Skocz do zawartości

Liga Roto Dynasty


SiXers

Rekomendowane odpowiedzi

Tizz - taką decyzję już musi podjąć komisarz i wierzę w to, że będzie ona dobra.

 

Co do pierwszeństwa, to wyjaśniałem, że im niższe salary, tym wyższa pozycja waiver priority powinna być. Zresztą nikt nie będzie wywalał wartościowego grajka na FA, w pierwszej kolejności taka osoba będzie próbowała zrobic trejd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wszystko sie rozbija o to, ze to bedzie bardzo krótki okres na dopiecie jakiegokolwiek dealu nie na gwałt tylko,zeby nie musiec zrzucac za darmo na FA,

 

jedno i drugie się łaczy, to nawet jak komish to tez bedzie optowal raczej za jak najpoxniejsza datą draftu co bedzie skracalo mozliwosc zejscia z sc jak pisalem ( chodzi mi tu o tylko ten pierwszy sezon).

 

 

wolalbym przed draftem wiedziec czy bedzie mi sie oplacalo mimo wszystko przekroczyc salary o te 4$ czy niedociagnac te 5$, nie zawsze da sie idealnie wycyrklowac zuzycie $$$

pozycja waiver akurat w tym pierwszym sezonie moze meic naprawde szczegolne znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ostatnio zajebany jestem robotą i większość info daje mi mac, próbuję tu śledzić o co biega i nie nadążam.

 

wydawało mi się oczywiste że robimy live auction, po której zawodnicy w trakcie sezonu ważą tyle za ile zostali wylicytowani, a z ostatnim dniem regulara zawodnicy dostają ceny na podstawie wyliczeń z rotomonster (tu zostawiłbym sprawę do ogarnięcia macowi, statystyka, cyferki itp, może se z tego magisterkę nawet pierdolnie) i przez wakacje trzeba zmieścić się w jakimś limicie, zaś kolejność draftu wyznaczamy za pomocą aktualnych rosterów też na podstawie cen z mostera...

 

na komisza każdy oprócz bułka, który jak widzę już poczuł krew i cośtam by obligatoryjnie zajebał w dekiel...

Edytowane przez QAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzasz się.  Nie wiesz zupełnie o czym piszesz,  nie rozumiesz tematu,  brak Tobie jak zwykle jakichkolwiek argumentów. To coś na zasadzie "ja i tak uważam,  że Kartagine należy zniszczyć"

 

"Coś tam zajebal w dekiel" - sam udowadniasz że nie ogarniasz tematu. Nie stac Ciebie na dyskusje na poziomie, więc lepiej się nie kompromituj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lubię, liga jeszcze nie powstała, ale rivality już jest ; )

brakuje tu ai3 i chyba z blaugraną miałem ładnie na pieńku w FBX3, zawsze dodatkowe smaczki a nie lizanie się po grzywkach !

 

bułek czuję że będziemy ładnie dealować i razem rozjebiemy tę ligę, tylko kto będzie tym numerem jeden ?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2: a

3: b

 

Zagłosowałem tak, bo choć myślę, że może to być małe utrudnienie, to znajdzie się ktoś, kto temat ogarnie, a patrząc na skład osobowy ligi to z dealowaniem problemów też nie przewiduję...

Kandydaturę Karla też poprę - ja to generalnie jestem ugodowy człek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chicago trzymam i nie oddam ;) nawet za Duranta z salary 0$ ;P

 

2. Roster preferowałem 12 grajków (z 4 na bench), ale z braku takiej opcji to bliżej mi do opcji A niźli B

 

3. Zdecydowanie B

 

4. Szczególnie bym zwrócił uwagę na termin draftu - najlepiej jak najszybciej po drafcie młodzików w realnym NBA. Da to więcej czasu na ewentualne zejście z limitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie głosowanie?!  to co juz się odbyło? ;]

 

 

QAS, nie mogles wiedziec, ze jest draft aukcja live bo gdy zglosiłes chec gry była przegłosowana opcja offline salary

 

a teraz mamy dwa keepery w tym jedno z pseudo salary.

 

 

 

bedac powaznym nie wycofuje sie ze swojego wczesniejszego stanowiska, poczekam co ustalicie.

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że masz lepsze wyliczenia niż te kolka23. Czemu się z nami nimi nie podzielisz?

 

Update głosowania: http://www.e-nba.pl/topic/3362-liga-roto-dynasty/?p=266722

 

tu nie chodzi o wyliczenia, weź poczytaj a nie podpinasz pod to co Tobie pasuje,

 

po co to re-głosowanie? z jakiej okazji?!

daj juz z tym spokoj ;]

 

 

 

 

 

propozycja kolka jest dobra tylko Ty nie chcesz z niej skorzystać i wprowadzic jej do ligi notabene, która wciaz nazywa sie dynastią z salary ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.