Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie jest tak że łatwiej przyciągnąć nowych widzów jakimiś atletycznymi wariatami,boiskowymi szajbusami i kolesiami którzy czymś się wyróżniają niekoniecznie pod względem koszykarskim niż SPURS gdzie wszystko chodzi jak w zegarku i wygląda jak w obozie pracy.Sam zaczynając swoją przygodę z NBA najbardziej jarałem się graczami pokroju Stro Swifta, Dariusa Miles'a czy innego Isaiaha Ridera.Mimo mojego szacunku do Spurs to nie jest drużyna przy której jesteś wstanie podnieś dupę z fotela itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak że łatwiej przyciągnąć nowych widzów jakimiś atletycznymi wariatami,boiskowymi szajbusami i kolesiami którzy czymś się wyróżniają niekoniecznie pod względem koszykarskim niż SPURS gdzie wszystko chodzi jak w zegarku i wygląda jak w obozie pracy.Sam zaczynając swoją przygodę z NBA najbardziej jarałem się graczami pokroju Stro Swifta, Dariusa Miles'a czy innego Isaiaha Ridera.Mimo mojego szacunku do Spurs to nie jest drużyna przy której jesteś wstanie podnieś dupę z fotela itp.

 

So many times we promote the individual, Lebron. Kobe Bryant. Kevin Durant. But then we leave out something that’s really unique and special. And that’s team, and team basketball.” 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście się cieszę, że będzie mniej Spurs. Lubię i szanuję San Antonio, ale akurat w regularze ich mecze często nie są najlepsze do oglądania - zbyt często jednostronne no i Pop jak zechce oszczędzić nagle swoje gwiazdy to dopiero robi się mało zjadliwy spektakl. Fajnie, że będzie tyle Wizz - can't wait.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś oglądał kosza tylko w c+ to mógłby sobie pomyśleć że Teksas ma jakąś odrębną ligę, przynajmniej kiedyś tak było. Jeśli dostęp do meczów nba/koszykówki jest tak reglamentowany jak w Polsce to powinno się pokazywać jak najwięcej różnych ekip w jakichś odpowiednich proporcjach, czyli żeby pokazać wszystkie ekipy ale trochę więcej tych z topu. Przy czym kiedy mówię trochę to mam na myśli coś w stylu jesli SAS jako mistrz gości w tv np z 5 razy to jakiś dół tabeli jak Jazz czy nawet Lakers :tongue: powinni zagościć w odbiornikach z te 2 razy. W zasadzie jedynie Sixers mogli by olać bo pewnie oni sami woleli by swoją koszykówkę utrzymać w wersji zakonspirowanej narazie :smile:

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oni to chyba zrobili specjalnie, bo po piątku i sobocie jak wczoraj słuchałem Michałowicza to chciałem telewizor całować. Choć z drugiej strony Pani Dydek... jaka... ona... jest... lotna... i... błyskotliwa...

 

Z innej beczki, to fajny pomysł z tą "nieprzerywaną" transmisją w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie usłyszałem Wojtka to się poczułem strasznie stary jakoś. Nie wiedziałem, że tego dożyję... i to dwie transmisje z rzędu!

 

nc+ pokazuje jak w ciągu dwóch dni można skompromitować się na całej linii

 

teraz jak słyszę Wojtka to nie mogę się przestawić, a Pani Dydek wczoraj pół meczu to tylko wzdychała, epickie było jedne "hmmmm".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz ale używanie słowa epickie w tym konteście którego używa większość tego forum jest takie hmmm michałowiczowskie - taka kalka językowa jak transmisyjna obrona

 

Więc tak czasem mega zabawnie brzmi jak ktoś nabija się z Michałowicza używając przy tym słowa epickie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w tamtym momencie nie mówił coś o graniu na 29 parkietach? Nie pamiętam dobrze, ale coś mi się tak kojarzy.

Jakby nie patrzeć to w NBA jest 30 parkietów.

 

Jeszcze co do transmisji. Widzieliście tę reklamę LP w przerwie? (chciałem to tu wrzucić ale nie mogę znaleźć w sieci)

Ło matko jakie to jest beznadziejne! Kto to tłumaczył i dlaczego wzięli lektora z Disney Channel?! Jakbym miał subskrypcję to bym po tej reklamie ją odwołał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.