane do głowy aby conajmniej przyzwoicie bronił i robi to choc trudno w to uwierzyć dosyć STARANNIE

 

owszem budowa ciała nie pozwala ocenić go jako ponad PRZECIETNEGO obrońcę ale nie przesadzajmy że jest na poziomie Hardena lub jak piszesz NAJGORSZEGO na swojej pozycji....

 

w 2007 Booba i Mo byli LEPSI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zdanie wymagajace kontekstu. Jak napiszesz: "nienawidze Zydow" i dodasz "oczywiscie sam bym ich nie gazowal", to nie zmienia faktu, ze napisales, ze nienawidzisz Zydow.

Owszem i w dalszej części mojej wypowiedzi to widać.

Ja nie zrobiłem tak, że napisałem "Atak sprzedaje bilety, a obrona wygrywa trofea" i zadowolony z siebie kliknąłem "Napisz". Tam później jest jeszcze dopisane z 5x tyle, a zostało to napisane właśnie po to, aby uchwycić sedno problemu i podkreślić, że ta "mądrość" pełni jedynie funkcję pomocniczą.

 

Na marginesie, to przykład który podałeś jest nieadekwatny. Analogia wyglądałaby np tak: "nienawidzę Żydów, ale chętnie z nimi współpracuję, z korzyścią dla obu stron." Wiem, czepiam się, ale Twój przykład sugeruje bierność i ledwo tolerowanie ich egzystencji (analogicznie bierność wobec rozwoju ofensywy), a ja jednak od początku podkreślam, że istotna jest równowaga, tj. mogę mieć zawodników którzy nie lubią bronić/atakować, ale konieczne jest zmusić ich do pełnego wysiłku po obu stronach parkietu. 

Edytowane przez Alternative
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockets teraz planują uderzyć po Rondo i Love'a. Nie wiem czy uda im się kogoś sprowadzić z tej dwójki bo nie mają co dać w zamian. Houston największy przegrany tego okienka, zobaczymy co pokaże Ariza czy od razu będzie powrót do normalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo był moim 1 pickiem w tym offseasonie. Szkoda że się morey połasił na innych.

Powinieneś być wdzięczny.

 

Ogólnie szkoda Moreya, z niczego, szrotu jaki miał 2 lata temu był o krok, podpis Bosha od prawdopodobnego wygrania ligi. Gość wprawdzie robi ruchy, na które by wpadł byle dzieciak, ale w porównaniu do tego jakimi idiotami jest reszta, wygląda na geniusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś być wdzięczny.

 

Ogólnie szkoda Moreya, z niczego, szrotu jaki miał 2 lata temu był o krok, podpis Bosha od prawdopodobnego wygrania ligi. Gość wprawdzie robi ruchy, na które by wpadł byle dzieciak, ale w porównaniu do tego jakimi idiotami jest reszta, wygląda na geniusza.

 

A jak oceniasz rezygnację z jednego roku Parsonsa za grosze? Przekombinował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On przynajmniej ryzykował.

Ja uważam, że w houston jest potrzebny właśnie ktoś taki jak rondo, kto potrafi przetrzymac piłkę i podac na czysta pozycję. Słabe końcówki w zeszłym sezonie to rzuty z nieprzygotowanych pozycji i bezmyślne podania bez ruchu na parkiecie. Potrzeba kogoś z wizją i świetnym podaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.