Skocz do zawartości

Offsezon w Cavs?


heronim

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Varejao to ma pecha :? Jest waleczny,ambitny, twardy ale jak przychodzi mu grac w reprezentacji to zawsze mu sie cos przytrafia czyt. jakis uraz. Narazie oczywiscie nic wielkiego sie jeszcze ine stalo, ale to juz jego drugi lekki uraz w przeciagu dwoch tygodni podczas jego gier dla Brazylii. Narazie nie ma sie czym martwic ale boje sie ze w koncu te lekkie kontuzje spowoduja cos wiekszego, a rok temu przeciez "dzieki" grze dla Kanarkow nie wystapil w 3 miesiacach poprzedniego sezonu w NBA :? Mam nadzieje ze wszystko bedize dobrze, w koncu pech kiedys musi ustapic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia nikt tu nic nie pisał, więc odnotujmy, że Ferry podpisał weterana Pollarda i wymienił Martynasa na Basden. Zmiany raczej kosmetyczne, ale i tak o ile podpisanie centra-weterana rozumiem, to wymiane młodego Marty na kolejnego guarda już niebardzo.

 

Tymczasem znowu mówi się, że Ferry może oddać Newble'a, Pavlovica, Jacksona i Jonesa, tylko nadal nic nie słychać o tym, że ktoś by ich chciał, a co za tym idzie, nic nie zapowiada wzmocnienia na PG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zdaje się, że również niedługo dotychczasowe plotki jakoby, że Wesley miał trafić do nas na jakiś czas staną się faktem (niestety ...). Prawdopobnie zostanie podpisany z nim kontrakt na jeden rok jeszcze przed koncem tego tygodnia ... Oznacza to że będziemy mieli w składzie równą 17 zawodników i musimy jednego zwolnić ... Osobiście nie rozumiem naszego GM - Wesley jest stary, mało przydatny, nie jest asem w zadnym z elementow koszykowki i zajmuje miejsce w rosterze ... Panie Ferry czasu coraz mniej a my dalej nie mamy zadnego dobrego PG (chyba, że Gibson okaze sie niedocenianym do tej pory talentem, albo Brown odkryje na tej pozycji swoje powołanie) :!: :!: :!: SG mamy tyle, że obstawilibyśmy połowe drużyn NBA,a dalej ich dopkupujemy ... No bez sensu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jak to jest. mamy SG od groma, ale połowa z nich zagra tez na pg. Oprócz typowego rozgrywajka jakim jest stazejacy sie SNow(choc dalej jest bardzo przydaty) na 1 zagra pewnie DJ, wspomniany przez Ciebie Brown, Gibson i kto wie czy jeszcze nie wcisnal tam Wesley'a. Takze mamy wiekszosc combo guardów, tyle ze nie mamy nikogo oprocz Erica S ktory tak naprade moze zajac sie rozgrywaniem, odciazyc w tym Lebrona i dograc mu jak najwiecje pilek by jak najczesciej łatwo konczył. Nie wiem czy Ferry tego nie widiz albo nie chce widziec ale za ten ofseason ma wielkeigo minusa za tego rozgrywajka i dwa plusy za podipsanie LeBrona i Goodena(kolejny maly plusik za to ze mimo nieustepliwosci Drew na naszych warunkach). Piszesz poza tym ze mamy kogos zwolnic, pewnie ktos ztej trojki(ja naliczyłem 16 a nie 17 koszykarzy, tak tez podaje realgm.com)poleci o czym byly juz plotki jakis czas temu:Pavlovic, Newble i Jackson, czyli na SG zrobi sie niezla rotacja, tloku specjalnego nie bedzie tym bardizej ze nie mowimy o zadnych wybitnych na obecne czasy nazwiskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego rosteru to mamy obecnie w składzie :

Browna, Gibsona, Goodena, Graham, Hendersona, Hughesa, Big Z, Jacksona, LeBrona, Damona, D-Marsha, bezużytecznego Newbla (pamiętam tylko jeden "dobry" mecz tego zawodnika - 8 pkt chyba przeciwko Atlancie), Sasha (on akurat sie przydal gdy kontuzje leczył Hughes), starutki Pollard, jeszcze starszy Snow, Variat, teraz doszedł Wesley i mamy jeszcze tego Badsena - Ugboaja pewnie poleci do niższej ligi - to wychodzi jak nic nawet 18 graczy - chyba że Hendersona i Grahama nie przedłużyliśmy, a ja o tym nie wiem. Możliwe że Badsen też pójdzie do odstrzału i pięknie byłoby pozbyć się Newbla, który poza fryzurą nie wnosi niczego nowego do zespołu. Wtedy mamy jeszcze 1 albo 2 miejsca wolne w rosterze ... I oczywiscie o wiele za duzo tych combo guardow, bo tak naprawde zaden z nich nie nadaje sie do prawdziwego rozgrywania i czesto zdarza sie ze to Bron bierze sie za podawanie, co z pewnoscia nie jest najbardziej efektywnym rozwiazaniem ... Na rynku nie zostało już za duzo wartosciowych PG - nie wiem czy podpisano już Lopeza, Eisley'a i Payton'a - więc jeśli chcemy coś zmienić w naszej grze to pewnie jakiś trade będzie musiał pojsc ... Ale czasu coraz mniej, sezon juz niedlugo sie zaczyna - praktycznie zostal miesiac bodajze - a u nas dalej bieda ... Miejmy nadzieje ze Ferry kogos podpisze jeszcze - poprzednio naprawde odwalil kawal dobrej roboty i efekty bylo widac pol final konfernecji ledwo przegrany z Detroit to z pewnoscia nie jest nic ... Ale skoro mamy zdobywac mistrzostwo w najblizszych latach to cos trzeba zmienic ...

 

A moze daloby sie przesunac Jamesa na SG, Hughesa na PG (rasowy PG z niego napewno nie jest, ale zawodnik tego formatu powinien sie dostosowac - moze cos ala A.I?) i np. wrzucic Marsha ma SF albo kogoś podpisać na tą pozycję? Moze i to nierealne ale cos trzeba wykombinowac w koncu, bo nie ze Snowem zostac nie mozemy - on ma juz swoje lata i z kazdym sezonem jest coraz slabszy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wychodzi jak nic nawet 18 graczy - chyba że Hendersona i Grahama nie przedłużyliśmy, a ja o tym nie wiem.

Graham raczej zostaje, ale Hendersona nie przedłużyliśmy i zdaje się, że Pollard przyszedł właśnie w jego miejsce.

 

To, że jednak na rok, a nie dwa Wesley to zdecydowanie dobra zmiana, tylko, że my potrzebujemy przede wszystkim PG, a nie kolejnego SG. W każdym razie w PO Wesley na pewno więcej wniesie niż Murray, co może być pomocne, ale brak PG bardzo martwi, a już naprawdę niewiele wskazuje na pozyskanie odpowiedniego gracza na tę pozycję. Za tę zgraję, którą mamy do zaoferowania, moglibyśmy najwyżej ściągnąć takiego Hudsona, który pewnie i tak więcej by nie grał niż grał. Pomysł z Hughesem na PG nienajgorszy przy tym rosterze, ale raczej wątpie, abyśmy grali tak wysokim składem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Hudsonie lepiej nie wspominaj bo jeszcze Ferry tutaj zajrzy i sie okaze ze wykrakales :D Fakt ze lawke mamy jednym słowem do d... ale dopoki Ferry nie zacznie sam o tym myslec to nic nie zrobimy :) Pozostaje tez opcja - wykluczajac manewrowanie pozycjami Jamesa i Hughesa, bo to naprawde ostatecznosc - James b.dobrze spisuje sie jako SF - czekanie do nastepnego roku, bo podobno wolnym agenetem staje sie Kirk ... Swoja droga mozliwe jest wogole sciagniecia chlopaka do Cavs? Chodzi mi o salary, ile maksymalnie mozemy mu zaoferowac itp itd. Na MŚ pokazał że moze nie jest to drugi Magic, ale w obronie grac umie, w ataku tez z pewnoscia przydatny, asystowac umie, zza łuku tez nie najgorzej ... Przydałby sie napewno - i mysle ze wpasowalby sie do taktyki coacha Browna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O - ostatnio (czyli dzisiaj rano :) ) znalazłem na forum cavsów na realgm ciekawą dyskusję

 

http://www.realgm.com/boards/viewtopic.php?topic=562710

 

I rzeczywiscie to jest tez jakis pomysł - przesunac LeBrona na PG ... Bo zdaje sie, że grał na tej pozycji jako rookie. Problemem moze byc jedynie obrona przeciwko szybyszm i niższym PG, ale Hughes moglby go wspomoc wtedy ... Ale wowczas wychodzi taka sama kwesita jak przy przesuwaniu LBJ na SG - gralibysmy strasznie wysokim składem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to LeBron na SG i LeBron na PG daje to samo. Czyli nadal LBJ cały czas rozgrywa, a jedynym plusem jest pozbycie się ze S5 Snowa. Jednocześnie nie ma wątpilości, że lepiej, by James był point forwardem na pozycji SF niż PG. IMO takie coś do niczego nie prowadzi, tylko niepotrzebnie podwyższylibyśmy skład, a przecież naszym celem było odciążenie LeBrona w rozgrywaniu. Już prędzej wrzuciłbym na PG Shannona, który i tak by nie rozgrywał. Tak więc bez pozyskania odpowiedniego PG jedynym ratunkiem może byc jakaś niespodziewana eksplozja talentu Gibsona albo (co bardziej prawdopodobne) świetny sezon Hughesa, który by wtedy dzielił się zadaniami rozgrywającego z LeBronem. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe pomysły... szkoda, że nikt nas nie słyszy.. naszym działaczom, trenerom brakuje wyobraźni ;] Ja swoją drogą liczę na Varejao.. który godnie powinien zastępować Zydrunasa.. na C! Oczywiście podczas zmian bo Igluaskas się starzeje = szybciej się męczy ;] Ale wydaje mi się że talent Andersona jeszcze rozkwitnie i pokaże.. ze stac go na 1-szą piątkę! PG w Cavs.. to już prawdziwa choroba! Albo oni mają zamknięte oczy.. albo śpią ... Snow, hmmm.. brakuje mu tej wyobraźni, stylu który powinien prezentować rozgrywający! Pomyślcie.. jak zmnieniłby się obraz gry, gdyby do Cavaliers przeszedł Chris Paul.. (ale radzę się nie łodzić.. tak napisalem..) Wtedy gra Cavs.. była by inna..

 

Do kiedy trwa okienko?!

 

Przewidywany skład na kolejny sezon...

 

Z.Iglauskas <---> A.Varejao, S.Pollard

D.Gooden <---> A.Varejao

L.James <---> D.Marshall

L.Hughes <---> D.Wesley(?) S.Brown

E.Snow <---> D.Jones .. coś mowicie o D.Gbisonie ;]

 

Za szybko na przesądzanie takich rzeczy.. ale ja poprostu nie mam nadzieji na sklad typu:

 

Z.Iglasukas

D.Gooden

L.James

L.Hughes

T.Parker/C.Paul/K.Hinrich

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za szybko na przesądzanie takich rzeczy.. ale ja poprostu nie mam nadzieji na sklad typu:

 

Z.Iglasukas

D.Gooden

L.James

L.Hughes

T.Parker/C.Paul/K.Hinrich

 

 

No właśnie co do Hinricha - Kily nie masz pojecia jak by wygladala sprawa sciagniecia go do nas za rok jak zostanie FA? Bedzie wystepowal jako zastrzezony FA czy jako "wolny"? Ile mozemy mu dac (zeby zgadzalo sie z salary) - i ile to jest w porownianu do tego ile teraz dostaje?

 

Ja swoją drogą liczę na Varejao.. który godnie powinien zastępować Zydrunasa.. na C! Oczywiście podczas zmian bo Igluaskas się starzeje = szybciej się męczy ;] Ale wydaje mi się że talent Andersona jeszcze rozkwitnie

Variat rozwija sie co raz bardziej z kazdym sezonem i faktycznie juz niedlugo moze sie stac nawet konkurencja dla Z w pierwszej 5 (moze za jakies 3 lata :P), choc narazie Z mimo wieku nadal jest solidnym centrem, jednym z najlepszych białych centrów w lidze o ile nie najlepszym. Ale fakt - lata juz swoje ma i zmiennik by mu sie przydal - ponoc byly plany sciagniecia MAgloire'a w tym okienku ale Ferry przespał szanse i teraz jedyna alternatywa na tej pozycji jest Anderson ...

 

 

PG w Cavs.. to już prawdziwa choroba

i jest tak od kilku lat :) Obecnie mamy Snowa, wczesniej był McInnis który byc moze i był lepszy od Erica, ale zbyt zarozumiały, pewny siebie (dobrze sie uzpupelnial z Rickym Davisem :D ) no i w koncu sie go pozbyto. Wiec jak narazie bieda na tej pozycji - bez porzadnego PG potrafilismy otrzec sie o final konfernecji, a co dopiero by było z kims klasy Hinricha/Paula ...

Tak apropo - kto z "ciekawszych" PG zostal jeszcze wolny na rynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co do Hinricha - Kily nie masz pojecia jak by wygladala sprawa sciagniecia go do nas za rok jak zostanie FA? Bedzie wystepowal jako zastrzezony FA czy jako "wolny"? Ile mozemy mu dac (zeby zgadzalo sie z salary) - i ile to jest w porownianu do tego ile teraz dostaje?

Będzie zastrzeżony. Jako, że jesteśmy ponad salary, zaoferować mu możemy jedynie MLE, czyli w sumie niewiele więcej od jego zarobków na debiutanckim kontrakcie. Nie ma wątpliwości, że będzie chciał znacznie więcej, więc w gre wchodzi jedynie wymiana sign and trade, w której moglibśmy oddać np. BigZ. No ale to raczej mało realne i ja tam bym się raczej nie łudził, że pozyskamy Kirka, a pasowałby do nas znakomicie i przydałby się bardzo.

 

Ale fakt - lata juz swoje ma i zmiennik by mu sie przydal - ponoc byly plany sciagniecia MAgloire'a w tym okienku ale Ferry przespał szanse i teraz jedyna alternatywa na tej pozycji jest Anderson ...

Jest jeszcze trochę zardzewiały, ale bardzo doświadczony Pollard.

 

Obecnie mamy Snowa, wczesniej był McInnis który byc moze i był lepszy od Erica, ale zbyt zarozumiały, pewny siebie (dobrze sie uzpupelnial z Rickym Davisem :D

Gdy McInnis przyszedł do Cavs, Ricky'ego już u nas nie było. :P A tak w ogóle to Jeff po przyjściu do nas w sezonie 03/04 i w pierwszej połowie 04/05 był naprawdę fajnym zawodnikiem i ktoś taki, jak on wtedy, by mi pasował u nas na PG. Później niestety pokłócił się z Silasem, zrobił z siebie barana, odszedł i zupełnie nie mógł się odnaleźć w Nets. NJN szukają nawet na niego chętnych i tak na dobrą sprawę moglibyśmy go pozyskać, ale chyba nikt sobie tego teraz nie wyobraża.

 

Tak apropo - kto z "ciekawszych" PG zostal jeszcze wolny na rynku?

Tegoroczny rynek nie jest zbyt bogaty w dobrych PG, a ostatnim takim naprawdę sensownym i którego chciałem u nas był Banks, ale Ferry zrąbał sprawę, podobnie jak np. z Magloire'em. Teraz możnaby jedynie zaryzykować z Jayem Willimasem, który po trzyletniej przerwie od ponad roku bardzo stara się o powrót do NBA i mógłby się okazać naprawdę dobry, bo talent ma na pewno bardzo dużo. Jednakże trzeba mieć na uwadze, że to zagadka. A tak poza tym nikogo lepszego od Snowa dostępnego nie ma.

 

Do kiedy trwa okienko?!

Do trade deadline, które jest niedługo po ASW. Graczy, których podpisano latem można wymieniać od 15 grudnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy McInnis przyszedł do Cavs, Ricky'ego już u nas nie było. A tak w ogóle to Jeff po przyjściu do nas w sezonie 03/04 i w pierwszej połowie 04/05 był naprawdę fajnym zawodnikiem i ktoś taki, jak on wtedy, by mi pasował u nas na PG. Później niestety pokłócił się z Silasem, zrobił z siebie barana, odszedł i zupełnie nie mógł się odnaleźć w Nets. NJN szukają nawet na niego chętnych i tak na dobrą sprawę moglibyśmy go pozyskać, ale chyba nikt sobie tego teraz nie wyobraża.

 

A widzisz - zgubiłem jedno słowo i od razu wychodzi na to ze slabą pamiec mam :) tam mialo byc "dobrzy by sie uzupelnial z Rickym Davisem" :) bo tez taki sam (no prawie, tak jak Ricky by sie nie dalo chyba :P) sie z niego taki pajac zrobil w ostatnich miesiacach w Cavs :)

 

Będzie zastrzeżony. Jako, że jesteśmy ponad salary, zaoferować mu możemy jedynie MLE, czyli w sumie niewiele więcej od jego zarobków na debiutanckim kontrakcie. Nie ma wątpliwości, że będzie chciał znacznie więcej, więc w gre wchodzi jedynie wymiana sign and trade, w której moglibśmy oddać np. BigZ. No ale to raczej mało realne i ja tam bym się raczej nie łudził, że pozyskamy Kirka, a pasowałby do nas znakomicie i przydałby się bardzo.

No z pewnością trade Big Z mało prawdopodobny, zwłaszcza po tym jak Bulls pozyskali Big Bena :)

 

Tegoroczny rynek nie jest zbyt bogaty w dobrych PG, a ostatnim takim naprawdę sensownym i którego chciałem u nas był Banks, ale Ferry zrąbał sprawę, podobnie jak np. z Magloire'em. Teraz możnaby jedynie zaryzykować z Jayem Willimasem, który po trzyletniej przerwie od ponad roku bardzo stara się o powrót do NBA i mógłby się okazać naprawdę dobry, bo talent ma na pewno bardzo dużo. Jednakże trzeba mieć na uwadze, że to zagadka. A tak poza tym nikogo lepszego od Snowa dostępnego nie ma.

 

Ale mysle ze mimo wszystko mozna by bylo tego sprobowac - wygorowanych zadan napewno nie bedzie mial, a moze akurat to bedzie to :) Choc nigdzie nie slychac nawet o tym zeby Ferry rozgladal sie za kims takim jak Williams, a nawet za jakim kolwiek innym PG ... Ciekawe czy wogole ma jakis plan, czy poprostu w tym roku kompletnie zbaraniał i po Wesley'u i Polardzie nastapi jedna wielka posucha ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wątpliwości, że będzie chciał znacznie więcej, więc w gre wchodzi jedynie wymiana sign and trade, w której moglibśmy oddać np. BigZ

Ja chce tylko powiedziec ze madrze prawisz(szkoda ze Mark jzu tutaj rzadko zaglada bo by sie chlopa ucieszył ze sie zgadzamy :P ). NIe mamy za bardzo kogo Bulls w zamian zaoferowac zeby to mialo sens z naszej strony tzn. nie byłby to ktos zbyt wartosciowy u nas a mozliwosci tego ze za BigZ jest nierealna bo oni tam maja teraz Bena i do maja spore szanse na Odena z picku od Knicks.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wątpliwości, że będzie chciał znacznie więcej, więc w gre wchodzi jedynie wymiana sign and trade, w której moglibśmy oddać np. BigZ

Ja chce tylko powiedziec ze madrze prawisz(szkoda ze Mark jzu tutaj rzadko zaglada bo by sie chlopa ucieszył ze sie zgadzamy :P ). NIe mamy za bardzo kogo Bulls w zamian zaoferowac zeby to mialo sens z naszej strony tzn. nie byłby to ktos zbyt wartosciowy u nas a mozliwosci tego ze za BigZ jest nierealna bo oni tam maja teraz Bena i do maja spore szanse na Odena z picku od Knicks.
Z drugiej strony mogą nie dotać Odena, a w przyszłym sezonie może im brakować punktów spod kosza, co dałby im BigZ. :P No ale tak jak obaj wspomnieliśmy taka wymiana jest raczej mało prawdopodobna, a Bulls pewnie nie chcieliby centra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big Z odpada z pewnością - po pierwsze Z jest nam w tym sezonie potrzebny - Pollard napewno go nie zastąpi, a Vareajo musi jeszcze nieco nad sobą popracować, a po drugie - Bulls mają Big Bena - facet jakiś na kontuzje specjalnie podatny nie jest, a na zmianę wchodzić tam będzie bodajże P.J Brown, który może i jest słabszy od Z ale na zmiennika się nadaje, no i po 3 - władze Chicago raczej nie chciałyby wymieniać swojego chyba najbardziej perspektywicznego gracza grającego w s5 i będącego trzonem zespołu (no może Gordon jest bardziej, ale tylko może :) ) za starego centra, który miałby siedzieć na ławce i za 3,4 lata skończyć karierę ... Hinricha nie dostaniemy niestety :( A napewno nie w tym ani w następnym sezonie ... Może jakimś cudem ... Może dałoby się wyciągnać tego Duhona? - on aż tak niezbędny Bulls nie jest - i wzamian za niego można by oddać np. Damona i kogoś tam (Pavlovic/Jackson) albo Snowa + Damon - w Chicago zdaje się, że zbyt dużo PG nie ma, więc może poszliby na coś takiego ... Ewentualnie - jak myślicie - czy możliwe jest wyciągnięcie z Bostonu Telfair albo Rondo? Sebstiana co prawda byłoby bardzo trudno, bo ten dopiero co tam przyszedł i raczej przymierzany jest do roli pierwszego PG, ale Rondo zdaje sie był w kręgu naszych zainteresowań przed draftem ... i może teraz by poszła jakaś wymiana z nim ... A może Watson z Sonics albo ... Boykins z Nuggets :D Ale ten ostatni typ to kierowany sympatią do tego zawodnika, mogłoby się okazać ze taki ruch bez sensu całkowicie by był :P

Boże ... ile ja czasu spędzam na planowaniu możliwych zakupów do Cavs :o A i tak to czas stracony bo pan Ferry chyba już zakończył off season w tym roku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno każdy z nas ma róznie marzenia transferowe w Cavs.. większość marzy o PG.. ja również.. dzięki Eric.. starasz się, ale no niestety powiem wprost.. jesteś "słaby"! Potrzebujemy, lepszego PG.. nie marzę tu o Paulu,Hinrichu,Parkerze.. ale skoro nie oni.. to mogą być inni zawodnicy młodzi.. z fantazją.. i talentem. Albo chociaż lepsi od tego Snowa ;] Mam nadzieję, że w końcu się uda.. i że my "fani" umyjemy(otworzymy) oczy Ferry'emu.. choc jest to "prawie" niemożliwe" ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio na naszym cavsowym ryneczku "straszny ruch" ... Pożegnaliśmy się z Grahamem oraz oddaliśmy 76ers Hendersona ... Plusy są takie że zwolniły się nam 2 miejsca w rosterze, czyli mamy obecnie 1 miejsce do zapełenienia ... Oficjalnie przedłużono również Goodena co z pośród tych newsów jest wiadomością chyba najbardziej pozytywną choć było to oczywiste już od paru tygodni ... Na ściągnięcia kogokolwiek z klasą nie mamy już chyba co liczyć ... Zostaje więc nam wiara w młodych zawodników - tutaj proszę ciekawy temacik o Gibsonie i Brownie :)

 

http://www.realgm.com/boards/viewtopic.php?topic=565190

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ostatnie wolne miejsce zdecydowanie poświęciłbym Jayowi Williamsowi. Kontrakt byłby na pewno krótki i niski, więc ryzyko byłoby żadne (jakby się nie sprawdził, to jak typowy 15 zawodnik w rosterze nic by nie grał), a gdyby udało mu się wrócić do formy sprzed wypadku i dalej się rozwijać, mielibyśmy bardzo dużo pociechy i mielibyśmy upragnionego PG na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mysle ze to dobry wybor. Jay to niewiadomo, ale jako 15 osoba w skladize bedzie w sam raz. Jak sie nie sprawdzi to bedzie gral raz na ruski rok i tyle przewaznie ta ostatnia osoba to jakas zapchajdizura a jak mamy okazje wziac kogos lepszego to IMO nie ma co sie nawet zastanawiac., a przeciez moze byc wielki come back i za niewielkie pieniadze w tym sezonie zyskamy rozgrywajka w miare mlodego, z polotem i z ogromnym zalaplem do pracy(chec pokazania ze wypadek go nie przekreslil bedzie z pewnoscia porazajaca).

mielibyśmy upragnionego PG na lata.

Z tym bym sie wstrzymal narazie. Nawet jak pokaze sie z dobrej strony to przeciez wiecej niz 2 letniego kontraktu u nas nie dostanie. Wiec za jakis czas problem powroci i niewiadomo ile sobie dolarow zazyczy(a przeciez salary na dzien dzisiejszy mamy przekroczone) i czy zechce zostac w Ohio po tym okresie. Sporo zalezy od tego czy bedzie zastrzezony i czy bedzie choc najmniejszy sens ladowac sie w jego spory kontrakt i dawac dodatkowa kase na lige.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.