Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2014/15


mac

Rekomendowane odpowiedzi

a czy cavs beda miec do niego prawa birda po tym sezonie bo nie pamietam jak to teraz jest?

 

jeśli tak, to moze LBJ wyoptuje po sezonie zeby cavs mieli hajs na kolejnego top FA?

 

 

kulfon

Ale Lebron mówił, że nigdzie nie odejdzie po 2 latach, umowa taka krótka, bo po jej zakończeniu ma być w lidze wyższy salary cap, a on chce wycisnąć z Cavs jak najwięcej.

 

przypominam, ze przechodzac do heat mowil not 2 not3, not 4 i jeszcze parę ciekawych rzeczy

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc podsumowując - ja nie widzę żadnych przesłanek aby ta druzyna mogła walczyć o mistrzostwo. Nawet z Lovem, za którego jednak coś trzeba będzie oddać. Po prostu mają w rosterze straszny burdel, duzo młodości, ludzi bez określonej roli na boisku, którzy nie bronią za dobrze i nie pasują do Lebrona. Dobrze człowiekowi życzę, ale jak ta drużyna wygra 50 spotkań to będę mocno zaskoczony...

Na wschodzie to James z chałdą piachu przywiezioną z Miami wygrałby 50+ spotkań

 

Myślę, że pora aby taka drużyna jak Cleveland posiadała swój własny temat.

 

Stało się coś, w co mało kto wierzył. Lebron James wybrał sentyment do rodzinnych stron, kosztem pięknej pogody, pieniędzy, lansu, czy też nawet okazu ogromnego szacunku ze strony właściciela Cavs, po pierwszym decision 1.0. W tym roku nie popełnił tego samego błędu, a mimo to karuzela i cyrk były jeszcze większe niż wtedy. Nadal pozostaje kilka pytań, podczas gdy wiemy tylko kilka rzeczy, że Jego partnerem będzie Kyrie Irving, czyli:

 

 

 

Cholera jeszcze niedawno ta drużyna miała przestać istnieć, przynajmniej tak jej spore grono życzyło a teraz prosze ma nawet swój włąsny temat. Plus nie róbmy już z Lebrona takiego miłosiernego ta decyzja mu nabije nieźle kabze i przysporzy dobrej famy plus typ wraca na swoje śmieci, wychował się tam to wiadomo ze ma sentyment pomimo że dla wielu polskych ekspertów Ohio to mega zadupie na które oni ze swojego grajdoła nie dali by się przenieść nieważne za jakie pieniądze :D

 

 

022714-FSO-NBA-Cavs-mask-PI.vadapt.320.m

 

 

 

Wielu zawodników liga pozwala grać w kalesonach czy innych rajtuzach, więc fajnie jakby im pozwalała w masce.

No i fucha przy reklamie jakiegoś sexshopu z miejsca by się trafiął :P:)

 

Ale Lebron mówił, że nigdzie nie odejdzie po 2 latach, umowa taka krótka, bo po jej zakończeniu ma być w lidze wyższy salary cap, a on chce wycisnąć z Cavs jak najwięcej.

to cham pierdzielony a te wszystkie teksty o miłości do Akron ;):D

 

ps. Jedna z fajniejszych decyzji jakie spotkała NBa w ostatniej dekadzie, mam nadzieję tylko że sporo grupa fanbyów daruje sobie już kibicowanie Cavs żeby niesiać zgorszenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy cavs beda miec do niego prawa birda po tym sezonie bo nie pamietam jak to teraz jest?

 

jeśli tak, to moze LBJ wyoptuje po sezonie zeby cavs mieli hajs na kolejnego top FA?

Jeżeli nie dogadają się z Heat ws. s'n't, to nie będą mieli praw birda. Dlatego, jeśli Deng dogada się z Heat, idealnym wyjściem dla każdej ze stron będzie podwójny s'n't. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież gość który posiada taki majątek jak James równie dobrze mógłby grać w Cleveland za darmo,a i tak byłby w czubie najlepiej zarabiających koszykarzy,więc jego decyzje nie sprowadzają się jak w 99% wypadków do wydojenia ile się da od pracodawcy :) nie po to wracał by spi*****ić po 2 latach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się nie wydaje, by miał po raz drugi uciekać z Cleveland. Chodzi raczej o elastyczność, takie krótkie kontrakty to dla superstarów nawet dobry pomysł.

 

Jestem po porostu zaskoczony kontraktem 1+1, nawet bardziej niż samym powrotem do Ohio, którego delikatnie się spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za pół roku to raczej nie, ale jest to opcja

 

nie rozumiem zaufania ludzi tutaj do tego co mówi/pisze james

Przecież ten facet od zawsze słynął z nieprzemyślanych wypowiedzi, z których musiał lub chciał sie potem wycofać

lojalność to raczej nie pierwsze co myślisz widząc LBJa

 

facet jest zafiksowany na punkcie wygrywania ale również  na punkcie kasy i to widac w każdym z jego dotychczasowych ruchów. Spełnił sie jako sportowiec- mvp, tytuły, wyróżnienia itd

 

brak teraz odpowiedniej liczby zer na koncie i wydaje sie ze to teraz cel nr jeden dla Jamesa. Jeśli Cavs spełnia jego oczekiwania sportowe i finansowe jednocześnie nie będzie desyżyn3

Gilbert niech nie wykasuje ze swojego laptopa tego listu bo może za jakiś czas wystarczy mały update...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głosowaniu na dpoty był zbyt wysoko ale moim zdaniem byłby bardzo przydatny. Miejsce gdzie się kończą defensywni kozacy a zaczynają niekozacy to kwestia względna, ja dużo bardziej wolałbym od niego Marca albo Asika i gdyby Cleveland wprowadzaliby taki plan w życie to pewnie daliby radę kogoś z tej dwójki zgarnąć. Z Gasolem może być ciężko, coś czuje że Spurs będą o niego mocno zabiegać.

Marc już jest dogadany z lakers na 2015.

 

cavs to muszą się przede wszystkim pozbyć Waitersa, Benneta i TT dostając w zamian solidnych rolesów. jak ktoś ma jakieś wątpliwości odnośnie jakości tej organizacji, to niech spojrzy na te wybory w drafcie. aż dziwne, że się LeBron w coś takiego wpakował, ale widocznie rzeczywiście chce dokonać czegoś wielkiego. tym bardziej szacun dla niego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak do końca nie rozumiem Ciebie, joseph. Przecież sam pisałeś o dojrzewaniu Jamesa i nie patrzyłeś przez pryzmat jego słów i czynów do 2010 roku. Nagle zmieniasz ton pod wpływem tego kontraktu.

Moim zdaniem z tego co ostatnio mówił i pisał, w większości się wywiązuje. Ta gadka o pieniądzach i ta narracja pojawiła się już przed wyoptowaniem. Z pozoru wygląda to dziwnie, ale jeśli poczyta się  głębsze analizy sytuacji kontraktowej w 2016 roku, to wygląda to logicznie.

Ja po prostu nie wierzę, żeby po wpisie, że chce tu skończyć karierę w Cleveland, zrobił co innego. Sztab ludzi, którzy za nim stoją i on sam głupiego, w tym momencie dyskwalifikującego, ruchu nie zrobią. Jakby co, jestem chętny spotkać się w dziale "zakłady".

 

Jeszcze odnośnie sytuacji Cavs. Ja myślę, że właśnie ten kontrakt pokazuje, że Lebron zdaje sobie sprawę, że jakiś run po mistrzostwo może być możliwy dopiero w tej dalszej perspektywie, na pewno nie od ręki. Wówczas ten jego kontrakt, o ile będzie miało zastosowanie prawa Birda, może pozwolić Cavs na ściągnięcie kogoś wielkiego w 2016.

Edytowane przez robak73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Bennetem bym się jeszcze wstrzymał ze względu na jego potencjał jako stretch 4.

teoretycznie tak, ale mało prawdopodobne biorąc pod uwagę jak słaby ma rzut (nawet w NCAA trafiał tylko 70% osobistych). poza tym nawet jeśli, to i tak raczej będzie słaby w obronie. już bym wolał Andersona, w sumie tam właśnie cavs powinni uderzyć i oddać tych swoich bezużytecznych młodych za Ryana, Gordona oraz Withey'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sęk w tym, Lorak, że Bennet raczej nie ma zbyt wysokiej wartości rynkowej.

W wymianie trójstronnej, dla zespołu spoza walki o playoffs, może mieć nieco większą. Dlatego prawdopodobnie Cavs będą potrzebowali trzeciego, żeby ruszyć po Love'a lub kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.