Skocz do zawartości

Offsezon w Cavs?


heronim

Rekomendowane odpowiedzi

To ostatnie wolne miejsce zdecydowanie poświęciłbym Jayowi Williamsowi. Kontrakt byłby na pewno krótki i niski, więc ryzyko byłoby żadne (jakby się nie sprawdził, to jak typowy 15 zawodnik w rosterze nic by nie grał), a gdyby udało mu się wrócić do formy sprzed wypadku i dalej się rozwijać, mielibyśmy bardzo dużo pociechy i mielibyśmy upragnionego PG na lata.

Popieram.. dałbym mu szansę.. bo co nam pozostało?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba tylko liczyć na cud ...

 

A co do Jay'a ... Póki nie sprobujemy, to sie nie dowiemy :) Ale tez jestem jak najbardziej za jego sciagnieciem - chocby mial byc zawodnikiem średniej klasy, to PG jednak i tak sie u nas przyda choćby po to aby mieć kogoś do wyboru/możliwosc manewru ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ... proszę trzymajcie mnie ... Ja poprostu nie mogę ... :evil: :evil: :evil: Ferry ależeś spartolił ten offseason pod względem PG ... Nikt już nie został na rynku z ciekawszysch propozycji ... Za to my zostaniemy ze Snowem w s5 ... Chyba ze Dany zabłyśnie jakims cudotworstwem w jakims tradzie (nie wierze w co pisze ... )... Nie no nie wiem co już mam pisać na ten temat ... Brak mi slow poprostu ... Ponizej krytyki to wszystko juz jest - majac jakies 4,5 szans na sciagniecie do Cleveland jakiegos w miare sensownego rozgrywajka, Ferry nie wykorzystał zadnej ... Coś mi sie wydaje ze o mistrzostwo to nie powalczymy w tym sezonie ... Chyba ze Bron okaze sie cudotworca i bedzie grał jeszcze lepiej niz w poprzednim sezonie, a reszty team'u nie beda nekały kontuzje to cos moze da sie ugrac ... Detroit nieco słabsze w tym sezonie, NJN mniej wiecej takie same, Miami wciąż silne choc do ogrania ... Ale wzmocnili sie znacznie Bulls i mysle ze Toronto moze tez cos namieszac w naszej konferencji ... TOP 4 możliwe, ale co dalej to nie wiem ... Jednak wszystko u nas zalezy od dyspozycji James'a bo zapowiada sie ze takze w tym sezonie ze to on bedzie bral na siebie caly ciezar gry - i w zdobywaniu punktow i w rozgrywaniu ... Mało pocieszajaca perspektywa - z pewnoscia nie jest to najefektywniejsze rozwiazanie, bo to jednak tez czlowiek i w koncu moze nie dac ze wszystkim sobie rady ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępny będzie/jest jeszcze McInnis, no ale jego raczej nie należy brać pod uwagę. Mimo, że pod konie sezonu 2003/04 i na początku 2004/05 grał świetnie i był właściwym PG w Cavs, to większosć kibiców pamięta, co ten idiota odwalił później, więc dla niego powrotu do Cleveland raczej nie ma. Zresztą Nets też szybko mieli go dość. Tak więc pogódźmy się z sytuacją na PG z poprzedniego sezonu. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poprostu nie mogę ... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ferry ależeś spartolił ten offseason pod względem PG ... Nikt już nie został na rynku z ciekawszysch propozycji ... Za to my zostaniemy ze Snowem w s5 ... Chyba ze Dany zabłyśnie jakims cudotworstwem w jakims tradzie (nie wierze w co pisze ... )... Nie no nie wiem co już mam pisać na ten temat ... Brak mi slow poprostu ... Ponizej krytyki to wszystko juz jest - majac jakies 4,5 szans na sciagniecie do Cleveland jakiegos w miare sensownego rozgrywajka, Ferry nie wykorzystał zadnej ...

Wiesz ogolnie to sie zgadzam z wszystkim co piszesz ale ja juz nie mialem zludzen ze po tym jak nie bylo slyszac przez caly OS o zadnych przymiarkach na rozgrywajka ze nagle zaczniemy kims sie interesowac i sciagniemy Banksa czy kogos innego z dostepnych. Ogolnie rzecz biorac to mniej wiecej wyglada to tak,ze Ferry zalicza kolejny niezly OS ale znowu bez dowartosciowania tego solidną 1, brawo za to ze podpisał najwazniejszych mimo sporych klopotów-szczegolnie z Goodenem-, pozostaje jedka niedosyt ze skupilismy sie bardizej na utrzymaniu tego co mamy niz na, ale bez zadnych tam spektakularnych porazek by mowic ze jjest naprawde zle. wzmocnieniach, do tego odszedł Flip wiec lato raczej na minus. Jezeli za rok GM Cavs nie podpisze zadnego playmakera to ja zmienie o nim swoje jak dotychczas dobra zdanie bo nie to ze nie moze zalatac najwazniejsze luki ale chyba nawet jej nie widiz.

Moze to co teraz napisze okaze sie kompletna glupota. Ale tak mnie zastanawia dlaczeog ciagle cicho u nas o tym PG i naszla mnie mysl ze to moze miec zwiazek z tym ze albo Brown go nie chce, nie pasuje mu do koncepcji albo James z Larrym sa strasznie lakomi na pilke, chca ciagle z nia grac i funkcjowanie rasowej 1 byloby niemozliwe.

To dwie kolejne opcje, plus slepota Ferry'ego daje 3 mozliwe koncepcje, ktoras napewno jest sluszna ale ktora nie moge sie zdecydowac. Do kazdej mam jakies 'ale'.

 

Jednak wszystko u nas zalezy od dyspozycji James'a bo zapowiada sie ze takze w tym sezonie ze to on bedzie bral na siebie caly ciezar gry - i w zdobywaniu punktow i w rozgrywaniu

Chcial czy nie chcial, mowil czy nie mowil, zapowiadal czy nie zapowiadal on innego wyjscia nie ma, musi wziasc ciezar na siebie.

 

Dostępny będzie/jest jeszcze McInnis, no ale jego raczej nie należy brać pod uwagę. Mimo, że pod konie sezonu 2003/04 i na początku 2004/05 grał świetnie i był właściwym PG w Cavs, to większosć kibiców pamięta, co ten idiota odwalił później, więc dla niego powrotu do Cleveland raczej nie ma. Zresztą Nets też szybko mieli go dość. Tak więc pogódźmy się z sytuacją na PG z poprzedniego sezonu.

Nie dizekuje, podobnie jak ty pamietam jak rozwalil nam niezly teamspirit poza tym kojarzy mi sie z samolubem, skoncentrowanym glownie na wlasnych punktach, a nie takiego PG przeciez szukamy, potrzebny nam ktos kto otworzy Jamesa i Larry'ego a nie kolejny pasujacy stylem do nich, czyli duzo kozlowanie i zdecydowanie lepsze czucie sie w wykocnzeniu po kozle niz odegraniu i tworzeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no ja też właśnie o tym przeczytałem ... O ile trade za wiele nie wprowadza, to jest oznaka ze przynajmniej cos sie dzieje :P Poza tym oddanie Sf/Sg na F/G jest jednak pozytywną zmianą :) No i Dwyane jest nieco młodszy, wiec moze na cos tam sie kiedys wyrobi :) Czekamy na kolejne ruchy - Sasha i Ira są jak najbardziej na sprzedaż :) Moje udaloby się coś za nich wyciągnąc - choćby jakis pick, albo cuś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.