Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2014/15


mac

Rekomendowane odpowiedzi

juz wtedy pisal o tym, ze to moze byc decyzja stricte biznesowa i, ze lebron pojdzie tam, gdzie bedzie mial maxymalnie najwieksze szanse na kolejne mistrzostwa.

to chyba jakis ponury zart

 

sam autor (powszechnie wysmiewany przez rodzime dziennikarzyny)

nic dziwnego, patrz w gore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robicie z tego wiggingsa półboga a facet nie zagrał nawet minuty w nba

 

irvingiem tez sie jaraliście a teraz 90% ludzi wiesza na nim psy... a przepraszam wieszało, bo teraz jest supportem Jamesa i dopiero po porażce w PO będzie można po nim jechać ;) (nie mogłem sie powstrzymać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duncan nie jest napakowany, tymbardziej na starosc, kiedy teraz jeszcze zrzucil zmieniajac troche styl gry pod wiek, takze moze dlatego nie sprawia wrazenia jakby byl klasycznym C.ie.

Jeśli obency Duncan to nie jest klasyczny center, to kto w takim razie jest? Kto jest klasycznym PG,SG,SF,PF itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak się dłużej nad tym zastanowiłem to sądzę że Cavs powinni oddać Wigginsa za Love, Zanim Wiggins stanie się jakimkolwiek factorem miną 2-3 lata. Love to szansa na stworzenie poważnego contendera do tytułu już teraz. 

 

 Jeżeli Sota chce tak tego Wigginsa to niech biorą. Wtedy należałoby używając Waiters znaleźć jakiegoś SG co rzuca za 3 jak należy i tak naprawdę miałoby to większy sens niż liczyć na super szybki rozwój Wigginsa. Dodać do drużyny Allena i Millera i jest naprawdę bardzo silny team. Co prawda trzeba grać small ball z Varejao/Thompsonem na centrze bo w tym sezonie raczej nikogo konkretnego się nie znajdzie na C, ale zarówno LBJ jest przyzwyczajony do takiej gry jak i Blatt, który w Europie opierał właśnie grę swoich zespołów na small ball. 

 

Problem w opcji z oddaniem Wigginsa jest pozycja SG w Cavs ? Bo kto tam ma grać ? Waiters ? Raczej nie, Allen ? Też raczej już jako starter nie. Więc albo zostanie Waiters z Allen i będą rotować albo trzeba kogoś za Waiters wytradować ale tutaj nie ma zbyt wielu opcji chyba. 

 

Ale nawet jeżeli to skład : 

Irving-Waiters/Allen-LBJ-Love-Varejao wygląda bardzo solidnie i fajnie uzupełnia grę Lebrona. 

ławka też całkiem solidna : Dellvedova, Thompson, Bennet, Miller 

 

Brak na C widoczne, ale tutaj czy Wiggins zostanie czy nie raczej większych zmian nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robicie z tego wiggingsa półboga a facet nie zagrał nawet minuty w nba

 

irvingiem tez sie jaraliście a teraz 90% ludzi wiesza na nim psy... a przepraszam wieszało, bo teraz jest supportem Jamesa i dopiero po porażce w PO będzie można po nim jechać ;) (nie mogłem sie powstrzymać)

Nie rozumiem - przed przejściem do Cavs Lebrona na Irvingu wieszano psy i będzie można znowu na nim wieszać psy po porażce w Po, bo wina Lebrona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irving przy LeBronie będzie mial kozacki sezon. LJ zabierze mu trochę piłki, ale wykreuje masę trójek i zrobi miejsca na wjazdy. Pamiętajcie, ze Kyrie to PG ze świetnym rzutem za 3 i jeśli będzie klimat wygrywania to jako 2 opcja będzie kozakiem.

No nie wiem, w 13/14 we wschodniej konferencji był klimat wchodzenia do playoffs bez wysiłku a Irving niczym hipster z brodą i w sweterku oparł się mainstreamowej modzie i dał Cavsom szanse w loterii. Może zmiana roli coś da ale jak dla mnie bardzo wątpliwe by grał tak by zasłużyć na swój suty kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irving przy LeBronie będzie mial kozacki sezon. LJ zabierze mu trochę piłki, ale wykreuje masę trójek i zrobi miejsca na wjazdy. Pamiętajcie, ze Kyrie to PG ze świetnym rzutem za 3 i jeśli będzie klimat wygrywania to jako 2 opcja będzie kozakiem.

 

 

dla mnie niepotrzebny jest w cavs Waiters, chyba, że jako takie combo z ławki co poszarpie. ale ofensywnie lebron-irving-wiggins dla mnie spokojnie wystarczy, teraz to obudować rolersami i mogą się bawić. chyba nikt tutaj nie docenia kolosalnego już doświadczenia jakie zebrał LeBron w ostatnim latach. on right here right now może dać takiego kopa do przodu tym młodym gniewnym zawodnikom, że rozwój wigginsa czy irvinga przyspieszy momentalnie. nie ma szans na brak atmosfery w zespole, braku mobilizacji. LeBron jako najlepszy zawodnik tej ligi z mega autorytetem powinien wykrzesać talent  z tych młodych i dla mnie bez sensu jest ładowanie się w wymianę za Love'a. Love to jeden talent ofensywny za dużo w tym zespole. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie niepotrzebny jest w cavs Waiters, chyba, że jako takie combo z ławki co poszarpie. ale ofensywnie lebron-irving-wiggins dla mnie spokojnie wystarczy, teraz to obudować rolersami i mogą się bawić. chyba nikt tutaj nie docenia kolosalnego już doświadczenia jakie zebrał LeBron w ostatnim latach. on right here right now może dać takiego kopa do przodu tym młodym gniewnym zawodnikom, że rozwój wigginsa czy irvinga przyspieszy momentalnie. nie ma szans na brak atmosfery w zespole, braku mobilizacji. LeBron jako najlepszy zawodnik tej ligi z mega autorytetem powinien wykrzesać talent  z tych młodych i dla mnie bez sensu jest ładowanie się w wymianę za Love'a. Love to jeden talent ofensywny za dużo w tym zespole. 

Też mi sie wydaje ze Waiters bedzie zbedny.

 

Trzeba sobie zdać sprawę z jednej rzeczy - młode zespołu zaliczają ~10 L w sezonie tylko dlatego, ze brakuje im closera, albo w ktoryms momencie brakuje im jaj i dostają np w 3 kwarcie 35 pktów. Konflikty na zasadzie 'on nie broni to i ja nie będę' przy LeBronie nie maja prawa bytu. Tutaj wchodzi koles, ktory jest 2 ligi nad nami, pierścionki, także z miejsca każdy ambicje musi schować do kieszeni i przestaje kozaczyć, tylko robi czego od niego sie wymaga.

 

Love byłby kozak opcją, ale IMO Cavs nie powinni spieszyc się z oddawaniem Wigginsa. Varejao/Thomson/LeBron/Wiggins/Irving to dobry lineup, uzupełniajacy sie, ze spacingiem, pewnie dzisiaj za słaby na finały, ale rok zgrania i ogrania powinien wniesc ich na wyzszy poziom - Dla Tristana to doskonały moment, podobnie dla Kyriego. Bennett jeśli złapał shape;a to jako strech four, na 15 min z lawki też moze byc uzyteczny. teraz trzeba jeszcze poszukać vetów i mozna całkiem sporo W na słabym wshcodzi utrzaskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tylko Lebron gra świetnie jak ma shooterów wokół siebie...a oprócz Irvinga który gdzieś oglądałem albo czytałem jest bardzo kiepski jako catch&shooter nie ma nikogo kto rzuca pewnie trójkę, bo ani Wiggins ani Waiters. Nie ma nikogo kto może grać jako stretch big...no chyba że Bennet ale mimo że w Summer League gra świetnie to liczenie na niego byłoby głupotą. 

Miller i Allen to must have - obaj rzucają automatycznie trójki, i pierwszy jest dobrym zmiennikiem dla Lebrona, drugi na pozycji SG . 

 

 Ale ja bym za wszelką cenę brał Love jednak, niech kombinują nad tradem bez Wigginsa, z użyciem 3 zespołu cokolwiek, ale jak przyjdzie co do czego to w ostateczności poświęcił bym Wigginsa. Gość jest pewniakiem, nagle nie przestanie rzucać za 3 ani zbierać jak szalony. LBJ,Varejao,Thompson, Bennet, Love przecież ta drużyna będzie miała niesamowity potencjał jeżeli chodzi o zbiórki. 

 

Projekt z Wigginsem, Waitersem itd jest fajny ale na przyszłość i nie wiadomo na jak długą a Lebron ok ma 29 lat, ale też nie może Cavs w nieskończność czekać. 

Love w połączeniu z Allen i Miller to natychmiastowy title contender. I ze względu na wiek Kevina, genialna podstawa razem z LBJ-em na najbliższe 4 lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Love w Cavs, jak i tak nie wykorzystają jego całego potencjału. Więcej razy piłę będą trzymali LeBron i Irving, a na taką 4-rkę, która siepa za 3, to już bym Benetta wolał, który jest o wiele tańszy, a rzucić też potrafi(przynajmniej tak pokazywał ostatnio w Summer League). 

Oddawanie do tego jeszcze Wigginsa to już w ogóle czysta głupota. Gość ma potencjał niesamowity. Fakt, że trzeba poczekać te 2-3 lata, aż rozwinie skrzydła, ale sam LeBron napisał, że to będzie długi proces(czyt. zdobycie mistrzostwa). 

Swoją drogą patrzcie jak Pippen rozwinął się przy MJ'u, i w jakim czasie. Więc czemu Wiggins by nie miał czegoś podobnego zrobić przy LeBronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.