Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Mecze w PO to bardzo kosztowna inwestycja. Do tego lecą przeważnie w nocy, a wtedy jest niska oglądalność. Nie dziwię się, że nie wykupują większych pakietów, gdyby Gortat grał dalej to miałoby sens, a bez niego oglądalność sporo spada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po 4 godzinnym seansie SAS-OKC i Heat-Pacers na nbatv.ru z rosyjskim komentarzem i jak to mawia gimbaza "mózg rozje***y". W tym momencie doceniłem pracę i warsztat komentatorski Wojciecha :smile:

 

Mam nadzieję, że kolejne mecze będą już z normalnym komentarzem.

Edytowane przez kiwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po 4 godzinnym seansie SAS-OKC i Heat-Pacers na nbatv.ru z rosyjskim komentarzem i jak to mawia gimbaza "mózg rozje***y". W tym momencie doceniłem pracę i warsztat komentatorski Wojciecha :smile:

 

Mam nadzieję, że kolejne mecze będą już z normalnym komentarzem.

 

Też nie jestem w stanie tego słuchać. Nie ma nic do języka rosyjskiego, bardziej chodzi o tych dwóch anemicznych typów. Komentują NBA jakby to był curling.

 

Obawiam się, że już do końca będą mecze po rosyjsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Przyznam szczerze, że ostatnio troszkę moje oceny względem Marva Alberta... no fakt, że już weteran, jeżeli chodzi o komentowanie meczów NBA, różne przejścia, zmienianie stacji... troszkę popadł w takie bym powiedział rutynowe określenia”.

 

https://www.facebook.com/pages/Wojciech-Micha%C5%82owicz-Co-Z%C5%82otou%C5%9Bci/148584675348651?fref=nf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Title contender to zespół z "legitną" szansą na zdobycie tytułu. Pytanie jaka konkretnie jest rzeczona legitność - ktoś może widzieć Cavs w finale ale spodziewać się tam sweepu albo 4-1 dla Thunder lub Spurs i przez to Cavs ktoś taki nie traktuje jak contendera.

 

 

Contender, najprościej mowiąc, to zespół, który jak zdobędzie mistrzostwo to nie będziemy specjalnie zdziwieni.

 

Spurs, Cavs, Thunder.

 

Od dawna obserwuję na tym forum żałosne próby używania na siłę angielskich słów, często bez ich należytego zrozumienia albo tworzenie potworów językowych w stylu "legitność". Przykładów można przywoływać w nieskończoność. Jeśli macie problem z definicjami angielskimi to proponuje nie produkować się i używać sformułowań typu: pretendent/kandydat do tytułu. Tak, naprawdę są takie w języku polskim. Po co sobie komplikować życie? Że niby angielski wyraz to bardziej profesjonalny, czy jak? Po prostu nie bardzo kumam jakie jest zamierzenie we wciskaniu wszędzie bez uzasadnionej potrzeby angielskich odpowiedników. 

 

I znowu: 
 

Rockets to tier 2(ale moge sie myslic moze nawet 1) w odpadnieciu w 1st round 

 

 

porażka

Edytowane przez jaggy007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.