Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

ej, ja tylko pytałem : )

No skoro tak mówisz:) Ale, że coś mi od razu nie pasiło to zacząłem szukać w necie i znalazłem tą stopkę co wkleił Danny... niezłą musiałem mieć minę...

 

A co do samych tekstów to masz rację, chyba pod każdym artykułem było jakieś amerykańskie nazwisko, btw. świetny patent jak na tamte czasy.

 

I wyszło na to, że ten Wojtek to zwykły luj i słaby komentator ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z jednym, WM wiedzę ma, ale jak dla mnie nie umie jej w sensowny sposób przekazać. Nie akceptowalne jest dla mnie wymyślanie ksyw graczy, których nikt tak nie nazywa; wymyślanie słów i pojęć, które nie istnieją; wiązanie różnych nazwisk ze sobą, które de facto nic wspólnego ze sobą nie mają; długo by wymieniać. Zapraszanie do studia Pani Dydek zostawię bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Wojciech ma dużą wiedzę, ogólnie nie jest z nim aż tak źle i dałoby się oglądać mecze z jego komentarzem, gdyby nie takie debilne teksty, jak np. "Na razie jego najmniejsza zdobycz punktowa, ale za wartość tej akcji... POTRÓJNY RIBBENTROP, "Taki kontaktowy chłopak, można powiedzieć", "Zawsze nazywaliśmy Shawna Mariona Björnem Borgiem koszykówki” czy wymyślanie jakiś niestworzonych pozycji, typu SHOOTING POST (i jeszcze sie upiera, że to Amerykanie tak właśnie mówią). To tylko kilka przykładów, ale jak człowiek słyszy takie coś w trakcie meczu, to na prawdę odechciewa się oglądać. A jak jest jeszcze w duecie z Dydek, to uszy mi krwawią i najchętniej wyłączyłbym dźwięk, ale nie potrafie oglądać meczu bez głosu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek jest trochę jak redaktor naczelny Bravo Sport. Na dobry poczatek przygody z nba jest zajebistym guru u skarbnicą wiedzy, jednak dla nas ludzie majacych ten poczatek przygody za sobą jest postacia karykaturalną niczym Karol Strasburger. Musimy do tego przywyknąć i albo nie ogladac meczy komentowanych przez niego, albo ogladac mecze z jego "udziałem" w przerwie miedzy Kabaretem Moralnego Niepokoju, a Dwóch i Pół po wypaleniu jednego gramma silnie wyschnietego suszu roslinnego prawnie zakazanego w naszym ojczystym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.