Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2014/15


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem jak można taki ruch krytykować , przecież to tworzy z Cavs automatyczne contendera i najlepszy team obok Spurs w NBA. Jak Love przyjdzie to pewnie i Ray Allen. 

 

Irving-Waiters-LBJ-Love-Varejao

 

ławka : Allen, Thompson, Miller, Jones. 

 

Ok drużyna ma braki w ofensywie ale z drugiej strony to z miejsca będzie jedna z najlepiej za 3 rzucających drużyn i najlepiej zbierających w lidze, mając najlepszego zawodnika w lidze. 

Ok. wydawalo mi sie ze James chce tuta do konca kariery zostac ale ak chca zespol tworzyc na 4 lata niech wymieniaja młodych

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpik wszystko dość dobitnie wypunktował. Świetne porównania do Georga i Leonarda. Ja bym nie wymienił Wiggins za pakiet Love + Dieng nawet. Szkoda, że nie podpisali Eda Davisa, który jest lepszym niż Tristan Thompson. Tak czy siak, głównym ich priorytetem obecnie powinien być Marion. delladeova-irving-james-marion-varejaho może nawet jako tako wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak na 4 lata ? Love ma bodajże 26 lat, Lebron 29 Irving 22 ? Przecież to jest zespół na lata. 

 

Lebron chce zdobyć w Cavs mistrza to jest jego główny cel. Czekanie aż się Wiggins rozwinie za 2-3 lata to wtedy może nie być odpowiednich role playerów itd. 

 

Jedno nie wyklucza drugiego, a gorzej jak taki Wiggins nie rozwinie się tak bardzo tak szybko to co wtedy ? 

 

 Lebron tworzy odpowiednią atmosferę w drużynie i fajnie aby taki mindset zaszczepił też u Kevina Love. 

 

To co powiedział Miller dlaczego poszedł do Cavs a nie za dużą kasę do Denver : 

 

"Obviously it's always tough passing up money, but at the end of the day, being able to team up with LeBron again and getting the chance to win a championship again was too much to pass up" 

 

Lebron nie chce czekać 3 lat aż się Wiggins rozwinie (albo nie ) jest szansa mieć Kevina Love to trzeba ją wykorzystać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpik wszystko dość dobitnie wypunktował. Świetne porównania do Georga i Leonarda. Ja bym nie wymienił Wiggins za pakiet Love + Dieng nawet. Szkoda, że nie podpisali Eda Davisa, który jest lepszym niż Tristan Thompson. Tak czy siak, głównym ich priorytetem obecnie powinien być Marion. delladeova-irving-james-marion-varejaho może nawet jako tako wyglądać.

Varejao powinni wyp... i tak nie bedzie gral a ma niegwarantowany kontrakt. juz go lepiej na jakiegos Bussa wymienic. Oczywiscie nie zrobią tego bo się będą bali gniewu Jamesa. Przeciez flop jest jego najukochanszym przydupasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzacie z tym Wigginsem? Gosc ma skutecznosc 38% w SL. Robicie z niego zbawiciela a cholera wie czy on wypali od razu. Parker bylby innym projektem, a Wiggins nie jest ready. Czekac az sie rozwinie, to spora niepewnosc. Za dwa lata LBJ bedzie w wieku 32 i bedzie oczekiwal innego wsparcia od wchodzacych w lepsze lata kariery Love i Irvinga. On nie ma czasu czekac. Za rok wyoptuja sie z lovem, biora defensywnego centra i jada z koksem. Walczylbym o pakiet Love, Martin, Deng/Turiaf w zamian za ten pick, Wiggins, Benett i Waiters.

Po tym roku to niektorzy ostro jada z Leonardem. Bez urazy ale dobry z niego grajek ale Spurs na barkach to on nie uwiezie. George zaczal cipciac na potege i nie zrobil skoku, jaki wszyscy wrozyli. Dla Jamesa liczy sie tu i teraz, Gilbert tez powinien isc ta droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak na 4 lata ? Love ma bodajże 26 lat, Lebron 29 Irving 22 ? Przecież to jest zespół na lata. 

 

Wiek ok ale za 3 lata salary Lebron+Irving+Love bedzie ok 65 baniek i podobna sytuaca ak teraz Miami. a na  miejscu tych innych grajków nigdy nie przyszedłbym do takiego zespołu tak jak NIGDY bym nie dolączyłbym do obecnego LAL obecnym z kontraktem Kobego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy LeBron nie chce czekać aż rozwinie się Wiggins, nie gadam z nim zbyt często, ale mam pewne obawy odnośnie Irvinga. Jeżeli miałbym kogoś odpalić z tej ekipy, to właśnie jego. Masakryczny kontrakt i 35% catch and shoot? Bleh.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie przyszedłbym do takiego zespołu tak jak NIGDY bym nie dolączyłbym do obecnego LAL obecnym z kontraktem Kobego.

a ja coś czuję że jak daliby Ci milion dolcow to byś zza ocean na pieszo szedł nie zwracając uwagi na To czy przyjdzie Ci grać z Kobe czy Irvingiem :) Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja coś czuję że jak daliby Ci milion dolcow to byś zza ocean na pieszo szedł nie zwracając uwagi na To czy przyjdzie Ci grać z Kobe czy Irvingiem :smile:

Jak by mi dali milion to z checią podawałbym reczniki podaczas timeoutow :). Ale przeciez napisałem gdybym był na miescu tamtych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Taki żarcik. ;)

 

Żeby nie było nie na temat, to z jednej strony nie chcę żeby Wiggins był w Minny, ale z drugiej chcę oglądać jak ma wolną rękę i może sobie porzucac, a w Cavs tego nie zobaczymy. Jeśli chodzi o przyszły sezon to Cavs z Love będą lepsi niż z Wigginsem, ale w przyszłości mogą sobie pluć w brodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek ok ale za 3 lata salary Lebron+Irving+Love bedzie ok 65 baniek i podobna sytuaca ak teraz Miami. a na  miejscu tych innych grajków nigdy nie przyszedłbym do takiego zespołu tak jak NIGDY bym nie dolączyłbym do obecnego LAL obecnym z kontraktem Kobego.

Pamiętajmy, że będzie nowa umowa z tv w związku z czym oczekuje się jakiegoś sporego podniesienia salary cap.

 

65 baniek to może nie być znowu wtedy tak najgorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą jak Irving będzie suszył to się na niego w jego znajdą chętni + ma być wyższy salary cup. Ok Cavs potrzebują centra, ale zatrzymanie Wigginsa im w tym nie pomoże. Z Wigginsem to jest team na Finał Konferencji, może nawet przy odrobinie szczęścia i tytanicznym wysiłku Króla na Finały, ale to jest absolutny max i znowu LBJ by całe towarzystwo ciągnął za uszy. 

 

Z Love to jest obok Spurs główny contender. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love, superstar na 4, robiący 25-15, który nigdy się nie otarł o PO... ja tam w niego nie wierzę ani trochę. Może zgasnąć bardzo szybko, a jeśli miałby być ograniczony w ataku do roli Bosha... ja dziękuję. Wspomniany wcześniej Young to dużo lepsza i tańsza opcja. Za pakiet Waiters-TT Sixers oddaliby go z pocałowaniem w rączkę. 

 

Mam nadzieję, że to zwykłe plotki. 

 

A Irving jako druga opcja, za plecami LeBrona, jeszcze niektórych zaskoczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karpik

 

Tak oczywiscie masz racje, tak powinno byc w normalnych warunkach.

 

W Cavs sytuacja jest anormalna. Mamy superstara ktory wraca w glori syna marnotrawnego na umowie 1+1... mamy historycznie slaby wschod ktory jest do wziecia jak nigdy, cala uwaga jest zwrocona na Cleveland, Ohio juz teraz (chyba pierwszy raz w historii heh) - oni musza miec wynik w przyszlym roku, nie maja komfortu aby czekac na rozwoj Wigginsa 2-3 lata.

 

Wydaje sie wielce prawdopodobne ze Gilbert obiecal Jamsowi superstara juz podczas procesu rekrutacyjnego teraz tylko chce dotrzymac slowa.

 

Potrafie zrozumiec dlaczego Cavs ida all. Moim zdaniem jesli by chcieli dac czas Wigginsowi to nie uderzali by po Jamesa, ten pick ktory mega fartem wygrali w tym roku ulatwi im tylko zadowolic jedynego krola Ohio - Lebrona. Obstawiam ze juz od pierwszego meczu w Cavs wszyscy beda jedna wielka rodzina i klepanie po dupach osiagnie poziomie GOAT ;)

 

P.s. Plus moze to troche zabrzmi jak teoria spiskowa ale nie bedzie sie Wiggins w Adidasach wozil na umijetnosciach, popularnosci Lebrona i Nike.

Idealna okazja dla Nike na zalatwienie nowego flagowego zawodnika konkurencji wysylajac go do Minny :grin:

Kiedy Wiggins podpisal z Adikiem ? Wczoraj? Dzis info o tym ze jest dostepny...

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Minnesocie też był duży talent ofensywny. Love, Pekovic, Martin. Wszyscy robili fajne cyferki, a mimo to kompletnie się nie liczyli w walce. Powód? Prawdopodobnie najgorsza defensywa w lidze. Niestety, ale Cavs tym ruchem poszli by w tą samą stronę.

 

Może byłoby ciekawie i widowiskowo. Mając LeBrona pewnie byliby 1 na Wschodzie, ale to byłaby za duża luka na większość drużyn całego Zachodu.

 

Mistrzostwa zdobywa się obroną. To jest stara prawda w świecie NBA.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.