Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2014/15


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Jak lebron mówi, że to będzie długi proces to zapewne ma na myśli 1 rok. Nie ma szans, że będzie czekał 3 sezony aż się Wiggins rozwinie, JEŚLI się w ogóle rozwinie;-)

 

Dokładnie dlatego próbować zrobić handel z Wolves nawet oddając Benneta, Waitersa i wszystkie 3 picki za Love+ewentualnie Martina, ale jeżeli nie to oddać Wigginsa i grać o teraz a nie czekać na niepewną przyszłość za 3-4 lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co niby Wilkom Kyrie? I to na takim kontrakcie?

Propozycji typu Bennett, Waiters i 3 picki nie komentuję, bo to już w ogóle nie ma sensu.

Generalnie wg mnie jeśli LBJ nie chce koniecznie mieć Love'a, to powinni zostawić Wigginsa - to dla nich lepsza opcja.
Jeśli chce, to oddać Wigginsa i uzupełnić trzon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą sobie chcieć, ale dla Minnesoty kompletnie bezsensownym jest oddawanie Love'a za pakiet typu Waiters, Bennet, picki. Sportowo by tylko stracili, a widoki na przyszłość wcale nie byłyby lepsze, więc why bother? 

 

Wiggins albo do widzenia i tyle ze strony Soty powinno być.

 

Oby Cavs odpuścili i dali grać Wigginsowi obok LBJa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz sprawdźcie, ile dostawały zespoły za gwiazdę, której kończy się kontrakt. A później piszczcie, że Minny bez Wigginsa nie powinna nawet zaczynać gadki. Nikt w Cavs nie powinien nawet zastanawiać się nad jego oddawaniem. 

 

Głupota. 

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw kto pęknie pierwszy. 

 

GSW nie odda pewnie Klay'a

Cavs nie chcą oddać Wigginsa. 

 

Sota jak nie przehandluje Love to odejdzie za darmo. 

Pytanie jeszcze czy jak nawet znajdą ewentualnie lepszą ofertę niż ta Cavs to Love nie uprze się po prostu i powie że on nie przedłuży umowy. Bo tutaj jeszcze jest potrzebna wola samego Kevina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, raczej akurat cavs nie pękną, bo nawet nie mają takiego planu, żeby Wigginsa oddawać. Został zapewniony przez zarząd, że jego nazwisko nie będzie uczestniczyło we wszelakich wymianach. David Blatt tylko to wczoraj potwierdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem po co im ten love na siłę. Niech se przyjdzie za rok jak chce, a póki co ogrywać młodzież i waitersa wymienić za jakiegoś rim protectora. ma dojść ray allen i mike miller, prawda? dellavedova, ray ray, bennett, miller, i jakis defensywny center zamiast waitersa to całkiem niezła ławka, a w s5 kyrie-wiggins-lebron-tt-vareajo. słabo? Jak nie bedzie ecf albo finału to to będzie katastrofa jakaś, kto oprócz bulls i pacers może im zagrozić? heat ze złamasem wade i cipką boshem? washington z pierce? brooklyn albo nyk? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego konkretnie rim protectora chcecie wyciągnąć za Diona Waitersa i jaką bronią chcecie zaszantażować GMa drużyny w której gra obecnie ten rim protector by zgodził się na trade?

liczba mnoga bo kore99 pisał w innym temacie że Waitersa należy wyjebać za przyzwoitego centra

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem po co im ten love na siłę. Niech se przyjdzie za rok jak chce, a póki co ogrywać młodzież i waitersa wymienić za jakiegoś rim protectora. ma dojść ray allen i mike miller, prawda?

 

Ze względu na kasę przyjście tej dwójki nie jest wcale takie pewne, a moim zdaniem coraz mniej realne. Miller dostał znacznie lepszą propozycję kontraktu z Denver - 12/3, Cavs dają 5.5/2, a Allenowi po prostu może się nie chcieć ruszać za czapkę gruszek z Miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie to trochę komplikuje sytuacje na ławce. ten mike miller w sumie jak dla mnie też zbędny, w miami nic ciekawego nie grał, battier i lewis wyglądali o niebo lepiej więc czy to będzie przydatny fit na ławke nie jestem pewien, jego można jak najbardziej odpuścić. 

tak patrze na rynek fa i z ciekawych tanich zawodnikow dostepni sa jeszcze

jeff adrien - w milwaukee pod koniec zeszłego sezonu się nieźle wybił, pewnie przez to że w milwaukee każdy miał ku temu okazję, ponadto był tam istny szpital, ale ja dałbym mu szansę, bo jest młody i ma potencjał.
marshon brooks - shooter, skoro morrow poszedl za 10/3 to spokojnie 4 lub 5/2 mu wystarczy.

rashard, matrix - ktorys z nich pewnie chetnie by jeszcze powalczyl o najwyzsze cele za jakies mniejsze pieniadze. obaj podobni do siebie, lewis daje 3/d a matrix D/3.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na kasę przyjście tej dwójki nie jest wcale takie pewne, a moim zdaniem coraz mniej realne. Miller dostał znacznie lepszą propozycję kontraktu z Denver - 12/3, Cavs dają 5.5/2, a Allenowi po prostu może się nie chcieć ruszać za czapkę gruszek z Miami.

Ja na miejscu Raya na pewno bym się nie ruszał. Zamieniać Florydę na Ohio to jak zamieniać Hiszpanię na Rumunię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu Raya na pewno bym się nie ruszał. Zamieniać Florydę na Ohio to jak zamieniać Hiszpanię na Rumunię.

naprawdę uważasz/uważacie(bo często się ten argument przewija) że dla gości podcierających się studolarówkami i bywających w ciągu sezonu kilka dni w chacie ma to większe znaczenie?Gdybym miał kilkadziesiąt milionów na koncie to i w Sosnowcu czułbym się jak na Florydzie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę uważasz/uważacie(bo często się ten argument przewija) że dla gości podcierających się studolarówkami i bywających w ciągu sezonu kilka dni w chacie ma to większe znaczenie?Gdybym miał kilkadziesiąt milionów na koncie to i w Sosnowcu czułbym się jak na Florydzie:D

 Myślę, że ma. Patrząc co roku na rynek FA, widać, że im zależy.

 

Zresztą z tą kasą różnie bywa. Gdzieś kiedyś opublikowano raport, że - bodaj - przeszło połowa graczy na emeryturze sportowej jest spłukana. Allen do tej grupy się zapewne nie zalicza, ale zawsze warto mieć to na względzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę uważasz/uważacie(bo często się ten argument przewija) że dla gości podcierających się studolarówkami i bywających w ciągu sezonu kilka dni w chacie ma to większe znaczenie?Gdybym miał kilkadziesiąt milionów na koncie to i w Sosnowcu czułbym się jak na Florydzie:D

takie durne teksty często się przewijają a prawda jest taka że do Ohio to te głąby co tak gadają by za darmo się przeprowadzili z naszego grajdoła już nie mówiąc że za taką kase to by się zgodzili mieszkać tam nawet nad jeziorem eerie :D jak zwykle pozdro dla mądrali i znafców :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ray allen powiedzial, ze idzie grac za jamesem.

 

mam nadzieje, ze sota nie przehandluje love'a. w najgorszym wypadku wysle go d otoronto, gdzie klimat porownywalny. bedzie mial sporo powodow by podpisac z lakes sjako fa:)

 

choc odkad mamy randle'a ten love nam ni w czapke ni w gruszke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.