Skocz do zawartości

Offsezon w Cavs?


heronim

Rekomendowane odpowiedzi

Dixon to w sumie zastepstwo za Murray'a :D. On jako rozgrywajek sie by nie sprawdzil raczej. Za to moglby raczej godnie zastapic Flipa, ktory prawdopodobnie nie bedzie w cavs gral od przyszlego sezonu.

 

edit\\ co do chata to nie ma problemu ;] ja najprawdopodobniej bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ammy Shannona Browna. Chyba nikt się nie spodziewał, że możemy wziąć SG, no ale jednak. Wprawdzie ze swoimi warunkami fizycznymi Brown bardziej pasuje na PG i tu raczej by u nas grał, to nie jest to zawodnik kreujący partnerów. Co za tym idzie PG będziemy szukać w offseason. Wybór ocenię w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brown może się troszkę znać z LeBronem, bo razem stratowali w All-American SDC. :) Shannon oprócz niesamowitych spręzyn w nogach i atletyczności, ma też dobry rzut i jako rzucająca jedynka czy też jako dwójka może być przydatny. Na pewno to dobry gracz jak na 25 pick. Z 42 numerem dostaliśmy przewidywanego w pierwszej rundzie Gibsona, czyli typowego PG. Koleś był uznawany za duży talent i miał iść wysoko w tym drafcie, ale przez słaby sezon spadł gdzie spadł. Kto wie, może coś z niego będzie. Z 55 wzięliśmy zupełnie nieznanego mi Ugboaję.

 

Ale się na czacie nie mogliśmy nadziwić, że Rondo i Marcus Williams (wybrany jako 22!) tak długo musieli czekać na wybór. Jak niewiele brakowało, by któryś z nich trafił do nas. :roll:

 

Ogólnie z draftu jestem jednak zadowolony. Na początku wkurzyłem się, że nie wybraliśmy Gibsona, ale okazało się, że był dostępny później, więc jest dobrze. Brawo Ferry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo duzo swietnych graczy zostalo undrafted. Ruch Ferrego z 55 pickiem to raczej dziwny ale mimo wszystko zamierzony byl. Szukal jakiegos defensywnego PF, ktory pogra pare lat w zagranicznych ligach. Ten koles prawdopodobnie nigdy nawet nie zalozy koszulki cavs cos czuje no ale po kilku latach moze cos z niego wyrosnie. Osobiscie wybralbym kogos takiego jak Taj Gray na przyklad. No ale my mozna powiedziec nie wybralismy nic z tym 55pickiem :D. Oj zostalo sporo takich ciekawych graczy jak Taj undrafted oj zostalo :). Moze jakos po summer league. ktorys sie ladnie wybije i znajdzie zatrudnienie, moze akurat w Cavs. Kto wie... kto wie :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolny z tegorocznego draftu w wukonaniu cavs. Po wyborze sg i pg Murray jest nam teraz w zupelnosci nie potrzbny.

 

Dobrze ze z tym 25 nr wzielismy Browna, bo sądzę że potrzebowaliśmy takiego "drugiego lebrona" pod wzgledem sily, atletyki i skoku. To są chyba nasi dwaj najsilniejsi zawodnicy.

Z tego co widziałem to Shannan jak na swój wzrost robi też niezłe paczki. Może w końcu ktoś nas będzie reprezętował wSDC... licze na to :P

 

Co do Gibsona to też się bardzo cieszę z tego wyboru!!! Dobry obrońca z dobrum Jump Shotem :D Troche szczęście mieliśmy że nikt przed nami go nie wziął ;) Pamiętam jeszcze na początku sezonu był przewidywany w top10 tegorocznego draftu, ale na nasze szczęście, nie utrzymał się tam ;)

 

Wyboru z nr 55 nie komętuje bo nie mam co napisać o tym Ugboaja.

 

Jakby ktoś chciał obejżeć dunki Browna, to daje linki:

ten drugi link to jest mix wsadów shannana i lebrona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle, to gratuluję intuicji, Cavs. To Ty mówiłeś, że Gibson może dotrwać do noszego drugiego wyboru. ;)

 

Jeśli mówimy już o dunkach Shannona, to w temacie 'Cavalierss video' prezentuję jego najlepszą paczkę ze wspomnianego All-American SDC 2003. Shannon zajął wtedy trzecie miejsce, a LeBron pierwsze. Dałem też jeden wsad Brona z tego konkursu, bo chyba też niektórych ciekawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx Kily ;)

 

Mamy nowych zawodników (Brown, Gibson, Ugboaja), ale oni nie mają żadnych przezwisk... proponuję powymyślać coś dla nich...

 

moje propozycje:

Shannon Brown- LeBroWN, Speed

Daniel Gibson- Damoj Snow (oczywiście), Snow Jones :P:P

Ejike Ugboaja- no. 55

 

 

Teraz napisze o problemie, który wydaje mi się że wszystkich nas będzie dręczył podczas tego lata...

 

W tej chwili nasz skład wygląda tak:

Martynas Andriuskevicius

Drew Gooden

Stephen Graham

Alan Henderson

Larry Hughes

Zydrunas Ilgauskas

Luke Jackson

LeBron James

Damon Jones

Donyell Marshall

Ronald Murray

Ira Newble

Aleksandar Pavlovic

Eric Snow

Anderson Varejao

Shannon Brown

Daniel Gibson

Ejike Ugboaja

 

z czego najprawdopodobnie odpadną ci zawodnicy:

Ejike Ugboaja, Ronald Murray, Alan Henderson

 

Wiec bedzie 15, co w takim razie ze wzmocnieniami podczas offseason??

No chyba żeby Ferry jeszcze kogoś zwolnił, ale już o nikim innym nie słyszałem...

W offseason powinnismy poszukać jakiegoś dobrego C/PF. Jest Nazar Mohamed i Lorenzon Wright... czy któryś z nich się zgodzi?? I czy wogóle Ferry ma zamiar złożyć im jakąś oferte?? >> Mam nadzieję, że tak!!! A co Wy sądzicie na temat tego kto jest nam potrzebny i komu Danny powinien słożyć oferte na ten offseason??

 

 

 

P.S. Proponuje zmienić sonde na stronce, na "czy tegoroczny draft uważasz za udany?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Kily cos czuje, ze predko nie odpowie :D. Dalem mu troche do myslenia. Uwaza on, ze powinnismy kilka osob oddac zeby uzyskac nowego pg. Problem w tym, ze w lidze ciezko znalesc takiego, ktory zarowno bardzo dobrze broni+rzuca na jedynce. Moze ty Cavs znasz takiego, ktory by dodatkowo zechcial grac dla nas lub jego klub zgodzil sie na jakis trade? Latwiej w tym offseason bedzie z pozyskaniem C/PF jednak. Mamy niestety troche przepelniony roster:

 

Martynas Andriuskevicius - zdecydowanie zostaje, nastepca BigZ, oczywiscie jesli troszke na masie mu przybedzie ;]

 

Drew Gooden - zdecydowanie zostaje, pewniak na PO, czego wiecej chciec?

 

Stephen Graham - tego bym sobie raczej odpuscil, moze cos z niego bedzie, moze nie, ale jesli bedzie trzeba zrobic miejsce to chyba graham poleci ;>

 

Alan Henderson - skreslony

 

Larry Hughes - zostaje, bedzie chcial sie zrehabilitowac po straconym sezonie, przynajmniej mam tak nadzieje :_)

 

Zydrunas Ilgauskas - mi to rybka co sie stanie w sumie z BigZ, jak nie bedzie jakiegos ciekawego tradu z jego udzialem to zostaje =]

 

Luke Jackson - raczej na wylot, ale w zaleznosci jak powazna jest jego ostatnia kontuzja to bym dal mu ostatnia szanse w ostatecznosci, cos tam z plecami ma, a dokladniej chyba z dyskiem :X

 

LeBron James - to zalezy od niego czy bedzie chcial u nas grac, a nie od nas :)

 

Damon Jones - Z jednej strony DJ nie daje nam nic poza od czasu do czasu trojka, a z drugiej to jest niesamowity charakter, oczywiscie jak najbardziej pozytywny, chyba zostanie

 

Donyell Marshall - ten to mnie wkurzal do czerwonosci w sezonie ;> troche lepiej w PO, ale dalej mocno jest u mnie pod kreska, Yell jest mi w sumie obojetny

 

Ronald Murray - Murray raczej nie bedzie chcial grac u nas od przyszlego sezonu, z jednej strony szkoda po bardzo dobrej koncowce RS, ale z drugiej strony gral katastrofalnie w PO

 

Ira Newble - dowidzenia

 

Aleksandar Pavlovic - zostaje

 

Eric Snow - nie przepadam za nim, ale jego doswiadczenie sie przydaje

 

Anderson Varejao - +++

 

Shannon Brown - +++

 

Daniel Gibson - +++

 

Ejike Ugboaja - nie wiem kto to ale raczej kazdy wie co sie z nim stanie

 

Jesli dobrze policzylem to 4-5 powinno sie pozegnac z Cavs. Wiec chyba miejsce sie znajdzie dla kogos, kogo pozyskamy za MLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie aż tak prędko, bo wcześniej mnie nie było, ale odpisuję. :D Sprawę z PG wdzę tak, że wartoby wziąć takiego Banksa, który jest naprawdę dobrym obronćą i przy okazji zawsze dobrze ponad 30% zza łuku - IMO kogoś takiego właśnie potrzebujemy. Ale żeby nie było przewału na tej pozycji, powinniśmy przy ewentualnym s'n't wymienić np. Snowa, bo inaczej w ogóle gry nie miałby taki Gibson. Wtedy to wszystko miałoby sens, tylko musielibyśmy uszczuplić roster na pozycji SG.

 

Ciekawi mnie też na ile dobrze wyglądałaby gra z takim Shannonem na PG. On sam gabarytowo by pasował i sądzę, że dobrze by wypadał, ale w rozgrywaniu liczylibyśmy tylko na LeBrona i Larry'ego. I tu wszystko rozchodzi się o to, ile da nam ten drugi. Jeśli byłoby podobnie, jak w zeszłym sezonie, to lipa z takim PG jak Shannon i LeBron znowu przez 45 minut w meczu musiałby rozgrywać, co przy dobrej obronie przeciwnika wiemy jakie może dać skutki. Osobiście jednak liczę na o wiele lepszą grę Boogiego i wtedy dalibyśmy radę bez nowego PG. Tylko tu pozostaje kwestia tego, czy miałby tam grać dalej weteran Snow, czy jednak ktoś bardziej grożący rzutem - np. Brown.

 

Tak czy inaczej wydaje się, że po pozyskaniu Shannona możemy śmiało robić s'n't z Flipem, tylko za kogo? Ciężka sprawa, ale mówią, że od przybytku głowa nie boli. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo my wogóle potrzebujemy?? Mamy teraz całkowicie przepełniony skład i tak samo tłok na każdej pozycji... :|

 

PG: Snow, Jones, Gibson

SG: Hughes, Brown, Sasha, Graham

SF: LeBron, Jackson, Newble

PF: Gooden, Marshall

C: Ilgauskas, Varejao, Andruskaskievicus

 

nie licze Ugboaja, Hendersona i Murraya bo ci na 90% wylatują, ale i tak mamy pełny skład. I gdzie tu wzmacniać??Nawet jeśli oddamy Snowa to za kogo?? Wydaje mi sie ze to powinnien byc C i wtedy Varejao przesunęłoby się na PF, a DMarsha na SF. Powinni jeszcze wyleciec Newble i Grahami zrobia nam sie 2 miejsca, ale znowu pytanie "jeśli byłyby jeszcze te 2 miejsca wolne to kogo wtedy??"

To zaczyna być tak walnięte, że niedługo już się nie kapne o co chodzi :|

 

Mam takie pytanie: Od kiedy będzie można składać oferty wolnym agętom??

 

 

EDIT: Jeśli mielibyśmy robić s'n't z Murray'em to znowu to pytanie "za kogo?" (chodzi mi tu bardziej o pozycję niż o konkretnego zawodnika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek na dobre rusza 12 lipca, a oferty można składać chyba od 1 lipca.

 

EDIT: Jeśli mielibyśmy robić s'n't z Murray'em to znowu to pytanie "za kogo?" (chodzi mi tu bardziej o pozycję niż o konkretnego zawodnika)

Albo w jakimś pakiecie za PG, albo za jakiegoś centra na ławkę. No, chyba, że byłoby coś większego i miałby BigZ polecieć, to Murray mógłby iść razem z nim.

 

Edit: Teraz tak spojrzałem, że mam 666 postów. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujemy znakomitego defensora na pozycje C lub PF i ewentualnie PG jesli zdarzy sie jakas oferta nie do odrzucenia. Tylko, ze o ile w przypadku 4 i 5 mozemy pozwolic sobie na tylu graczy, to juz w przypadku PG to moze byc troszke za duzo i trzeba by sie pozegnac z kims. Wtedy leci albo Snow albo DJ.

 

Co do Banksa to obawiam sie, ze LA jest klubem jego marzen. Chociaz oferty z Cavs zadnej nie dostal wiec nie wiadomo jakby zareagowal na gre w Cleveland. No ale wiele wskazuje na to, ze Banks wlasnie pojdzie do Lakers.

 

Shannon powiedzial, ze dla Cavs moze grac wszystko, zarowno "jedynke" jak i "dwojke". Widac dla niego to jest bez roznicy praktycznie, zeby tylko grac :>

 

Warto oddawac te nasze "kwiatki" za picki. Moze uda sie wyciagnac jakis first round w 2007 lub na 2008 rok. Nie mowcie mi tylko, ze nie da rady :D. Jest nadmiar idio*** na stanowiskach GM'ow co pokazal ostatni draft chociazby ;]. Luke Jackson ma wziecie np w PTB. W Denver o ile dobrze pamietam duze wziecie ma Murray. Takze w Denver wziecie ma Snow. Za Newble bedzie ciezko cos wyciagnac akurat... no ale moze da rade ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Banks'a to też myśle, że nawet jakbyśmy mu oferte złożyli to i tak wolałby grać w Lakers :|

 

Warto oddawac te nasze "kwiatki" za picki

:o I to jest rozwiązanie!!!!! Gdyby Jax'a udało się za first round pick 2007 draft do PTB, to sądze że mielibyśmy pick w pierwszej 10 :P:P A co do Newble'go to by go się poprostu dorzuciło do jakiejs wymiany... :D Ja bym Snow'a zostawił bo jego doświadczenie się z pewnością bardzo przydaje, u mnie większe szanse na opuszczenie cavs miałby DJ.

 

 

P.S. Wiecie może tak wogóle kto był u nas testowany przed draftem :?:

P.S. 2 Może ktos sie oriętuje kiedy bedą znane składy na summer league :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze znane sa osoby, ktore mialy workout'y u nas ;]. Tutaj jest link do tego. Warto zobaczyc np jak sobie zaklepalismy Gibsona w sumie (mozesz obejrzec gdzie mieli workouty poszczegolne osoby itp). Koles mial 2 workouty: w rockets i w cavs. Po tym workoucie w cavs odwolal reszte bo podobno zapewniano go o wyborze w pierwszej rundzie w z naszej strony. Pewnie czul sie troche wychu**** (zrobiony w konia) po tym jak wybralismy Shannona, ale pewnie zlosc mu troszke przeszla jak mimo wszystko trafil do nas z 42 pickiem. Te dwa picki byly dla nas troszke szczesliwe trzeba przyznac. Wielu ekspertwo uwaza, ze wziecie Browna przez Cavs to steal. Podobnie uwaza sie w przypadku Gibsona, ale manewr z Gibsonem (czyli odwolywanie reszty workoutow) mocno przyczynil sie do tego kolejnego "steal'a". Podobnie bylo z Amare i Suns pare latek temu. Najciekawsze jest jednak to, ze my nawet nie mielismy workout'u z Shannonem, bo nikt z wlodarzy w naszym klubie nie spodziewal sie, ze spadnie az tak nisko. Mial isc max w top20, ale wiekszosc klubow poszla w tym drafcie w kierunku forwardow mimo wyraznych potrzeb w backcourcie. No ale to nie nasz problem w sumie. Mam wielka nadzieje w kazdym razie, ze to nie beda busty (chociaz raz) i osiagna niezla wartosc na rynku transferowym. Jak rzeczywiscie okaza sie to stealsy to bedzie zaj**** :].

 

edit// ciekawa sytuacja moze sie dziac z tymi kolesiami undrafted. O ile dobrze pamietam to taki gracz jak Taquan Dean mial obiecane w Cavs, ze jesli pojdzie undrafted to podpisza z nim kontrakt w naszym zespole. Z drugiej strony Ferry dal do zrozumienia, ze sie mocno zdziwi jesli kolejny sezon zaczniemy z trzema rookies. W sumie to ja juz nie wiem czego Ferry chce ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiejszej konferencji w Cleveland oficjalnie zaprezętowano naszych nowych graczy oraz ujawniono z jakimi numerami na koszulkasz najprawdopodobnie zagrają w przyszłym sezonie.

 

Tak więc Shannon Brown zagra z numerem 6 na koszulce, a Daniel Gibson z numerem 21

 

A oto zdjęcie z konferencji:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=BPLEY3Wn53E

i pomyslec, ze Gibson w tym meczu zdobyl 37 pkt.... :P

 

Tak w ogole to na oficjalnym cos dyskutuje sie na temat Jackie Butlera z NYK. Knicksow nie ogladalem za duzo, ale podobno Larry Brown caly czas na niego stawial. Koles bedzie teraz wolnym agentem i za grosze moze przejsc do nas praktycznie. Mysle, ze bylby chyba dobrym wsparciem z lawki. Niestety nie jestem do konca przekonany, bo go nawet w akcji nie widzialem :D. Uwagi zbyt duzej do tego co pisza na oficjalnym forum nie przywiazuje, bo zdarzaja sie tam takie "kwiatki" jak, np. koles chcialby Chandlera za wszelka cene w Cavs, nawet kosztem Goodena... - takie cos to nawet szkoda komentowac :D. No ale wracajac do tego co pisza na jego temat na oficjalnym to jest podobno niezly. Statsow raczej nie ma zlych jak na 13mpg. Zreszta narazie mamy ostro przepelniony roster wiec o zadnych wolnych agentach poki co nie ma mowy. Ciekaw jestem czy Ferry pozbedzie sie tego "czegos" co siedzi na lawce caly rok wchodzac raz w sezonie na pare minut. Oczywiscie raczej po glebszym przemysleniu pozbylbym sie DJ'a bo jednak tych graczy na PG robi nam sie zbyt duzo, a dodatkowo calkiem realne jest, ze zyskamy nowego startera w offseason. Nowy starter na pg=dowidzenia DJ i byc moze takze Snow (chociaz ten ostatni moze sie przydac jeszcze, ale dla DJ'a nie widze mozliwosci zyskania chocby paru minut na mecz w nowym sezonie podczas gdy w tym drafcie zyskalismy kapitalnych obroncow, ktorzy dodatkowo sa swietnymi shooterami). Zreszta dla dobra Cavs, zeby jednak zdjac troche presji z LEbrona to byloby najlepiej jakby takze dac sobie spokoj z wpuszczaniem Snowa na parkiet. W koncu Snow jest tak "niebiezpieczny", ze nawet uwagi JEDNEGO obroncy nie przyciaga, w zwiazku z tym Snow na parkiecie=potrajanie Lebrona (lub conajmniej podawajanie) ;]. Czyli podsumowujac to najlepszym wyjsciem dla Cavs to pozbycie sie Snowa i DJ'a przy rownoczesnym zyskaniu jakiegos solidnego startera na PG. Wtedy oczywiscie wiecej czasu bedzie dla naszych rookies, ktorzy juz na tym etapie oferuja wiecej niz Snow i DJ razem wzieci na obu koncach parkietu. Nie zapominajmy, ze nasz "backcourt" jest najgorszym backcourtem pod wzgledem punktow w NBA. Nasz backcourt zdobywa cale 17ppg, co jest najmniejsza liczba w nba w ostatnim sezonie. No nic tylko sie zachwycac :D. Oczywiscie od strony defensywnej to wyglada znacznie znacznie lepiej, pod warunkiem, ze gra rownoczesnie Hughes i Snow.

 

Co do tej konferencji z udzialem naszych rookies, kiedy to oficjalnie przedstawiali ich koszulki to warto zaznaczyc, ze pojawil sie tam zupelnie niespodziewany gosc, mianowiscie Lebron ;>. Oczywiscie nie musze zaznaczac, ze wszyscy byli zdziwieni jego pojawieniem sie, ale mimo wszystko bardzo ladny gest z jego strony. Podobno gdzies tam stal w drzwiach z napisem "exit" i przygladal sie wszystkiemu. Ciekawe jak to podzialalo na Browna i Gibsona, ze taki gosc zaszczycil ich swoja obecnoscia ;]. No ale Lebron juz tak ma, ze czesto lubi zaskakiwac, a zwlaszcza podczas samej gry ;).

 

edit// moze sie nie znam ale k**** na oficjanlnym to leca same trade'y tysiaclecia np "Drew Gooden and Ira Newble and a 2nd rounder in 07 for Tyson Chandler" ROTFL. Chyba bym upadl na glowe jakby do tego doszlo. Sory ale czy ja o czyms nie wiem i Chandler to jakas gwiazda lub bedzie w najblizszej przyszlosci gwiazda? Nie dosc, ze Chandler to ma problemy ze zdobyciem punktow gdy broni go nawet Nate Rabinson ;) to dodatkowo ma spory talent do lapania np 6 fauli w 6 minut. Bulls to by chyba plakali ze szczescia. Nie dosc, ze pozbyli by sie uciazliwego kontraktu Chandlera to w dodatku dostali by za niego 3x wartosciowszego gracza dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej konferencji z udzialem naszych rookies, kiedy to oficjalnie przedstawiali ich koszulki to warto zaznaczyc, ze pojawil sie tam zupelnie niespodziewany gosc, mianowiscie Lebron ;>.

No to dość ciekawe, a był tam jeszcze D-Marsh i coach się żartobliwie ich pytał o wybory w drafcie. :)

 

No ale jeśli jesteśmy przy LeBronie, to propozycja extension już złożona. 80 mln za 5 lat. Dalej jestem bardzo dobrej myśli i LBJ 12 lipca składa podpis. :P

 

BTW. Im dłużej myślę nad Shannonem na PG, tym bardziej mi się to podoba. Gość solidny w obronie, mający przewagę fizyczną nad prawie każdym rywalem z tej pozycji, ze świetnym rzutem i umiejętnością wchodzenia pod kosz. Rozgrywaniem zajęliby się LeBron z Boogim. Ciekawie mogłoby to wyglądać. Nie wiadomo też, jak dobry będzie Daniel.

 

EDIT: Hq, jak masz jakieś ciekawe video do zamieszczenia, to wiesz do jakiego tematu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Here i'm tez mialem pisac o tym butelrze, ale nie mialem czasu bo troche roboty mialem (wiecie nowa dzialeczka... :D). Mi by się to spodobało nawet gdybyśmy go pozyskali... w miejsce takiego Newble'go czy Graham'a. Co do gry Butlera to też niestety nie widzialem go w akcji, ale bez wątpienia jego zaletami są: siła i skuteczność z jaką rzuca (w swoim rookie season miał 100% skuteczności [4 na 4 z gry i 2-2 z osobistych] fekt że tylko w 3 meczach, ale w swoim drugim sezonie, w którym rozegrał 55 spodkań, rzucał 215 razy trafi 117 z gry [54,4%], a osobiste 58 na 77 [75,3%]) Jeśli tylko znajde jakąś jego akcje to odrazu wrzuce (tylko do jakiego tematu, ba zabardzo "Cavaliers video" to to nie będzie ;))

 

Jeszcze napisze o tych undrafted. No więc mi by nawet odpowiadało gdyby Taquan Dean grał u nas, tyle że na PG mielibyśmy 4 zawodników :| I w tym wypadku wypadałoby pozbyć się Snow'a i DJ'a za jakiegoś wartođciowego PG i wtedy wprowadya na ymiane Gibsona i sporadycznie Dean'a. I z tych undrafted są jeszcze dwaj PF: Tiago Splitter i Taj Gary, ten pierwszy był nawet przez jakiś czas typowany w top10 tegorocznego draftu, ale niespodziewanie spadł i go nawet nie wybrano, ale coś mi się chyba zdaje że on poprostu wycofał się z draftu, ale pewności nie mam. A o Taj'u sam od siebie nie mam nic do napisania, ale tak jak here i'm wcześniej napisał, napewno jest lepszy od tego Ubgoaja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Cavaliers' first priority with the free-agent period in full swing is getting the extension done with All-Star forward LeBron James.

 

Advertisement

 

 

Even though they are talking to several agents about other players, they don't appear to want to do anything until James agrees to the five-year, $75 million extension.

 

They want to take care of their own major free agent -- power forward Drew Gooden -- in due time.

 

''They are very interested in keeping him,'' Gooden's agent, Calvin Andrews, said. ''We've been in talks with those guys. They are focusing on LeBron's situation right now. We respect that.''

 

Andrews said he's getting ''some bites'' on Gooden with other teams.

 

''Other teams can make offers,'' he said.

 

If Gooden were to sign an offer sheet, because he's a restricted free agent, the Cavaliers would have a week to match it.

 

''If that happens prior to LeBron, so be it,'' Andrews said. ''They have seven days to match.''

 

Of the four teams with the most money, few of them would be in the market for Gooden. Chicago is making a major run at Pistons center Ben Wallace. Atlanta and Toronto just drafted their future power forwards in Duke's Shelden Williams and Italy's Andrea Bargnani, respectively. Charlotte already has Emeka Okafor and Sean May on its roster.

 

So, there's a good chance Gooden won't be going anywhere. If Gooden signs an offer sheet for the mid-level exception, the Cavaliers will likely match it. Players can't sign offer sheets until after July 12.

 

''He would love to stay with the Cavaliers,'' said Andrews, Gooden's former AAU coach.

 

As far as James' extension, he's expected to accept it soon. Another alumnus from the 2003 draft, Nuggets forward Carmelo Anthony, accepted a full maximum extension just hours into the free-agent period.

 

The Cavaliers reportedly spoke to the agents for two other big men -- Portland center Joel Przybilla and Memphis forward/center Lorenzen Wright.

 

Also, they talked to agent Mark Bartelstein about Los Angeles Lakers swingman Devean George, who is unrestricted.

 

One source said the Cavaliers could sign second-round pick Daniel Gibson of Texas to a deal worth more than the league minimum, with two years guaranteed. GM Danny Ferry already came out and said Gibson was a lock to make the final roster.

 

 

©The Morning Journal 2006

 

 

I biorą się do przedłużenia z Gooden'em. A co do rynku FA to już myślałem, że Ferry nikim się nie zainteresuje w tym offseason, ale jednak... Lorenzon Wright, Joel Przybilla, Marcus Banks, Devan George. Tak jak mówiłem że powinien spróbować podpisać z Wright'em. Sądzę że więcej by nam dał niż Przybilla, ale może nie mam racji. Uważam że powinniśmy podpisać Wright'a i Banks'a no i może George'a, a Snow'a, Dj'a, Jax'a, Newble'go i resztę nic nie wnoszących do gry proponuję oddać za picki...

 

Wydaje nam się że to co tu piszemy, to rozwiązałoby kłopoty cavs, ale my decyzji w tych sprawach nie podejmujemy, a Ferry chyba nie wie co my tu piszemy... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.