Skocz do zawartości

Offsezon w Cavs?


heronim

Rekomendowane odpowiedzi

No sprawa z Goodenem wyglada ciekawie poniewaz kilka osob zinteresowanych jest nim ale... albo w drafcie zalatwili sobie wsparcie na dane pozycje albo zainteresowani sa innymi all starami typu Ben Wallace. W kazdym badz razie moze dojsc do takiej sytuacji nawet, ze nikt nie bedzie mu w stanie zaoferowac wiecej niz MLE, a wtedy bedziemy w bardzo komfortowej sytuacji. Agent Drew'a powiedzial, ze sa zainteresowani dlugoterminowym kontraktem, najlepiej 5-6 letnim, oraz wynagrodzeniem w postaci 8-10 mln za sezon. No ale jesli nikt nie bedzie w stanie zaoferowac mu wiecej niz 5mln za sezon to pozostanie mu pewnie jakies 6-7 od cavs. W kazdym badz razie nie powinni przeplacac go i mysle ze max 8mln za sezon powinno go zaspokoic. Pozatym Gooden bardzo chcialby grac w Cavaliers lecz pod jednym warunkiem. Warunkiem jest oczywiscie podpisanie Lebrona. Drew uwaza, ze ten zespol stac na mistrzostwo, ale tylko z James'em w skladzie. Jak Lebron nie podpisze kontraktu z Cavs to wowczas Gooden w ogole nie bedzie prawdopodobnie zainteresowany zadna oferta od nas. Tak wiec na dzis dzien to jemu nie przeszkadza to, ze musi tyle czekac z propozycja od Cleveland w sprawie jego kontraktu. Zarowno on jak i zespol czekaja na Lebrona. Wlasciwie to wszyscy czekaja na Lebrona, a on poki co nie dal znaku zycia... ani jego agent. To troche dziwne podczas gdy inne osoby z draftu 2003 juz zapewnily swoje kluby o tym, ze podpisza z nimi kontrakt. Wyjatkiem jest tylko James ;].

 

Co do Wrighta i Przybilly to zdecydowanie przewage ma Przybilla. Chodzi tu przede wszystkim o wiek i same statsy. Obaj graja podobne ilosci minut, ale jednak Przybilla wyciaga troche wiecej zbiorek, punktow oraz samych blokow. Glowny argument to wiek. Raczej nie szukamy kolejnego staruszka pod kosz tylko kogos mlodszego. Kogos kto bylby w stanie pograc tak 3-4 latka na dobrym poziomie. Wright jest na lekkim spadku i bedzie gral coraz gorzej raczej. Chyba, ze mamy na mysli zatrudnienie go za samo BAE. Wtedy to wydaje sie rozsadna cena. Raczej nie ruszalbym MLE wzamian za niego. Wtedy to by mialo sens jakbysmy dostali Banksa za samo MLE i za BAE zatrudnili Wrighta lub Butlera. Praktycznie latamy sobie dwie luki w skladzie. Zyskujemy w miare solidnego startera i wsparcie na C. W innym troszke przypadku, gdybysmy sie uparli jednak na Przybille to pochlonal by on cale MLE. Akurat on by chcial oferte w granicach 8mln za sezon ale raczej bedzie musial zadowolic sie samym MLE. No ale wracajac do tematu to zatrudnimy zajebiste wsparcie na centra, ale niestety bedziemy mogli sobie pomarzyc o PG ;>. Wtedy za BAE doszedl by pewnie George, o ile by sie zgodzil w ogole dojsc :). Jak widac zreszta sa dwie opcje na rynku dla nas:

1)Przybilla+pewnie George

2)Banks+Wright/Butler (w przypadku Butlera to doszly mnie sluchy, ze niektore zespoly chca mu zagwarantowac pelne MLE... ehh jak to czesto bywa, ze wysocy sa przeplacani ;]] kocham to )

 

Sa dwie opcje, ale strasznie niepewne. Musimy dzialac szybko niestety bo inne zespoly moga okazac sie szybsze i wtedy nic nam nie zostanie. My natomiast tylko ustawiamy sie na cos telefonicznie, a wszystko blokuje Lebron, ktory nie wiadomo czy podpisze z nami nowy kontrakt :/. Oj coraz nieciekawiej sie robi :P. Pomyslec, ze jeszcze bedziemy musieli pozbyc sie 4-5 graczy w offseason to robi sie bardzo ale to bardzo nieciekawie ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Goodenem jest sytuacja na tyle dobra ze w drafcie tegorocnzym było sporo dobrych PFów i wiele zespołow sie dzieki temu wzmocnilo, nietkorzy juz sie nim nie interesuja a inni na pewno nie bede dawac mu tylu dolarów. W kazdym razie korzystnie wyglada tez to ze nas bierze w pierwszej kolejnscoi jezeli podpiszemy LeBrona, sam Bronek moze sie troche zastanawiac a licze ze w tym czasie zanim on podpisze swoj kontrakt kilka klubów z konkunrecji nam odpadnie. Mysle ze pozostanie u nas bo jest to korzystne dla obu stron, jak pisał Here rzadko gdzie dostanie powyzej MLE, wiec nasza propozycje 6-7 milionow powinien przyjac tym bardizej ze wydaje sie ona rozsadna takze w stosunku do jego umiejetnosci. Wątpie by gdziekolwiek dostal 6 letni kontrakt na sume 10 milinaów, ogólnie nie spodziewałbym sie zeby dostał tyle ile wymaga, bedzie musiał troche spuscic, nikt niej est szalencem

Super ze James skłąda podpis i od razu za nim inny wazny z zespołu, trzon powinno sie utrzymac, a było sporo zmartwien o to w tym sezonie. Jestem dobrej mysli bo Lebron powinien podpisac. Nie ma co sie martwic ze inni z roku 2003 juz podpisali czy ze nie daje znaku zycia, dostał oferte to czeka, rozwaza, dajmy mu czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy juź skład na Summer League, ale też wyjaśniło się kilka rzeczy:

 

:arrow: Cavs starali się o Wallace'a, oferując w wymianie s'n't Goodena;

:arrow: mówi się o chęci sprzedania DJ-a;

:arrow: Kwestia kontraktu LeBrona ma się wyjaśnić w tym tygodniu, a prawdopodobnie dzisiaj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy juź skład na Summer League, ale też wyjaśniło się kilka rzeczy:

 

:arrow: Cavs starali się o Wallace'a, oferując w wymianie s'n't Goodena;

:arrow: mówi się o chęci sprzedania DJ-a;

:arrow: Kwestia kontraktu LeBrona ma się wyjaśnić w tym tygodniu, a prawdopodobnie dzisiaj. :)

1) tzn ktorego Wallace'a? Geralda, Rasheeda czy Bena? :D

2) nic nowego :)

3) Z ta kwestia kontraktu Lebrona to pojawil sie taki artykul wlasnie wczoraj i "dzis" jest w odniesieniu do wczorajszego dnia raczej. No ale poki co dalej cicho jest :X.

 

Co do Summer League. Rusza to juz w piatek o 12 p.m. czyli o 18 polskiego czasu zdaje sie. Pierwszy meczyk raczej z mocnymi Knicks (az dziwie sie ze ja to mowie :P patrzac ze skladu ofc) no i mam nadzieje, ze jakies statsy z tego beda, byc moze livebox albo cos w tym stylu :D. Nie mam kompletnego pojecia ;].

 

EDIT// Nie wiem juz kurde o ktorej rusza nasz pierwszy meczyk ;]. W jednym zrodle pisze, ze o 12pm, w drugim o 3pm :X. No w kazdym razie na pewno miedzy 12 a 3, oczywiscie kolejno 18 i 21 polskiego czasu ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakoś mi umknęło, więc teraz:

 

Co do Summer League. Rusza to juz w piatek o 12 p.m. czyli o 18 polskiego czasu zdaje sie. Pierwszy meczyk raczej z mocnymi Knicks (az dziwie sie ze ja to mowie :P patrzac ze skladu ofc) no i mam nadzieje, ze jakies statsy z tego beda, byc moze livebox albo cos w tym stylu :D. Nie mam kompletnego pojecia ;].

 

EDIT// Nie wiem juz kurde o ktorej rusza nasz pierwszy meczyk ;]. W jednym zrodle pisze, ze o 12pm, w drugim o 3pm :X. No w kazdym razie na pewno miedzy 12 a 3, oczywiscie kolejno 18 i 21 polskiego czasu ;].

Mecz będzie o 18 czasu polskiego, a box score itp. na oficjalnej stronie Summer League: http://www.vegassummerleague.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arrow Kwestia kontraktu LeBrona ma się wyjaśnić w tym tygodniu, a prawdopodobnie dzisiaj.

Ja na realgm widziałem dzisiaj newsa ze agent Jamesa dalej nie daje znaku zycia, a było to jakies 10 min temu. W usa jest ok.15, no wiec nie bylbym takim optymista czy to sie dzisiaj wyjasni. Cóz, czekamy dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę wtrącić :wink: .

 

To trochę dziwne, że Wade i Anthony potrafili już dawno zadeklarować przedłużenie kontraktów ze swoimi klubami, zaś agent James'a jest nieuchwytny i nie daje znaku życia, a wszystko ma się wyjaśnić być może dziś, jutro lub do końca tygodnia. Być może jednak coś w tym jest, że LeBron poważnie rozpatruje możliwość odejścia z Cavs :lol: . A w Cleveland chyba niczym innym nie żyją... :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozesz .

No cóż, skoro mnie nikt nie lubi na forum Cavs, to trudno :lol: . Jakoś to postaram się przeżyć :lol: :wink: .

Nie no przeciez wiesz, ze nikt z fanow cavs NAWET TAKIEJ MYSLI nie dopuszcza, ze Lebron moglby nie podpisac nowego kontraktu :). TYm bardziej gadanie o tym nastroju mi przynajmniej nie poprawia ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze plotki:

 

:arrow: Pistons czają się na Flipa;

:arrow: chcemy Scolę;

:arrow: chcemy Songailę.

 

Co do tego pierszego, to mam nadzieję, że jeśli Flip odejdzie (a na to wszystko wskazuje), to w jakimś s'n't. A te dwa kolejne mam nadzieję, że nie mają nic wspólnego z Goodenem.

 

BTW - Brown i Gibson podpisali kontakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego pierszego, to mam nadzieję, że jeśli Flip odejdzie (a na to wszystko wskazuje), to w jakimś s'n't. A te dwa kolejne mam nadzieję, że nie mają nic wspólnego z Goodenem.

Jeżeli te warunki podane przez Ciebie sie spelnia to ja absolutnie jestem za kazdą z tych wymian, z akcentem an to ze nie pozbywamy sie Goodena. Tak mnie tez zastanawia kogo mozemy wyciagnac w ewentualnym s'n't za Flipa. Na myśl przychodzi mi włąsciwie tylko Delfino, ktory imponuje w defensywie, ale nie błyszczy juz tak w ataku, czyli kolejny gracz do taktyki defensywnej Browna. Bralbym jeszcze pod uwage Dale Davisa. Reszty Pistons nie powinni puscic za Flipa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to mogę napisać:

 

"Fans of the Cleveland Cavaliers can breathe a collective sigh of relief.

Cleveland's all-star forward has accepted a five-year contract extension worth about $80-million (U.S.) from the Cavaliers.

It was speculated that James may head to a major market team since Nike had incentives that would allow James to collect the difference in salary that would have been lost by signing elsewhere.

James will make $5.8 million next season, the final year on his rookie contract and the extension will come into effect starting in 2007-2008."

 

Tłumaczyć nie będę, bo chyba wszyscy rozumieją :wink: . W każdym razie życzę powodzenia, bo James to naprawdę zawodnik i jeśli menagerowie Cavs się postarają (o czym już pisałem), no to Cleveland ma ciekawe perspektywy. Szkoda że LeBron nie gra w Magic, bo wtedy już teraz byłaby drużyna :twisted: . Ehhhhhhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze bo w Clevelnad naprawde zapowiada sie niezla ekipa, wiec o przyszlosc ja bym sie nie martwił. Pistons i Heat(z akcentem na Pistons, Zar moze miec jeszcze udany sezon) raczej wypadaja z wybiegu wiec tworzy sie miejsce dla innych zepsołow jakimi beda spodziewam sie Cavs, Bulls i Nets z tym ze Nets nie maja nikogo pod koszem, a lider Cavs ciagle sie rozwija, skłąd idize do przodu, luki sie zapełniaja i tworzy sie naprawde dobra calosc. Bedzie dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Gooden (a w zasadzie jego agent) oczekuje kontraktu podobnego do kontraktu Nene:

 

``That (Nene) deal set the market; we'd like to get into that environment,'' Gooden's agent, Calvin Andrews, said Saturday.

 

Ale:

 

If planned talks early this week don't go well, things could get tense because there are no teams left with salary-cap room that are believed to be seriously interested in Gooden. That might lead to Gooden exploring sign-and-trade possibilities or playing on a one-year, $5.4 million contract that would make him an unrestricted free agent next summer.

 

Ciekawe jak to będzie, bo jak na razie Gooden to wasz jedyny sensowny gracz pod koszowy, z którym można wiązać jakąś przyszłość (bo wydaje się, że Big Z już raczej nie). Ale czy wart jest 10 mln $ za sezon to szczerze wątpię. Raczej coś w granicach 5-7 mln $, ale to moje zdanie. Nie sądzę, aby ktoś dał mu kwotę zbliżoną do 10 mln $ (tego lata lub następnego, chyba że zaszaleje w tym sezonie, chociaż wątpię, aby znacznie przeskoczył poziom, który już reprezentuje :lol: ), chociaż patrząc na ruch Denver i przepłacenie (przynajmniej na chwilę obecną) Nene, to kto wie, co wpadnie menagerom do głowy.

 

A tak poza tym:

 

The Cavs signed draft picks Shannon Brown and Daniel Gibson. Brown got a two-year guaranteed deal worth $2 million with team options for two more years. Gibson signed a two-year deal worth $1.1 million.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gooden nie jest jedynym sensownym młodym wysokim w Cavs, bo jest jeszcze Varejao. A co do kasy, to o tych 10 milionach rocznie jego agent mówił już wcześniej. Spekuluje się jednak, że miałby podpisać 35 milionów 5 lat, czyli średnio 7 baniek na rok. Takiej kasy IMO jest wart i głupio byłoby go przepłacić, gdyż kto mu da więcej?

 

A tak poza tym:

 

The Cavs signed draft picks Shannon Brown and Daniel Gibson. Brown got a two-year guaranteed deal worth $2 million with team options for two more years. Gibson signed a two-year deal worth $1.1 million.

O tym pisałem kilka postów wyżej. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gooden nie jest jedynym sensownym młodym wysokim w Cavs, bo jest jeszcze Varejao.

Mówiąc sensownym miałem na myśli takiego, który ma papiery na coś więcej niż średniaka. Varejao owszem to zawodnik młody, bardzo waleczny i wnosi dużo wigoru pod koszem Cavs (nota bene ściągnięty od Magic, co było dobrym ruchem Cleveland), ale kimś ponadprzeciętnym raczej nie będzie. To taki role player potrzebny każdej drużynie i dobry zmiennik. Gooden to jednak wyższa półka, chociaż megagwiazdą chyba raczej na pewno nie będzie. Ale jest to bardzo solidny zawodnik, który jeżeli ustabilizuje formę może wnosić do drużyny średnie na poziomie 15-18 pkt/9-11 zb. No ale musi jeszcze trochę popracować, bo ma papiery na granie. Varejao (mimo całej sympatii do niego) nie ma talentu, by się do tego zbliżyć. Tak jak pisałem do 7 mln $ za sezon (na chwilę obecną) Gooden jest wart, ale 10 mln $ za sezon to na chwilę obecną zdecydowanie przesada.

 

O tym pisałem kilka postów wyżej.

Sorry nie zauważyłem, bo nie śledzę tak dokładnie tego forum. Chciałem błysnąć i trochę zdobyć plusów u here i'm, żeby mi pozwolił od czasu do czasu coś napisać :lol::lol::lol: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.