Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2014/15


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli podpisał Millsapa z FA. To wystarczy by czynić z Ferry'ego genialnego GM, któremu tylko Lebron nie pozwolił się rozwinąć. Aha.

Problem jest jeden, Popovicha ma tylko jedna drużyna. Jeśli ktoś jest talentem tylko w obecności Grega, to jest gówno, a nie talent.

Bennet, Thompson i Waiters to już była kariera w dupie, chętnie bym ich się pozbył z rostera Cavs, wtedy zobaczysz, że bez Lebrona też się zmarnują. A Irving marniał i tak.

Ogólne czysty popis hejterstwa i wypis bzdur, jak na przykład to co napisałeś o formowaniu big 3, co pokazuje, że pojęcia o obecnej NBA po prostu nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podpisał Millsapa z FA. To wystarczy by czynić z Ferry'ego genialnego GM, któremu tylko Lebron nie pozwolił się rozwinąć. Aha.

Nie mowie ze jest genialny ale lepszy niz 50% GMów. Sprowadzil dobrego koucza ktory majac zespol duzo gorszy niz to np Cavs duzo wiecej osiagnąl i bez Ala w dodatku.

 

 

Problem jest jeden, Popovicha ma tylko jedna drużyna. Jeśli ktoś jest talentem tylko w obecności Grega, to jest gówno, a nie talent.

Bennet, Thompson i Waiters to już była kariera w dupie, chętnie bym ich się pozbył z rostera Cavs, wtedy zobaczysz, że bez Lebrona też się zmarnują. A Irving marniał i tak.

 

Wg mnie narazie to w dupie kariera TT wyglada. Reszta ma szanse. Waiters na pewno powinien byc wytradowany i jeszcze nie  skreslany.

Poza tym nie musisz oddawac od razu tych zawodnikow zeby byc lepszym. Jest jeszcze FA. Jakby ksiezniczka tak niezwlekała z decyzja to by mogli kilku grajkow na wzmocnienia w tym off season zgarnąc. a tak juz sie pusto zrobiło.

 

Ogólne czysty popis hejterstwa i wypis bzdur, jak na przykład to co napisałeś o formowaniu big 3, co pokazuje, że pojęcia o obecnej NBA po prostu nie masz.

Troche sobie pozartowalem (nie znacie się na żartach (to czasmi swiadczy o braku IQ :smile: - zaraz hejterstwo). Ja uwielbiam Lebrona ze wszystkich seri z SA :smile:. Ale jak chcecie podobny scenariusz pisac w Cavs co w Miami to lepiej  Bronka powiniscie do LA wyslac razem z Melo do KB. Jak to sobie wyobrazacie w kontraktach? Lebron 20+ Irving 20+ Love 20+? salary cup 63 banki :smile:. Taki gracz 20+ powinien byc tylko jeden na zespól wtedy byłaby jakas rownowaga w tej lidze.

Ja mam pojecie o tej lidze i sie z tego smieję. Obecna liga jest taka jak cytowałem już "If you cannot beat them join them" po prostu bezjajeczna. Po prostu nie jest juz wstydem skumac sie z najwiekszym konkurentem/wrogiem zeby z innymi przecietniakami było latwiej.

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przy okazji chciano dawać maxy Parkerowi i Manu, jednak Ci decydowali się na mniejsze pieniądze w Spurs.

No tutaj to jakas magia Spurs działa po prostu ciezko sie rozstac z ta organizacją jak juz przełamiesz sie i przyjdziesz. Moze czuli że poswiecą pare baniek ale zapisza sie w historii i beda mieli do konca świata izbe pamięci w San Antonio. (Coś tak troche jak Maradona w Napoli)

Taki Bosh mowia ze przyszly HoF ale w porownaniu z Parkerem i Manu ktorzy tam nie beda to na to nie zasluguje. Poza tym jak juz nim zostanie to beda mowic o jego cyferkach w Toronto zeby uzasadnic ten wybów bo jak zawodnik Miami to moze byc porownywany ale z  Mikiem Millerem oraz Rayem (tym z Miami bo w Milwoukee wiecej osiagnal niz Bosh w Torronto).

Poza tym w Toronto nikt go nie bedzie pamietal.

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak w Spurs rezygnują z kasy by grać z lepszym składem, tedy koszykarze. jak to robią gdzie indziej, tedy pazerni i miana koszykarzy niegodni

Oni od poczatku kariery graja razem i razem sa lojalni wobec organizacji wiec to inna bajka.  Jak chcesz ich porownywac z 3 Miami to zly przykład. Manu lub Parker nie pociagneliby calej organizacji. Talent i warunki mniejsze. Z trojki Miami kazdy powinien miec swoj zespół i je na wlasnych barkach ciagnac. Bosh tez gdyby gdzies swoje jajka znalazl bo talentu ma wystarczajaco ale poszedł na łatwizne.

 

Tak to jakos jest. Ja sam pamietam ze szkoly ze wszyscy najlepsi (wg siebie) bądz w kosza bądz w nogę sobie ustawiali sklady zeby ogrywac wszystkich pozostalych bo gralo sie na 3 sklady i wygrywajacy zostawal na boisku. Ale ja z nimi nigdy nie chciałem grac bo co to za przyjemnośc wygrac ze slabszymi. Za to wybieralem sobie do skladu najgorszych i jakze bylo przyjemnie ogladac ich miny jak zchodzili na laweczke odpocząc po przegranym meczu. W kosza bardzo czesto, w noge niestety rzadziej. Ale po piatym meczu do 10ciu z rzedu  juz czlowiekowi pary nie starczało.

 

I dlatego ten wpierdol jaki dostali w tym roku Miami od SA do tego stopnia że Lebron sie obsrał (mowie tutaj o przyszłej karierze w Miami bo w seri dzielnie walczył) i swoja decyzją rozwalił ten uklad wprowadzając wieksza rownowage w lidze sprawil mi bardzo dużą satysfakcję.

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Gasol przyjal 1 melona mniej to w perspekytywie czasu tez by wiecej zarobil niz w Chicago. Ale jest kretynem i co poradzisz.

 

 

Jest kretynem bo? Bo nie przeszedł do Spurs?

 

 

W ogóle widze na forum równi i równiejsi, ja bym pewnie za takie posty jak marceli73x dostał ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem trochę tego ogólnego hejtowania Waitersa, sam nie jestem wielkim fanem tego zawodnika. Ale w drużynie fatalnie prowadzonej przez Browna, z gościem z którym mu się gra w ogóle nie klei Dion miał 16/3/3 w drugim sezonie. Koleś w stosunku do rookie season zaliczył fajny postęp, a gra praktycznie w drużynie dzieciaków, bez coacha. Gość ma serce do gry, jest dosyć atletyczny. Nie widzę powodu czemu w lepiej ogarniętej organizacji z lepszym PG miałby nie robić na niezłych procentach w następnym sezonie. Czy nie może np. 18/4/4 ? 

 

 Sam nie chce go zbytnio w Cavs ale stawianie go w jednym szeregu z Bennetem to jakieś nieporozumienie. Podobnie jak TT, który jest chodzącą DD machine 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum są ostrzeżenia?

a teraz zacytuję: "I'm from Silesia, so that automatically makes me better than you."

Dodam ze to nie moje słowa. Kto sie pod tym podpisuje?

 

Gasola rozumie moze troche z jego ocena troche  przesadzilem. Facet jest inteligentny ale wiecej bty zyskal i kasy i sławy w SA. Dla SA to duza strata. Chciago i tak nic pewnie nie wygra chyba ze Rose bedzie jeszce grał w kwietniu i maju.

 

Rozumie go bo:

Dostal wieksza kase.

Jest juz mistrzem.

Ma mimo wszystko szanse na mistrza a na pewno na final.

Czlowiek z ambicjami moze nie chciec dolaczas sie do mistrza tylko mistrza pokonac.

Miasto wieksze.

 

Za co chcecie mi dac ostrzezenie? Przyznam sie napisałem kilka wulgarnych słow ale takie widywałem juz na tym forum.

dzisiaj na urlopie jestem wiec bardziej aktywny jestem. Nie nabijam postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są statystyki i staty. Problem z tym, że Waiters ma tylko to drugie. To cancer, idiota, dziura, po prostu najgorszy typ gracz ever. Do tego jeszcze z wybujałym ego, takie coś trzymasz z dala, bezwględnie. Gość był hejtowany i wyzywany na forum, całkowicie słusznie, teraz widzę się robi kampania zajebistego supportu Lebrona, z którym nie wygrał mistrza. I gość, który z tej ligi powinien być wyjebany i sobie pykać w jakiejś PLK, jest kreowany na talent i świetny fit na sg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozmawiasz o Spurs to musisz być przygotowany na podwójne standardy.

 

To jest zawsze święty klub. Tam jest tylko wierność do barw i rywalizacja fair play.

Podwojne standardy? Że grajki wolaly zostac za mniejsza kase bo wiedzieli że nie udzwigna maksa w innym zespole. I nie pociagna go na swoich plecach. Ani Manu ani Parker nie chcieli by takim JOE JOHNSONEM darmozjadem w innym zespole. Brawo Ferry. Prawdziwy majstersztyk za pozbycie sie go.

SA to jest klub w ktorym przede wszystkim warto grac. Sala zawsze pelna. Wlasciciele przedzej czy poźniej splacą wobec ciebie dług (Boris). W Miami nawet w czasach trójcy były pustki na trybunach.

 

PS. Co do Waitersa to jego podejscie moze ulec zmianie bo zmienia sie bos w druzynie i Irving razem z nim bedzie musiał podkulic ogon i za....

To wprawdzie nie Bradley Beal ale pewnoś siebie to nie wada. jak pokaze ze nie jest mocny tylko w gebie to sie przyda.

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu ale co Ty piszesz, przecież napisałem że go w drużynie nie chcę bo jest słabym fitem i do lebrona i do irvinga. 

 

 Sorry ale jak koleś robi 16/3/3 w drugim sezonie to raczej zasługuje na NBA, jak wykolei się przez zachowanie to się wykolei, ciężko jednak do końca to stwierdzić kiedy gram z organizacji w jakiej grał, z trenerem jaki go trenował (albo raczej nie trenował) i w drużynie w której raczej żadnych wzorców nie ma. 

 

 Ale raczej gość jakiś talent do gry w koszykówkę ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SA to jest klub w ktorym przede wszystkim warto grac. Sala zawsze pelna. Wlasciciele przedzej czy poźniej splacą wobec ciebie dług (Boris). W Miami nawet w czasach trójcy były pustki na trybunach.

Człowieku, zanim coś napiszesz, najpierw to sprawdź, a nie piszesz bujdy w co drugim zdaniu.

http://espn.go.com/nba/attendance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

SA to jest klub w ktorym przede wszystkim warto grac. Sala zawsze pelna. Wlasciciele przedzej czy poźniej splacą wobec ciebie dług (Boris). W Miami nawet w czasach trójcy były pustki na trybunach.

Miami miało lepszą frekwencję.

 

 

Podwojne standardy? Że grajki wolaly zostac za mniejsza kase bo wiedzieli że nie udzwigna maksa w innym zespole. I nie pociagna go na swoich plecach.

No właśnie Bosh także wiedział, że nie pociągnie na swoich plecach zespołu. Podobnie Wade.

Mówimy o lidze, gdzie posiadanie dwóch graczy z top15 ligi i dobrej paczki rolesów nie gwarantuje Ci przejścia pierwszej rundy. Pierwszej. Nie wiem skąd ten wymysł, że każdy powinien prowadzić do mistrzostwa Kwame i Mo, skoro taki Jordan jakoś grał z Pippenem, Grantem i Jaxem. 


Gościu ale co Ty piszesz, przecież napisałem że go w drużynie nie chcę bo jest słabym fitem i do lebrona i do irvinga. 

 

 Sorry ale jak koleś robi 16/3/3 w drugim sezonie to raczej zasługuje na NBA, jak wykolei się przez zachowanie to się wykolei, ciężko jednak do końca to stwierdzić kiedy gram z organizacji w jakiej grał, z trenerem jaki go trenował (albo raczej nie trenował) i w drużynie w której raczej żadnych wzorców nie ma. 

 

 Ale raczej gość jakiś talent do gry w koszykówkę ma. 

Gość jest na poziomie Mayo. Czyli ktoś tam w tankującym zespole, kto zapewni wysoki pick. Ale nawet w Bucks nie potrzeba gościa co rozjebuje szatnię od wewnątz. A jak ktoś się nie nadaje do Bucks, to się nie nadaje do NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam to. Lebron przychodzi do Cavs i nagle:

 

Varejao to Amare w obronie i Perkins w ataku

Waiters to upośledzony kuzyn JR Smitha

Irving jest gorszy niż Brandon Jennings

Thompson nie potrafi zebrać piłki

Wiggins ma potencjał Alonzo Gee

a David Blatt to overachiever

 

RappaR, wydaj książke na temat używania tanich chwytów PRu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam to. Lebron przychodzi do Cavs i nagle:

 

Varejao to Amare w obronie i Perkins w ataku

Irving jest gorszy niż Brandon Jennings

Thompson nie potrafi zebrać piłki

Wiggins ma potencjał Alonzo Gee

a David Blatt to overachiever

 

RappaR, wydaj książke na temat używania tanich chwytów PRu

Wolałbym żebyś spróbował się odnieść do tego co napisałem miast do tego co Ci się wydaje, że napisałem

Szczególnie, że cytat Chytruza o all-rzygowin team jest z lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, skończcie z tymi przeszłymi supportami, przynajmniej w temacie o Cavs. Raz, że nudne, a dwa, już nadto wyczerpane.

 

Ciekawostka:

Last year Mike Miller feigned back injury when he heard Cavs might claim him off waivers. Today he signs with them despite larger offers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.