Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2014/15


mac

Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie to chciałem zapytać co wynika z twoich zdań i o co ci w ogóle chodzi. Co to znaczy, że Wade i Bosh ,,powinni" mieć swoje zespoły w przeciwieństwie do Parkera i Ginobiliego?

 

Zresztą już nieważne, bo widzę że na wcześniejszych stronach ktoś już zapytał cię o to samo, hipokryzja moim zdaniem

Dlatego że Ginoblii to 6TH MAN a sixth men to nie jest podstawa pierwszej 5tki drużyny. Poza tym warunki fizyczne i talent. Nawet nie wiesz jak komplementujesz Parkera i Ginobilego stawiajac ich na tej samej połce co Wade'a i Bosha a z tych drugich robisz bezjajeczne cioty. Powiedz ile zespołow w lidze ma chociaz 1 opcja tak samo utalentowana co Bosh bądz Wade?. znajdziesz chociaz z 15cie?  I cofnij sie 4 lata jak ta szopka z Miami sie zaczeła.

 

O co mi chodzi to poczytaj ze zrozumienim moje wszystkie maile to bedziesz wiedzail jak cie to nie przerasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co zrobią z Waiteresem, Shumpertem bym nie pogardził szczerze mówiąc 

 

Irving-Shumpert/Wiggins-LBJ-Thompson-Varejao 

 

wygląda nieźle szczególnie że Blatt jest specjalistą od quick pass small ball offense.

Do tego : Allen, Miller, Bennet, Wiggins/Shumpert z ławki nie wygląda to źle 

 

Brakuje rim protectora porządnego ale coż z tym nie sa się zbyt wiele zrobić bo nie ma nikogo na rynku. Ze zbiórki nie powinno być problemu - LBJ, Thimpson, Varejao świetnie zbierają - Bennet, Miller też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie wymieniany jest Allen, ale Ray chyba prędzej zakończy karierę niż pójdzie do Cleveland. Zapewne łatwiej by mu było pograć jeszcze rok z LBJ w Miami niż znowu się gdzieś przenosić. Jeszcze jakiś czas temu sam byłem przekonany, że pójdzie tam gdzie James, ale nie wiedziałem, że aż tak poważnie się zastanawia nad kontynuowaniem kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam spore wątplwości czy Allen wykrzesa z siebie coś jeszcze. W tamtym sezonie wyglądał aż za dobrze, ciekaw jestem czy to utrzyma...

 

A z nazwisk które mogą jeszcze kogoś bardzo wzmocnić pozostali jedynie:

 

1) Marion

2) Bledsoe

 

Z tym, że Suns raczej wyrównają.

 

Reszta już raczej chuckerzy/uzupelnienie składu. Offseason is ova.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dość zaskakujące, że nie został w Miami. Ale teraz będziemy wiedzieć jak mocny jest roster Cleveland - jak JJ będzie grał pokaźne minuty to znaczy że jest bardzo źle.

On jest kiepskim, nawet bardzo - poziom mułu, obrońcą. Za to w ataku to gość, który z kiści może rzucać na poziomie >45% za 3. Zgadzam się, że jego dłuższa gra wcale dobrze nie wróży, ale jako 10 gracz w rotacji, weteran, za minimum, da radę.

 

U Spoelstry tak naprawdę nie dostał szansy. W ogóle zawężona rotacja Heat w ostatnich latach w RS to było kuriozum. Starzejący się roster i gra w 8-10. Bez sensu, nieroztropnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucać to może i za 10 lat. Pytanie czy będzie trafiać, na ile ma jeszcze to coś w nogach.

 

Mam wątpliwości, w tym wieku nawet Dale Ellis zaczął się sypać. Trzeba też uczciwie przyznać, że Spoelstra nie powinien był grać Rayem po 26 minut na mecz w poprzednich dwóch sezonach, szczególnie biorąc pod uwagę, że w tym czasie rozegrał blisko 200 spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cleveland Cavaliers now willing to include Wiggins in Kevin Love trade offer

@JeffZillgitt

Indeed, Cavaliers have put Andrew Wiggins on table in their effort to acquire Kevin Love from Timberwolves who been firm in trade demands.

 

Ups

 

 

To jak Wiggins, Bennet 1st round plus kasa za Love'a i Dienga?

 

 

All in Cavs i bardzo dobrze Love i Irving to idealne 2-3 opcje do Jamesa, ofensywnie bedzie tu najwiekszy potencjal w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Wiggins, Bennet 1st round plus kasa za Love'a i Dienga?

 

 

All in Cavs i bardzo dobrze Love i Irving to idealne 2-3 opcje do Jamesa, ofensywnie bedzie tu najwiekszy potencjal w lidze.

 

Ofensywnie tak, ale James+Kyrie i dobrzy rolesi i tak zapewnią odpowiedni atak. Nigdy bym nie oddał Wigginsa za Love w momencie, gdy Minnesota ryzykuje jego stratą za nic, Dla mnie to Wiggins powinien spokojnie za góra 3 lata być mega 2-3 opcją, w dodatku ciągle na rookie contract. Paul George w swoim 3. sezonie był liderem drużyny, która grała 7 meczów z b2b miszczami, Kawhi w swoim 3. sezonie został MVP Finals. Żaden z nich w momencie draftu nie był lepszy od dzisiejszego Wigginsa.

Ja i tak nie podejrzewam, że Cavs w tym sezonie nawet z Love będą w stanie pokonać Spurs bądź Thunder w ewentualnym finale, poczekać 2-3 sezony na to aż Wiggins się ogra to nie jest aż tak dużo.Zamiast Love kosztem Wigginsa raczej wolałbym oddać Thompsona i Waitersa np do Sixers za Younga z jakimś dodatkiem (albo i bez).

Bennetta też bym teraz nie ruszał. Wiem, że SL, ale on wygląda naprawdę solidnie - dobra kombinacja siły, atletyzmu i ball handlingu z niezłym rzutem jak na swoją pozycję. Jeśli nie przytrafi mu się nic złego, to w trakcie sezonu jego wartość z totalnego zera na pewno się podniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak można taki ruch krytykować , przecież to tworzy z Cavs automatyczne contendera i najlepszy team obok Spurs w NBA. Jak Love przyjdzie to pewnie i Ray Allen. 

 

Irving-Waiters-LBJ-Love-Varejao

 

ławka : Allen, Thompson, Miller, Jones. 

 

Ok drużyna ma braki w ofensywie ale z drugiej strony to z miejsca będzie jedna z najlepiej za 3 rzucających drużyn i najlepiej zbierających w lidze, mając najlepszego zawodnika w lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.