Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Bo trochę zasyfiliście temat offseason, a że padł motyw z Michałowiczem to przerzuciłem moim zdaniem pasujące posty do tego tematu, za niedogodności przepraszam, ale myślę, że uzasadnione było przeniesienie tychże postów.

nowy mod działa! lubię to!

 

dobry ruch bo rzeczywiście to nie nic wspólnego z offseasonem, tam jeszcze o contenderze można wydzielić jakis wątek

 

PS będę dalej to lubiął nawet jak usuniesz tego spamowego posta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie przeszedłeś mały kurs języka polskiego, bo jeszcze dobry miesiąc temu w słynnym temacie, gdzie oceniałeś graczy w stylu gier z serii NBA 2K - nie przeszkadzało Ci to na tyle i sam używałeś słów: xfactor, najlepszy skill, ratingowanie, starting five, bonus, overall drużyny, sixth man, matchupy etc.

 

Taki mściwy jestem.

 

Jest mała różnica między legitnością a bonusem jeśli już silisz się na takie porównanie. Słowo bonus jest używane w języku polskim od lat, natomiast słowo legitność istnieje tylko na tym forum. Jedynie skill, s5 mogłem zmienić, reszta jest w powszechnym użyciu jeśli chodzi o kosza i trudno o dobry polski odpowiednik. (contender na luzie można zastąpić a podaj mi dobry pomysł np. na xfactor)

 

Chodzi mi tylko o to, żeby ludzie zastanowili się chwilę zanim użyją słowa, którego znaczenia do końca nie rozumieją. 

 

Tak swoją drogą to cieszę się, że z taką uwagą czytasz moje posty :)

 

Skoro tu jesteśmy to znaczy, że jestem złotousty :D swoją drogą dobrze, że został otwarty nowy wątek o "contenderach", może część forumowiczów w końcu dowie się kto to, co to? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks-Knicks to pewnie ten mecz który obędzie się w Londynie, a z tego co kojarzę to c+ co roku pokazywało ten mecz który odbywał się w Europie bez względu na to kto grał.

 

Dużo meczów Wizards wcale mnie nie dziwi. Gra tam Gortat więc nic dziwnego, że często będą ich pokazywać tym bardziej, że ostatnio w PO nieźle pograli i mają perspektywy na niezły wynik w tym sezonie.

 

W poprzednich PO pokazywali już bardzo mało meczów, teraz w RS też ma być mniej.. Nieciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks-Knicks to pewnie ten mecz który obędzie się w Londynie, a z tego co kojarzę to c+ co roku pokazywało ten mecz który odbywał się w Europie bez względu na to kto grał.

 

Dużo meczów Wizards wcale mnie nie dziwi. Gra tam Gortat więc nic dziwnego, że często będą ich pokazywać tym bardziej, że ostatnio w PO nieźle pograli i mają perspektywy na niezły wynik w tym sezonie.

 

W poprzednich PO pokazywali już bardzo mało meczów, teraz w RS też ma być mniej.. Nieciekawie.

 

No ok, jeśli to mecz w Europie, to niech będzie.  

Ale tam są jeszcze inne kwiatki, a 9 meczów Spurs w RS to jest k**** dramat i kpina. 15 meczów  mistrzów NBA w kolejnym sezonie w RS, to absolutne minimum. A jak dobrze pamiętamy, Heat czy Lakers lecieli po 20 razy, jak nie więcej.

 

A meczów jest mniej, bo NC+ odzyskała tez Euroligę. A to zapowiada kolejny dramat dla fanów NBA na tej antenie...

Ale zasadniczo mnie to nie dziwi. Jak kiedyś Cyfra postępowała w miarę logicznie, to od momentu fuzji mam wrażenie, że do władzy tam dorwali się idioci. ;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kilka razy zarzekałem się, że nie przedłużę z nimi umowy i jeb - przedłużyłem.

Z tym, że nie wiem jak Wy ale mi nie tylko na NBA zależy. Dużo filmów oglądam I piłki a pod tym względem do nc+ nikt w kraju nie ma startu.

 

Śledzę forum canal+ I co chwila ludzie narzekają. Admin rzuca standardowe 'dziękujemy za wasze uwagi, są one dla nas bezcenne. Przekazuje do administracji'. A administracja ma na to wyjebane.

 

Chciałoby się więcej meczów, więcej atrakcyjnych drużyn, możliwość wyboru oryginalnego komentarza czy prawdziwego HD.

Zastanawiam się czasem czy nc+ ma w ogóle wpływ na powyższe rzeczy czy po prostu dostaje określoną pulę od NBA i cześć.

 

Dla nich liczą się cyferki a one mówią, że w Polsce kibiców do oglądania meczów NBA w tv jest za mało.

I co zrobisz? Nic nie zrobisz.

 

Pewnie - usiadłby se Wojtuś w fotelu z masażem, chipsy po prawej, piwko po lewej, komentarz SVG/Marv Albert i zajebisty meczyk co wieczór.. Na usta ciśnie mi się tylko 'w Australii żyje emu a ja w Polsce czemu'?

 

Niestety ale nigdy Polska nie będzie traktowana przez NBA jak np. Hiszpania(choć to akurat zły przykład bo ESP to czołowy rynek odbiorców kosza znad oceanu).

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę forum canal+ I co chwila ludzie narzekają. Admin rzuca standardowe 'dziękujemy za wasze uwagi, są one dla nas bezcenne. Przekazuje do administracji'. A administracja ma na to wyjebane.

 

Jako Admin tego forum też mogę zaznaczyć że Wasze uwagi są dla nas bezcenne

 

A poważnie już mówiąc to pokazywane jest to gdzie są kibice i reklamodawcy. W National TV będzie mnóstwo meczów Nowego Jorku, Lakers czy Chicago. I nieważne czy te kluby są na dnie czy na samej górze

 

Kniksi w ogólnoamerykańskich stacjach będą 16 razy a San Antonio 17

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c*** akurat nie. ;]

 

Tak, marudzę, bo chcę znać jeden powód, dla którego Mavs będzie częściej niż Spurs. Rozumiem, że Wizards, bo jedyny Polak w NBA, bo jak na wschód, to silna drużyna.

Ale Mavs? Bez urazy, nic do tej drużyny nie mam - mogli by lecieć i 81 razy w RS, o ile mistrzowie ligi, dwukrotny finalista ligi z rzędu i trzykrotny finalista konferencji i drużyna z najlepszym bilansem w ostatnich c*** wie ilu latach zarazem będą 82 razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.