Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz wizz Celtics

Wizz właśnie zeszli z -18 do -5, celci trafiają w końcu rzut.

-7

Komentatorzy przerywaja na chwile jakaś pasjonującą dyskusję aby stwierdzić że Celci cały czas powiększają przewagę.

Pani Dydek oczywiście potaknela panu WM.

Ale mi to nie przeszkadza, ważne co się dzieje na boisku a nie to ze w 6 kolejnym meczu spurs jest obowiązkowa gadka o 2 graczach mówiących po włosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to napisać więc pisze tu.  Leci teraz na na C+ basket + i jakiś gościu przy skrócie meczu Nets-Pacers mówi, że drugim najlepszym strzelcem Nets po Johnsonie był.. Kevin Durant. 

 

EDIT: Teraz ten ktoś powiedział , że Beasley jest debiutantem. :)

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to napisać więc pisze tu.  Leci teraz na na C+ basket + i jakiś gościu przy skrócie meczu Nets-Pacers mówi, że drugim najlepszym strzelcem Nets po Johnsonie był.. Kevin Durant. 

 

EDIT: Teraz ten ktoś powiedział , że Beasley jest debiutantem. :smile:

 

Heh, myślałem, że się przesłyszałem, bo oglądając Basket+ przy okazji coś robiłem na laptopie, ale za godzinę była powtórka tego programu i rzeczywiście ten gościu właśnie mówił te rzeczy, o których wspomniałeś. Narzekacie na Michałowicza, a dając tego gościa, który opisywał Basket+ byłaby chyba największa porażka komentatorska roku 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. Michałowicza Nick Young w czasach gry w Wizards pokłócił się z Arenasem o jakieś długi hazardowe. Czy to prawda? Zawsze myślałem, że pokłócił się z Crittentonem i do niego celował z broni ;)[/size]

Arenas poklocil się z Crittentonem.

WM co mecz z Youngiem cos takiego mówi.

Cos słyszał ale dawno zapomniał o co komu chodziło.

Young akurat był bliskim kumplem Arenasa, i 0 na koszulce też pewnie nosi nie bez powodu.

Ale wg WM Young musiał odejść z Wizz bo się poklocil z liderem Arenasem.

Pewnie się też strzelali o długi hazardowe. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Lakersfani wiedzą, że mieli w ostatniej dekadzie kolejnego wielkiego centra w składzie? Wilt, KAJ, Shaq i... - werble, tam tamy, kawaleryjska trąbka - i oczywiście Saszę. Tak, Saszę Vujacica.

 

Tak wczoraj usłyszałem  w tym magazynie co leci także na Ence. "Clippers podpisali środkowego..." - ok, przesłyszałem się. Ale po chwili słyszę, że nie tyle środkowego, co centra.

 

Ponoć Pan Wojciech wyrzuca wszystkich zdolniejszych od siebie. Ale żeby aż tak? A może to jakiś zakład? "Zobaczysz jakie głupstwo dziś powiem i nikt nie zauważy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłapywanie plecionych przez Wojtka andronów rośnie proporcjonalnie do znajomości danej drużyny przez słuchacza. Dlatego oglądanie meczów Lakers z jego komentarzem powoduje u mnie większe zużycie zebów aniżeli jakiejkolwiej innej drużyny.

Niczego nowego o Lakers się nie dowiedziałem. Dowiedziałem się za to, że Wesley Johnson grał w Sacramento Kings przed przyjściem do Lakers... Wojtek z domysłem podkreślałrównież, że Farmar... przepraszam, FARMER, być może w tym meczu nie zagra, nie zawracając sobie głowy tym, że kilkukrotnie było ujęcie Jordana siedzącego na ławce w garniturze. Notoryczne nazywanie Steve Blake'a Stevem Nashem wybaczamy, w końcu późna pora można się pomylić.

 

No i jeszcze przeinaczanie faktów. Według Wojtka Magic Johnson będzie werbować wolnych agentów do Lakers w trakcie lata. Może tak a może srak. Magic tylko zaoferował swoją gotowość do tego, ze strony Lakers póki co nie padła na te słowa żadna odpowiedź.

 

Nie notowałem, więc więcej nie pamiętam.

Ale, żeby nie było że tylko się czepiam to dowiedziałem się od Wojtka bardzo ciekawej informacji, że ma być jakiś mecz (Polish Night) w którym Bulls i Wizards zagrają z napisami Byki i Czarodzieje na koszulkach. Prawda to? Nigdzie nie znalazłem potwierdzenia tych rewelacji, ale Wojtek może ma jakieś przecieki od Gortiego.

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki pomysł byłby świetny i uważam, że polskie msz powinni się w takie coś zaangażować, może nie w tym roku, ale ustalic jakoś kwietniu taki mecz, akurat i blisko urodzin Pułaskiego i włączenia się eskadry Kościuszki do walk, takie pokazanie z dwóch stron wspólnej walki o niepodległość tych państw i świetna okazja do poprawy z jednej strony wizerunku Polski, z drugiej strony i promicja bb w Polsce. Przy okazji można by jakiś plac/pomnik postawić Cooperowi, bo to wstyd, że nic nie ma.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gortat bedzie plakal na zywo ze dostaje za malo touches w ataku, aha i ze oczekuje kontraktu zycia po 30tce.

na n'ce puszczają wywiad z MG gdzie bardzo rozsądnie wypowiada się o kontrakcie (rynek zadecyduje) i nie płacze o rzuty. całego nie oglądałam bo mnie interesuje jak gra a nie co gada.

ale rozsądnie gadał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hahaha. Mi się wydawało,że to kobita,ale nie byłem pewien. Później na TT mi ktoś napisał,że to Dydek. Ludzie się skarżą na Wojtka, to dali drugi komentarz taki,żeby pokazać,że Wojtuś nie jest taki zły,że zawsze może być gorzej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ostatniej chwili bo sprzed minuty:

 

lakers prowadzą na 5 minut przed końcem meczu 11 punktami więc się dowiedziałem że Okla ma handicap czasu bo to aż 5 minut

dobre... Ferdek Kiepski tego by nie wymyslił z całą Rzeszą fizjologów na Majdanie ;-)

 

BTW pierwsza def handicapu to uposledzenie wg wiki

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

wiecie że jestem ostatnim który rzuca kamieniem w WM ale mu się nazbierało ostatnio

 

ubawił mnie zakochany w swoim głosie Wojcisław tekstem

 

" był taki moment gdzie Duncan miał trafić do Los Angeles Lakers"

 

Panie W poproszę o info kiedy?

 

dodatkowo kolejny raz  przeciw współprowadzącemu (HR) idzie w zaparte nie mając racji.....

 

czas odświeżyć temat

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.