Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Lance Stephenson to jeden z niewielu, pięciu zaledwie zawodników obecnie na parkietach NBA, którzy notują podwójną zdobycz punktową, a do tego przynajmniej 5 asyst i 5 zbiórek. Są to jeszcze : Lebron James, CP 3, Kevin Durant i Russell Westbrook

 

A przypadkiem Panu Wojtkowi nie zapomniało się o MCW z 76'ers i Haywardzie z Jazz ?

Westbrook już do tego grona się nie łapie - link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest aż tak źle jak myślałem, ale i tak mam ubaw jak sobie przypomnę ulubione słowo Michałowicza "profesjonalizm".

 

Albo jak zaczął opowiadać o ciągłym rozwoju ligi i, rzecz jasna, samych profesjonalistach pracujących na jej wizerunek. A się przecież Wojtek brzydzi PR w dziennikarstwie, tak jest obiektywny i, uwaga, profesjonalny.

 

Ten DeAndre mu nawet wyszedł. Bardziej mi się podobało jak się tak zażonglował tymi dwuliterowcami, że już nie wiedział o którym ETi czy YeTi mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się nawet tego komentować. To co Panowie, ktoś chętny na jego stanowisko ? Wystarczy włączyć sobie mecz na mute i spróbować swoich sił, dwa miesiące praktyki i mamy zastępcę. Sam mam irytujący, wysoki głos i się nie nadam, ale może jest tutaj ktoś kto wybawi nas od tego oszołoma ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lance Stephenson to jeden z niewielu, pięciu zaledwie zawodników obecnie na parkietach NBA, którzy notują podwójną zdobycz punktową, a do tego przynajmniej 5 asyst i 5 zbiórek. Są to jeszcze : Lebron James, CP 3, Kevin Durant i Russell Westbrook

 

A przypadkiem Panu Wojtkowi nie zapomniało się o MCW z 76'ers i Haywardzie z Jazz ?

 

Zacząłbym od pytania co to takiego jest ta PODWÓJNA ZDOBYCZ PUNKTOWA...

Edytowane przez Amaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się nawet tego komentować. To co Panowie, ktoś chętny na jego stanowisko ? Wystarczy włączyć sobie mecz na mute i spróbować swoich sił, dwa miesiące praktyki i mamy zastępcę. Sam mam irytujący, wysoki głos i się nie nadam, ale może jest tutaj ktoś kto wybawi nas od tego oszołoma ? 

To Michałowicz kreuje się na jedynego fachowca od NBA w Polsce :) Uwierz że gdyby tak wysoko nosa nie zadzierał,jego robota byłaby trochę inaczej odbierana,co nie zmienia faktu że gość najzwyczajniej pierdoli głupoty notorycznie.Być może niedzielni fani oglądają transmisje z otwartymi z wrażenie ustami,myśląc " UuuŁaaa ale ten gość ma wiedzę..." :D ale  ludzie śledzący NBA od lat nie kupują tego po prostu i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłbym od pytania co to takiego jest ta PODWÓJNA ZDOBYCZ PUNKTOWA...

To tam pikuś ale już "potrójne zdobycze" windują jego poziom KONWERSJI z języka angielskiego na nasz na poziom nieosiągalny dla zwykłego śmiertelnika.

A co do smecza to i tak zamuje on tylko drugie miejsce za nieśmietelną "wsadką" P. Świątka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba mówić "wkładanie piłki do kosza z góry". Wystarczy "zajebał z góry", a w ostateczności, dla potrzeb telewizji, "skończył z góry". J. Świątek ma tego w c***, a wsadka przy smeczu i czapie to mały pikuś. 

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałowicz ma nawet dobry głos i ogólnie jak dla mnie to przyjemnie się go słucha, ale nie nadaje się na głównego komentatora. to bardziej taki Rysiek Łabędź, który chciałby być Włodkiem Szaranowiczem, tyle że charyzma (lub jak kto woli megalomania) nie pozwala mu być tym "sidekickiem". to jego pierwsza wada, drugą i poważniejszą jest to, że zdarza się, iż nie wie co się dzieje na parkiecie. poza tym brakuje mi w jego komentowaniu jakichś głębszych uwag na temat gry zamiast masy encyklopedycznych informacji (to naprawdę nie sztuka przed meczem przygotować się pod tym względem), czy też zwyczajnego opisu tego, co każdy i tak sam widzi. no i nie znoszę tych jego dziwnych zwrotów jak koszykówka transmisyjna, rzuty dystansowe czy granie wewnętrzne. potworne to jest. do tego wielki minus za jechanie po Szaranowiczu.

 

ps

z forumowiczów jako parę komentatorów chciałbym zobaczyć Leszczura z (niepiszącym już, fanem wolves) Łukaszem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio rozjebalo/denerwowalo jak w meczu gsw - okc w pierwszej i drugiej kwarcie kilkanascie razy gsw nazywal ekipa z oakland (chyba ani razu nie nazwal ich warriors czy golden state), a mowiac o okc potrafil zmieniac jakos nazwy :)

Do "rzutow dystansowych" jakos sie przyzwyczailem i w sumie mnie to nie razi jakos.

 

Z drugiej strony jak WM nie komentuje, tylko jakies inne leszcze, to zazwyczaj po 5-10 min szukam jakiegos stream'a albo ide spac, bo ich to wogole sie sluchac nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.