Skocz do zawartości

Liga Roto Dynasty


SiXers

Rekomendowane odpowiedzi

@Tizz

Zostaw karl'a w spokoju juz. Nie pamietam kto rzucil pomysl o wykorzystaniu salary przy drafcie live auction (mac? Lorak?) ale pamietam, ze bylem bodajze pierwszym ktory ten pomysl poparl. Na siebie biore tez wine za to, ze nie bylo takiej opcji gdy ogarnialismy tamto glosowanie z SiXersem. Czasu na grzebanie w ustawieniach jest jeszcze masa, wiec troche luzu. Zdarzymy, damy rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzmy wiLQ, to tak jakby LeBron wpadł do ekipy i powiedział że fajna paczka i czy mógłby porzucać trochę...

To zes mnie walnal komplementem... dzieki, nawet jesli to przesada ;-)

 

Najpierw dodałem każdemu zawodnikowi sumę value ostatniego gracza na liście z monstera, tym samym pozbywając się ujemnych wartości.

A skad sie wzial wspolczynnik akurat 2,5?

Bo mam watpliwosci czy da sie go sensownie dopasowac do limitu pensji druzynowych.

 

Tworząc zarys tych rozgrywek z SiXers'em miałem w głowie właśnie FBX.

Ten podzial na koncepcje juz nastapil i sa przez to dwa oddzielne watki, wiec chyba juz nie ma sie co wstydzic podobienstwa do FBXa tylko go podkreslac.

 

 

Dawałem propozycje salary dla rookie tu: http://www.e-nba.pl/topic/3343-liga-roto-keeper-wstepne-ustalenia/?p=264442 ale ofc to jest temat do dalszej dyskusji.

Wg mnie trzeba zwyczajnie policzyc srednia pensje dla 20 najlepszych debiutantow ze wszystkich lat na Monsterze. Ale to w sumie maly problem i przydatny na pozniej. No i trzeba najpierw ustalic jak liczymy pensje ;-)

 

Jeszcze nie. Osobiście sądzę, że draft musi się odwywać formułą snake, a picki powinny zależeć od miejsce w lidze, a nie od salary na początku kolejnego sezonu (chociaż teraz jak czytam post marcosa z tematu o Keeperze Roto, to wychodzi, że chyba nie mam pojęcia jak liczycie te picki :grin: ).

W regulaminie FBXa opis jest w IV.3. Wg mnie latwo da sie go przeniesc na nasz grunt.

 

Welcome on board. It's great to have you. Zasady lepiej pomagaj ustalać i wspieraj mniej doświadczonych głosem rozsądku, zamist się wycofywać :tongue:

Nie w tym rzecz, zasady moga byc naprawde dowolne o ile wg uczestnikow tworza atrakcyjna rozrywke - ale tu role odgrywaja preferencje. Przez doswiadczenie wiem co lubie i tylko w takich ligach chce grac zas czesc z Was, ktora nigdy nie grala w keeperze moze nawet jeszcze nie wiedziec co polubi w tym formacie [bo i skad?], wiec moglibyscie dojsc do innych zasad niz bym to zasugerowal.

Innymi slowy, to, ze lubie dana zasade nie oznacza, ze polubi kazdy z Was, wiec bardziej doswiadczony glos nie musi automatycznie oznaczac rozsadku tylko preferencje.

 

 

Z waiversami poszedłbym nieco realistycznie, zostawiająć część ich pensji w salary chociażby do momentu aż nie znajdą zatrudnienia u kogoś innego, ewentualnie do końca sezonu. Nie wiem tylko jakby miało to technicznie wyglądać. Czy dałoby radę, żeby system yahoo sam tego pilnował i liczył, czy każdy będzie musiał pilnować siebie i sąsiada :tongue:?

Wymieniles od razu glowny problem tego pomyslu tzn wymagaloby to duzo recznej roboty - zwlaszcza, ze zmian w 20-druzynowce powinno byc mnostwo - ergo wg mnie to za duzo zachodu dla lekkiego poprawienia realizmu.

 

[jest jakis limit cytatow na posta, wiec musze podzielic na dwie czesci]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po odliczeniu tych co odeszli do roto keepera jest nadal 11:9 za offline, dziekuje.

Skoro tak bardzo Ci na zalezy na drafcie offline moze sprobuj zalozyc nowy watek z taka wlasnie liga?

Bo to nie jest cos w czym moze byc kompromis, albo jedno, albo drugie... chyba, ze to jest kluczowe...

 

chyba,ze to bedzie w terminie jaki podał Wilq, sierpien/wrzesien, I'm in : )

Yahoo zwykle zaczynalo na przelomie sierpnia i wrzesnia, wiec wg mnie spokojnie da sie zrobic tak, ze po drafcie bedzie okolo miesiaca do rozpoczecia RS [czyli deadline na zejscie z pensji]. Powinno wystarczyc czasu kazdemu.

 

 

 

Wilq wbijaj. Ja jestem za skorygowaniem FT w jakiś sposób, ale bardziej przemyślany, najlepiej po PO.

Tzn aktualny nie jest przemyslany? ;-) I jaka koncepcje masz na mysli?

 

1. Ilość rozegranych meczy, w FBX z reguł część ludzi "tankujących" ma wyjebkę na wypełnione sloty. Jak wiadomo wpływa to mocno na niektóre kategorie. Co Wy na to by wprowadzić jakiś dolny limit?

Moznaby tak zrobic. Mozna tez wprowadzic kary za nierozegrane mecze w postaci automatycznego pogorszenia picku w zaleznosci od tego ile sie opuscilo. Np 0-39 nic, 40-49 o 1 miejsce w dol, 50-59 o 2 miejsca w dol itp itd. Albo zwyczajny ban na miesiac na pobrania FAsow na poczatku nastepnego sezonu.

 

2. Co Wy na to, by iść w stronę NBA i robić losowanie o 1-3, żeby nie opłacało się tankować będąc pewnym najwyższego picku.

W NBA wciaz maja problem tankowania, wiec to losowanie go nie rozwiazalo. Co wiecej, wg mnie *zaleta* FBXa jest mozliwosc dokladnego wyliczenia jaki pick sie dostanie z danym skladem czy np po jakims trejdzie.

 

 

Wilq - straty da się tak samo tankować, jak FT%

Kazda kategorie da sie tankowac! To samo w sobie nie jest kryterium, kluczowe jest, ze przez outliery w FT% ta kategorie najlatwiej tankowac [a wrecz trzeba przy tych 3 zawodnikach].

 

P.S. Odnosnie wiszacej ankiety glosuje 1b) z opcja liczyc od -3 i 2a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no toż generalnie o to chodzi, zeby wszystko było rozplanowane rowniez w czasie a nie na odpierdol bo nie wiadomo bedzie jakie się ukształtują rostery w NBA i potem w 5 dni bedziemy schodzic z salary.

 

i to nie jest doczepianiesię, ja osobiście wolę draft aukcyjny tylko drażni mnie taka samowolka, jak coś ustalamy to ustalamy.

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda kategorie da sie tankowac! To samo w sobie nie jest kryterium, kluczowe jest, ze przez outliery w FT% ta kategorie najlatwiej tankowac [a wrecz trzeba przy tych 3 zawodnikach].

 

P.S. Odnosnie wiszacej ankiety glosuje 1b) z opcja liczyc od -3 i 2a.

Zgoda, każdą kategorię można tankować. Tylko, że np. ciężko na siłę poświęcać asysty, bo może to pociągnąć za sobą steale i 3ptm.

Mi chodziło o to, że straty równie łatwo tankować co wolne. Naprawdę stworzyć team w oparciu o obwodowych, którzy sporo rzucają, sporo asystują, przechwytują i trafiają trójki, poświęcając straty, do problemów nie należy. Ponadto w miarę łatwo spodziewać się przed i w trakcie draftu, którzy zawodnicy "dostarczą" nam straty. Przewidzieć to nie jest większym kłopotem, bo to, że np. zawodnik, ktory z sezonu na sezon notował sporą ilość strat a nagle ich ilość nagle się zmniejszy, jest tak samo prawdopodobne, jak to, że DeAndre w wolnych zacznie być Stevem Nashem.

Ja bym w możliwości tankowania tego i tego oraz wpływu tego tankowania na roto postawił znak równości. Sam wiesz to po marcosie, który tankując FT% i straty o mało nie wywalczył tytułu. Punkt graniczny strat i współczynnik dzielnika to już kwestia dyskusyjna, ja tylko piszę, że brak podwyższenia salary "straceńcom" może się odbić czkawką, bo mimo wszystko może się zbytnio opłacić branie takiego Cartera-Williamsa (nazwisko 1 z brzegu).

Co do punktu granicznego (-3) w FT% to dla mnie nie ma problemu, to jest detal. Podobnie jak i można nieco podwyższyć mnożnik z 2,5 do.... no tutaj to zobaczymy, jakby to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, każdą kategorię można tankować. Tylko, że np. ciężko na siłę poświęcać asysty, bo może to pociągnąć za sobą steale i 3ptm.

Eghm, dokladnie to zrobilem w I... ;-)

I bardzo latwo poswiecic asysty - po prostu trzeba miec mniej PG, a wiecej SG/SF.

 

Mi chodziło o to, że straty równie łatwo tankować co wolne.

Kazda kategorie latwo tankowac przy odpowiednim doborze pozycji i zawodnikow.

Wg mnie tylko FT% jest godne korekt w przydzielaniu pensji bo tylko tam sa outliery rzedu -4 [wiec tylko tam te pensje sa za mocno zaburzone w stosunku do typowej licytowanej wartosci].

 

Naprawdę stworzyć team w oparciu o obwodowych, którzy sporo rzucają, sporo asystują, przechwytują i trafiają trójki, poświęcając straty, do problemów nie należy.

Przeciez problemem tego skladu beda slabe zbiorki, bloki i FG%, wiec jak to korzystny argument dla kwestii strat?

 

współczynnik dzielnika to już kwestia dyskusyjna, ja tylko piszę, że brak podwyższenia salary "straceńcom" może się odbić czkawką, bo mimo wszystko może się zbytnio opłacić branie takiego Cartera-Williamsa (nazwisko 1 z brzegu).

A ja zupelnie nie widze problemu ze stratami i pensjami, to kategoria taka jak inne. Jedyne co moze byc w niej denerwujace to, ze jest negatywna i jest powiazana z USG%, ale na to sposobem jest polaczenie kategorii do as/to, a nie korekta samych strat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eghm, dokladnie to zrobilem w I... ;-)

I bardzo latwo poswiecic asysty - po prostu trzeba miec mniej PG, a wiecej SG/SF.

To, że Tobie to się udało w miarę z powodzeniem, nie znaczy, że to jest łatwe do osiągnięcia. Tankowanie asyst może być obdarzone zbyt dużym ryzykiem. Kluczowy sg/sf połamie się i cały misterny plan w pizdu.

 

Kazda kategorie latwo tankowac przy odpowiednim doborze pozycji i zawodnikow.

Wg mnie tylko FT% jest godne korekt w przydzielaniu pensji bo tylko tam sa outliery rzedu -4 [wiec tylko tam te pensje sa za mocno zaburzone w stosunku do typowej licytowanej wartosci].

To, że tylko tam są asy o wskaźniku -4 nie oznacza, iż przesadny minusowy wskaźnik strat nie deprecjonuje wartości zawodników.

 

 

Przeciez problemem tego skladu beda slabe zbiorki, bloki i FG%, wiec jak to korzystny argument dla kwestii strat?

Really? Słaby FG% - generalizowanie, zależy to od zawodnika. Bujda na resorach, że grajek o większej ilości strat rzuca na słabym procencie. Widzisz tu korelację? Ja żadnej. Czołówka strat to m.in. Howard, Harden, Curry, Lebron, Cousins!

Zbiórki? Kolejna bajka, który zawodnik o dużej ilości strat słabo zbiera? Zbiórki na poziomie pow. 4 na mecz to jest tak słabo? Nie wspominając już o Carterze-Williamsie.

Bloki? Być może, ale to jest jedna kategoria. Nie ma zawodnika, który przecież umie wszystko, ile jest takich Durantów w NBA? Wspomnę choćby, iż wyłączając straty, jedyną kategorią, której nie dostarczy Tobie Cousins są trójki. Biorac to pod wzgląd na roto to gracz wręcz idealny.

Na siłę szukasz argumentów dla poparcia swojej tezy w stylu: "dużo strat ma tylko niski zawodnik, który rzuca na słabym procencie, nie zbiera piłek i jest za niski, żeby blokować".

Co widać po statystykach - jest to kompletna bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad sie wzial wspolczynnik akurat 2,5?

Bo mam watpliwosci czy da sie go sensownie dopasowac do limitu pensji druzynowych.

Współczynnik został wygenerowany metodą prób i błędów. Sprawdziłem chyba 4 różne, uznałem, że przy 2,5 pensje ładnie wyglądają i zostawiłem taki. Nie mam problemu z tym, żeby go modyfikować, jeśli widzisz taką potrzebę.

 

Wg mnie trzeba zwyczajnie policzyc srednia pensje dla 20 najlepszych debiutantow ze wszystkich lat na Monsterze. Ale to w sumie maly problem i przydatny na pozniej. No i trzeba najpierw ustalic jak liczymy pensje ;-)

Można tak to rozwiązać :smile: ja brałem pod uwagę ostatni sezon i wziąłem poprawkę na to, że ten nabór był rekordowo słaby.

 

W regulaminie FBXa opis jest w IV.3. Wg mnie latwo da sie go przeniesc na nasz grunt.

Imo dobry system. Picki dostają ci gracze, którzy mają słaby skład, a nie ci, którzy nie wystawiają gwiazd.

 

Yahoo zwykle zaczynalo na przelomie sierpnia i wrzesnia, wiec wg mnie spokojnie da sie zrobic tak, ze po drafcie bedzie okolo miesiaca do rozpoczecia RS [czyli deadline na zejscie z pensji]. Powinno wystarczyc czasu kazdemu.

Sugeruję już teraz wpisać do regulaminu ligi draft na przełomie sierpnia i września, najpóźniej do 15 września.

 

Moznaby tak zrobic. Mozna tez wprowadzic kary za nierozegrane mecze w postaci automatycznego pogorszenia picku w zaleznosci od tego ile sie opuscilo. Np 0-39 nic, 40-49 o 1 miejsce w dol, 50-59 o 2 miejsca w dol itp itd. Albo zwyczajny ban na miesiac na pobrania FAsow na poczatku nastepnego sezonu.

Zdecydowanie jestem za karaniem poprzez obniżanie picku w drafcie. Zdecydowanie większą motywacją dla słabej ekipy powinien być gwiazdor z #1 niż ktoś z FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co w przypadku jak komuś połamie sie 3ech podstawowych grajkow na duzo dluzej cos jak Lopez, Holiday i Rose dajmy na przykładzie tego sezonu, miałem, podobna sytuacje, ciezko dograc sloty a przzeciez nie bedzie sensu wywalac mimo wszystko takiego Holidaya kosztem jakiegos FA ani nawet mocno niekorzystnie go wymieniac?

 

czysto hipotetycznie pytam a jednak istnieje taka ewentualnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie można decydować o kolejności draftu analogicznie jak w FBX ?

czyli nie decyduje to jakie miejsce zająłeś, a to raczej jakie powinieneś zająć (w świecie cyferek można sobie takie hipotetyczne założenia dość łatwo sprawdzić)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem moje odpowiedzi na ankietę:

 

1. Nic - zawsze musi byc jakis słaby punkt typy ft% którym sie tankuje ale którym przykrywa sie zwyżkę w innych kategoriach np. Howard - zbiórki i punkty / ft%

Aukcja wycenia graczy , na tyle jaka kto ma strategie :)

 

2. Jestem za draftem pickow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra.... trade'owanie OK, tylko wyobraźmy sobie taką sytuację. Wysyłam swój non protected pick do np. QAS'a, okazuje się, że gram totalną kaszanę i ocieram się o #1... QAS zaciera ręcę a u mnie zapala się lampka.... kurdę człowieku dasz mu jedyneczkę więc... całkiem przypadkowo przestaje rozgrywać mecze na niektórych pozycjach tłumacząc się dżumą, cholerą jak kto woli... obecnie padła propozycja karania tak nagannego tankowania zmniejszając szanse na #1. Co zrobimy w takim przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ witamy, dobra decyzja o dołączeniu, jeszcze jakbym mógł prosić o nazwę drużyny?

Przy takiej dysproporcji to cos ze wschodu - Miami Heat?

 

To, że tylko tam są asy o wskaźniku -4 nie oznacza, iż przesadny minusowy wskaźnik strat nie deprecjonuje wartości zawodników.

Jakas wartosc ujemna jest w kazdej kategorii! Taka jest idea tego rankingu ;-) Ale outliery sa tylko w FT% stad sie wziela moja propozycja i dlatego uwazam, ze strat w to nie powinno sie mieszac.

 

Musze przyznac, ze nie rozumiem Twojego punktu widzenia - kazda kategorie mozna tankowac, w kazdej takiej strategii sa wady/koszty i w kazdej moze sie to nie udac. Czemu chcesz wyrozniac straty to nie wiem.

 

Współczynnik został wygenerowany metodą prób i błędów. Sprawdziłem chyba 4 różne, uznałem, że przy 2,5 pensje ładnie wyglądają i zostawiłem taki. Nie mam problemu z tym, żeby go modyfikować, jeśli widzisz taką potrzebę.

Uch, och... "ladnie wygladaja" to nie jest kryterium, ktorego bym sie trzymal ;-)

Wg mnie pensje z Monstera zalatwiaja temat tylko trzeba ustalic jakie przyjmujemy parametry - 20 druzyn, 10 slotow, 200$?

 

Sugeruję już teraz wpisać do regulaminu ligi draft na przełomie sierpnia i września, najpóźniej do 15 września.

Przeciez to glownie zalezy od Yahoo, a nie od nas ;-)

Jesli juz to moznaby odpowiednio wczesniej zaklepac jakis termin.

 

BTW, wg mnie trzeba tez zebrac potwierdzenia na poczatku wrzesnia bo jak sie ktos zapisal teraz i sie nijak nie udziela w dyskusji to jest ryzyko, ze sie nie pojawi.

 

 

 

ale co w przypadku jak komuś połamie sie 3ech podstawowych grajkow na duzo dluzej cos jak Lopez, Holiday i Rose dajmy na przykładzie tego sezonu

To zajmuja 3 miejsca na lawce i grasz reszta skladu.

Poza tym trzeba pamietac, ze jak sklad jest zdrowy to warto nadgrywac mecze na wszelki wypadek.

 

Wysyłam swój non protected pick do np. QAS'a, okazuje się, że gram totalną kaszanę i ocieram się o #1... QAS zaciera ręcę a u mnie zapala się lampka.... kurdę człowieku dasz mu jedyneczkę więc... całkiem przypadkowo przestaje rozgrywać mecze na niektórych pozycjach tłumacząc się dżumą, cholerą jak kto woli... obecnie padła propozycja karania tak nagannego tankowania zmniejszając szanse na #1. Co zrobimy w takim przypadku?

Pogorszasz swoj pick poprzez trejdy, a jesli przyjmiemy zasade z FBXa to bardzo latwo to osiagnac - po prostu bys skupil kilku drogich zawodnikow i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uch, och... "ladnie wygladaja" to nie jest kryterium, ktorego bym sie trzymal ;-)

Wg mnie pensje z Monstera zalatwiaja temat tylko trzeba ustalic jakie przyjmujemy parametry - 20 druzyn, 10 slotow, 200$?

Ładnie, to złe słowo. Najsensowniej, najlogiczniej wypadły pensje przy takim a nie innym mnożniku, który można nazwać wspołczynnikiem kołka. Nie wiem czy jest sens mieszać w pensjach, które nie dostały ani jednej negatywnej opinii.

 

Przeciez to glownie zalezy od Yahoo, a nie od nas ;-)

Jesli juz to moznaby odpowiednio wczesniej zaklepac jakis termin.

Można bardzo ładnie zredagować zasady. "Do 15 września", "najpóźniej 2 tygodnie po otwarciu możliwości zakładania nowych lig" i t.p.

 

BTW, wg mnie trzeba tez zebrac potwierdzenia na poczatku wrzesnia bo jak sie ktos zapisal teraz i sie nijak nie udziela w dyskusji to jest ryzyko, ze sie nie pojawi.

Roger that.

 

To zajmuja 3 miejsca na lawce i grasz reszta skladu.

Poza tym trzeba pamietac, ze jak sklad jest zdrowy to warto nadgrywac mecze na wszelki wypadek.

Imo powinna zostać dodana zasada, że gracze, którzy nie rozegrali powiedzmy 30 spotkań nie powinni być brani pod uwagę wśród najlepszych w danej drużynie podczas wylicznia picków. GM praktycznie nie miał z takiego zawodnika pożytku, dlatego nie powinien być "karany" za jego posiadanie (ewentualnie możnaby doliczyć tyle spotkań, ile rozegrał w danym sezonie). Dokładna analogia z NBA -> Kobe nie grał przez cały sezon i Lakers mają wysoki pick. Jakby KB24 grał, to LAL mieliby niższy wybór.

 

Pogorszasz swoj pick poprzez trejdy, a jesli przyjmiemy zasade z FBXa to bardzo latwo to osiagnac - po prostu bys skupil kilku drogich zawodnikow i tyle.

Imo Arctus bardziej pytał o to, co by było jakby zaczął na siłę niewystawiać graczy i tym samym załapał by się na karę, o której pisaliśmy kilka postów wyżej (-1 pozycja za 40 nie rozegranych spotkań). W takim wypadku moim zdaniem kara nie powinna dotyczyć picku, a powinna zostać zamieniona np. na wymieniony wcześniej miesięczny ban na FA, bądź coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To zajmuja 3 miejsca na lawce i grasz reszta skladu.

Poza tym trzeba pamietac, ze jak sklad jest zdrowy to warto nadgrywac mecze na wszelki wypadek.

no to nmie jest takie proste jak to piszesz, czesc reszty gra Ci kaszane, nadal ich wystawiasz tylko po to aby grac sloty?

bez sensu, jak rówiesz nabijanie slotów 'na wszelki wypadek' głupota!

 

powinny byc jakies wyjątki od tego obnizania piku w przypadku dajmy na to 3-4 najdroższych kontuzjowanych dłużej niż ileś gier.

 

 

 

Wg mnie pensje z Monstera zalatwiaja temat tylko trzeba ustalic jakie przyjmujemy parametry - 20 druzyn, 10 slotow, 200$?

nie no bez jaj, 200$ ? ile ma wg monstera taki KD czy Davis? ...

dalej mowimy o salary z aukcją online?! ;]

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej dysproporcji to cos ze wschodu - Miami Heat?

Idealnie pasuje... BTW zawsze mnie ciekawiło jakiej drużynie/zawodnikowi kibicujesz. Rzadko coś piszesz w dziale e-nba, więc jest to lekka tajemnica. Zdradzisz ją? :smile:

 

 

nie no bez jaj, 200$ ? ile ma wg monstera taki KD czy Davis? ...

dalej mowimy o salary z aukcją online?! ;]

Wierz na słowo, że jak coś Wilq pisze to raczej to nie są żarty, a coś wartego rozpatrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpatrzenia owszem ale tu się myli pojęcia akucja z budzetem online to nie równa sie salary wg wyliczen tu podanych.

 

 

@Arctus, bo grałes z normalna aukcją z budzetem 200$. zwyczajny draft,

 

u nas będzie salary i ma obowiazywac wartosc graczy wedlug wyliczen kolka(jesli pomylilem usera, soria) bodaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tizz

Strzeliłem kilka postów wcześniej propozycją nt. nie liczenia kontuzjowanych, jako najlepszych, podczas liczenia picku. Zobaczymy co na to inni :smile:

 

Jednak moim zdaniem kara za sloty i tak powinna mieć wtedy zastosowanie. Miałem dużo kontuzji w roto w tym sezonie (Gasol i Bledsoe) i dałem radę dograć wsio. Po prostu trzeba liczyć każdy opuszczony mecz przez gwiazdora i grać do kimś innym.

 

Też sądzę, że salary monstera, liczone jako ceny dla draftu, nie powinno mieć u nas zastosowania. Pójdźmy bardziej w stronę FBX'a z minimum, mniejszymi różnicami pomiędzy najdroższym i najtańszym zawodnikiem.

 

Nie pomysliłeś usera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.