Skocz do zawartości

Houston Rockets 14/15


hakeem the dream

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli Rockets zamienili Parsonsa, Asika i Lina na Arizę, Jeffa Adriena, Dorseya i kogoś nazwiskiem Papanikolau?

 

Mimo że Parsons mógł u nich zagrać jeszcze jeden sezon za 0.9 miliona?

 

Good job Morey.

 

A ja pewnie pójde pod prąd bo uważam że plan był dobry

 

po 1 - Asik i tak żądał od roku transferu - kosztowałby właściciela 15 baniek a za rok i tak by odszedł a tak przynajmniej dostali pick Pelikanów - jak dla mnie plus

po2 - Lin kosztowałby znów 15 milionów a w tej chwili nie jest wart 1/3 tego . I tak byłby góra rezerwowym - jak dla mnie też mały plus za to

po 3 - Ruch z Parsonem był obliczony na pewne ryzyko bo w tym roku był RFA i mieli 3 dni jakby co aby się porozumieć. I było blisko z Boshem ale nie wypaliło. Szkoda że nie wzięli Denga 20/2 . No i nie spodziewali się że ktoś da Parsonsowi takiego 3 letniego maxa i to w formule z tyloma zatrutymi pigułkami że nie opłacało się im tego wyrównać

 

Pozbycie się kontrkatów Lina i Asika było musem a Parsons no cóż niestety nie wyszło bo gracze woleli pójść po kasę niż mieć realną szansę na tytuł ( z Boshem w składzie myśle że Rakiety byłyby faworytem nr 1 tej ligi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pewnie pójde pod prąd bo uważam że plan był dobry

 

po 1 - Asik i tak żądał od roku transferu - kosztowałby właściciela 15 baniek a za rok i tak by odszedł a tak przynajmniej dostali pick Pelikanów - jak dla mnie plus

po2 - Lin kosztowałby znów 15 milionów a w tej chwili nie jest wart 1/3 tego . I tak byłby góra rezerwowym - jak dla mnie też mały plus za to

po 3 - Ruch z Parsonem był obliczony na pewne ryzyko bo w tym roku był RFA i mieli 3 dni jakby co aby się porozumieć. I było blisko z Boshem ale nie wypaliło. Szkoda że nie wzięli Denga 20/2 . No i nie spodziewali się że ktoś da Parsonsowi takiego 3 letniego maxa i to w formule z tyloma zatrutymi pigułkami że nie opłacało się im tego wyrównać

 

Pozbycie się kontrkatów Lina i Asika było musem a Parsons no cóż niestety nie wyszło bo gracze woleli pójść po kasę niż mieć realną szansę na tytuł ( z Boshem w składzie myśle że Rakiety byłyby faworytem nr 1 tej ligi)

 

Tylko, że z kontraktami Asika i Lina sam zgotował sobie taki los, sam je w końcu wymyślił.

 

Na ten moment  Rockets za zawodnika numer 3 i dwóch dobrych rolesów mają Contract Year Trevora.

 

 

 

A z innej beczki, już widzę/słyszę jak Anthony Davis będzie zbierał propsy za obronę robioną przez Asika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A z innej beczki, już widzę/słyszę jak Anthony Davis będzie zbierał propsy za obronę robioną przez Asika.

 

Spoko, większość już myśli, że AD to bardzo dobry obrońca. W przyszłym sezonie drtg to tylko 'potwierdzi'.

 

A sytuacja Parsona pokazuje, że w tej lidze nie ma absolutnie miejsca na liczenie na farta i jakieś samarytańskie pobudki. Morey powinien wykorzystać to TO a za rok pozwilić odejść Parsonsowi jednocześnie wzmacniając się kimś na dłuższy czas już w tym offseason.

 

Choć i tak z tym trenerem nic by nie ugrali więc kij im w oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba przeceniam swoją wiedzę o tym sporcie. Czy będzie ktoś na tyle miły i wytłumaczy mi, dlaczego, po spuszczeniu Lina/Asika oraz fiasku z Melo/Boshem, oni po prostu nie przedłużyli Parsonsa, zamiast brać Arizę? Jest jakaś magiczna reguła, o której nie wiem? A może coś mi umknęło?
 
Ktokolwiek, pomocy !!
 

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na co on liczy po podpisaniu Arizy? Smiem watpic, ze Trevor po cy bedzie cos gral. Juz to bylo, teraz historia zapewne sie powtorzy. A tak mogliby robic ruch w lutym jednym z nich.

 

Po tym co wzial Dirk, to ten duet Cubana wynosi 70/3 wiec nie wyglada to juz tak zle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że z kontraktami Asika i Lina sam zgotował sobie taki los, sam je w końcu wymyślił.

 

Na ten moment  Rockets za zawodnika numer 3 i dwóch dobrych rolesów mają Contract Year Trevora.

 

 

 

A z innej beczki, już widzę/słyszę jak Anthony Davis będzie zbierał propsy za obronę robioną przez Asika.

 

Ale akurat z Asikiem to oni nawet by nie żałowali tylko że on chciał być starterem i odkąd wzięli Dwighta to żądał transferu więc tu byli pod ścianą nie ze swojej winy

 

Akurat Adrien jest też całkiem ciekawym rolsem i to takim co nawet ogarnia obronę choć nie wiem czy granie w Bucks może stanowić rekomendacje ale jak dla całkiem przyzwoity koleś za małe pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to raczej wygląda na: Jeśli chcesz wygrywać mistrzostwa, musisz być drużyną która odkryje Chandlera Parsonsa, a następnie puści go do lokalnego rywala i generalnie odda pół ławki, by dać zarobić Trevorowi Arizie po CY.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morey powiedział: „Jeśli chcesz wygrywać mistrzostwa, musisz być drużyną, która odkryje Chandlera Parsonsa, nie tą która da mu maksymalny kontrakt”.

Pięknie to brzmi, ale nic za tymi słowami się  nie kryje. Taka mowa-trawa.

 

btw, w którymś z artykułów nt. nowego kontraktu Bosha było napisane, że ten miał obiecane, że Rockets wyrównają Parsonsa w przypadku gdy on podpisze w Teksasie.

 

Rox po Boozera? W akcie desperacji mogą się rzucić.

Edytowane przez robak73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym sezonie miałem wrażenie, że Morey będzie chciał zrobić ten jeden krok dalej, właśnie z Boshem albo Melo. A jeśli taki plan nie powiedzie się, to utrzyma kręgosłup zespołu (Beverly-Harden-Parsons-Howard) i wzmocni ławę (taki Boozer to dla Rox fajna opcja, teraz to w sumie konieczność). Tymczasem Rox się osłabili i totalnie nie kumam w imię czego tak się stało.

 

Ale akurat z Asikiem to oni nawet by nie żałowali tylko że on chciał być starterem i odkąd wzięli Dwighta to żądał transferu więc tu byli pod ścianą nie ze swojej winy

 

Z Asikiem przekombinowali. Na początku sezonu można było spokojnie wymienić go na Andersona z Pelicans, ten rumor krążył przez dobre pół roku i ewidentnie było coś na rzeczy. Nie trzeba było mieć wielkiej głowy aby przewidzieć, że Turek, po udanym sezonie jako center s5, będzie chciał odejść. Sam zainteresowany swoim stękaniem od pierwszego dnia od pojawienia się Dwighta w Houston zdawał się subtelnie naprowadzać Moreya na ten trop.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam jako laik, bo widziałem Parsonsa w może ze 3 meczach ostatniego sezonu. Naprawdę z niego taka przyszła gwiazda w trakcie dojrzewania? Zdradza potencjał? Wyglądał fajnie z tego co widziałem, ale to za mała próbka i za mały ze mnie analityk, żeby coś miarodajnego zauważyć. Czy może reinkarnacja Wally'ego Szczerbiaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Asikiem przekombinowali. Na początku sezonu można było spokojnie wymienić go na Andersona z Pelicans, ten rumor krążył przez dobre pół roku i ewidentnie było coś na rzeczy. Nie trzeba było mieć wielkiej głowy aby przewidzieć, że Turek, po udanym sezonie jako center s5, będzie chciał odejść. Sam zainteresowany swoim stękaniem od pierwszego dnia od pojawienia się Dwighta w Houston zdawał się subtelnie naprowadzać Moreya na ten trop.

 

Ta plotka krążyła ale to był wymysł dziennikarzy a krążyła bo Anderson świetnie by pasował do Howarda. Ale żaden insider NOP tego nigdy nie potwierdzał.

Dla ułatwienia dodam że to był ten sam czas kiedy po NBA krążyła plotka latem 2014 Le Bron idzie do Lakers.

 

Jak widać nawet uporczywie powtarzane kłamstwo nie staje się prawdą. Asika próbowali oddać za cokolwiek sensownego i nikt tego nie chciał brać dopiero jak go oddali za sam pick to poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta plotka krążyła ale to był wymysł dziennikarzy a krążyła bo Anderson świetnie by pasował do Howarda. Ale żaden insider NOP tego nigdy nie potwierdzał.

Dla ułatwienia dodam że to był ten sam czas kiedy po NBA krążyła plotka latem 2014 Le Bron idzie do Lakers.

 

Jak widać nawet uporczywie powtarzane kłamstwo nie staje się prawdą. Asika próbowali oddać za cokolwiek sensownego i nikt tego nie chciał brać dopiero jak go oddali za sam pick to poszło

 

Ok, przyjmuję do wiadomości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.